Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

bo po co mam siedzieć w niemczech skoro moge u ojca zarobić więcej? a propo utrzymania w polsce jak podliczyłam na moje zachcianki typu siłownia kursy jezykowe własne mieszkanie itp itd wydaje wiecej niz 3 tys zł wiec z utrzymaniem w niemczech nie bedzie problemu;-)zreszta kurcze mój ojciec sam zaproponował mi zebym tam studiowała! on płaci wiec co mam nie skorzystać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście sepy a moze powiedzcie ze zazdrościcie tym które sa w niemczech? bo co/ skonczyliscie studia w polsce jestescie wykształceni a zarabiacie mało:-( mój ojciec skonczył studia znalazł nisze wiec moze i Wy ruszcie główki zebyscie mogli w polsce zyc na dobrym poziomie ale wiem jaka to cięzka praca bo nim tata sie dorobił to wiele lat ciezko pracował cięzej niz niektórzy z Was.. i myslicie ze dzieci bogatych ludzi są głupi? stereotyp stary jak swiat mój tata nie jest bogaty moze i ma kase i co z tego to jego pieniądze i robi z nimi co chce:-) nie potrzebuje butów za 1000zł itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam sie ze nie starczy ci
czasu na solar,fitness ,party itd jesli ze swoja inteligencja i znajomoscia jezyka jakims cudem dostaniesz sie na niemieckie uni:) no ale po co sa marzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest bogaty ale ma kase
hmm-idz juz spac ok? jutro moze cos madrzejszego splodzisz. kogo obchodzi twoj stary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to nie czysta wodka
sa tez inni ktorzy maja cos do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nosze tipsów jestem normalna dziewczyną i juz studiuję:-) niedługo praca magisterska i nie jestem blondynką:-) i dziekuję ze wtrąciliscie sie do dyskusji bo nie chcę nic mówic ale daliscie sie nabrać....przedstawienie skonczone:-)hehehejestescie swietnymi aktorami super było:-) naprawdę swietnie wczuliscie sie w rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiu idz do lekarza
masz cos do blondynek?? a jeszcze rped chwila bredzilas cos o stereotypach. coz ja rozdwojona jazn:( schlaf gut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
slodka wodko-nie mam kompleksow obywatela nizszej kategorii,a ludzi,ktorzy toba pomiataja znajdziesz wszedzie,nawet w polsce.Mam partnera,ktory jest niemcem,a raczej pol -niemcem i pol-francuzem,jak rowniez duzo niemieckich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-v-a
ciesze sie ,ze potrafisz sie wzruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tak na poważnie czy to źle ze wielu Polaków szuka szczescia gdzie indziej niż w Polsce? maja prawo i mozliwości to korzystaja z tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiu hau endlich ab
ok???dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawde mówiąc to nic nie rozumiem czy to pisze jedna osoba zmieniajac niki czy kilka........myślałam że coś napisze ....ale lepiej nie.....tak bedzie bezpieczniej....moze jutro bedzie lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
Witaj janta;-) To ja Monika18 z forum Berlin;-) Mieszkasz już w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zmieniałam niku przepraszam dziewczyny jesli zasmieciłam to forum niepotrzebnie...ale pewne osoby mnie zainspirowały te bardzo negatywnie odnoszące się pewnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCIAŁAM! Przeprosiłam. ludzie popełniają błędy i umieja sie do tego przyznać ale inni widać nie doceniają tego! zresztą nie uważam ze to ja zaczęłam ostra wymianę zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
No niestety jeszcze nie...nie udało się ale za rok to juz napewno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
Dobra ja już idę sie kąpać i szykowac psychicznie na rozpoczęcie kolejnego żmudnego roku nauki;-( O Gott pobudka o 5.00..... Dobranoc wszystkim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły socjolog
Aha ale w Berlinie? Ja tam jednak nie zawitam prawdopodobnie wyląduję w Hamburgu ale się jeszcze zobaczy;-) Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly socjolog
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jednak poważnie spróbowac podejść do tematu i może osoby które zdawały jakieś egzaminy mi pomogą. Prawda jest takia ze znam niemiecki na sredniozaawansowanym poziomie i wiem ze to jest bardzo mało to jednak licze na pomoc kogoś kto zdawał egzaminy i może mi powiedziec jak one wyglądają jak można się do nich dobrze przygotować. będę wdzieczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×