Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Marta - jest niezależna, o ciekawej osobowości. Uparcie darzy do celu. Osiąga sukcesy dojść szybko. Zwalcza wszelkie przeszkody. Wszystkie Marty od dziecka maja dobrze określone zainteresowania, wiedza kim chciałyby zostać, gdy dorosną i zwykle wybierają praktyczne zawody, w których można zarówno być użyteczna dla innych, jak i osiągnąć wymierne wyniki. Można zaufać jej zdrowemu rozsądkowi. Potrafi sobie narzucić dyscyplinę. Dobrze się sprawdzają w trudnych warunkach, kiedy trzeba sobie radzić w życiu przy pomocy skromnych środków. Umie zrozumieć ludzka niedolę i podnieść na duchu. W miłości Marty Są wierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jest w drabinie szczebli? Ile złodzieje nakradli mebli? Ile ludzi w Ameryce? Tyle szczęścia Tobie życzę!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce-masz już jeden roczek więcej! :d :D :D :D :D❤️ 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes--:-D biorąc pod uwagę niszczycielską siłę twą ;-) to cud ,że spędziwszy u ciebie weekend z życiem uszłam :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym początkiem strony hmmm to tak jakoś samo wyszło :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oki kobiałki wy tu sobie świętujcie a ja zmykam zostawcie kawałek torcika na wieczór 😘 jak mi się uda to wpadnę na toaścik :-D . pa . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
czy ktoras z was jest moze z Hamburga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek z tych stalych tutaj to raczej nie.Ale pare jest w poblizu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam:\\ bylismy z Jaskem na spacerze, jezu umre smiercia naturalna:) pomaranczko, ja sie Limes nieboje, lubie ludzi z charakterem:) Kassay, Marta - i firma sprawdzona i ktos kto fajnie robi, porzadnie....nie chodzi mi o kafelki, 4 sciany i wsio - troche inwencji rowniez - tam trzeba wyburzyc sciane, scianki dzialowe itp. ale za kontakt bede wdzieczna! wyslijcie mi na maila - (pod nickiem), bede wdzieczna!! To mieszkanko to na 5 lat, zeby je w tym czasie splacic, bo nie wiem gdzie mi meza wysla to raz, a dwa marzy mi sie domek - a mieszkanko to pol domku:) ale chcialabym je fajnie urzadzic a czas nagli - wrzesien to termin remontu:O co do kupek - pisalam juz Limes, problem jest od 2 tyg..Jas jest tylko na piersi, nie dopajam. Wczesniej robil, 2, 3 kupki na tydzien a i czasem codziennie. \" tyg temu caly tydzien ok ale w pt juz sie zaczal meczyc, wiec kupilam cos do pupy malutka daweczke i byla kupa, w tamtym tyg znowu to samo ...i znowu w pt musialam interweniowac, bo sie prezyl itp:O Wyprobowalam sposoby - herbatka koperkowa - dzis pierwszy raz rumianek - od dzisiaj eliminuje mleko i przetwory mleczne -Limes poradzila masaz brzuszka i rowerek nozkami, plus pol lyz. jablka -jem chudo, mieso drob gotowane, chleb chrupki ew z ziarnami, nie wiem gdzie moze byc przyczyna, czekam do pt i ide do lekarza:O a dzisiaj wieczorem jest daleko od szosy...uhh kocham to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackStarAgaM
Mam pytanie -przepraszam ze przeszkadzam , ale nie wiem co zrobic , mieszkam w niemczech,i 3 dni temu zakupilam pierscionek, ktory wydawal mi sie dobry w Galeria Einkauf zloty , ale po 3 dniach stwierdzilam ze jest zbyt luzny , myslicie ze bylaby jeszcze mozliwosc wymiany na mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z berlina
maz mnie zostawil po 15 latach malzenstwa (mamy troje dzieci). Byl niemcem, odszedl do mlodszej takiej pieknej siksy, wmowila mu ciaze. nie wiem co mam zrobic. czy moge zostac w niemczech ? czy dostane alimenty ? nie mam swoich dochodow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z berlina
jestem jeszcze w jego domu,ale mowil ze mam tydzien na wyprowadzke. co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do BlackStar
