Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość pensjonatwszklarskiej
szukałam. i coż, te strony niemieckie są niedopracowane, słówka pominięte, a pomyślalam sobie, ze jak jesteście na stałe w Niemczech to wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zosia :-) niestety nie mogę dłużej z wami zostać zaraz wychodzę i nie wiem czy jeszcze dziś zajrzę więc miłego dnia pa 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu cierpliwości zaraz dziewczyny powinny przyjść a jak będę miała wieczorem troszkę czasu to poszperam pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensjonatwszklarskiej
ok dziękuję to ja sobie cierpliwie poczekam :). Jak dzis sprawdzalam to niby są te niemieckie wersje - ale tylko w teorii bo jak sie wchodzi to np tylko mapa zostaje albo w ogole jakas inna strona sie pokazuje, albo nie ma slow jakich potrzebuje tylko te najprostsze. Byc moze nie potrafie szukać, skoro nie znam niemieckiego prawie wcale przecież, angielski znam. Poczekam sobie, a Tobie dziekuje za dobra wolę i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latki
jo-ja ma corke 3 letnia i tez chce wybrac sie z nia na narty---moglabys podac mi namiary na to mjejsce gdzie jedziesz. Myslisz , ze mozemy juz j ana nartach uczyc jezdzic? bo my jezdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! od wczoraj tu nikogo nie było ! . mama3latki====> bywaliśmy już w różnych miejscach i wszędzie było pięknie a może i piękniej ;-) ale tam gdzie jedziemy i w tym roku są najbardziej optymalne warunki dla rodzin z dziećmi przede wszystkim zarówno przedszkole jak i szkoły znajdują się na górnej stacji , co jest ogromnym ułatwieniem, bo w każdej chwili masz kontakt z dzieckiem zarówno w szkole jak i w przedszkolu, można bez problemu spędzać z nim przerwy a tak to cała wyprawa \"na dół\" i traci się mnóstwo czasu z przedszkola byliśmy bardzo zadowoleni , jest tam kuchnia, miejsce do zabawy, do wyciszenia, do spania a panie wychodzą z dziećmi w między czasie na dwór i naprawdę nie ściągając nart można w między czasie zajrzeć przez szybę jak się dziecko ma :-) to jest Gästekindergarten \"Zwergerl Club\" ** http://www.tiscover.at/at/guide/5,de,SCH1/objectId,IND716946at,curr,EUR,parentId,RGN510at,season,at2,selBlk,ADDPGBLK,selElem,BKE1CFVat/intern.html http://www.zillertal.de/ZillertalWinter/ZillertalWinterGaestekindergaerten/ZillertalWinterGaestekindergartenZwergerlClubKaltenbachHochfuegen.htm ** . szkoły są tam dwie są tam dwie, nasz starszy był zadowolony i my też **http://www.hochzillertal.at/auswahl.htm **http://www.skischule-optimal.at/ strony mają dość rozbudowane, a na ta druga ma bardzo dużo zdjęć wejdź w fotogalerię - a szczególnie na KINDERPARK i KIDS-WORD fajnie tam mają :-) . poprzednio byliśmy w Kaltenbachu i mieszkaliśmy w apartamencie bezpośrednio na stoku (niestety spóźniłam się i pierwszy wolny termin na koniec kwietnia :-( ) a teraz będziemy w Stumm , to rzut beretem :-D region to Zillertal ** http://www.skifidelity.at/hochzillertal/cms.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róbuję wkleić jeszcze raz a jak nie to wpisz w google : Gästekindergarten \"Zwergerl Club\" na tiscower.at są fajne zdjęcia http://www.tiscover.at/at/guide/5,de,SCH1/objectId,IND716946at,curr,EUR,parentId,RGN510at,season,at2,selBlk,ADDPGBLK,selElem,BKE1CFVat/intern.