Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Barbarag on majorke poki co widzial jedynie w tv nie zna reali zaloze sie ze procz polski nic w zyciu nie widzial to jeden z tych zatwardzialych patriotow, ktorzy jak do czego dojdzie to dali by sobie d... ogolic za pare groszy nie zna realiow chlopczyk te jego 20tys. zl , tu zarabia sie w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sobie, ze tu sa €uro nie zlotowki i nie napisalam, ze ja tyle zarabiam, tylko ze tyle sie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucowac nie musze, bo tak sie sklada, ze mam dobra prace i na pewno nie za takie grosze jak wy w polsce, a nawet gdybym miala pucowac, to wole to niz byc w polsce i zapieprzac za pare zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczka, jak Ty teraz zasniesz taka roztrzesiona, rozemocjonowana? :)Swoja droga nie spotkalam jeszcze czlowieka ktoremujest tak dobrze, odklada kase, ma dobra prace a dla relaksu wpada na topik zeby innym nawrzucac.Ale do frustratow bardzo to pasuje.Powiem Ci w kafeteryjnym tonie----PRZEGRALAS ZYCIE POMARANCZKO:P) I na nic ta Twoja pisanina tutaj,nawet jesli Ci ulzy to tylko na chwile:) Beznadzieja i tak Cie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe gdzie was z takim poziomem intelektualnym i kulturą osobistą do pracy przyjeli, współczuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basia no jak gdzie?:) Pewnie robi gdzies za jakies popychadlo, w pracy nie podskoczy, w domu nie podskoczy,to tu chowa sie za monitorkiem i wojuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze swiatowy jestes, moze zostaniesz ambasadorem? np na majorce, jak tak cie rajcuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Wlasnie kawusie wchlaniam. Zapowiada sie sloneczny dzionek. :) Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPs nikogo znow nie ma. Przyjde pozniej. To narazie dziolchy! 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też a miałam myć okna puki dzieci nie ma, ale tak mnie alergia dzisiaj męczy że nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,ze pokasowalyscie te pomaranczki:) Dzis tak malo spalam,ale worow pod oczami nie mam:) Ogladam z olivia bajki w telewizji:) Barbara czytalam o tej Salackiej,i dzisiaj jeszcze zadnego okna nie otworzylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×