Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

maremarie,u mnie wszystko ok z dzieciaczkami a ty masz chyba na mysli jastrzebie zdroj nad morzem,bo na slasku to syf jakich malo,powietrze okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
sluch zaginal--- na handy nikt sie nie odzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
no bo na pflege, ogrodnictwo, rozrywke-cyrk, hotelarstwo i gastronomie sa inne przepisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! :) Pogoda ladna ale na szczescie nie ma jakis mocnych upalow..uf i dobrze. Dowiedzialam sie ze ponoc za darmo jest pierwszy poziom niemieckiego na sprachkurs czyli ten podstawowy. czy to prawda? dowiedzialam sie od znajomych tu mieszkajacych troche dluzej niz ja. Choc na co mi poziom podstawowy skoro juz go opanowalam..eh ale moze sie wybrac? przynajmniej sprawdze swoja wiedze :) Jesli chodzi o prace jako putzfrau gdzies wdomach prywatnych, kinach, teatrach, biurach etc to nie orientuje sie czy to jest praca jako na bialo czy jest rejestrowana w urzedzie pracy? Pomimo ze jestem mloda mysle se juz o emeryturze :P Bo sadze ze takie powierzchowne prace nie licza sie do emerytury.czy licza? I jesli chce tu zostac na stale to czy otrzymam tu emeryture? Ile lat trzeba przepracowac tu w deutschland by miec emeryture? Rzeczywiscie w Lidl jest naprawde dobry towar i za przyzwoita cene mozna kupic prawie wszystko. Mnie przypadl chlebek chrupki ten dietetyczny za 50cent€ :D no i slodzycze sa dobre :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Limes-inferior mozesz mnie przywiesc pare oscypkow :D A ja gdy bede nad morzem to moze przywioze po rybce :) A tak wogole to gdzie cie los rzucil ? do jakiego landa ? pozdrawiam Tschüs 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wypowiedzi na temat Polek-nie komentuje--bo jak ruszysz g....to smierdzi. Temat sam ucichnie jak nei bedziemy komentowac-takich pelno na kafeterii. maremarie-o jej a gdzie te jeziora? My bylismy w niedziele 70 km od nas w Huttenheim. No co tej legalnej pracy--to mi sie cos neichcialo wierzyc , ze wszyscy moga, bo by o tym trabili.Niemcy sa chyba ostatnim krajem ktory sie tak bokiem stawia na obcokrajowcow -ale nie dziwie mus ie skoro sam nie umie swoich wyzywic. Jednak zycze Polaka wszystkiego najlepszego .... Wlasciwie to i tak kto mial wyjechac , to juz wyjechal do Angli czy Irlandii. usmieszka--tak sms do polski kosztuje 0,29 ct jednak ja tak czesto dzwonie i gadamna internecie z rodzinka , ze nie mam potrzeby ich duzo wysylac. Ale wiadomo , ze kazdy ma inne zapotrzebowania na handy dlatego szuka korzystne pod siebie. Co tam u ciebie? Aldi ma po 5 cent. rozmowy i sms do partnera , sms po 15 ct. normalnie a do Ausland chyba po 25 ct. Dowiadywalam sie wszedzie wiec jestem obeznana . HA!HA! A ja niespodziewanie jade w czwartek na pare dni tj. 6 do Polski. Zabieram sie ze znajomymi -z mala. I tu nie uwierzycie ale to pierwsze rozstanei po 9 latach malzenstwa z moim mezem---beeeeeeeeee. Normalnie mi przykro. No pomijajac , ze po slubie byl w wojsku i go nie bylo caly tydzien. Ale kiedy to bylo?! Lato nadal trwa. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsf
