Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

madlen to nasze wejście było 10 sierpnia, i przez 6 tygodni prawie 120 stron dziewczyny naprodukowały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kassay wszystko dobrze u ciebie? a justyś78 też jakoś nie było dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha , żałosny to jesteś ty i ta biedna nasza polska w której 80 procent ludności nie starcza pieniędzy aby dzieci wykarmić, bo zarobki są nieprporcionalne do cen, a twój wpis i tak zaraz administrator usunie, przeczytaj regulamin, nie wolno używać przekleńst i wulgaryzmów, oraz obrazliwych słów, acha i spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara moj pracuje w firmie samochodowej ,lakieruje samochody.Dojezdza,ale to tylko 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie mów że do lindenfels, bo mój kuzyn też pracuje tam w firmie samochodowej ale jest mechanikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara,te pomaranczki juz kazda z nas posadzily o to ,ze siedzimy tylko przy komputerze,mnie juz do garow wyganiali itp. Do Moniki i Ewy tez cos bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja połowa znajomych ma kłopoty finansowe, a druga połowa jezdzi do pracy do holandii lub do niemiec, poczekaj jak będziesz miał żonę i dzieci do wykarmienia, bo pewnie siedzisz u mamusi na garnuszku, a ja nie jestem z dziury żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen to idziemy myć gary i prać skarpetki, a jutro do lidla kilka słówek się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Barbara w Erlenbach.Zarabia duzo ponad 1000,bo to niebezpieczna dla zdrowia praca,ale fizyczna,czyli w przekonaniu pomaranczek gorsza. a skad wy wiecie ,ze my mamy sie za nie wiadomo co?To ,ze Twoja kolezanka taka jest ,nie znaczy zaraz ,ze wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebuje twojich rad, ale rady koleżanek z topiku bardzo chętnie, już bardzo dużo udzieliły mi informacji, i nikt nie musi mi pomagać dostać się do niemiec, nie wiem czy wiesz ale wizy już zniknęły, jesteśmy w unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my młotki a ty supermen, nikt tu się przy szybkim klikaniu nie przejmuje znikającymi literkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara nie idz jeszcze,choc chyba sobie nie porozmawiamy w spokoju!Szkoda ze nie masz gadu gadu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za socjal w polsce, np 43 zł rodzinnego na dziecko, ciekawe co mu kupisz za te mega pieniądze, w de masz chociaż 154 , więc jest różnica i widać jak państwo dba o obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen mam gadu gadu, a ta pomarńczka niby wszystko wie, taka mądra, a przeoczyła że ja , mąż i dzieci mamy obywatelstwo niemieckie, więc nie jesteśmy w żadnej kolejce, bo jesteśmy niemcami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasz problem,czy jestesmy biedne czy nie:P Ty badz wdzieczny bogu,ze Ci sie powodzi i rozwijaj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pomarańczka raz gada że ma żonę, a za chwile pisze , chyba bym na to nie wpadła, chyba nie wie kim jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 lat te twoje 20 tysięcy nic nie będzie warte, teraz też nie jest bo co można za to kupić nawet najtańszego samochodu, a zapieprzałeś żeby to odłożyć napewno 8 lat, haha, wiem że zaraz napiszesz że w rok to odłożyłeś ale w takie kity my nie wierzymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śmieszne , ciekawe co ty robisz, w swojej pracy,? madlen napisałam ci na email mój numer gg, jutro sobie poklikamy, ja zmykam bo mnie takie pustogłowia niby wykształcone ale bez kultury denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaki tępy jesteś, nie wiedziałam że w niemczech są złotówki, a złotówka się umacnia raz w tygodniu, a pozatym częściej traci, a rodzinne pobieram w holandi jak narazie i nikt mi nie pomagał druczków wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cludi nie przejmuj się niech sobie ulży, jak ma problemy, jutro administrator usunie jego wpisy, jak zawsze na naszą prośbę gdy są przekleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz sie nam tutaj pochwalic ile zarabiasz? Dobrze dla Ciebie chlopie, ciesz sie a stad wypad, bo nas to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy od razu z językiem się urodziliście, i nie musieliście się uczyć, a ty na majorkę za 1500 zł ? to ci nawet na bilet nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepni frustraci ktorym zycie dupy skopalo, ktorzy jedyne co juz tylko moga to wyzyc sie na klawiaturze.W realu zwykli tchorze, ktorzy boja sie z szeregu wychylic.Mamusia , tatus a moze maz po glowce bil, co?:) Ja rozumiem ze zboczenia, skrzywienia i patologie tez gdzies trzeba odreagowac ale dlaczego akurat na naszym topiku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×