Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

zrobmy bilety wstepu tylko dla aktywistek..gakt faktem deneruje to ze jak ktos napisze pare razy a potem przestaje pisac...ale jak widac nei kazdy tez tu pisze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam nadzieje,ze u was wszystko w porzadku.U nas jeszcze wieje,a ja musze zawiezc moja corke do babci,15 km od nas.Troche sie boje,a poza tym,to od wczoraj strasznie boli mnie glowa,chyba przez ten wiatr.Caly czas spedzam w lozku. Ignorancja-nie wiem o co chodzi z tym \"dlaczego\",moze mi napiszesz,ale ja od wczoraj nie moge myslec przez ten bol glowy.Napisz mi prosze,bo bede sie dalej glowila.Czy to jakis wyrzut? Bardzo mi przykro,ze twoj ogrod ucierpial,ale najwazniejsze,ze wam nic sie nie stalo. Jak juz wstalam,to chyba sie ubiore i sprobuje zaczac funkcjonowac. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na malym spacerku ale jeszcze wieje silny wiatr i jest bardzo szaro i ponuro az sie pracowac nie chce :( ignoracja- nie pisalam o tym ale mialam wypadek (teraz, wracajac po sylwestrze z Polski) i kazdy zastanawia sie ilu aniolow strozow mosielismy miec ze nic nikomu sie nie stalo. bardzo sie tym przejelam, ale zrozumialam ze powinnam sie cieszyc ze zyje, ze ani mi, ani mezowi nic sie nie stalo. no a samochod, coz to \"tylko\" pieniadze. bedzie dobrze zobaczysz, ciesz sie nie doszlo do wiekszych szkod i wszyscy jestescie ZDROWI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancjo-nie moge myslec,nie drecz mnie prosze,kobiet w ciazy sie nie dreczy.Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no my to super ekipa jestesmy, juz sie chlopakowi ocena poprawila dawac, dawac dziewczyny, gdzie reszta ?? pomuzmy chlopakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera 5 gwiazdeczek poszło swoja drogą to zdjecia naprawdę ładne a szczególnie Burza z błyskawicami wygranej życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia k
gingera, pięć gwiazdeczek poszło a co do pisania na pomarańczkę, myślę, że jeszcze zostanę w tym kolorze, bo dopiero za miesiąc przeprowadzam się do was na stałe, a wpychać się z buciorami nie wypada, a chętnie Was czytam, bo jesteście najlepszym przewodnikiem po D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaglosowalam:) Kasia , to nie szkodzi,ze jeszcze jestes w PL.Barbarag tez jest w Pl a od miesiecy juz u nas.Zapraszamy serdecznie:) Nooo, juz nie ma mowy o wladowywaniu sie w buciorach:) A wlasnie Baska!!!!! Gdzie sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia k ja tez z pl pisalam ,ale lepiej jest byc czarnym ....moge Ci pokazac dlaczego ale nie chce byc swina.....poprostu kazy moze sobie na tym Twoim niku wejsc i glupoty popisac....a potem bedziesz pisac ze to nie Ty ,a jak bedziemy mialy uwierzyc.... Wielkie dzieki za glosy ..kochane jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera🌻 Zdjęcie Bazyliki NMP w Piekarach Śl. wykonane podczas burzy , trzeba przyznac ze jest przepiekne . Dziewczyny z brzuszkami jak wichury przezylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wielkich szkod u mnie nie ma jakos tak patrze za szyby no wieje....i liscie jakos tak w jedne miejsca pozgarniane... A tak na marginesie to te zdjecia ponos o 2,00 w nocy byly robione,chyba poznym latem ...ale efekt niesamowity.Ciesze sie ze sie Wam podoba ....szwagier juz dwa metry nad ziemia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym umiala takie fotki robic to bym dala troche mniej gwiazdek :P ale nie umiem. Sa piekne i w pelni zasluguja na 5. Napisz koniecznie o wynikach konkursu. Skaganko ciesze sie, ze dobrze nas zrozumialas :) i ladnie Ci w czarnej sukience. Mi osobiscie nie podoba sie jak ktos pisze na pomaranczowo wlasnie dlatego, ze nie wiem kto to jest. Czesto ktoras z nas pisze na pomaranczowo, czasami ladnie a czasami mnie wkurza, bo przycina komus. Na czarno bylo by jakos uczciwiej ale szkoda, ze smialosci brak. No i to jest normalne, ze jak ktos nowy wchodzi na forum to nieodrazu wie jak sie zaczernic. No i kasiu tak jak pisala Monika to nie szkodzi gdzie jestes czarny kolor wszedzie pasuje. Smerfetko ciesze sie, ze nic Wam sie nie stalo. Auto rzecz nabyta a zdrowia i zycia nic nie wroci. Bog byl przy Was. Wlasnie spadla nam ze sciany plyta, czyli taki kawal tynku :( no coz mielismy i tak cos nowego klasc. Zaraz jade na Mitarbeiterfeier :D papap udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia k
no to jak mam pozwolenie to z wielką chęcią zrobie się na czarno, tylko jak bo za bardzo nie wiem? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne panie dawno niezagladalam na ta stronke widze ze wielw sie zmienilo ale jak zawsze jest fajnie i ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starka do sara
to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez czytam o ciąży Evo i jeśli mogę coś poradzić, to zajzyj na stronę www.nasz-bocian.pl znajdziesz tam przeróżne informacje na ten temat, ja mam jak na razie 1 córkę, ale zanim ją urodziłam, to 5 razy poroniłam i teraz już wiem, że z pewnością nie jest kwestia wieku, spokojnego oczekiwania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio....widzisz kasia k...zaraz lepiej i wiemy ze kazda wypowiedz Twoja....witaj w czarnej sukience:P....mala czarna zawsze pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to niby ma byc
zaden link nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobre:D Witam was wszystkich:-)) Mam problem.Pröbuje wlasnie gadu gadu zainstalowac na Computerze i nie daje sie. Nie wiem co robie zle bo przeciez az tak glupia niemoge byc.Niemieckie Messenger moge bez problemu instalowac ale z gadu gadu mam problem. Jak dostaje sie ten nummer? Kiedy chce sie zarejestrowac to moge wszystko wpisac i tak dalej ale jakos jest cos nie tak. Moze miala ktöras z was podobne klopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska-75
www.gopolonia.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem co Ci radzic ja mam gg juz strasznie dlugo. Moze przeczytaj instrukcje. Sprawdz gdzie Ci sie to instaluje (na jakim dysku i w jakim folderze. Ignorancja opowiadanko wspaniale. Ciekawe czy uda mi sie je przetlumaczyc ladnie mezowi. Niedlugo wroci z treningu. A mojego kota wichura chyba porwala. Nie ma go juz kilka dni. mam nadzieje, ze amorow mu sie zachcialo i wroci niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×