Ja ja wciąż nie rozumiem ataków na mnie. Z czego one wynikają? Bo napisałam cos krytycznego? Przeciez sama jestem Polką i chciałabym, aby była o nas tylko taka opinia, ze POLKI TO NAJŁADNIEJSZE KOBIETY NA ŚWIECIE. NIe pisze, ze wszystkie takie są i wcale nie twierdze ze wy sie puszczcie. Niestety jednak pare razy juz słyszałam o tym co wczesciej pisałam Ps. To, ze pisze na necie nie znaczy ze nie jestem szczęsliwa i ze nie mam fajnej pracy...bo jakas wyzej to podwazyła:) Idąc tym tokiem myslenia...wy tez nie jestescie szczesliwe i z praca u was na bakier, bo same jestescie na necie Wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka - Maulbronn, Tiefer See; Obersulm, Breitenauer See; Vaihingen/Enz, Seewaldseen; Seewald-Erzgrube, Nagoldtalsperre; Altensteig, Böhmbachsee. Milego pluskania! A ja jade jutro nad jezioro bodenskie :D usmieszka chyba tez sie zabierze, trzymajcie kciuki zeby nie bylo burzowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin
Ale wam fajnie , ja w ciagu tygodnia nie za duzo mam czasu zeby gdzies wyskoczyc..no chyba ze sie szybko wyrobie z praca i przesle ja mezowi przez neta ..wtedy to hulaj dusza ;) micka zycze ci milego pobytu w PL . ja od czasu do czasu lubie jak maz sm tam jezdzie , wtedy moge sobie poodpoczywac :P a wtedy jak przyjezdza to uuuuu :) cieszymy sie ze sie znow widzimy ..... maremarie mam znajoma w tettnang przy bodensee , bardzo ladnie tam jest . rok temu sie z hamburga w swoje strony przeprowadzila..... i jest o wiele bardziej zadowolona niz jak tu mieszkala. Kciuki trzymam , bo sama na wekend chce smigac tam gdzie ostatnio dziewczyny a w piatek o 21 jade na MECZ!!!! Italia z ukraina.. mam nadzieje ze italiano raggazo wygra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kica76
oj chyba się rozglądne za jakimś telefonem. Ten z Schlekera jest na karte- taki starter, czy telefon też dają ? Ja już skończyłam umowe z polską Erą to od lipca będe miała mieć jakiś normalny kontakt ze światem. Era mnie wyprowadziła z równowagi i miałam drgawki na widok telefonu. Ale już mi chyba przeszło.Zresztą teraz to troszke bezpieczniej bo jak by mi sie coś stało to zawsze moge do męża zadzwonić. A ja gapa jestem i czasem bez kluczy z domu wychodze a zamek zatrzaskowy i potem włócze się po sklepach jak potępieniec ;) No u mnie straszna pogoda, siekiere idzie zawiesić. Raz słonko raz chmura już padało teraz znów się zbiera. Dziewczyny jak jast z tym macierzyńskim? Pracuje od marca 06 ubezpieczona jestem chyba od grudnia05, urodze w listopadzie. Czy ja musze pracować 6 miesięcy czy musze być ubezpieczona 6 miesięcy przed porodem.6 miesięcy pracy to będe miała we wrześniu i nie wiem czy wytrzymam.A jak tu jest jak pójde na L4 to musze plackiem w domu siedzieć czy na spacer mi wolno wychodzić bo już różne warianty słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalamdo konca tj. 6 przed porodem bylam w domu i to mi placili i 8 tyg. po porodzie. co do tego ile musisz przepracowac , zeby cos dostac---nie wiem? Ale jak masz umowe stala to przeciez i tak nei umieja cie zwolnic czyli bedziesz miala platne chorobowe itd. Na tymczasowej umowie nie masz takich praw mimo , ze jestes w ciazy po uplywie daty twojej umowy moga cie zwolnic nie przedluzajac ci umowe. Kolezanka teraz tak miala , a