Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Halli hallo dziewczyny:-)) no to pogoda jest juz naprawde jesienna.Slonko wychodzi co prawda ale i troszke popada no i sie ochlodzilo. Bylam juz maszerowac a teraz po objedzie mam to uczucie ze pekne chociaz normalnie zjadlam.Dzisiaj przejedziemy sie do Bürgerpark na spacer.mam nadzieje ze niebedzie padac.Moze pöjdziemy do solarium troszke kolorku natankowac:D I ja zycze pieknej i milej niedzielki. Monika mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku i ze niedlugo naprawde sie odezwiesz. Pa pa🖐️Moze wpadne päözniej a jak nie to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitdikoj123
Ale was wszystkie lubie, nie mialam dzis czasu, by usiasc do kompa i juz sie stesknilam. Knedelki wspaniale ale zrobilam x2 i tak ledwo mi wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi wszystkim:) co slychac po weekendzie?:) niestety nie udalo mi sie obejrzec tych wyborow wczoraj,ale chociaz znam wynik:) szkoda ze polka nigdzie nie doszla,hmm niemka chyba tez nie ;) ja az ze strachu weszlam na kafe,strasznie tu pada i grzmi,a ja jestem zupelnia sama w wielkim domu!!!:(:(:( zaczynam panikowac,madlen21 ty tez pisalas ostatnio,ze burza u ciebie w ty sama z dziecmi,wiem co czulas!:( 3majcie sie!!! :):):) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi majowka Ja mialam jedynie niedziele wolna i wykorzystalam na maxa teraz jestem juz w domku i na chwilke wpadlam na topik, zobaczym jak Wam leci ale jak widzac frekwencja dzis slaba milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna zapisac
te bajki z youtube na dysk? kto pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nie taka zla i lepiej niech tak zostanie, bo jutro na ryby chcemy jechac. A ja dzis do pracy jade a moj maz nie :( takim to dobrze :P potem chyba zostane na spotkaniu dla kobiet w kosciele. Dzis gotuje moj maz. Na kolacyjke bedzie swiezo zlowiony karpik mniam. No lece dalej malowac deski. Acha posadzilam wino kolo tarasu, bedzie mialo taka drabinke ale prza scianie nie bedzie tylko ma sie wspinac po tej drabince na daszek tarasu. Czy to zle, ze nie jest przy scianie? i czy nie za wietrznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, u nas cieplutko ale słońca nie ma , widze że pomarańczowe fałszywce próbują na siłę wepchać się do dyskusji, ale na szczęście każda z nas traktuje je jak powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimnica, chyba zalacze heizung. Moj Skarb dzis ma tomografie, ze wzgledu na ta ischias troche sie denerwuje. Ja na 12 lece do pracy. ignoravja to fajnie, ze wochenende mialas udane, ja rowniez 🌼 Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignprancja
belaiza ...nie jest zle bedzie sie ladnie pnac sama tak mam owocow jeszcze niema zasadzilam w tym roku ,jest juz duza i pnie sie po murze dalej oczywiscie tez mam drabinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie biednej osoby
Mieszkam w Niemczech i potrzebuje prawnika,slyszalam,ze jak nie mam pieniedzy (mam 4 dzieci,maz nie placi alimentow,uciekl) moge sie gdzies zglosic o pomoc,ze nie bede pokrywac kosztow adwokata...Czy moze ktos sie na tym zna? Ja nie pracuje narazie,dzieci sa male,maz uciekl za granice z inna kobieta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam pecha. Znow nikogo nie ma jak ja jestem. Wiec dozobaczenia nastepnym szczesliwszym razem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoracjo pomaranczowy jest do . . . A ja zawsze bede miala ochote z toba gada, jak nie na tym to na innym topiku Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jest u mnie w pracy byl na tym tomografie 2 dyski uciskaja mu na nerw za 2 dni ma termin do lekarza, ale chyba wszystko o.k. pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) co u Was?w bremen zimno,wieje,skonczylo sie ciepelko:( pomaranczowy zalosny jestes!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️🌼, spedzilam super Wochenende,bylismy w kinie .Jutro wolne!!!! No i w tym tygodniu zaczynamy ponowne starania.Chcialabym ,zeby sie udalo. A do pomaranczo-wej/wego,to ja tez jak przyjechalam nie znalam jezyka niemieckiego i jakos sobie poradzilam.Barbara poradzi sobie rowniez.Nie musisz sie pomaranczko o to bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Barbarag:)ja nie lubie zimy,pelno rzeczy na sobie i i tak zimno:)ale za to swieta bez sniegu to nie maja juz takiego uroku:)choinka:)dzieciaki zjezdzajace z gorek na sankach:)jeny ja juz zyje swietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie przejmujcie się tymi pomarańczkami, bo to nie ma sensu, one urodziły się wszechwiedzące, z całą wiedzą tego świata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVA życzę żeby starania przyniosły zamierzony skutek!!!! BREMENKA, ani się obejrzymy i będą święta, moje dzieci już zaczynają się pytać czy to rodzice wkładają prezenty pod choinkę. Bo koledzy w przedszkolu mówią że to rodzice, już chyba dłużej się nie da tego ukrywać, a szkoda bo tak fajnie było jak wierzyły w mikołaja i Dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nimi nie przejmuje:)ludzie maja takie problemy a ja mam sie martwic jakims pomaranczowym ....... Ha ha szkoda nerwow Kobietki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o zimie jeszcze nie mysle,najpierw musze porzadki w ogrodzie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara -dziekuje,mam nadzieje na prezent urodzinowy,bo TEN DZIEN wypada w dniu moich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×