Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Zareagujmy
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3519363 Zareagujmy OJCU ODEBRANO DZIECI. Dzisiejsze wydarzenia , jak ktos nie widzial ponizej jest link do innego topiku z wyjasnieniem. Zareagujmy Kazda z nas wysyla e-mail do Wydarzen , z prosba aby przekazali do Sadu nasz protet i to ,ze wstydzimy sie Sadu , Policji i Opieki pseudo spolecznej. Porozsylajcie ten link ( do topiku , info o co chodzi) do wszystkich znajomych mailami , gg jak tylko mozecie. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3519328 Zgoda? Ruszamy! W ilosci jest moc! Otrzyjcie lzy i....do dziela! Razem mozemy cos zrobic!!!!!!!!!!!!!!!! Mail do POLSATU : poczta@polsat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareagujmy
Wejdz na podany link , tam masz opis wydarzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od kilku miesiecy nie mialam dostepu do internetu i nie mam pojecia o czym tu teraz piszecie,ale chcialam pozdrowic Kassay ,Belaize i Barbarag,z ktorymi kiedys \"rozmawialam\"🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem dzięki dziewczyny, poszukam mimo wszystko tych tabletek Jo no właśnie najgorsze, że nie mam przed kim wyrzucić z siebie co mi leży na sercu. 3 dzień boli mnie migrenowo głowa, już sił brak. pozdrawiam miłego wieczoru dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam urlopowo, letnio, wakacyjnie!! 🌻 Za oknem pieknie, w powietrzu dobre fluidy, chce sie zyc ! :) Zycze wszystkim milego dnia i dobrych humorkow ! :) PS.Tobie Limes tez :) :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marylou:)Ja tez tu kiedys pisalam,pierwszy wpis byl chyba na 56 stronie,ale w kwietniu popsul mi sie laptop i w tym samym zostalam \"odcieta\" od swiata:) Tofii jak rosnie Twoj Jasiek❤️nie wiem czy dobrze pamietam ,ale chyba urodzil sie na swieta,9 kwietnia tak? Moj Thomi ma juz 14 i pol miesiaca ,ale jeszcze nie chodzi,ale za to sprawnie raczkuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach się bać ! tego co Maciej Giertych może jeszcze publicznie wygłosić :-o to już nawet przestaje być zabawne, to się robi niebezpieczne dla polskiej dyplomacji :-( http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&&news_cat_id=17&news_id=164045&layout=1&forum_id=40005&page=text . jeden z komentujących internautów napisał : \"Sadze tez ,ze tego rodzaju akcje w EU szkodza i osmieszaja nasz kraj w oczach innych zarowno w Europie jak i na swiecie .....bo kto nas jeszcze wezmie powaznie skoro mamy TAKICH prfesorow, ktorzy sa tez (O zgrozo) dyplomatami! \" i ja się z tym zgadzam smutne to :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafeterianka ---> czy ja dobrze pamiętam ,ze małżonek miał cię obdarować samochodem ;-) no i jak ? i jak? i jak? spodobała ci się niespodzianka ? :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu na Slasku
wczoraj wieczorem w Zabrzu zatrzymano lezaca na ulicy kobiete w 8 miesiacu ciazy kompletnie nawalona.W szpitalu po przebadaniu za zawartosc alkoholu we krwi miala 3 promille lakoholu we krwi.Z tego tez szpiala dzisiaj nawiala!!!To juz trzeci przypdek w tym tygodniu pijanych kobiet w w zaawansowanej ciazy na Slasku.Makabra.Biedne dzieci.Te malpy na stos!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu na Slasku
www.TVN24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo hej! Madlen - witaj witaj, dobrze pamietasz!!:) Ach Jasiek mnie zagaduje, 3 miesiace a jaki gadula - oststnio mu sie mememe wlaczylo...rewela:) No i po staremu u Nas, tyle, ze do pazdziernika znowu do Bremen, do Krosna nie wiem kiedy i leci a co u ciebie? jak zycie i maz:) ja sojego na weekendy widze, bo juz w Bremie pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, niespodzianka super! No powiedzmy pol niespodzianka, bo ze auto to wiedzialam, nie wiedzialam tylko jakie:) A jest male , zgrabne, zwinne :) No i przede wszystkim tylko MOJE :) Jestem teraz na etapie zachwycania sie tym , jak dzieki samochodowi mozna zaoszczedzic czas , i wszystko wydaje sie byc tak blisko, hehe:) Do tej pory mielismy jedno auto, z ktorego glownie korzystal maz.Och, nie ma to jak wlasne :) Pedze , ogarniac chalupe bo znow mam tyly.W ogole ostatnio mam tyly w domu.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cafeterianka
zgadujemy czy to audi a3 ?? albo golf 4 lub 5? te modele sa male i zwinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cafeterianka
to super nabytek :) niech ci sie dobrze jezdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi u mnie jak na razie po staremu,ale niedlugo sie to zmieni,bo jade na kilka miesiecy do Polski i szczerze mowiac juz sie nie moge doczekac.Mala miala isc w tym roku w sierpniu do przedszkola,ale pojdzie dopiero na drugi rok.Troche szkoda bo bedzie troche \"do tylu\"z niemieckim,ale za to podszlifuje sobie polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby
mariechen - dałam rade sobie przetłumaczyć, a historyjka... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madlen21
a corka nie moze isc w Polsce do przedszkola? Pare miesiecy w Polsce , ale fajnie-praca czy szkola zmuszaja do pobytu tak dlugo w Polsce? I co maz na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marylou
swietna historyjka!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohlen niczym
nie rozni sie od tego chystka!!!Bohlen piszczy jak poderzniteta kura,a ten spiewa jakby rzygal.ale za to jest troszke ladniejszy.Bohlen to ohydny potwor,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha Barbarag
ale wpadke zaliczylas , zreszta nic nowego :P Twoja kolezanka nagle odzyskala kontakt z internetem (--madlen21), gdy ty twardo twierdzilas ze niema dostepu, niby piszesz z nia smsy😠 Czekamy na dwie pozostale panie , ktore niby nas nie czytaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może najpierw przeczytajczytaj co ona napisała bo chyba jakaś tępa jesteś. Madlen witaj z powrotem , fajnie że znowu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko zetki słucham :P a takie ubezpieczenie od \"dziwnych rzeczy zrobionych przez dziecko\" mam razem z ubezpieczeniem mieszkania, fajna rzecz koleżanki córka rzucała kamieniami w okna sąsiadów i tym sposobem popekały szyby, a że to \"plastiki\" były i okna drogie, to ubezpieczenie zapłaciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Möj wpis zostal wyciety i nie wiem dlaczego :-( Dlatego jeszcze raz witaj Madlen {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×