pracowala w Kaufhofie i zostala bez niczego. popytam sie ja jeszcze jak to jest. Wiem , ze ma rodzic we wrzesniu, a umowe miala do konca tamtego m-ca , wec teraz jest na bezrobotnym--bo pracowala tam chyba 2 lata. Mozesz kupic za 89 euro Handy Motorolla V220 w tym masz 2 katy po 15 euro z numerami czyli handy wynosi cie 59 euro. Sa tez handy z a49 euro w tymkarta z 15 euro -gorsze handy. Wejdz na strone schleckera lub przejdz sie do sklepu-tam wzsystko maja. Ja jestem zadowolona. maremarie-dzieki za te jeziora-o ile ich jest!!! malutka-ty mieszkalas kolo Seewald-bylas na tym jezirze? A w poppeltal na tej slizgawce? Bo interesuje mnie czy to jezoro co jest 10 min. od tego prku cz yjest fajne? Jak wroce z Polski to musze sie tam przejechac , bo to tylko 30 km ode mnie. tin dzieki --juz si eciesze i powoli Reisefiber mam. A ja tak za mezem , ze jak z pracy przyjdzie godzine pozniej to mi przykro. Tak to jest jak sie caly czas razem przebywa. dla mnie te pierwsze 10 m-cy w Niemczech jak on byl w wojsku byly koszmarem i moze dlatego mam taki uraz. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelll
URODZINKI:::::: belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 micka------------18.08.74 golumea---------17.12.74 mo.nika----------26.03.76 Justys78--------14.08.78 justynaamelia--11.03.80 Usmieszka-------07.11.80 malutka_de------10.11.81 magdzialenka----?-?-83 kto jeszcze? ....... wpisujcie sie malutka_de---Bad Urach---4 lata w RFN---24 lata--1 dziecko(7 m-cy) maremarie---bei Stuttgart( Steinenbronn)---29 lat micka---bei Pforzheim---9,5 roku w RFN--31lat--1 dziecko(17 m-cy) limes-inferior --bei Brocken---4,5 roku w RFN---34 lata cludi_alb---Münsingen--2,5 roku--- Tin---Hamburg---16,5 roku w RFN--34 lata---2 dzieci usmieszka---bei Tübingen---3 lata---25 lat falomanka---Berlin Mo.nika---Bremen--od 2005 w RFN--29 lat--3 dzieci(8,5,0) Carlaa---bei Essen ( NRW) Augsburg26---Augsburg--3 lata---26 lat ciepla-bei Hamburg jamaja---Hessen--4 lata w RFN--30 lat Werkaaa----??? naneczka-Monachium przepraszam ale wracam---Düsseldorf beleiza--(Bawaria)Pfarrkirchen--10 m-cy---36 lat A-Niulka-Drezno kasiulica--bei Karlsruhe---pol roku--23lat balooonik- Gütersloh (NRW-bei Bielefeld)---7 lat--50 lat Nett-ka: Fellbach bei Stuttgart, 33 lat pittypatt????? Ona 22--Wilhelmshaven( bei Bremen)--4 lata--22 lata(strzelec) asia80--bei Stuttgart(Göppingen)--2 lata--26 lat--1 dziecko( 8 m-cy) justynaamelia--Bawaria--11 m-cy--??? Isia27 --- Travemünde -- 1,5 roku -- 27 lat Justys78---Nordhorn---2,5roku---28lat Carolina77---Nordheim-westfalen-Essen--1miesiac---20 lat golumea--Köln---10 lat---31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia76 dopisz sie do tabelki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys78
