Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

witam :-D moze ktos sie za mna stesknil ? hyhy ;-) bo ja za wami taaaak ostatnio nie mam czasu nic napisac, ciagle jestem w drodze..wpadlam do wa na chwilke, zobaczyc co sie u was dzieje :-) Marcia jaaa chce fotkiiii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj wrocilam ze szpitala,ponad dwa tyg. temu zameldowalam sie na forum z wiadomoscia,ze wyszlam i po dwoch dniach znowu wyladowalam w szpitalu,bo cisnienie bylo wysokie.Chcialam napisac ze szpitala,ale nie zdazylam tego co napisalam wyslac,bo zrobilo mi sie slabo,czarno przed oczami ,no i zawiezli mnie na wozku na moj oddzial.Nie odwazylam sie potem schodzic do Internetcafe. Z malenstwem wszystko w porzadku,to jest chlopiec,nie mam jeszcze pomyslu na imie.14.04 bierzemy slub,wiec mamy troche latania.Poczytalam was 4 strony do tylu i zmeczylam sie,w kazdym razie wiem ,ze mamy nowe kolezanki,wiec je witam.Pozdrawiam wszystkie panie,ide odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a trzymaj sie cieplo :) odpoczywaj i dbaj o siebie i dzidziusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narszcie, evcia trzymaj się!!!!! ja też chcę zdjęcia zobaczyć, konicznie!!!!!!! no i oczywiście witam nowe dziewczyny wiecie co, dałam radę i zrobiłam porządek u małej w pokoju, zajęło mi to ok 3 godz. ciekawa jestem jej reakcji jak wróci z przedszkola i połowy rzeczy nie będzie a drugiej nie zdoła znaleźć, ale będzie miała rebusa... hahahah teraz lecę na jakieś małe zakupy bo w lodówce światło z masłem się gania, zajrzę później, trzymajcie sie babki ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jej!!!! Wreszcie jestes Eva!!!!! Dobrze ze wszystko ok!!! uffff!!! Witam nowe kolezanki!!!! Widze,ze kolejne sluby sie szykuja i kolejne ciezarowki sie pojawiaja!!! :) SUPER!!!! Marta ja tez poprosze o fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani ale
sie jej naszukalam , juz nie wiem kto jest kim😍 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2.agamor(Agnieszka)****Frankfurt****9miesiecy****30lat** **dziecko-8lat 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1,5 roku***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+syn 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5****22 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata***maz 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 33.Jo24*****Hildburghausen (Thüringen)******35lat***mąż***2dzieci (7,4) 34. Skagenka***Surwold**31 lat***mąż**Szkrabina11m-cy 35.Karlsruhe***Karlsruhe**27lat 36.elzbieta-23-73***Weiden i.d.Obp.***3,5 roku*** 34lat***1 dziecko(13)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj doroto od 8 tygodnia jestem na podtrzymaniu ciazy czyli od 2 tygoni leze non stop w lozku wszystki kosci mnie bola lekarz kazal mi jak naj mnie sie ruszac jesli chce urodzic to dziecko. Umnie jest ciezka sytuacja w zeszlym roku wygralam walke z rakiem po 7 latach tzn 6 lat temu mialam ostatnia operacje i juz zadnych wiecej przerzutow a mowi sie ze jak przez 5 lat nic sie nie odnowi to juz koniec. w sierpniu 2 lata temu stracilam dziecko i strasznie to przezylam zwlaszcza ze moja bratowa tez byla wtedy w ciazy i jej sie udalo urodzic moja chrzesniaczke na poczatku mieszaly sie we mnie takie uczucia jak milosc i nienawisc do nich (jest mi bardzo za to wstyd) ale moj ukochany braciszek nigdy mi nie mial tego za zle chyba rozumial mnie i pozwalal mi na nienawisc bo jego odpowiedzia na to bylo jedynie ze mnie bardzo kocha i nic tego nie zmieni. Z duma moge powiedziec ze lepszej rodziny nie mozna sobie wymarzyc. Teraz na wsystko uwazam ruszam sie tylko do ubikacji po jedziedzenia i zeby poprawic lozko. ale wytrwam to przetrwalam juz gorsze rzeczy niz przymusowe lezenie w lozku przez 6 miesiecy ale czuje sie strasznie samotna bo cale dnie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Eva - heheh mowilam, ze bedzie chlopak, jeczcze na poczatku ciazy :) ciesze sie ze wszystko w porzadku!! Marta - dziwie sie ze ja jeszcze zdjecia nie mam w skrzynce:P sunshine - dasz raade!!! Ja mam za tydzien w sb termin, ale Jasiek nie chce wychodzic:):) hehe mam nadzieje, ze odesssie sie w koncu i pierwszego kwietnia nam niespodzianke zrobi:) Dzielna Z ciebie dziewczyna i dasz rade!! Na poczatku jest ciezko, ale my tu podtrzymamy cie na duchu! 