Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Czesc wszystkim! 🖐️ Dopiero weszlam z pracy do domu. Tu poki co, wieje ale nie jest tragicznie. Ale rzeczywiscie, to co sie dzieje, to juz anomalia pogodowe, nie tylko w Europie, ale i na calym swiecie. Uwazajcie na siebie wszyscy!!! Lepiej z domu nie wychodzic bez potrzeby. Spokojnej nocy! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z samego rano juz jestem w pracy i jako pierwsze zagladam do was. u nas w Bielefeld (NRW) mocno wialo, myslalam ze szyby nam do mieszkania wcisnie, za oknem wysokie choinki opieraly sie jedna o druga tak wiart z nimi szalal. troche ogladalam telewizje i ciesze sie ze nam nic sie nie stalo, mam nadzieje ze u was tez wszystko w pozadku. ignoracja- a drzewka to nie taka strata, kupisz nowe :)) najwazniejsze zdrowie!!! pozrdawiam i zapraszam na goraca czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorancjio - przytulam cieplo, i wyobrazam sobie co czujesz, moja babcia dla odmiany byla ciagle zalewana powodziami i az sie serce krajalo, jak wypielegnowany ogrod tonal w wodzie:( ale przyroda sie podnosi, jest silniejsza niz my, jeszcze na wiosne ogrod bedzie piekny:) U nas tez wialo, nie bylo mnie na neciku ogladalam filmik... Dziewczyny - apeluje do pomaranczek:) jezeli chcecie tu regularnie pisac, zastrzezcie sobie nicki, widze ze wpisalyscie sie do tabeli, wiec chyba chcecie tu na dluzej zagoscic, wiec mam nadzieje, ze powitamy was wsrod czarnych nickow:) A do reszty - spicie kobity, co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wybaczcie, ze dawno tu nie zagladalam. U nas katastrofa. Szkoly pozamykali i Kindergarden tez. Ta wichura idzie do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia k
witam, no u nas już po wichurze, ale wiało nie mało, a tak wogóle, to dzisiaj mam chyba jakiegoś dołka, chciałam kupić bilet do Dortmundu, ale okazało się ze loty odwołane, a tak chociaż kilka dni spędziłabym z mężem, jednym słowem porażka, no ale może na przyszły weekend, zobaczymy... póki co nadal same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to szkoda. Ale zycie toczy sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, u nas tez juz spokojniej, w końcu pójde z mała na spacer, Mam pytanie Czy znacie może stronke, gdzie mogę poszukać lotów krajowych w DE szukam przelotu Drezno-Bremen z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko
halo witam jestem z mühlacker u nas wciaz wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacer to ja jeszcze nie wyjde, ani na planowane obnizki. Wprawdzie zawieje od czasu do czasu, ale leje jak z cebra. Psa by nie wygonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko mhlacker
kolo Bad Wildbad? To ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewko
co porabiasz , ile masz lat i jak dlugo tu jestes? To tak do tabelki i dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko
tak napeawde to bardzo sie nudze jestem tutaj 3 rok mam 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewko
czy to ten mühlacker kolo rotenbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewko
a jak tam maz i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko
mühlacker kolo pforzheim i stutgart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewko
mam 403612 ale czesciej jesten na7252414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewko
a w mühlacker kolo czego mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewko
jade dzisiaj do pf na zakupki-ciszkowe do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlsruhe
To dziewczyny jestescie z okolic karlsruhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karlsruhe
kiedy sie dokladnie do de przeprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlsruhe
Ha...moj luby juz chcialby w lutym , ale ja mam pod koniec lutego obrone pracy dyplomowej na podyplomówce...i jak tak pomysle to zwazywszy ze mam umowe na czas nieokreslony to chyba tak okolo czerwca..jak wszystko dobrze pojdzie i jak w koncu sie nie wycofam ze strachu albo bedzie mi szkoda wszystko tu zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam stare i nowe forumowiczki:) Co do tabelki, to rzeczywiscie kiedys ustalilysmy, ze wpisujemy dopiero po jakims czasie.Juz kiedys tak bylo , wpisywalo sie kazdego a potem niewiadomo kto to byl.Ponad polowa tabelki nieznanych nikomu nickow.To jest powod pozniejszego wpisywania, a nie jakies uprzedzenia czy cos takiego.A co do pomaranczowych, to ...dawno mnie tu nie bylo, i teraz jak czytam te kilka stron wstecz, rzeczywiscie , nie wiadomo wlasciwie kto z kim pisze.Zaczernienie sie to nie jest jakas olbrzymia fatyga a dzieki temu bedzie bardziej czytelnie.Zreszta , cofnijcie sie dziewczyny jakis 10 stron wstecz a potem wroccie do tych kilku ostatnich, to same przekonacuie sie o co mi chodzi:) Tak wiec to tyle jesli chodzi o prosby do Was.Jeslöi tylko dostosujecie sie do tej naszej nie psanej umowy, to zapraszamy do nas serdecznie.Wiele z nas udziela sie rowniez na forum www.gopolonia.com , tam rowniez zajrzyjcie:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Skagenka, zwykle to jest tak ze te stale forumowiczki dopisuja inne, nie robi sie tego samemu.I w ogole wypadalo najpierw zapytac.Pozdrawiam. 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2.agamor(Agnieszka)****Frankfurt****9miesiecy****30lat** **dziecko-8lat 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1,5 roku***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+ciaza 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5roku****21 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata***maz 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. No i po wichurze. Drzewka cale (Ignorancjo mam nadzieje, ze zasadzisz jeszcze piekniejsze na wiosne), zerwalo nam kilka dachowek ze stodoly (moze wreszczie maz naprwi ten dach :P ). Innych szkod na szczescie nie ma. Za to teraz pada deszczyk. Wczoraj wylaczyli nam prad akurat jak siedzielismy w wannie :) ale fajnie hihih. Wczoraj maz zmajstrowal mi laweczke do naszego nowego przedpokoju, sliczna mu sie udala :D teraz tylko szafa i robimy huczne otwarcie :) Gdzies mi wywialo kota ale pewnie u sasiadki siedzi i sie boi jeszcze nosa wysciubic. Co do pisania na pomaranczowo to ja tez ze wzgledow praktycznych jestem przeciw, nie wiem wogole o co chodzi, kto co pisze itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mo.nika nie ma sprawy, po prostu nie doczytałam, że macie taką umowę zatem poroszę o zdjęcie mnie z listy a mam nadzieje, że jak zasłuże to wrócę na nią zresztą tak już chyba jest dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mo.nika a swoja drogą jesli są jeszcze jakies zasady to może warte przypomnienia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skagenka:) Naprawde nie chodzi o to zeby zasluzyc:) Co my psy jestesmy?:) Jak zobaczymy , ze bywasz u nas w miare regularnie,to ktoras ze stalych sama Cie zapyta czy masz cos przeciwko zeby Cie dopisac i napewno to zrobi:) Co do innych zasad, nie ma.Oczywiscie regulamin ktory obowiazuje wszystkich forumowiczow calego portalu.Wiesz ,my z tego topiku, to chyba najbardziej uczulone jestesmy na pomaranczki.:) Ale daly nam swego czasu w kosc, i stad nasza niechec.Uogolniamy oczywiscie, nie wszystkie pomarancze przychodza zeby wywolywac burdy na topiku.Ale jesli ktos tu naprawde czuje sie dobrze, i chcialby zostac na dluzej, to poprostu zaczerni sie i po sprawie:) Poza tym, u nas zwykle mowi sie to co mysli, i raz na jakis czas mamy zdrowa dyskusje:) Jesli szukasz Towarzystwa Wzajemnej Adoracji , to nie tutaj:)Staramy sie byc dla siebie mile, ale jak cos jest nie tak to wywalamy kawe na lawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mo.nika ok, tyle zę ja sama dopiero sie uczę tak sie składa, że to jest w ogóle moje pierwsze forum na którym w ogóle zabrałam dyskuje *nie wiem jak ja sie uchowałam* więc co do regół pisania, też byłam zielona tak na wesoło to myslałam najpier ze to internet sam narzuca kolory tak dla odróżnienia żeby lepeij sie czytało podpytałam meża, wyjaśnil mi, i jak zauważyłaś od razu jak wy to mówicie zaczerniłam się, sory naprawdę nie chciałm zaśmiecać waszego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....przeciez mamy byc jak jedna wielka niemiecka rodzina...po co tak sie tu afiszowac z tymi kolorami....w koncu nie kazdy wie ze trzeba sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×