Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Pati82
Hej Dziewczyny.Czy ktors z Was jest z Frankfurt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati82
... z Frankfurt nad Menem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-czy to Ty kiedys walczylas z kretami,bo cos mi swita ale nie jestem pewna.I nie pamietam jak sie to skonczylo-tesc walczy z kretami-moze cos pamietasz z tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka dziewczyny
jutro Andrzejki!!!macie jakis fajny adres na sliczne kartki z muzyczka???Please!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati82
Czy ktoras z Was mieszka we Frankfurcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche mnie nie bylo, ale czy przypadkiem nie zniknelo gdzies kilkadziesiat stron?? Co sie dzieje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wasz topik się skurczył, bo marylou poprosiła o skasowanie postów. Co do pomarańczowej inwazji: proszę nie odpowiadać w ogóle, wcześniej czy później takie chamskie posty będą wykasowane. Miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przepraszam bardzo
a co Marylou ma do "proszenia o kasowanie postow"skoro jej tutaj nie ma??????czy juz rzadzi na calym "necie???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylou dala
skasowac swoje wlasne posty, nie podniecaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogole nie bardzo rozumiem tego kasowania postow, ale tto nic, bo chyba jednak nie ma juz po co tu wracac i zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoName999
Witam! Jak namówić polkę mieszkająca na stale w Niemczech do powrotu do POLSKI? Poznałem ja niedawno! Ma męża Niemca z którym się rozwodzi i 2 dzieci! Spotykaliśmy sie jako koledzy ale szybko miedzy nami zaiskrzyło! Ona chce żebyśmy w czerwcu wyjechali do Niemiec! Ja boje sie tam jechać bo nie znam języka! Do tego musiałbym sobie jakoś tam znaleźć prace a nie znajac języka i nie mając znajomości może być trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam osobiscie Amerykanke
ktora dla MILOSCI zostawila Ameryke i mieszka od 5 lat w Polsce z mezem Polakiem!!!!.Czy w Niemczech sa az takie CUDA socjalne.Nie przesadzaj Max-Mara.Widac.ze ty chba naprawde jakas straszna BIEDE znasz a Polska,to nie CIEMNOGROD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi to, ze nie rozumiem jaki ma sens kasowanie postow, tzn jestem jeszcze w stanie zrozumiec zasmiecajace i nie na temat pomarancze, ale reszta? Przeciez topic ma tez \'\'historie\'\' od pierwszej do ostatniej strony, i uwazam, ze jesli sie pisze, potem przestaje to troche dziwne jest roszenie o kasacje wszystkich swoich wpisow... To nie jest absolutnie do nikogo osobiscie, i zaden zarzut do marylou, zeby zaraz nie bylo:P tylko po prostu MOIM zdaniem jest to troche dziwne, tez ze strony moderatorow... Ja na caly tydzien stracilam glos, i nie moglam w ogole mowic i bylo dosyc \'\'ciekawie\'\', ale przynajmniej moglam kilka dni w domu posiedziec i sie wykurowac:) U mnie od dzisiaj pachna olejki i zaoachowe swieczki i pierwsze swiateczne akcenty w mieszkanku:) Calkiem milo:) A co u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes-mysle, ze nie mozna uogolniac, ze kazda samotna mama dwojki dzieci ma sie w niemczech dobrze:/ Znam takie, ktore ledwo wiaza koniec z koncem, bo jednak bedac samotnie wychowujaca mama, ma sie niewielkie szanse na prace na pelny etat, a co sie z tym wiaze, na normalne pieniadze do zycia... No chyba, ze ma sie bogatego ex meza, ktory nie ma problemow z placeniem wyskoich alimentow:) W ogole, nie wiem, czemu, ale jak pytam na forum np \'\'co u was?\'\' to nigdy nic nie odpowiadasz, w ogole mnie ignorujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to chyba jakies nieporozumienie , a ja robie zamieszanie:):) Sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rano:) Czy Wy tez macie takie problemy z wejsciem na forum, czy tylko u mnie cos nie tak? Dzisiaj pobilam chyba rekord wszechczasow w spaniu, i az mam wyrzuty sumienia...ale za oknem tak szaro buro...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomocy
jak wymawiamy slowo : Klagewort , Sie sagte unumwunden , Süßigkeiten fort. bardzo prosze o napisanie jak to sie wymawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGLADA NA TO
ZE JEDYNA KTORA ZOSTALA TO TY LIMES, NIE MA TU JUZ NIKOGO, ALE TO NAPRAWDE NIKOGO ZE STARYCH BYWALCZYN, SZKODA , SMUTNO , PRZECIEZ TO ZE 2 LATA NASZEJ HISTORI, RADOSC SMUTKOW, NARODZIN DZIECI, SLUBOW , POGRZEBOW, TO FORUM TO CZESC NASZEGO ZYCIA , KIEDYS NASZE DZIECI BEDA MOGLY TO PRZECZYTAC, NIE DAJCIE SIE DZIEWCZYNY ZLOSLIWYM TROLOM !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGLADA NA TO
MAX MARA MYSLE ZE NIKT JUZ TUTAJ NIE WROCI, W WIEKSZOSCI TO ZASLUGA LIMES, BO PRZECIEZ ZAWSZE SIE WYWYZSZALA NAD INNYMI, WSZYSTKO WIE LEPIEJ, NO TO TERAZ MA TO CO CHCIALA, OSIAGNELA CEL, MOZE SIE DALEJ MADRZYC, TYLKO TERAZ JUZ NIKT NIE CHCE JEJ SLUCHAC, OTO CALA PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGLADA NA TO
Wiesz co MaxMara ja nie jestem Trolem i nie chce sie klocic, ale ty chyba troche zaslepiona jestes, nikt by nie odszedl gdyby czol sie potrzebny, wieklszosc odbierala zdania Limes nie jako -mowie to co mysle i wiem-, tylko jako-JA WIEM NAJLEPIEJ, TYLKO JA ZNAM PRAWDE, TYLKO MNIE TRZEBA SLUCHAJ , INNE NIC NIE WIEDZA, TO JA MAM NAJMADRZEJSZY UMYSL, no widzicie do czego to doprowadzilo, zostalas Ty i Limes. Milej dyskusji wam zycze , we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,a ja se jestem jeszcze czasem i lubie czytac co limes pisze:P i innekobitki tez-duzo sie dowiedzialam -troche tu jestem ,moze nie zawsze pisze ,bo staz w De niewielki w porownaniu z Wami,mam nadzieje ze przyjda inni -jesli stara gwardia nie wroci . Corula-starczy juz tego ropakowywania pudel....melduj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×