Witajcie. Widze, ze poszukuje ostatnio Handys. http://www.preiswerthandy.de/ na tej stronce znajdziecie duzo ciekawych propozycji. Ja zrobilam sobie tutaj prawie dwa lata temu umowe. Dostalam wtedy super telefon za frico, dvd, 10 min na prztelefonowanie i 50 sms-ow tez za darmo. Co miesiac musze placic tylko 10 euro, ale w tym sa juz moje minuty. Wiec czy je przetelefonuje czy nie to i tak place 10 euro. Moj maz ostatnio tez sobie cos takiego zrobil i tez ma ciekawy pakiet. Zrobilismy tez tu umowe mojemu szwagrowi i jego dziewczynie i tez sa bardzo zadowoleni. Nic wiecej ciekawego nie mam do napisania wiec to wszystko. Trzymajcie sie cieplutko. Ps. Szkoda, ze nie ma nikogo z moich stron:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he a ja niedlugo do polski jade ale sie ciesze,wreszcie do fryzjera sie wybiore hmmm moze sobie wloski przedluze dla dobrego humoru,dzis bylismy zrobc zdjecie najmlodszemu w rodzinie do kinderpass i juz w czwartek bedzie gotowe no to moze w sobote pojedziemy tak na 4tyg to sobie odpoczne,dzieciaki do babci a ja....hmmm wreszcie sie wyspie podrzuce Bastiana mamie na jedna nocke,suuuuper!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mezulo juz zauwarzyl ze cala happy chodze ciesze sie strasznie,a on sie wkurza ze ja sie tak ciesze na wyjazd do polski nie rozumie tego ze tam zostawilam wszystko i wszystkich dla niego.no coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin
Wiecie ze jak ja was czytam to przypominaja mi sie stare czasy. JAk ja sie cieszylam na kazdy wyjazd do polski , o to ze tez podrzuce rodzicom albo tesciom dzieci, a my z mezem damy sobie czadu. Teraz zadko tam jezdze (ale to temat nie na forum) no i juz od jakis 5-6 lat zaczelam uzywac zycia z mezem na calego. Chlopaki pirawie ze dorosle,1-y konczy 16 a 2-gi 13. A oni jak chca do babc to wkaladamy ich w busa (bo samoloty z Hamburga niestety na slask nie leca) i ciesza sie pobytem u dziadkow. Teraz nadrabiam(-my) to co stracilam (lismy) z bardzo wczesnej mlodosci ile sie da ;) :P Juz bym nie chciala aby czasy sie wrocily....no moze tylko na chwilke bo tak lubialam pomiziac sie z moimi bobaskami :P ..... Otwieram piwko , jednym okiem patrze na mecz ;) a 2 musze popracowac przed kompem..... Spokoj , cisza ... jak ja to LUBIE!!! Amen...;) OK Ciao do juterka laseczki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka_01
URODZINKI:::::: belaiza-----------16.08.70 Tin----------------23.04.71 micka------------18.08.74 golumea---------17.12.74 mo.nika----------26.03.76 Justys78--------14.08.78 justynaamelia--11.03.80 Usmieszka-------07.11.80 malutka_de------10.11.81 magdzialenka----?-?-83 asia.80 ----------11.11.80 kto jeszcze? ....... wpisujcie sie malutka_de---Bad Urach---4 lata w RFN---24 lata--1 dziecko(7 m-cy) maremarie---bei Stuttgart( Steinenbronn)---29 lat micka---bei Pforzheim---9,5 roku w RFN--31lat--1 dziecko(17 m-cy) limes-inferior --bei Brocken---4,5 roku w RFN---34 lata cludi_alb---Münsingen--2,5 roku--- Tin---Hamburg---16,5 roku w RFN--34 lata---2 dzieci usmieszka---bei Tübingen---3 lata---25 lat falomanka---Berlin Mo.nika---Bremen--od 2005 w RFN--29 lat--3 dzieci(8,5,0) Carlaa---bei Essen ( NRW) Augsburg26---Augsburg--3 lata---26 lat ciepla-bei Hamburg jamaja---Hessen--4 lata w RFN--30 lat Werkaaa----??? naneczka-Monachium przepraszam ale wracam---Düsseldorf beleiza--(Bawaria)Pfarrkirchen--10 m-cy---36 lat A-Niulka-Drezno kasiulica--bei Karlsruhe---pol roku--23lat balooonik- Gütersloh (NRW-bei Bielefeld)---7 lat--50 lat Nett-ka: Fellbach bei Stuttgart, 33 lat pittypatt????? Ona 22--Wilhelmshaven( bei Bremen)--4 lata--22 lata(strzelec) asia80--bei Stuttgart(Göppingen)--2 lata--26 lat--1 dziecko( 8 