Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ja pamietam jak rodzice chowali nam slodycze na zajaca:)i z bratem szukalismy po szafach:)fajne to bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka-kibicowalas chlopakom w sobote?Czy raczej nie jestes zainteresowana pilka nozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia zwsze chowa moim dziecią w ogrodzie, a tam pełno krzaków i mnóstwo choinek, ale mają radość jak znajdą, i to podwójną bo w przedszkolu tak samo mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva tez dokladam sie do spelnienia tego zyczenia:)trzymam kciuki:):) Smiac mi sie chce bo u mojego jest teraz kolega nawijaja po niemiecku,czasami jak maja powiedziec cos co lepiej bybylo jakbym nie slyszala to nastepuje cisza,i zaczynamy sie smiac:):)haha,faceci:)teraz juz uwazaja bo wiecej rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva kibicowalam Werdzie:)moj mnie wciagnal w te wszystkie mecze ja byly mistrzostwa i juz tak zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka -dziekuje.To maja pecha,bo nie moga swobodnie rozmawiac,pewnie zaczna sie umawiac u kolegi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kombinuja:)a tam,mi to nie przeszkadza,niech sobie pogadaja po mesku:)ja tez potrzebuje babskiej kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chca robic cos w necie a ja go im blokuje;)ale cicho:) Eva to moze moj go zna,nieraz swiat jest maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka-ja myslalam ,ze twoj maz jest niemcem,chyba cos mi sie pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva na jakim filmie bylas? i czy fajny pozdrawiam tylko i znikam do lozeczka poczytac i kuscheln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo Belaiza, bylam na Das Parfum,ciekawy film.Teraz musze przeczytac ksiazke.I porownac.Milego przytulania,tez bym chciala , ale moj ma Tischtennis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszka i maremarie
jak bedziecie jechaly do Calw , to na poczatku miasta stoi znak Umleitung--Richtung Pforzheim, Bad Wildbad --ja wczoraj tam jechalam--wiec mimo znaku mozna jechac przez miasto zeby dojechac do Kauflandu--no chyba , ze cos przez ten festyn znow pozmieniali. Mam na mysli to , zebyscie sie tym znakiem nie sugerowaly tylko jechaly caly czas prosto kierunek Pforzheim . PA! wasza dobra wrozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) eva jasne ze polak:) Pochmurno,zimno,dobrze ze nie pada:)A czuje sie jak taka wypluta.Kicham,juz nie wiem czy to alergia czy przeziebienie mnie lapie.Teraz chyba nic nie pyli? Wczoraj wesolo u nas bylo:)rafala kumpel dorwal moj slownik polsko niemiecki,a to niemiec:)wiecie jak mu sie spodobala polska mowa:)chrzaszcz niestety nie dal rady powiedziec:):)ale jak sie staral,byscie musialy to widziec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Bremenka chyba coś jednak pyli bo mnie od 4 dni atakuje alergia i mojego synka też, normalnie nie da sie wytrzymac z tym kichaniem i swędzeniem w nosie uszach i gardle, na szczęście tabletki na allergie troche zmniejszają te objawy, a niemcom to wystarczy słowo OŁÓWEK, żaden niemiec nie umie poprawnie wypowiedziec tego słowa, taka kolejność liter jest dla nich nie do wypowiedzenia, wychodzą z tego dziwne słowa, spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestalam brac tabletki na alergie bo stwierdzilam ze ile je mozna brac,w koncu juz pazdziernik.Najgorzej to rano kicham:)W lato to na zmiane z sasiadem dawalismy koncert:):) Mi wystarczy jakis wyraz z o lub u umlaut i tez leze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:D Ale mam pracowitych sasiadow, od rana slychac remontowanie i pukanie ;) A nasze dziewczyny jakie macie plany na wolny dzien? Ide zrobic sobie kawke....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore te tabletki tylko w ostateczności jak już naprawde nie mogę wytrzymać, chociaż pani alergolog zaleciła brać codziennie przez cały miesiąc, no i stwierdziła że najgorsze są dla alergików te okresy przejściowe, kiedy zmieniają sie pory roku, ale z alergią nie wygramy, nie da się tego pokonać, koleżanka chodzi na szczepionki odczulające , już 3 lata, a w sumie musi chodzić 5 lat, a i tak nie wyleczy tej choroby, zmniejszy tylko objawy uczulenia o jakieś 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sarra, o faktycznie u was dzisiaj święto narodowe, więc macie wolne, fajnie, a sąsiedzi to co? w święto remont robią zamiast odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka a ty chyba chodzisz od niedawna na kurs tak? możesz napisać ile godzin masz w tygodniu i jak to wygląda cenowo? i jaka to szkoła vhs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag ja wlasnie bralam systematycznie,bo jak bralam tylko jak sie najgorzej czulam to malo pomagalo,jak biore codziennie to czasami zapominam ze ja wogole jakas alergie mam:)Moj kuzyn tez sie odczulal i calkowicie nie dalo rady.Mi dokucza tylko w lato na szczescie:) A dzis zero planow na razie,leniuchowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag mam 3 razy w tygodniu po 4 godziny.Placilam 300 euro od wrzesnia 18 do 30 stycznia.Chodze na intensiv 1,potem jest intensiv 2,3,4 i 5.Kazdy trwa pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×