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pensjonatwszklarskiej======> tak klikam klikam klikam jedne strony są bardziej przejrzyste drugie mniej i nasuwa mi się taka refleksja, ze w \"tym szaleństwie jest metoda\" tzn. im prościej tym lepiej !!! więc ty może tez użyj prostych słów *po pierwsze nie każdy kto szuka zna dobrze język, a często tylko podstawowe słowa, albo kojarzy te proste, które się często powtarzają upraszczając zyskasz klientów nie tylko polsko i niemiecko języcznych :-) ja ostatnio zabuchowałam ofertę po holendersku :-D :-D :-D a ja ni hu- hu po ichniejszemu :-D * po drugie to nawet jak się dobrze zna język to internet jest tak zaśmiecony, że jak się szuka oferty i porównuje to wyczerpujące info TAK ! ale prostota w obsłudze strony baaaaardzo wskazana mnie osobiście nic tak nie irytuje jak udziwnienia i nie mam ochoty przy którejś z kolei stronce zdobywać odznaki tropiciela pt. \"gdzie ja właściwie mam kliknąć?\" moja skromna rada : trzymaj się prostych standardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia i pa pa bo ja dzisiaj wizytę u chirurga mam coś mi w stopie rośnie (a nie jest to hallux) jakiś \"obcy IV\" już mi od dawna życie zatruwa :-( ale wiecie jak to jest, zawsze się ma jeszcze czas :-o trzeba będzie wyciąć a ja się taaaaak bardzo boję 😭 no gorzej ze mną jak z dzieckiem :-o . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latki
jo24 -dziekuje ci za informacje-popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensjonatwszklarskiej
ale ja musze znac te wlasnie slowa. strona jest juz zrobiona, teksty sa po niemiecku, tylko te zwroty ktore napisalam wiszą po polsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensjonatwszklarskiej
badź dzielna :). bede trzymać kciuki za ciebie i Twojego obcego ( aby się odczepił gad jeden) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , dzięki ! odczepić to on się nie odczepi :-( siła go trzeba będzie wziąć ! tak na szybko co mi do głowy przychodzi bo zaraz wychodzę * mehr Info / Extra\'s / Details / Sonstiges * najczęściej przy okienku gdzie wpisujesz jakieś zapytanie w formularzu jest napisane po prostu : Kommentar albo Anmerkungen i to się tyczy wszystkiego * Kontakt * Formular / Kontaktformular * Anfrageformular * Anfrage (Anfrageformular / Formular) abschicken * Anfragen * Buchen * Buchung / Online-Buchung * auf Anfrage buchbar * sofort buchbar * ausgebucht * Verfügbarkeit prüfen / Verfügbarkeit * Anreise / Wegweiser / Karte * Orts-Infos * Personenanzahl * Anreise(datum) / Abreise(datum) * Reisetermin / Reisedauer * Bilder / Galerie / Fotos spadam już dziś tu nie przyjdę bo do chirurga do innego miasta jadę i trochę mi zejdzie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie koleżance ! niech świat naszą piękną polską ziemię poznaje przyczyńmy się do rozwoju turystyki w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3latki
jo24--przestudiowalam to wszystko mam pytanie: ktory z Ferienwohnung lezy zaraz kolo Skilift? Bo mnie interesowaloby to w Kaltenbach bo z tego co zrozumialam , to jest to z tym przedszkolem-wiec mala bym rano oddala i wio na narty -jednak czy to daleko leci sie do Liftu? a co jak ja chce tylko pokoj? bo tam jest na 8-15 osob , a nas jest 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam na dobry dzien.... Pewien facet umarł. W bramie nieba powitał go św. Piotr i zaprosił do środka. Kiedy wszedł, zobaczył długi korytarz, a na jego końcu małe pomieszczenie z okienkami. Pyta świętego Piotra: - To jest tak upragnione przez wszystkich ludzi niebo? - Tak. Facet wszedł do pomieszczenia. Zerknął przez malutkie