Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

witam niedzielnie niedlugo to juz nic tutaj njie bedzie mozna powiedziec i zapytac sie, o wszystko ostatnio Pomaranczki atakuja :P no wlasnie Limes, Jo !!!!! gdzie relacja z wypadu? jechalysie w parku swoimi autami czy tym autobusem pietrowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczelny pomarancz, a Paris Hilton moze piekna jest hehe, to masz gust człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście troche dziwny ten wątek. Kobiety nie mają zajęcia. Potem będą plakać jak mąż odejdzie do pięknej blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterowa Gragelmann
chantal, ale poziom wypowiedzi masz identyczny jak ta pomaranczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldunek i prosba
Moje slowa, jakos nie maja ochoty "pochwalic" sie wlasnymi krewnymi, no ale podobno kazda 60- latka wyglada u nich jak Paris :-D :-D :-D A teraz wyobrazamy sobie Paris H. po szescdziesiatce ;-) Pozdrowienia dla twej mamy, moja tez juz stracila gibkosc sarny ;-) ale nie mam powodu sie jej wstydzic :-D podobniez jak i ty twojej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterowa Gragelmann
Ja na pomaranczowo, bo brat mi haslo podmienil, taki lobuz z niego.Twoim zdaniem czarny czyni mniej anonimowym??? Trafilas na fajne babeczki, ktore nic nie mowia, co nie znaczy ze dobrze sie ciebie czyta.Trzeba min 3 razy zeby zalapac o co ci chodzi.Znasz takie pojecia jak interpunkacja i ortografia?Nie poprawia sie innych , ale Twoj przypadek to ewenement.A o zdanie nikt mnie nie musi pytac, mam ochote to sie wypowiadam.Tamta pomaranczka bardzo brzydko sie zachowla, ale Ty w niczym sie nie roznisz.Brak jakichkolwiek zasad pisowni i do tego brak jakiejkolwiek kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterowa Gragelmann
Gdyby ktos obrazil moja rodzine, to pewnie tez powiedzialabym co o takim zachowaniu mysle, tylko nie musialabym sie znizac do jego poziomu zeby to powiedziec.A pospiech , i brak czasu to kiepska wymowka w twoim przypadku.To nie sa literowki i tym podobne.To jes ewidentny brak podstaw znajomosci jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterowa Gragelmann
I kolejny przyklad na to jak ludzie nie umieja przyjmowac krytyki, albo kulturalnie podyskutowac kiedy sie z nia nie zgadzaja.Wyznawcy zasady: Kto nie jest ze mna ten jest przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu
mam zazdrościć życia w Niemczech? To żart ? czego ? Mi się podoba Polska, dobrze mi się tu żyje, mam kase. Wyjechać to ja mogę,ale na wakacje. większość wyjeżdżających to ci co nie poradzili sobie w Polsce. No,ale przechodząc do tematu nie smialem się z twojej matki ale z ciebie. Ty na stronie masz zdjęcia w ciąży z wielkim bebechem. Nie masz lustra w domu ? To obrzydliwe i niesmaczne. a teraz co ja tu robie......... otóż zdjęcie tego brzydkiego dzieciaka z babcią jest wszędzie na forum jako żart, powód do śmiechu i kpin (patrz post - to ja matka sześciorga dzieci). Gdzie indziej owa matka sprzedaje czerwony sweterek dla dzieciaka. inni dyskutują o glupich matkach umieszczających zdjęcia dzieci w necie jako zachęte dla pedofili. Mnie ciąża nie interesuje :) weszlem po linkach. Puknij się babo w leb co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
Czesc dziewczyny,nie bylo mnie dosc dlugo,otwieram strone i o zgrozo!znowu! Dlaczego co niektorzy czepiaja sie pisowni.ortografii,interpunkcji.mnie tez to czasami razi a czytalam teksty z jeszcze wiekszymi"bycholami" i wiedzialam o co chodzi.Bardzo czesto robi sie "byki"z pospiechu,nerwow albo z powodu zadlugich paznokci.Mnie tez sie zdarzaja,mogabym je poprawic,ale nie chce mi sie tego czytac i poprawiac.Przeciez to nie Konkurs Ortografii. A co do Zbycha-Boze brak mi slow.Jak Ty czlowieku mozesz cos takiego robic drugiemu czlowiekowi.Nie jest Ci wstyd???? Czego Ty chcesz od tej babci i tego slicznego dzieciaczka.Jak mozesz. Nie masz po czyms takim zadnych wyrzutow