Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

no to jesteśmy równolatki chantall, masz racje każdy robi to co lubi, ja z moja małą byłam w domu do prawie 2 lat, jak teraz patrzę, to trochę krótko, ale mała jest bardzo samodzielna, odważna i wygadana, a to z pewnością zasługa przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko takie mamff
Czy będąc na stałe w niemczech trzeba sie starać o obywatelstwo niemieckie? I czy mogę być zameldowana w Niemczech i w Polsce czy tylko w jednym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOŻECIE WZIĄĆ OPIEKUNEK ? NAWET W POLSCE TO NORMA CHOCIAŻ ZAROBKI NIEPORÓWNYWALNIE GORSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, spadać buraki, nic tu po was, a każda z nas jest dobrze wykształcona i ma lepszą przyszłość niz wy, skiepszczone bęcwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA, WYKSZTAŁCONE I KULTURALNE. SORRY, MIALAM NADZIEJE NA NORMALNĄ ROZMOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko, zajrzyj kilka stron wstecz to sie dowiesz wszystkiego, a barbarag ma linka w stopce w tej sprawie, naprawde warto przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko takie mamff
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorzy mogliby wkroczyc
inosencha i vogue to ta sama osoba. smiem twierdzic,ze to zbychu we wlasnej osobie,alebo jakas wypedzona wspollokatorka topiku z lat wczesniejszych. chantall, daj spokoj. idz zajmij sie rodzina a nie dyskutujesz z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka niunia
tak, idź idź bo dość się już osmieszylaś kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sa nowe zalozone nicki
inosencja VOGUE Zobaczycie ilosc wpisow. Powiem krotko , po twoich wpisachc inosencja , Vogue widac ze jestes dnem:classic_cool: Chantall pamietaj tylko ludzie zazdrosni moga byc tak zalosni . Dziewczyno masz kulture i inteligencje i cudowna mala corke , a tacy glupi ludzie czesto w realu to dno.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazmi
szczerze to ta chantall też nie jest mądra co widać po ortografii i stylu pisania + chwalenie się solarium :) smieszna panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-)) Chantall niema sie czym przejmowac. 1.Jezeli ktos moja rodzine obraza to mam prawo byc zla i to tez okazac.Ale nie jest ok jezeli ktos mi powie jakimi slowami mi to wolno.Kazdy robi to jak mu pasuje .Niekazdy jest po uniwersytecie. ZBYCHU - po twojej pisowni i sposobie wypowiedzi widac ze gdyby sie tak toba zainteresowac i popatrzec co robisz i jak zyjesz to by sie dözo znalazlo co sie z baaaaa zaczyna. \"Bebech\" o ktörym Ty möwisz jest czyms naturalnym.W takim bebechu tez byles.Czy ci sie podoba czy nie.Jak wiesz jest to ludzki sposöb na rozwöj nowego zycia.Jezeli jest to dla ciebie brzydkie to wspölczuje tobie bo okazuje to tylko ze w twoim dziecinstwie cos nie tak bylo.Ale to bardzo . Kazda kobieta ktöra jest w ciazy jest na jej sposöb piekna. jezeli ktos nie chce dzieci to niech ich niema.jezeli ktos nie chce rodziny to niech jej niema ale nieczepia sie tych ktöre ta maja. Zazwyczaj niechce sie tego wszystkiego z powodu bardzo smutnych doswiadczen z wlasego dziecinstwa. Bieganie za kariera niemoze byc czyms calkiem normalnym. jest to bardzo materialne zycie.Rodzina i dzieci emocjonalne. Ja wole to drugie. Patrzec jak dziecko rosnie i sie rozwija.To jest cos przepieknego.To jest zycie. Co do zdjec w internecie.Jezeli jakies tam pedofile sie podniecja widzac zdjecia nieznaczy to ze niewolno nam zdjec pokazywac.To sa chorzy ludzie