Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

belaiza :) nie ma sprawy moge Ci posprzatac lubie to robic gorzej z gotowaniem....nie cierpie gotowac...ide wziasc prysznic i za niedlugo do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Limes, dzieki wielkie:) Choc ja juz sama na temat AZS chyba wszystko wiem... Siostra ma 21 lat, od dziecka jest chora, czesto juz lezala w szpitalu, raz jest dobrze, a raz (tak jak teraz) zle, mozna jedynie zaleczyc, ale nigdy wyleczyc do konca. A meka to jak diabli😠 Jutro zapytam w pracy moja szefowa (ona tez na to choruje) czy moglaby dla siebie wziac recepte na ta masc, jak nie bedzie chciala, to nie, juz wiecej nic nie probuje, bo tylko mnie to nerwow kosztuje co niemiara:( W niedziele jedziemy na tydzien do Polski!:) Za niecaly rok bierzemy slub koscielny i robimy wesele w Polsce, wiec pare rzeczy trzeba juz zalatwic:) A na swieta przyjezdza do nas moja rodzina!:) To pierwsze takie i moje wlasne swieta;):) Fakt, wiekszosc jedzenia zrobi moja mama hehe, no ale i tak sie ciesze:) Ja dzis mam moj wtorkowy wieczor serialowy na Vox od 20:15 i potem Pro7:):):) Najbardziej uwielbiam Greys Anatomy, super film, bardzo w moim typie;):) No a maz dzis ma wyjatkowo po pracy wieczorem wychodne na karty z kolegami. No pozwolenie dostal hihiii;):D Ale chociaz jamam co robic, wiec nie bedzie mi tak smutno:) Pozdrawiam, milego wieczoru!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci cos ugotuje. to ja mieszkam na gorszej wiosce, bo u nas tylko 11 domow jest :) ale za to spokoj i cisza, nikt mi w okna nie zaglada i nie depta trawnika. Zawsze w miescie mieszkalam a teraz juz bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wlasnie miasta brakuje bardzo... a w Monachium zakochalismy sie mozna powiedziec na zaboj:) Telewizyjne wtorki z Pro7 tez lubie, no i ijeszcze gilmore girls:) heh a w poniedzialek obowiazkowo lost:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ,nic nie czytalam......ale w końcu wczoraj jakos fuksem podłączyłam sie do netu trudno było ale jakoś sie udało.....nie wiem kto z was odszedł,kto doszedł kto został.....ale wszystkich serdecznie pozdrawiam Mieszkam w Coburgu,mam 5 pokoi,jest swietnie teraz mam jeszcze mnóstwo pracy(mały remont:))ale niedługo bede spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitdikoja
Janta hurra ciesze sie, ze znow jestes :D co tak oszczednie pisz co u Cibie i to duzo i szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki i chlopaki:-)) janta fajnie ze znowu jestes.Tutaj duzo sie pozmienialo.Co slychac u ciebie?j U mnie leje i leje ale mam nadzieje ze za to jutro slonko wyjdzie. W sobote obejrzymy sobie jedno mieszkanko. Na wiosce niemoglabym na zawsze mieszkac ale nielubie w srodku miasta zyc.Musze miec cos tak pöl na pöl.jedna noga tu a druga tam.Teraz tez mieszkam na skraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janta, no nareszcie, już się doczekać ciebie nie mogłyśmy, Tylko raz jakaś twoja znajoma dała nam znać , że u ciebie wszystko w porządku i niedługo się odezwiesz. No to super , że udało wam się wszystko pozałatwiać, czekamy na więcej informacji jak tam dzieci, czy już w szkole , w przedszkolu? Mam nadzieję, że niedługo napiszesz więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora. Witaj janta. W koncu doczekalysmy sie Ciebie. Teraz oczekujemy na relazje z Waszych poczatkow w Niemczech. Napisz ja sie tutaj czujesz? Jak dajesz sobie rade z jezykiem?Jak dzieci radza sobie w szkole? A teraz juz uciekam. Zycze wszystkim jeszcze przyjemnego wieczoru i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra dlatego pytałam właśnie o te dzielnice, bo będziemy mogli wybrać mieszkanie ze spóldzielni mieszkaniowej gbh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pplumcia- witaj. szykujecie weselisko na nastepny rok tak jak my. dlatego jedziemy na sylwestra do polski a po nowym roku chcemy juz wszystko zalatwiac, tz. sale i orkiestre juz mamy, planuje isc do ksiedza, pogadac z orkiestra (jakie piosenki, zabawy i takie tam), zalatwic fotografa i kamerzyste a jak jest u was?? jak przygotowania?? moze podpowiesz mi cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D smerfetka22....zaproszenie na kawke przyjmuje;) Moj Mikolaj postawil mi prezenty pod drzwiami sypialni i malo zawalu nie dostalam jak zobaczylam w ciemnosciach cos swiecacego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypchanych trzewikow, kozakow, sandalek i innego rodzajow obuwia. Wszystkiego naj z okazji mikolajek!!! .:D :D Pozdrawiam serdecznie!!!! Fajnego mikolajkowego dnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzonka z okazji Mikolajek!!!! Uśmiechu,zdrowia... sniegu po pas, bo cos chyba o nas zapomnial w tym roku i samych dobroci!!! 👄 🌼 👄 Wczoraj w szkole dostalismy od nauczycielki po czekoladowym mikolajku. Mily gest, trzeba przyznac!!! Poza tym Mikolaj nie zawital ....buuuuu ;) Musze wsunac mojemu Mikolajowi (moj maz,dzis ma podwojne swieto z racji imienia hihi) do butow cos slodkiego hihi Na pewno sie zdziwi po powrocie z pracy, bo nie zna tego zwyczaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ U mnie jeszcze mikolaja nie bylo, przyjdzie wieczorem ;) Jak bylam dzieckiem, bardzo lubilam to swieto moja mama chowala mi prezenty pod poduszke, jaka to byla frajda :D dopuki ktos z dzieciakow nie uswiadomil mnie, ze mikolaj nie istnieje :( Pamietam \"zabawy choinkowe\" byla niezla frajda ;) A wiec zycze wam swietnych mikolajek *** By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka- no ja oststnio uslyszalam od mlodszej siostry(9lat) \"es gibt keinen Weihnachtsman, den gab es mal, aber der ist schon lange tot\" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o pomoc w
BARDZO CI DZIEKUJĘ KASSAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARDZO POMOGŁAŚ KILKU OSOBOM!:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj Wczoraj mialam zakrecony dzien. Caly czas cos mylam, odkurzalam, sprzatalam. Wieczorem doslownie padlam na kanape bez sil. Do tego gonienie malej. To wszystko, bo dzis wpadnie do nas Mikolaj, a ja pedantka jestem :P Musialam tez w koncu probix swiateczna dekoracje, ale polowa juz od dwoch lat mi gdzies wsiaknela :/ Czyli jednak musze sie juz wybrac cos dokupic :D Dzis za to spalam do 7.30 i jestem rzeska jak ptaszek :); ale ten deszcz mnie podlamal.. MOJE OKNA!!! mokre, a tak sie wczoraj nameczylam no coz.. Przynajmneij na Wigilie w tym roku idziemy do babci meza i cala robota mi odpada :) Choinke mamy w tym oku w doniczce, bo tak chcialam.. szkoda co roku drzewko niszczyc, lepiej to male zasadzic :D No zobaczymy jak mala na Mikolaja zareaguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mikolajowo malutka_de -oby Twa mala nie zareagowala tak jak moja corka kiedys dawno temu.....ex maz sie uparl ze ma byc Mikolaj ...fajnie sie przebral i przyszedl .Pyta sie corki wtedy chyba miala ze 3 latka,a gdzie tatus? A ona na to- tu siedzi i brode ma.... i od tego czasu wolalam gdzies na miescie spotkac Mikolaja i prezent przyniesc do domu ,albo podrzucic jak spala;)-to bylo jakies bardziej wiarygodne,ze Mikolaj sie spieszyl nie mial czasu i lecial dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×