Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Hallo Madlen, nie wiem czy Ty juz tutaj pisalas z kad jestes.Przepraszam jezeli sie o to zapytam:-)) No pogoda jest naprawde do bani.Ale fajnie jest was czytac.I to po POLSKU :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narescie jestem czarna:D ale juz nie Claudia 😭za chiny nie chcialo sie zalogowac tylko Sarra .... To moze jeszcze raz , witam dziewczyny 🖐️od tej chwili jestem Sarra- ale czarniutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...jakos nie wyszlo :-(( Ale dlaczego? Spruböje jeszcze raz.Moze bo brakuje polskich literek? [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....ale fajnie:-))) udalo sie,ale nierozumie dlaczego dopiero po trzecim razie.Musze jeszcze raz spubowac.Jest gdzies tutaj napisane co i jak trzeba pisac zeby takie raczki i serduszka wychodzily?Czy znacie to wszystko z polski jeszcze? Ja jestem jezeli o to chodzi to naprawde szara bo zawsze bylam na niemieckich Stronach i zawsze sie röznie pisze. 🖐️ :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha!!! no to jakos chyba do tego dojde co jest mozliwe tutaj a co nie. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko , ogladacie moze ta komedie na Kabel eins , tytul --King of Queens ? Ja juz ja ogladam 1, 5 roku , mozna sie posmiac!Sa juz powtorki bo telewidzowie wciaz prosza o puszczanie tej komedii. Kazdy dzien jest o 18.15 .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami to ogladam jezeli mam w tym momencie czas.jest fajny serial.Tez ogladam chetnie \"Guckmal wer da hämmert\" Albo w WE \"Smolville\" o mlodym supermanie. Ach jest duzo fajnych w TV:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay🌼tak to prawda sa fajne programy ale ta komedia jest naprawde dobra;D Kobitki powiedzcie co dzis gotujecie na obiadek , bo ja nie mam pomyslu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten problem mam co dziennie.Dzisiaj bede robila cos z zapiekanym makarone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robilam makaron zapiekany z mielonym i z serem a dzis chyba jajko sadzone z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas ktos do mnie zagaduje na gadu gadu skAD MAJA MOJ NUMER I IMIE I TO ZE MIESZKAM W NIEMCZECH DZIS TO JUZ CHYBA != OSOB:POWAZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micka - 🌻WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!! 🌻 SPELNIENIA WSZELKICH MARZEN, 🌻 DUZO RADOSCI, MILOSCI I USMIECHU KAZDEGO DZIONKA!!! :) 🌻 pytanie o sms na heyah - by wysylac darnowe sms nalezy zarejestrowac sie na stronie ery, niestety konieczny jest nr kom polski na ktory zostanie wyslane haslo dostepu, zajrzyj na ten link http://www.eraomnix.pl/pl/login/login gorace pozdrowienia ze slonecznego !!! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrówko pytam ;-) 🌼 madlen 21 ja wazylam kiedys ponad 80 jakos i schudlam 20kg i wazylam jakos 61-2 a teraz wskakuje na wage patrze 64 masakra od wcozraj znow na diecie moj cel to tak 57-8kg mam nadizeje ze dam rade mam tkai sam wzrost co ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze dla malego extra jedzonko zrobic.Moze pospi sobie pözniej.Muj prawdziwy obiad robie dopiero o 18 bo maz do domu wröci.Musze sie najpierw porzadnie ubrac i wogule bo wygladam tak jak wstalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×