Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

No to wychodzi na to że obniżyli stawkę za smsy, ja mam kartę 4 miesiące i zawsze płaciłam 25 ct.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corola1979
WITAM.Niestety brakuje mi czasu na przeczytanie calego waszego topicu,ale chetnie dolacze.Mieszkam w Hamburgu z mezem coreczka. Mam pytanko-Czy wy macie pozwolenie na prace?ja wlasnie jestem w trakcie zalatwiania,ale niestety jak wiadomo nie ma dla nas pozwolen.Mozna tylko zakladac Gewerbe.Najgorsze ,ze mam fajna propozycje pracy,chca mnie od zaraz....no ale brak pozwolenia.Pani w Arbeitsamcie powiedziala,ze rozpatrza wniosek,ale Pracodawca musi wyslac pismo,dlaczego wlasnie mnie chce zatrudnic a nie milion innych bezrobotnych.Niestety rozmawialam z pracodawca,powiedzial,ze nie berdzo chce wysylac,bo bedzie mial z ich urzedu wysylane kilkanascie osob bezrobotnych,nadajace sie na ta posade. Jakjest u was z praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna babka
tak bezrobotni na pewno przyjda do tego pana, ale tylko po pieczatka dla Arbeitsamtu, ze "starali sie", a tak naprawde maja to w d.. bo wiecej kasy dostana na zasilu badz sozialu.. pokazywali kiedys w tV reportaz jak pewien gastronom szukal kellnerki i bylo u niego ok. 30 kobiet z urzedu wyslanych, ale za ten czas pracy i wnagrodzenie to mu sie smiali w twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wiesz co
ale urzad pracy kontaktuje sie z tym pracodawca i pyta jaki byl powod ze bezrobotny nie podjo; pracy,jezeli na zasadzie : bo mi sie nie chcialo, , to socjal zabiera 30 procent zasilku, wiec nie jest to takie pe\roste jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam dyskusje o pozwoleniach na prace, o pracy na czarno, o Wohngeld, o socjalu, o Kindergeld i o innych tym podobnych:) Wiecie co, zaniedlugo szykuje mi sie Weihnachtessen, w takiej dosyc ciekawej restauracji, no i jak zwykle trzeba sie ciekawie ubrac:) A w tym roku brakuje mi pomyslu juz zupelnie...ehh..w kazdym razie na pewno cos ze spodniami, kiecka odpada. Macie moze jakies pomysly? Oprocz bialej koszulowej bluzki z kamizelka:) Pozatym to co slychac?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jednego osobnika musze obdarowac, ale fakt, faktem, ze z prezentami dla facetow mam najwieksze problemy... Nie mam jeszcze pomyslu na ten rok... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie zastanawialm zebysmy w tym roku ni kupili czegos \'\'dla siebie\'\' wspolnie, wiesz, jakis fajny aparat, czy moze krotki wypad na weekend gdzies... jakos nie mam ochoty na swiateczne zakupy... Musialabym isc chyba w sobote, punkt o dziewiatej jak sklepy otwieraja, bo potem dzieja sie sceny jak z horroru, a ja nie mam kompletnie cierpliwosci do zatloczonych sklepow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem
chyba wiem kogo do tzczy to "prawie" - u nas tez jest fajna CAFE.....jka na osiedlu ;-) Pozdrowienia Limes, odpocznij i wracaj do nas, czekamz na relacje z pobytu i wrazenia z Polski po wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THOR 8
wpiszę się tu mimo że jestem facetem :) nie jestem na bieżąco ale mam rodzinę w Frankfurcie N M i niedługo wracam gdzie moje miejsce :) pozdrawiam wszystkie piękne i brzydsze polki z RFN :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaa
Hey dziewczyny! Mam na imie Magda od jakiegos czasu mieszkam z moim facetem w Düsseldorfie mam 22 lata szukam kolezanek z tej miejscowosci ,ktore sa wesole z humorkiem szalone jak ja hehe Pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!! Moj mail dowhatyoulike@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Magdaaa, witaj:) ja nie pomoge bo z samego poludnia jestem, ale moze ktos sie znajdzie z Twoich okolic:) Kurcze czemu nigdy nie ma osob z moich okolic?? To jest niesprawiedliwosc:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianca
skad jestes bianca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam sie macie po weekendzie? Cos strasznie tu pusto... Ja sobie na dzis urlopowy dzien wzielam, ale jakos tak mi czas przecieka prze place, ze sama nie wiem co sie dzieje:) W ogole to ja ma wrazenie, ze dopiero co byla wiosna..teraz lato i jesien jakos obok mnie przeszly, i ZNOWU swieta??? Czy Wa ten czas tez tak szalenczo ucieka?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja o czyms nie wiem ? Przenioslyscie sie na jakies inne forum czy jak?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ok dzieki:) Jako ze mamuska nie jestem, to tez mnie malo interesuja mamuskowe tematy:) Trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1010
hej, jestem na tej stronce nowa. Ale pozdrawiam Was serdecznie z hamburga. jestem tu juz prawie 2 latka, to dosc krotko, pracuje w firmie hotelarskiej i ciagle sie ucze jezyka. Ciezko, ale jakos idzie,jeszcze raz gorace pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pomysla, bo nie mam szefowej:):) Powiem szczerze, ze juz mi sie chche tu coraz mniej zagladac, denerwuja mnie te przepychanki, udowadnianie sobie kto lepszy, kto gorszy i nadrabianie pyskowkami na forum, jeszeli na codzien nie ma sie niczego do powiedzenia. Ja nie szukam tu przyjaciol, ale czasem chetnie pogadalabym o zyciu za granica, tak o po prostu, o dupie maryni za przeproszeniem i o przyziemnych rzeczach. I tyle. Albo az tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chianti, \'\'pseudo\'\' parmesan, winogrona, glupiutkie seriale-niezawodna recepta na odprezenia:D Dziala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
to tylko maly obraz krwi :-( a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eeee tam
wytez oczy i poklikaj co Cie interesuje i racja reszta u lekarza jak cos Ci dolega.Ja robiac wyniki wychodze od lekarza swiadoma wszystkiego nt.wynikow -wszystkich nie tylko krwi. Kazdy powinien w domu posiadac kiazke pt."jak odczytywac wyniki"lub ksiazkie pod innym tytulem,ale na tem temat. Widze,ze pare godzin obylo sie bez zlosliwosci. eeee tam lepiej podaj swoj prawdziwy czarny nick niz bajerowac na pomaranczowo,bo potem zawsze jest na kogo wine zwalic jak np.pomaranczki. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
dolaczam sie do pytania... mój post nie byl az taki wazny, aby sie logowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laborantki pomaranczki
podaj prosze stronke z niemiecka tabelka. Z polska w Niemczech daleko sie nie zajdzie, jesli sie nie wie, jak te badania po niemiecku sie nazywaja. A maja inne nazwy.Na przyklad, interesuje mnie okreslenie CRP I PSA, co to?? Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×