Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen ty jesteś dobra, otwórz te okna, ja już wszystkie otworzyłam bo gorąco u nas, ale dzieci nie ma więc osa najwyżej mnie użądli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam że usuną te przemądżałe pomarańczki, a teraz to wygląda jakbyśmy same do siebie tam pyskowały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara,ale ja wczoraj jeszcze sie chichotalam jak mi sie przypomnialy te znaczki,szczegolnie z tym glupkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge sie pozbierac do tego sprzatania!Chyba dlatego,ze pogoda sie popsula,nie ma sloneczka ,co energii dodaje.Dla przypomnienia:Moj maz ma dzis urodziny,i goscie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen administrator forum usuwa te obrazliwe wpisy, ja też ide coś zrobić bo już zachwile 10 będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow jestem :) Barbarag Madlen21 🖐️ 👄 Tak jestem ze slaska,a dokladnie z Walbrzycha. Ale co ma do tego kawa? A poszlam na chwile, bo was nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze, ze na darmo, bo znow wy idziecie. Ale macie racje, trzeba cos wkoncu w domu zrobic. Moj maz mnie juz wypycha do jakiejs pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec znowu ide. I zycze wam schöne tag noch! 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie teraz czyta bez tych pomaranczowych wpisow hihih Cisze sie, ze wykasowane, nie musze sie denerwowac i za duzo czytac. U nas dzis troche zimniej. Ide malowac deski. Milego dnia do poklikania wieczorem papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A u mnie nie ma dzis slonka, jest chmurnie i zimno wczoraj spacerowalam bylam w klapkach, a dzis wskoczylam w kozaczki Milego Dnia Dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jescze musze Wam opowiedziec jak sie wczoraj usmialam. Moj maz mowi do mnie czesto \"meinet Wegen\" tzn jak uwazasz, czy pewnie masz racje. A ja caly czas myslelam, ze on mowi do mnie tak pieszczotliwie \"moja Twigi\" (ta kaczuszka z Toma i Jerrego) hihih myslalam ze pekne ze smiechu jak sie wydalo, dostalam totalnej glupawki (to nowe slowko mojego meza). No i od wczoraj jestem Tweggy hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny! Kilka dni mnie nie bylo a Wy tak duzo w tym czasie naskrobalyscie. Widze tez, ze w weekend byl nalot pomaranczek. Na szczescie dzieki interwencji moderatora ominela mnie \"przyjemnosc\" czytania ich wypowiedzi i komentarzy. Pogoda dzis u mnie calkiem calkiem. Slonko troszke w kratke swieci, ale za to caly czas jest cieplutko. Wiecie co mi sie dzis rano przydarzylo? Poszlam dzis rano do piwnicy wlaczyc pranie, ale zapomnialam kluczy. Drzwi sie zatrzasnely a ja nie moglam dostac sie do srodka. Szybciutko wskoczylam na rower i pojechalam do mojej tesciowej pozyczyc szpachelke. Co ja sie dzis nawalczylam z tymi drzwiami. Reka mnie tak strasznie boli. I juz moj maz mial wyjezdzac z pracy zeby przywiezc mi klucze, ale na szczescie nagle udalo mi sie otworzyc te drzwi. Przez caly te sytuacje nie pojechalam dzis do szkoly (za pozno juz bylo). A teraz mam taki jakis glupi dzien. Tak mnie wymeczyly te drzwi, ze juz nic mi sie dzis nie chce. Tak z poczatkiem tygodnia lenistwo:-). Sarra wskoczylam na tego linka co podala. Ja nie ogladalam baru. Ale to co zobaczylam to jestem w szoku. Ta fratka to jest naprawde beznadziejna. Normalnie szkoda slow. Micka ja tez jakis czas temu zauwazylam brak Twojej obecnosci. W kazdym razie ciesze sie, ze juz wrocilas i mam nadzieje, ze bedziesz w dalszym ciagu odwiedzala nasze forum. Janta powodzenia w Niemczech. mam nadzieje, ze doskonale sobie poradzicie na poczatku. Daj znac jak bedziesz miala juz net w domu. Madlen21 powodzenia dzis z tesciowa. Widze, ze Kassay tez ostatnio jakos zaginela. Belaiza