No pewnie, ze wymienia. Ja jeszcze nie mialam z wymiana nigdy problemu a wiele razy wymienialam i zwracalam kupiony towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy z Berlina
Ty kobieto mieszkasz tu juz 15 lat i nic nie wiesz na ten temat ze pytasz na forum?????????? Nie zadbalas o ewentualna legalnosc tutaj w razie czego?????? Nie zalatwilas sobie niemieckiego obywatelstwa????????? SZOK!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy z Berlina
I nawet nie masz domu bo to jego dom????????????? A wspolnota majatkowa??????????????????? On nie moze cie wywalic z 3 dzieci z domu :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy z Berlina
A czemu mialabys wracac do Polski???????????? masz tu dzieci i mozesz zostac i pewnie ze ci sie naleza alimenty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z berlina
ale dlaczego tak piszesz? nie znam tu nikogo, nie znam jezyka, zawsze siedzialam tylko w domu a on mowi,ze jak sie nie wyprowadze to mi zabierze dzieci. moze to zrobic ? co mam zrobic ? :( Prosze doradzcie, jestem w berlinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z berlina
myslalam zeby w nocy sie spakowac i wracac do polski bo moze naprawde zabrac dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odpowiadajcie
tej ewie z berlina.naprawde nie widzicie ze ktos jaja sobie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy z Berlina
Pisze bo jestem w szoku, ze tak mozna dawac soba pomiatac :o Nie chce cie obrazic ale mi sie w glowie nie miesci taka sytuacja :o Po 15 latach nawet jezyka nie znasz? Moim zdaniem to nie ty powinnas sie bac tylko ten twoj mezulek (jestescie przeciez jeszcze przed rozwodem). Nie moze cie tak poprostu wyrzucic ani pozbawic dzieci a jak mu policza alimenty na ciebie i dzieci to mu szczena opadnie :p Tylko cie straszy bo wie ze sie nie znasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy z Berlina
No ja wlasnie widze ze to sa zwykle jaja jak berety bo nikt normalny moim zdaniem nie dalby sie tak zalatwic :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez chcialam sie spytac jak mozna 15 lat z niemcem zyc i nieznac jezyka , sie z nim i dziecmi porozumiewac, isc na zakupy i do lekarza....,i tak dalej.I na koncu powiedziec ja nic nie wiem i nic nierozumie. Tofi ja mojego Jeremmy tez tylko piersia karmilam.On mi robil czasami i po 3 razy dziennie do pieluchy.Moze twöj Jasiek ma teraz taka faze.Mleko matki powodöje(tak bylo u mnie) ze kupka raczej luzna jest.Moze Jasiek teraz poprostu wiecej siusia.Albo to ma cos z jego rozwijaniem sie wspulnego.To co je zostaje inaczej trawione. Jak Jeremmy rösl to i liczba kupek sie zmniejszyla i przyszly dni ze nic niebylo.Takie sa moje doswiadczenia.A karmilam 1 rok bez dodatköw.Nawet niedostawal cherbaty bo w mleku jest naprawde wszystko.Pierwsze kropelki sa na durst a reszta do najedzenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze komus na zarty sie zebralo :) a ja z okazji urodzin mialam wychodne ;) do fryzjera i na zakupki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay - info na maila co do kupek - zgadzam sie z toba w 100 %, ale problemem jest ze raz na tydzien i dziecko sie meczy po prostu, ale obaczym, poobserwuje i jak cos interweniuje:) Mam lekarza min homeopate zobaczymy:) byle jak najdalej od lekartsw:O A dla wszystkich milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też padnieta jestem, szkoda czasu aby opowiadać, a tofi - daleko od szosy to znam prawie na pamięć, świetne polskie kino,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tofi
a moze zle sie odzywiasz teraz? pomyslalas o tym? moze chcesz za wszylka cene osiagnac swoja wage sprzed ciazy, zmienilas bardzo jadlospis i stad straki kupkowe malego?! to co jesz ma ogromny wlpyw na twojego malego, nie zapominaj tego! zapytaj najlepiej pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×