Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Evo mam nadzieje ze migrena poszla precz a Twoj nieslubny wygra i bedzie mial jescze sily na wieczor we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam! malutka- nie w weekend ale we wtorek w Calw. Jezeli dojedziesz do Böblingen, to cie odbiore i pojedziemy we trojke :). Okolo 13 na dworcu BB. Czekam jeszcze na potwierdzenie od Micki. Mala juz zdrowa? cludi- a tobie wtorek pasuje? jeszcze jedno miejsce by bylo w autku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie we wtorek pracuje, wiec niestety nie uda mi sie wpasc na to spotkanko :( Zycze Wam milej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo:-)) dzisiaj mamy dostac 23 stopnie:D .Niejest to cudowny pogoda?przepiekna jesien co nie? No z moim duzym mialam wczoraj jeszcze wielka klötnie ale jakos sie spokoil i nawet przeprosil choc wiem ze to nie na dlugo. Co do zurku to musze powiedziec ze nawet nie pamietam czy ten jadlam. Jak ten przepis czytam to wydaje mi sie dözo pracy jest przy nim. Monisia no a co z toba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) juz jestem w bremen:) ale chyba nie na dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Kassay strasznie mi sie podoba jak piszesz, ze dzis dostaniesz 23 stopnie :) to jakbys prezent miala dostac :). Z duzym to tak nie bierz do siebie, bo takie zbuntowane dzieci, potrafia czasami dokopac. Pamietaj o konsekwencji. Jak zobaczy, ze z Toba nie wygra to moze zacznie sie stosowac do zasad. u nas slonko a jak jak zwykle od kilku dni lece malowac deski. W nagrode bede miala przedpokoj. Trzeci na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niestety wt nie pasuje, bo moj ma na nocke i musialabym za mala sie szarpac.. zycze wam milej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala cieszy sie juz wzg. zdrowiem, ale nie wiem czemu zaczela teraz odprawiac cyki nocami.. to juz kiedys bylo i znow wrocilo.. nie spimy po3-4 w ciagu nocy, bo nasza mala szaleje..dzis juz kolejna noc taka byla i czuje , ze dlugo juz tak nie pociagne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi wszytkim ja niestety ladna pogoga sieszyc sie nie moge, bo u nas zimnica, zreszta t o tu normalne - schwäbische alb - a jak mowia schwaby - schwabska syberia. Ale tak sie zzylam z tym miasteczkiem, ze chyba juz na stale tu zostaniemy. malutka musimy sie kiedys spotkac, chcialabym zobaczyc Twoja Laure, przez te miesiace pewnie duuuuuzo urosla. POZDROWIENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy :) a pogoda rzeczywiscie fajna. Lece zaraz pospacerowac z kijami. Trzeba wykorzystac sloneczne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, ja tylko na sekunde i do tego jak zwykle w biurowym stresie... och ostatnio tylko sie denerwuje ta praca! z jednej strony zmienil sie szef i mamy wiecej wyzwan i zadan, to jednak kasa zostala bez zmian. ostatnio zwalniaja sie masy ludzi i szef zwiazków zawodowych zwrocil sie do Zarzadu z pytaniem, cza zamierza cos zmienic, skoro widzi, ze tyle dobrych pracownikow odchodzi - buc z zarzadu odpowiedzial na to. Ha, jak najlepsi odchodza, to musza teraz ci glupi popracowac... Pomyslcie tylko! Taki cham! Rece opadaja! No ale wczoraj i tak zaszalelismy z firma na Oktoberfest! MareMarie - fajnie Cie znowu \"widziec\" - Jasne ze mir san scho auf do Wiesn gewes`n u a Massrl getrunken! :-) zycze wym wszystkim udanego weekendi i zegnam do poniedzialku! pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Belaiza-skonczylas z tym malowaniem?Jak tam spacerek z kijkami? Moj wczoraj zremisowal,byl wsciekly😡.zisiaj graja u siebie,moze wygra tym razem. Naneczka-kiedys pracowalam w Monachium,tam poznalam mojego nieslubnego.Czy masz moze kontakt z polska misja katolicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desek konca nie widac :) nie mam za bardzo gdzie sie z nimi rozlozyc i maluje (bejcuje) po kilka i jak wyschna to drugi raz i pozem po drugiej stronie raz wiec wolno idzie. moze Roland mi jakies podporki zorganizuje jutro to zalatwie hurtowo. Trening super, uwielbiam obserwowac przyrode w trakcie mojego lazenia. Dzis znalazlam dwa piekne muchomorki z kropeczkami, szkoda, ze nie mialam aparatu. Chyba musze zaczac go zabierac. Naneczka pieknie po bawarsku szprechasz :) a szef rzeczywiscie do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia_27
ruanda witam :) ja to w sumie nie jestem z samego mannheim tylko z okolic,w sumie to nikogo tu nieznam i chcialam jakis kontakt z ludzmi zalapac.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) wiecie kobietki znalazlam taka strone co mozna wiadomosci z polski ogladac:)w tygodniu jakos szukalam bo mamy tylko niemiecka telewizje i chcialam zeby mama chociaz wiedziala co sie w kraju dzieje,no i znalazlam:)moze ja juz znacie?http://ww6.tvp.pl/134,20060927400303.strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogole to myslalam ze mi dzis watrobe rozsadzi,objadlam sie pierogow i mialam:(tak co miesiac mam,kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Widze ,ze dzisiaj frekfencja troche niska:( U mnie nudy,codzienna rutyna. A gdzie jest Barbara,jeszcze jej dzisiaj wcale nie bylo! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka dzieki za stronke ogladam wlasnie panorame. Ja tez sie objadlam pierogow mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo:-) milego ranka wam zycze. Dzisiaj i wogöle poraz pierwszy jestem pierwsza tutaj:D Möj Jeremmy dal mi dzisiaj naprawde pospac bez nocnego wstawania i spalam (wolno mi bylo)do 6:45:-))jest mi to o wiele lepsze niz jak w te inne dni kiedy budzil mnie o 4 i o 5 i tak dalej. Möj bezslubny spal od wczoraj 18 godziny do dzisiaj rano 5.napewno mial braki. A ja dzisiaj robie golabki ale nie golabki:-))To znaczy robie je ale niebede zawijac tylko pokroje kapuste i wrzuce wszystko razem do garnka.jest tak samo smaczne a jak sie wiecej ryzu doda to nietrzeba ziemniaköw.I mam zaraz na dwa dni:-)) Mam nadzieje ze i dzisiaj Radio Bremen ma racje i my naprawde dostaniemy ladna pogode.Do 21 stopni i malo deszczu. No to ide cos porobic.Moze pogram w cos na Kompie bo nic mi sie niechce a Alex musial dzisiaj wyjatkowo do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×