i potrzebuja pomocy.Profesjonalnej.Ale z tego powodu niebede sie ciagle bala. Moze niepowinnismy wychodzic z domöw z naszymi dziecmi co?Bo ci chorzy i zboczeni sa wszedzie.Takim moze byc nawet sasiad . Ach,przepraszam bardzo ze möj jezyk,dobieranie slöw i tym podobne nie sa na najwyzszym poziomie.Ale pomimo tego jestem w stanie sie artykulowac tak aby byc zrozumiana.Czesto zalezy zrozumienie od sluchajacego lub czytajacego.Czasami trzeba sie wysilic.A nie brzeczec. My siedzimy w domach jako matki,zony.Inni nie siedza.I dobrze.Niech kazdy robi jak mu najlepiej pasuje. Ja tez wole mojego synka sama wychowac a nie musiec oddac w obce rece.Nie poto sie dzieci rodzi zeby je kto inny wychowywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z nrw
Dziewczyny to znowu ja i znowu mam prosbe. nie wiem czy dobrze kojarze ale ktoras z Was ma wyksztalcenie pedagogiczne i pracuje w zawodzie. znacie moze jakies ciekawe platformy, gdzie mozna znalezc opracowane przyklady psychosoziale diagnose? fakt, mam materialy ale jakos mi to malo wyglada. w necie nie moge nic konkretnego znalezc co potrzebuje. z gory dziekuje.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka z nrw..... ja Ci niepomoge bo nic na ten temat nie wiem.Poczekaj a ktos kto wie odpowie. Marta 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzien dobry. nadchodzi ciemna,deszczowa chmura czyli czas isc po syna do przedszkola. (i tak juz od tygodni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam jakie zwierzaczki skomla bo nie pamietam? I jeszcze jedno pytanko.Jak sie wyrzuca tutaj cos na smietnik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Jasiek rosnie, ja chudne i walcze z kupami, bo ich brak:( ehh i juz nie wiem co robic, ale nie zanudzam, bo to nie topik o dzieciach:) Mam pytanie do dziewczyn z Bremen - szukam kogos, jakiejs ekipy roemontowej co robi lazienki, podlogi itp .Kupujemy mieszkanie, od pazdziernika bedziemw Bremen Mieszkac:) ale musimy szybko remont przeprowadzic...macie jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOFI NIKOGO Z BREMEN
JUZ TUTAJ NIE MA CHYBA, SZANOWNA PANI LINES WYGNALA WSZYSTKIE SWOIMI KLOTNIAMI PAPAPA DAWNA BYWALCZYNI (NIE MONIKA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej witam wszystkich 😘 . SUUUUUUPER BYŁO ! . dzieciaki jeszcze trawią wrażenia :classic_cool: ja zresztą też ;-) . i nie myślcie sobie , że dzieciaki odpuściły nam wesołe miasteczko :-p . szkoda tylko, że mam do Limes 3 do 4 godzin drogi :-( no chyba że z \"fotoreportażem\" to jakieś 2 i pół :-D :-p . ale nic to rozochociłyśmy się ;-) i już planujemy następny wypad tym razem W MOJĄ STRONĘ ! :-D HA ! . Mariechen ;-) mnie by tam dziedzic na wycieczce nie przeszkadzał ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sobotę mój najmłodszy miał urodziny Limes wspaniale przeprowadziła \"akcję\" jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nas znów leje tak, że zastanawiam się po co właściwie włączyłam zmywarkę :-o mogłam wystawić naczynia w koszyku na dwór :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi a szukasz kogos drogiego(firme)czy tez wystarczy ktos kto sie poprostu na tym zna???? Acha dziewczyny.Nie wiem jak czytacie te stronki ale zescie cos bardzo bardzo waznego przegapily! Tofi a dlaczego niemialabys tutaj o kupkach pisac co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ? bo ja rzeczywiście ostatnio taka mało pilna jestem ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-----> ja tobie też WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×