okienko i zobaczył uśmiechniętych i bawiących się ludzi. - A za tym oknem to co jest? - To jest piekło. - Serio? To ja wolę iść do piekła! - Ale stamtąd już nie ma powrotu. - Nie szkodzi, wolę iść do piekła. Święty Piotr odprowadził faceta do bramy i pyta: - Na pewno tego chcesz? - Tak, chcę! Po chwili facet staje u bramy piekieł. Wita go uśmiechnięty Lucyfer, wręcza mu widły i mówi: - Kocioł numer 77. - Jak to? Widziałem z góry ludzi bawiących się i radosnych, a ty mi tu widły dajesz? - Aaa, tamci. To jest nasz dział reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was tez ta stronka taka rozciagnieta???? Czukcze wypowiedzieli wojnę Chińczykom. Chińczycy długo szukali na mapie ich państwa, a gdy już je znaleźli, pojechali tam. Na miejscu Chińczycy zobaczyli cztery szałasy. Pytają: - To wy jesteście Czukcze? - Tak. - To wy wypowiedzieliście nam wojnę. - Tak, my. - A czy wiecie, że jest nas ponad miliard, a was zaledwie garstka? - Rzeczywiście tego nie przewidzieliśmy. Kurcze, co my zrobimy z taką liczbą jeńców wojennych?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błogosławieni ?? ! oo ! !! dopomóż w zbawieniu ;-) i parę puść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia ===> no niestety, medycyna znów okazała się bezsilna i żyć będę nadal ale co oni mi chcą obić 😭 jesoooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mam z samymi lekarzami do czynienia ;-) a jeden przystojniejszy od drugiego :-D a ten to w dodatku twardy nie miękki był ... chirurg :-D obojetnie jak by to nie zabrzmiało :-D ale foto shooting na rentgenie był przezabawny, w takich pozach mnie układali na tej kozetce by uzyskać to praw to lewą stopkę pod odpowiednim kontem, że ze śmiechu trudno mi było się nie poruszyć :-D . Dziuniu => a jakiego maila ? coś mi chyba umknęło :-o . a Limes to dopiero do Pl dotarła jeszcze wczoraj widziano ją na proszonej kolacji w Dreźnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wpisu o konkurencyjnych nudach to ja powiem tak : pozazdrościliśmy \"poziomu\" :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wiesz teraz to już tego tak nie polecam ;-) książki (bo to cała seria, a do tego CD czytane przez Globisza) są napisane z dużą dozą humoru i sama je chętnie czytałam i słuchałam, ale moim chłopakom ich własny humor tez jakby się zaostrzył ;-) :-D i już mi nie jest tak łatwo ich poskromić :-D ale sukces czytelniczy ! bo to były pierwsze "duże" książki , które młody przeczytał SAM ! i to jednym tchem :-D a seria to " Koszmarny Karolek" . a póki co to ja też się z wami juz dzisiaj pożegnam znów będę dziś biła kilometry :-o bo niestety do czegokolwiek i do kogokolwiek mam minimum 30 km najpierw na południe odebrać sam. z salonu a potem na północ zobaczyć się ze znajomymi i w międzyczasie jeszcze odwiedzić świeżo ( bo dziś o 6:40 ) upieczoną mamę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chciałam jeszcze dodać,że jestem fanką Wrednej Wandzi :-D . pa 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max-Mara
Wredna Wandzia? No nie ,malo to wredoty na kafe?Jeszcze czytasz??:D A tu co taka cisza doch wszystkie na gopolonia? Troche mnie tu nie bylo nadrabiam zaleglosci jakby ktora tu zabladzila troche jeszcze bede ;) Pozdrawiam wytrwale Polskie-Niemki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ! o jak miło znów :-o to ja się grzecznie pytam : QUI PENIS AQUA TURBANT ? . w tym języku chyba nie wygwiazdkuje ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×