Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

fajna praca pucowanie. Nie trzeba duzo myslec :P jak jest pusty dom czy biuro mozna sobie pospiewac, ja pracowalam kiedys w biurze z echem ale koncerty dawalam. No i nie trzeba na aerobik sie zapisywac. A jak ktos madry to po roku pucowania, bedzie z jezykiem obtrzaskany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej podczytuje Was czasami:-) Cos wspominalyscie o czacie? A jakim to?:-) Mozna sie tam dolaczyc?? Pozdrawiam Lena🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz meza a szukuasz kogos
na czacie??hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leno adres na czat jest wyzej pod wpisem Moniki, nie zawsze tam ktos jest ale ja juz wchodze i czekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbuuuahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jedna z nas nie zapominaj
o tym:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bron sie slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
dotychczas pucowalyscie w Niemczech za kasę ,a teraz za darmochę?To wy jestescie żenujące !No chyba ,żew macie mężów -Polaków ,to rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
żenujące tak sie nie szanowac ,a gwiazdy rżnąć !Szok w dupach wam sie poprzewracało-co 3 z was wyszła za niemca ,a wczesniej była u niego służąćą !to wstrętne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pomaranczko
kobiety robia z ciebie durnia , az zal patrzec:P:P:P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhha jedna z nas
w koncu na forum jest ciekawiej a nie tylko przepisy na ciasto i usilne podlizywanie tych ktore sa w PL do tych ktore sa w DE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nadal pucuja u tych niemco
w ! z tym ze raz na jakis czas dostane na zakupy w C&A buuaaajhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
dokładnie-dalej pucują i usiłują wmówić kolejnym polskim kretynkom jakie tam są szczęsaliwe!!Piszcie prawdę ,a nie kretynkom z Polski kociokwik we łbach robicie! PRZYZNAJCIE SIĘ JAK JEST NAPRAWDĘ!tym samym wiele dobra dle niejednej baby z polki zrobicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tchorzliwe pomaranczki
z mocymi gebami za ekranem komputera , mam sie pobawic w znalezienie waszych IP? Mam nadzieje ze rozumiecie co chce wam powiedziec ... Decyzja nalezy do Was??? Diabel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhah dobre fajnie ze sa inne
ktore tez to widza:) ja juz tez mam dosc tego ich wypisywania pierdol,polowa z nich nie ma pojecia o prawdziwych realiach w DE ,a o jezyku juz nie wspomne! ona uczu sie tu jakichs prostych zalosnych zdanek np.Ruf mich morgen an! mano,mano was geht hier ab!:):);) a te podstarzale i inne robia sobie nadzieje! naja....:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne poszuka sobie w kawiaren
ce intern. w bayern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
Basiu, nawet jesli jak twierdzi pomaranczy zasilisz grono sprzataczek, to jest to o niebo lepsze zajecie niz w Polsce. Przede wszystkim kazdy pracownik traktowany jest z szacunkiem. to jedna z waszych wypowiedzi... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
i jeszcze jedno -ja nikogo tu nie obraziłam ,w przeciwieństwie do jednej ze stałych bywalczyń ,która dopisała do mojego nick DEBIL Nerwy puszczają ,bo ciut prawdy poszło w eter???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat a co niby masz do
polski co??? w niemczech traktuja cie z szacunkime? jasne! wydaje ci sie bo nie rozumiesz jezyka,nie wiesz co gadaja ,usmiechna sie y ty myslisz ze to szacunek! pomieszkaj troche w DE i wtedy sie wypowiadaj! zeby jako polak zaslizyc na szacunek trzeba troszke wiecej niz ruszac miotla! ale polowie tu to wystarcza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka wódka
Przepraszam dziewczyny mam taki charakter i tak juz zostanie!Wybaczcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka wodko mieszkasz
w DE czy PL? co myslisz o tym forum?ja mysle zeone tu sa falszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodzi o jedno - o głośne mówienie prawdy jak tam jest .O to ,że tak naprawdę jest sie obywatelem gorszej kategorii (czyt.emigrantem)-ale to tak brzydko brzmi O to ,żeby tej polskiej ciemnej masie nie wmawiac jak tam jest cudownie Piszcie o tym -jakie macie problemy jako emigrantki Nie słodźcie tego życia na emigracji ! Przedstawcie jego CIENIE!A nie blaski ,któych jest mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad ty wieszcsłodka wódka
jak tu jest? Zero rozeznania , jesli sie myle to pytanie ile czasu byles w Niemczech i czemu nie dales sobie rady ze wrociles? Czlowieku ja podrozuje i wyjezdzam na rozne roczne projekty i tylko tacy jak ty nie daja sobie rady na emigracji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech sie pocieszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczy - wiesz wybacz, ale to brzmi jak zdanie dla grupy wspierającej sie typy AMWEY...Kogo chcesz oszukac ?Mnie ?Polską masę ślepo wierząca ,że istnieje EDEN? Mam wrażenie ,ze przede wszystkim siebie oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×