sumienia,ze kogos skrzywdziles,zdenerwowales,zraniles??? Jaki Ty miales przyklad w domu,ze nalezy miec szacunek do czlowieka a tym czlowieczkiem jest tez to male dzieciatko. Jest w internecie tyle ciekawych rzeczy do przecztyania i obejrzenia-poogladaj sobie np.moj piekny Wroclaw. I jeszcze prosba-daj spokoj chantal-czy Ciebie naprawde to bawi???Zbychu- jakiego powodu to robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu mało przyjemnie, ale już sie przyzwyczaiłam chantall - odpuść, bo nie warto z głupim dyskutować :classic_cool: uciekam wyprasowac małej pościel do przedszkola, bo jutro zaczyna półkolonie w innym niz dotychczas 😭, na szczęście tylko miesiąc i bedzie po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
nie wiem dlaczego wyskoczylam na kolorowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej słów krytyki zawsze wypływa od osób zgorzkniałych, nie mających szczęścia. Zbychu, nie wiem czy krzywdzenie kogoś sprawia ci radość? Zastanów się nad sobą! Wydaje mi się, że nie możesz przeboleć tego, że ktoś jest szczęśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podsumuje to jednym zdanierm : WIES TANCZY I SPIEWA! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,l ktos posrostu wstawil I zamias l... ktos tam na pomaranzowo napisal- i przyznaje mu racje- nie znizaja sie do jego poziomu , nie warto. I wiesz, to ze piszesz bez interpunkcji i z malymi bykami mi nie przeszkadza, fakt, czasami musze przeczytac dwa razy, no ale coz, ta chwile poswiece ;) corke masz wspaniala, a ten dupek jest poprostu niedoinwestowany psychicznie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall, wyluzuj nie reaguj, to te dziecie skonczy z zabawa ;) ale u nas leje!!!!!!!!!! niebo placze , ze cwierc wieku temu takiego Aniolka jak mnie sie pozbylo :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inosencja
fajnie tu :) ale poziom dyskusji żalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tyle kobiet zajmuje się takimi glupotami ?:) wyjdzcie gdzieś z meżami np do restauracji, znajdzcie sobie zajęcie. Te zdjęcia i tematy o pieluszkach to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantal nie dziwie się,że ci dokuczają :) masz chyba kompleksy? obnosisz się z tym solarium żeby nie daj boże nikt ci nie mówil jakaś brzydka. uwierz w siebie troche dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inosencja - jesli tobie to nie odpowiada, to nie czytaj, nie zaglądaj, nie dyskutuj, chyba proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall - a mała rozkoszna, zreszta wszystkie malutkie dzieciaczki są takie i to jest najpiekniejsze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej wchodzić nie będę bo to przykre patrzeć co zrobilyście z siebie kobiety :( slużące, paczki i sprzątaczki. Czy wasze jedyne problemy to co dziś zje mój gnojek ? Do zobaczenia kiedyś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall - tak 14-12 to ja inosencja - ja z pewnościa nie należe do kur domowych, dbam o siebie, pracuje zawodowo i robie to to lubię, ale są ludzie, a ty sie do nich z pewnościa zaliczach, którzy nie maja tego wszystkiego, co każda z nas ma, tak więc nie będę płakała, że ciebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie gotuje bo dbam o paznokcie :) Poza tym wychodzi cenowo to samo co w restauracji. Mam ambicje i dąże do czegoś w życiu a dzieci i rodzina może kiedyś.......... może nigdy................ Moja sprawa nie? Tak samo jak twoje slynne zdjęcia które są pośmiewiskiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz dzisiaj, jutro rano mam pobudke o 5,30 😭 tak więc same rozumiecie, mała śpi juz od ponad godziny, a ja muszę jeszcze kilka rzeczy przygotować, spokojnej nocy życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdynand skiepszczony POLAK
Inosencja nie wytlumaczysz takim, daj spokój. To kury domowe bez przyszlosci. Na starosc maz pojdzie do pieknej 20-tki i zostana same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×