m-cy) justynaamelia--Bawaria--11 m-cy--??? Isia27 --- Travemünde -- 1,5 roku -- 27 lat Justys78---Nordhorn---2,5roku---28lat Carolina77---Nordheim-westfalen-Essen--1miesiac---20 lat golumea--Köln---10 lat---31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻! justynaamelia - moje gratulacje i wszystkiego naj-, naj-, naj-!!!! A tak na marginesie - moj synek tez ma na imie Bastian:D! micka - coreczke masz slodka... i ta minka:). Ale dlaczego obcielas te piekne czarne wlosy;)? Jade w sobote w nocy do Polski i zostane ok. szesc tygodni:). Moze czegos potrzebujecie - chodzi raczej o trwalsze rzeczy:). Moglabym po powrocie (albo w trakcie pobytu) przeslac poczta:)). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-6 tyg. wooow! Nigdy tak dlugo nie bylam-najdluzej 3 tyg. a ja jade najprawdopodobniej dzisiaj w nocy. No i tylko na 6 dni. Tin--tak wlasnei to sa zalety wczesnego bycia mama -teraz mozesz odpoczywac. Ale ja tez mialam zalete do 31 roku moglam sie wyszalec.HA!HA! Jednak nie ukrywam , ze nadal sobie az tak duzo nie odmawiamy i na imprezki jezdzimy z mala( no pomijajac dyskoteki oczywiscie HA!) usmieszka, maremarie--zycze milego pobytu na Bodensee--ale wam fajowo! tin-italien wygrala. Mam sasiada italienca , to sobie zawsze pogadamy i wczoraj tez byl caly happy. asia--co do wlosow--tak kobieta potrzebuje zmian , a ja mialam te czarne wlosy do pasa od lat przedszkolnych wiec nadszedl czas na zmiany .HA!HA! Przynajmniej mam zalete , ze nie musze wszystkim mowic hallo jak kogos nie lubie , bo i tak mnie nie poznaja. Mam przy tym ubaw ze szok. Nawet w firmie gdzie pracuje od 6 lat ( obecnie wychowawcze) przechodza kolo mnie , potem zatrzymuja sie , chwila zastanowienia , jeszcze jeden blick i nagle : hallo Frau...---jaja poprostu. u nas o 5ej byla burza, a teraz pochmurnie --buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej micka, ranny ptaszek z Ciebie :) niestety nie pojechalam z maremarie :(, a wszystko mialam przygotowane, cieszylam sie bardzo na przejazdzke, niestety fatalna pogoda przerazila mnie, tez byla burza juz od 3.30 (obudzilam sie) i strasznie padalo, teraz juz deszcz ustal ale jest zimno pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to szkoda--ale mozecie to kiedys nadrobic. A na ile chcialyscie jechac? Na dzien? Ranny ptaszek-bo ta burz amnie obudzila. Ja kozystam teraz , bo mala jeszcze spi , a jak wstanie to zmykam , bo ona tez wielki komputerowiec i stuka po tastaturze , a ja jej na to nie pozwalam. Tak pogod do kitu-a ja cala walizka letnich ciuchow--moze sie wypogodzi , bo musialabym wszystko przepakowywac. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys78
Witam ranne ptaszki:-). A ja nie chce sie chwalic ale u mnie dzis wspaniala pogoda. Slonko wspaniale przgrzewa. Normalnie zyc sie chce. Do mnie w przyszly piatek przylatuja moi rodzice. Juz sie nie moge doczekac. W sumie widzielismy sie w kwietniu, ale i tak sie za nimi stesknilam:-). A dwa tygodnie pozniej jedziemy razem z nimi do Polski. Niestety tylko na tydzien, ale zawsze to cos. Z jednej strony ciesze sie na urlopiki w Polsce, ale z drugiej mam juz ochote na calkiem inny urlop. Totez nastepny spedzimy sobie jakos inaczej. jeszcze nie wiem jak, ale na pewno cos fajnego wymysle. Koncze juz bo musze zmykac do mojej szkolki. Na szczescie juz duzo mi jej nie zostalo:-). Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Ale dzisiaj pospalam.Dopiero kawe pije.Corka przez te ospe do szkoly nie chodzi wiec moge spac do bolu :) Dobrze ze chlopaki tez maja umilowanie do snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dziekuje ci bardzo za gratulacje,my mielismy problem z imieniem nie wiedzialam jakie wybrac mial byc sebastian ale mamjuz w rodzinie kuzyna o tym imieniu wiec zostal ostatecznie bastian,slicznie.a ja do polski jade az na 4tyg,bywalam tam dosc czesto bo co miesiac jezdzilam ale od marca zrobilam sobie przerwe po w drodze nie chcialam rodzic.u nas tez byla ta straszna burza ale walilo,u mnie o 8rano byla ale nie przeszkodzila mi wmalej dzemce do 9:30,a pogoda okropna slonce ucieklo.trzeba na solarium sie wybrac,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Może niektóre z Was mnie pamiętaja z innego wątku dotyczącego POlek w DE / Usmieszka, Micka / :)) Widzę, że jest wiele nowych osób, to miłe, że mozna gdzies po polsku poplotkować. Co do tematu pracy w DE dla Polaków to jestem na bieżąco i sprawa wygląda tak, że nadal jest zakaz i bedzie on utrzymany do 2011 roku. Wyjątkim są specjalisci IT, profesorowie i studenci, dla tych grup stosuje sie inne przepisy. Micka - odnosnie tej pielęgniarki, o której pisałaś, to tak właściwie nie wiemy co dalej po tym jak poszła do Arbeitsamtu, bo zameldowac się w DE może każdy POlak i nie ma z tym problemu żadnego, trwa to 5 minut, ale potem trzeba / do 3 m-cy / zgłosic się w Auslanderamt i tam już wymagają udokumentowania żródla dochodów czyli albo masz juz pracę w DE, albo masz środki finansowe na okres poszukiwania pracy. To prawda, że personelu medycznego brakuje, więc może ona mieć wieksze szanse na znalezienie pracy, ale żeby dostać pozwolenie na pracę, najpierw musi znależć pracodawcę, który to będzie załatwiał. Gdyby to było takie proste to pewnie dawno bym juz pracowała, a tu nic:((. Skończyłam kurs językowy w kwietniu, radze sobie z językiem, choć bardzo brakuje mi kontaktu z Niemcami, żeby tego nie zapomniec. Do tego wszystkiego mąż stracił pracę w czerwcu i być może będziemy musieli zjechać do POlski, tylko po co ?? tam juz całkiem żle z pracą. W tej chwili szukam czegokolwiek, nawet na czarno, żeby przetrzymać, zarejestrowałam własną działalność, na razie sprzatanie, bo to najprościej i nie trzeba zezwoleń, ale to tylko tymczasowe rozwiązanie. TRochę ponarzekałam, jak to Polka:)) Pozdrawiem wszystkie i życzę Wam udanego urlopu w POlsce. ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin
witam was ;P ( Ole tez ;)) Musze wym powiedziec ze od dzis zaczelam sezon motorowy !!!!!!!! NARESZCIE..... :)))))))))))))))))))))))))))))))) No to znowu jade ..baj baj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ola_p pewnie ze Cie pamietam :) zastanawialam sie dlaczego juz nie piszesz, fajnie ze sie odezwalas ja tez jestem na etapie szukania pracy i wiem ze rozowo nie jest ale poddawac sie nie mmoge, w ostatecznosci pozostaje leihfirma Wy tez nie traccie nadziei! Goraco pozdrawiam. JAk znajdziesz czas to zajrzyj znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×