gratulacje dla meza. Barbarag milo, ze zauwazylas moja nieobecnosc. Gorace pozdrowionka. Pozdrowionka dla wszystkich i milego dzionka. Moze bede do Was jeszcze dzis zagladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętamy, ale lubiłam ten bar oglądać, zmykam po małą do szkoły, miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelecialam wpisy od wczoraj i troche zglupialam....o co tu chodzi, co sie stalo? - domyslilam sie ze cos zostalo wyciete :). Teraz to tak sie czyta, jak gdyby podsluchiwalo sie rozmowe telefoniczna z jednej tylko strony ;) no w kazdym razie nic nie stracilam, szkoda, tylko waszych nerwow i ze nam topik zasmiecilo..... belaiza- a to sie usmialam! twoj maz musi byc spokojnym, \"poslusznym\" czlowiekiem :) justys - no, no ukryte talenty ;) tez juz kiedys \"wlamywalam\" sie do wlasnego mieszkania, niestety bez sukcesu, za to polamalam karte :( dla calej gromadki : 🌻 no: z powrotem do pracy rodacy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie, bardzo dużo zostały wycięte, ponad 3 strony, znowu był nalot pomarańczek , najmądżejszych i wszechwiedzących, zmieszały nas z błotem, zprzeklinały i poobrażały na maxa, dlatego admin usunął te wredne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, no siedze od pöltorej godziny tutaj i czytam zaleglosci.A jak juz dözo napisalam to mi sie komputerek sam wylaczyl :-(( No to jeszcze raz. Niezniklam i nieznikne tyle tylko ze z rodzinka bylam przez Wochenende.bylismy w Fischerhude.jest to przepiekna stara wioska zaraz obok Bremen. Bremenka moze pojechalabys tam z twoja mama:-))polecam. jest to wioska malarzy,przeplywa tam rzeka Wümme i wszystko jest stare i ladne.Bylismy w ich malym sklepiku i bylam taka zaskoczona bo pachnialo tak jak w polskich malych sklepikach z mojegi dziecinstwa.W niemczech to raczej rzadko cos sie takiego zdarza albo powiedzmy nie w miescie. Wiewiörek pelno tam, no i wogöle bardzo przyjemnie. Bylismy tam w piatek i w niedziele. Worpswede jest tez ladne ale tam juz od 10 lat niebylam. Co do nas bremenek i ze Topic sie zmienil musze powiedziec ze sie niezgadzam z tym co zostalo napisane.Jak przyszlam na ten Topik to czytalam kto co napisal i jezeli mialam uczucie ze moglabym sie domieszac to to robilam a jak nie to milczalam aldo napisalam hallo. Mysmy tutaj mialy bardzo krötka fase w ktörej sie pare stron zapisalo i zadna z nas nie ignorowala innych dziewczyn.Staralam sie zawsze cos napisac lub odpowiedziec jezeli mialam to uczucie ze wiem cos albo ze warto. Nierozumiem dlaczego niektöre czuja sie przez nas\"Bremenki\" zlekcewazone.naturalnie zauwaza sie jezeli kogos dlugo niema,ale ja niepytam gdzie kto jest bo zawsze moze sie zdazyc ze ktos poprostu niemoze albo niechce przyjsc.A jak przyjdzie to fajnie. Jezeli sie dziewczyny dobrze rozumieja czy rozumialy to tak tez dalej bedzie bez wzgledu na to czy my Bremenki tutaj sa czy moze jakies inne kobietki.kazda jest wazna ale powinno sie troszke zrozumiec ze niezawsze jest czas na odpowiedzi .A czasami to i sie cos przeoczy.najbardziej jak jakies dziwne osöbki tutaj mieszaja. mariemarie a gdzie sa twoje zdjecia o ktöre ciebie prosilam????To juz tyle stron temu. Madlen21 ty jestes mloda i masz 2 dzieci.No i co??Inne Kobietki maja tak jak ja 37 lat i 2 dzieci no ico?Ja jestem moze za stara a ty za mloda?A kto ma prawo powiedziec ile trzeba miec lat zeby wolno bylo dzieci dostawac? Jezeli chodzi o nature to mozna juz jak sie ma 12 lat:-))To Ty z tymi 21 lat jestes juz stara:G Nie...nie...masz dzieci ,ciesz sie z nich i kochaj a Ci ktörzy sa zazdrosni niech dalej tacy beda. Rybcio ty:-)))jestes fajna mloda mama.Ja bylam taka szczesliwa bo moja mama byla mloda a te inne nie. Kazdy czlowiek robi to co uwaza za stosowne.Kady popelnia bledy. Ale kazdy w innej dziedzinie. ja moglabym tez powiedziec