Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

przez te 4 miesiace to dzidzio wyssalo ze mnie wszystko co zostalo mi po ciazy i ciesze sie z tego. odciagnelam troszke mleczka i jest zoltawe wiec to chyba dobra jakosc ;) chcialabym karmic jak najdluzej smocorek maly nie chce w dzien spac tylko na pol godzinki gora sie zdrzemnie a reszte to broi i smieje sie jak nakrecony, ach super jest byc mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziontko
Witam! Ja od kilku miesiecy mieszkam w Hamburgu a w sierpniu wychodze tutaj za maz. Jestesmy mlodzi i z checia zaprzyjaznilibysmy sie z osobami, ktore lubia spotkac sie, wyskoczyc gdzies wspolnie. Jesli takie osoby sa tutaj na forum, to z checia nawiaze z nimi kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kukam na *rozmowy w toku* mowia o znecaniu sie fizycznym kobiety nad mezczyzna (zony nad mezem) no szalone kobiety... :-O nie mowie ze tylko mezczyzna moze sie znecac na kobiecie ale w tych przypadkach to szalone krowy jakies chyba byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku az sie boje, wszystko przede mna- minie jeszcze pare latek zanim wysle moje Misiatko do szkoly, a jak tu jest ze szkolami chodzi mi o to ile lat i do jakiej szoly czy jedna szkola to jest, bo sie nie orientuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madziontko
poszukujesz znajowmych do wspolnych spotkan jak pogaduchy,kawa,kino itp.czy do seksu grupowego.Musizs sie Madziontko jasniej wypowiedziec.Bo jezeli do seksu grupowego ,to ja bardzo chetnie sama lub z moim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tejJakie to alkoholiczki
to jest z Zabrza -urodzila 7 -mioro dzieciatek z ktorych jedno umarlo.Ma odebrane prawa rodzicielskie i dzieciaczkami opiekuje sie babcia.Chleje kur..........po melinach i rodzi dzieci krzywdzac je w straszliwy sposob!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Zazdroszcze Anulce,ja jeszcze mam 2 tygodnie. Minka-oprocz picia wody,mozesz kupic specjalne herbatki,albo globulki,zapytaj w aptece. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziontko
Poszukuje osob chetnych do wspolnych spotkan na kawe, pogaduchy, dyskoteke, wypady za miasto z Hamburga. Seks nie wchodzi w gre. Nie ma nikogo z HH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
moglabys wkleic linka do sukienki, ktora kiedys chcialas kupic?? Plisss Byla od roberto Cavalli, dlugie rekawy, do kolan, czarna ze wzorkami chyba kwiatami. byla sliczna. bardzo mi pomozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciała kupić i kupiła :-D ją wtedy ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
to super, ja tez chce :D :D :D a juz wszedzie szukalam moze bedzie miala jeszcze tamtego linka, albo wklei gdzie zdjecie swojej sukiemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes ---> właściwie to ja bym cię też chętnie zobaczyła w tej sukience ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limes
dla mnie nie musi jej ubierac, wystarczy jesli zdjecie bedzie na wieszaku, tak wymagajaca to nie jestem limes, jeszce jedno pytanie, czy rozmiar ktory kupilas odpowiada twojemu wlasciwemu, czy oby nie jest zawyzony albo zanizony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Minka86 z wlasnego doswiadczenia- pij duzo, ale nie za duzo, 2 litry jest w sam raz, i koniecznie zmieniaj jej piersi! ja tez sciagam, ale tylko wtedy gdy gdzies musze wyjsc, a Marcell zostaje w domu. a to, ze piersie zmniejszyly sie to jest normalka :) Kassay juz to napisala- organizm przystosowal sie do potrzeb dziecka. Zycze wytrwalosci. ja corke karmilam 3 miesiace, bo zaczelam ja dokarmie i nie chcaial juz piersi :(, teraz chce jak najdluzje, nie wiem jak ti wyjdzie ze wzg na moja operacje, ale chce karmic \"do bolu\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen---> jak myslisz ? co by się działo na oddziale jak byś sobie sprawiła takie wdzianko : http://cgi.ebay.de/Sexy-Lack-Krankenschwester-Outfit-mit-Uniform-Haube-M-L_W0QQitemZ140137843332QQihZ004QQcategoryZ54503QQrdZ1QQcmdZViewItem ;-) :-D :-D . a zwróćcie uwagęna te \"kagańce dla mężczyzn ! :-D :-D :-D no jak mozna w obliczu czegoś takiego zachować powagę :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym optymistycznym akcentem ....;-) DOBRANOC ! KOLOROWYCH SNÓW ! 😘 . 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale spiochy
wstawajta-szkoda dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do bawarki mam calkiem inne zdanie.... ale polecam VITAMALZ , smakuje i pobudza produkcje mleka. tu w szpitalach litrami daja Malza do picia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam juz zawsze duuuuuuzo, zwlaszcza noca!! czasami potrafie \"wywalic\" poltora litra wody mineralnej na raz! (z malymi odstepami). babcia zawsze mi mowila, ze zaby mi sie w brzuchu zalegna :D:D:D:D:D u nas swietna pogoda, ale z tego o widze na prognozie, to chyba wszedzie. Ania, moja gratulacje!!!!! Niech sie chlopcy zdrowo chowaja! co do szkania przyjazni... nie szuka sie przyjaciol moim zdaniem, znajomych-tak. dopiero ze znajomosc robia sie przyjaznie. a czasami przyjaznie okazuja sie \"tylko\" znajomosciami, co njiestety boli... ja wole miec wspaniala kolezanke, niz taka sobie przyjaciolke, bo z kolezanki zrobi sie przyjaciolka nie wiadomo kiedy :) czasami szybko... a co do mentalnosci Polakow w Niemczech... sa rozni, tak samo jak w Polsce... ja tez natknelam sie na roznych, ale nie wsypalam wszystkich do jednego wora, dlatego dzisiaj mam wielu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do VITAMALZ, babka kaloryczna moze jest, ale przy karmienu spala sie szybko kalorie , zwlaszcza te \" zle\", dlatego jeden malz dzieniie, zrobi dobrze dziecku, mamie ugasi pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mówię dzień dobry 🖐️ w wbrew pozorom jestem na nogach od 6 rano 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Kochana, z pieleszy to ja juz dawno wstalam:) Nawet jestem juz po zakupach, domek wysprzatany, plan na obiad jest.Ide zaraz robic porzadek w szafie , bo maly mix sie tam zrobil.Zapowiada sie dzisiaj fajny dzien, taki bez pospiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) a mnie wszystko boli(moze zle spalam).Czuje sie jak stara baba. ~~~~~~~~~~~~~~~~~ jestem stara baba :D ******************************* Tak Marcia pogoda jest tutaj piekna ale jak slysze ze do 30 stopni mamy dostac to oj niechce. Te zwierzaczki no nie wiem jak maja otwarte ale mozna napewno tam zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ! i zmykam :-( znów sama z dziećmi dziś jestem i do tego Sommerfest w przedszkolu już mi się to zbrzydło :-( niby słońce świeci - Prawda ! też na to czekałam ale dzisiaj to mi tak jakoś wszystko jedno :-o jakiś taki nastrój rodem z dramatów Mrożka mnie opanował . miłego dnia kobitki 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×