🌼 Uwazaj tu sa chlopaki zarazliwe, Gingerka, ja Marta i Eva - same chlopaczyska:) Polecam Co tez forum ciazowe, ja jestem np na marcowkach, i strasznie zzylysmy sie z soba, tam sa tematy typowo ciazowe, obawy niepokoje itp, tu nie chcialam zawracac glowy moimi obawami, kupami, itp ;) O nawet mam linka dla ciebie - tu sa typowe wrzesniowki, bo mowilas ze we wrzesniu rodzisz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3377425&start=0 Reszte pozdrawiam - ale sypie snieg..wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zarazenia sie chlopcem bardzo chetnie. Fakt faktem marzy mi sie tylko zeby dziecko bylo zdrowe ale moim cicha nadzieja jest synek, moj przyszly maz nie zastanawia sie nad plucia jego zmartwieniem jestem tylko ja jestesmy razem kupe czasu ponad 7 lat taka milosc z podstawowki ktora przetrwala wszystko, nawet moja chorobe i amputacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunshine - to prawdziwa milosc godna pozazdrosczenia, bo przeszla ciezkie proby❤️ Moj sluchaj tez mowil, bez znaczenia, ale jak zobaczyl jajeczka to az podskoczyl nad plcia:):) ja strasznie chcialam miec coreczke, rozowe wlosy, kucyki, itp, no ale Jasiek byl nam pisany:):) z drugiej strony dzisiaj z marcowek urodzila dziewuszka, 9 miesiecy zbierala rozowe ciuszki dla Weroniki, a urodzil sie Igor:):) Dla Ciebie najwazniejszy spokoj, masuj brzuszek, a zleci Ci ten czas, ze ho ho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozowym üpewnie tez igorowi do twarzy hi hi a jeszcze niczego nie kupuje poczekam jeszcze troszke ale juz nie moge sie doczekac takich zakupow chociaz u mnie to bedzie przez internet ale coz tez pewnie takie zakupy sa przyjemne wkoncu paczki trafiaja do realnych dloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko na brak rozmow nie narzeka z nudow znowu zaczelam grac na skrzypcach bo tego jeszcze mi nikt nie zakazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes w zeszlym roku kupilam dla mojej drugiej polowki :) takie szczeki z blendamed w aptece byly tam takie szczeki jak mowi moj przyszly maz bokserskie tam lalas zel i 10 min do buzi potem pasta do zebow raz dziennie mi pomogly po 2 tygodnich naprawde kolor sie zmienil. Nie wspomne juz o tym ze najlepsze na kamien na zebach jest wizyta u dentysty (bez urazy) on go sciagnie i potem mozna zaczac wybielac zabki. 2 lata temu w polsce przeprowadzilam sobie rowniez lakierowanie zabkow stuka kosztowala mnie 100zl ale efeft super moze jak bedziesz w polsce sprubuj tego zabiegu tu w niem napewno jest drogi taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas sie zbierac na usg. hura maly spacer do i ze samochodu ale na zewnacz wiec i tak sie ciesze :) zycze przyjemnego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia przytulam ale sie ciesze. Tak bardzo sie o Ciebie modlilam i o Twoje malenstwo. No i bylam pewna, ze to chlopiec. No i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia ja jestem nauczycielka Montessorianska, napisze Ci potem i Jo i Kassay. Musze troche z kompem wyluzowac. Ach i porozgladaj sie po okolicy teraz duzo przedszkoli i szkol montessorianskich ma dni otwartych dni ja wlasnie na jednym takim bylam i jestem zachwycona. poczekacie? lece sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, marta HB zdjęcia dotarły no i musze ci powiedzieć ze masz śliczną córcię gingera - ale fajniutkie to twoje szczęście sunhine - głowa do góry ja poroniłam 5 razy a 6 ciąże przeleżałam od samego początku w szpitalu, do tego stopnia ze potem miałam rehabilitanta do nauki chodzenia i masażystę, ale BYŁO WARTO, to nic że nie było miejsca na następne wkłócia, żyły się zapadały... no i że o mały włos nie wykrwawiłam się przy cięciu..., moja córka ma teraz 3 latka i nikt by nawet nie pomyślał że to 32-tyg wsześniak pisałam wam na początku jak się tu zjawiłam, że też będę wybielać zęby, ale jak mi załozyli te gumy na meine zahne to nie mogłam wyrobić i nici z wybielania, sprawdzę ten środek na wrażliwe zęby, o którym pisałyście, idę na ciepłą herbatkę, moja mała zasnęła już na dobre i co najlepsze, że zasnęła dosłownie na siędząco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Was serdecznie 🌻 Mam male pytanko, czy ktoras z Was wie cos na temat pracy jako opiekunka do osob starszych w niemczech? Moja mama zna jezyk niemiecki a jako ze nie ma 20 lat :) to o inna prace raczej nie miala by szansy ubiegac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka
hej kobitki jestem nowa chcialabym sie do was przylaczyc mam nadziejeze mnie przymniecie do swojego grona :). od lipca razem z mezem i 1.5 roczna cora mieszkam w bremen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerka witaj, mysle ze jestes ta osoba o ktorej mysle, ja tez jestem z Bremen :) a co do twojego nicku-pytalam Iwone czy ty zajmujesze sie swoim zawodem, tzn czy mialabys czas wpasc , bo ja i moj maz potrzebujemy juz bardzo fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, jestem tu nowa, witam wszystkie kobietki, do sunhine- nawet nie wiesz jak sie ciesze ze spodziewasz sie dziecka, moja corka chorowala na bialaczke i powiedziano jej ze prawdopodobnie nic z tego nie bedzie, w zasadzie nie ma nawet okresu tylko nieregularne krwawienia, powiedz jesli nie jest to dla ciebie zbyt trudne pytanie, czy ty takich problemow nie mialas po chorobie? chcialabym zeby moja corka tez byla tak szczesliwa jak ty, pozdrawiam i badz dzielna, wiem co przeszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×