ojejku z kim to ja mam mojego pierwszego syna.bylam slepa czy jak???Ale tak jest i sie nieodstanie.kazdy robi to cow danej chwili musi byc.A to co potrzebujemy tez zawsze dostaniemy ale niezawsze wtedy kiedy chcemy ale kiedy mamy dostac.zeby sie uczyc. A najlepiej sie uczymy z zycia jezeli boli co nie? Od trzech dni chodze biegac.No nie biegac ale maszerowac.byl najwyzszy czas zeby znowu z tym zaczac.Robie to teraz codziennie po 2 godziny.Zadluga mialam przerwe:-)) A zaraz na zakupy i zupke gotowac.maly juz nerwowy bo tylko siedzi. Ale musial no bo pisze a jak biega to niemoge sie koncentrowac bo musze uwazac co robi. No to dziewczynki do pözniej. :-))möj nieslubny ma caly tydzien na poludnie a duzy syn 3 tygodnie praktyke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ;) jestem znow w domciu, alescie sie rozpisaly przez tydzien mojej nieobecnosci ... nie nadaze czytac wpisow... urlop sie udal jestesmy wypoczeci, szczesliwi niestety tu na poludniu jest pochmurno i chlodnawo, a moze to subiektywne odczucie po pobycie w cieplutki kraju?? nie wazne.. w kjazdym raie serdecznie Was witam i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassey bardzo się z tobą zgadzam co do dziewczyn z bremen, dla mnie topik ciągle jast ten sam , rozmawiamy z tymi które akurat są w internecie, uśmieszka liczymy na zdjęcia z wakacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay wiesz jak mi się podoba jak ty niektóre zdania po polsku formułujesz, to jest jedyne w swoim rodzaju, moja babcia mieszka 20 lat w niemczech i też tak robi, np: kto może powiedzieć kiedy można dzieci dostawać, fajnie nie, i wszyscy wiedzą o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi dziewczyny! wczoraj zadalam tu pytanie o ausbildung,pomozecie mi na nie odpowiedziec? dzieki,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay Twojego Hali Halo mi brakowalo. Usmieszka ja tez sie zapisuje na fotki. U nas slonko na przeciw przewidywaczom pogody swieci pelna para. A od tagodnia zapowiadaja ze jutro bedzie padac :P Slonko nie zna slowa jutro chyba. Majowka ja Ci niestety nie pomoge, za krotko tu jestem i za malo sie znam. Czytalam niedawno w gazecie, ze dobre miejsce na praktyke zlapac jest trudno i ze brakuje takich miejsc. No i o przedszkolach tez cosik bylo, ze jak tak dalej pojdzie to nie bedzie nowych wychowawczyn, bo nikt na praktyke przyjmowac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny, juz myslalam,ze mi sie w glowie pomieszalo,albo zwariowalam.Nie bylo mnie w niedziele popoludniu i dzisiaj do poludnia ,no i co wy nawyprawialyscie?Tyle stron!!!!!!!Kto to da rade przeczytac. Spedzilam mile niedzielne popoludnie.Bardzo sie ciesze.Mam nadzieje,ze ich nie zagadalam na smierc?Hi,hi,hi. Belaiza-masz bardzo fajnego meza i dzieciaki.Dziekuje jeszcze raz za sliwki.Zdjecia mozemy kiedys nadrobic,ale moze lepiej nie,bo wychodze okropnie na zdjeciach. Moj ukochany wrocil caly i zdrowy,ale stwierdzil ,ze musi wymienic motor na inny model,bo na dluzsza jazde sie nie nadaje.Pupa go bolala.No ale zrobilam masaz i pomoglo,hi,hi,hi. Dopiero co wrocilam z pracy i zabieram sie za gotowanie.Moze wpadne pozniej . Na razie.Pa. Moze ktos mi podac strone na te obrazki,bo nie chce mi sie przegladac tylu stron wstecz.Prosze o zrozumienie dla lenia.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza -przydalby mi sie w domu taki skarb jak ty.Mialabym kompociki,konfitury....Zaczynam zazdroscic twojemu mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Maz mi sie rozchorowal :( caly tydz. bolala go noga, myslalam ze to miesien, a okazalo sie dzis ze ischias. A ja mu to jeszcze w dobrej wierze wieczorami voltarenem smarowlam az sie zaognilo przez te moje masaze jeszcze bardziej 😭 biedak jast caly obolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×