Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lost highway

pieniądze w drugim związku

Polecane posty

Gość do proszeczka
więc myśl sobie o mnie co chcesz i o kwiecie również. Krucjaty nie mam zamiaru podejmować , widocznie co innego widzę, niż Ty. I wnioski też wyciągam inne, niż Ty. Życie wg. kwiatka nie dla mnie, a Tobie życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
Dlaczego tak się brzydko wściekasz,oburzasz?Czyżby położnik miał racje?Kwiatek pewnie ma w nosie czy żyjesz wg jej zasad czy nie,ale przestań ciągle zle pisać o niej,piszesz rzeczy obrazliwe i nie podoba mi się taka postawa.Może jesteś zbyt nerwowa na takie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci kwiatku. Mimo ,że piszesz co myślisz mało kto umie to uszanować.No cóż. ALe współczuje ci w życiu , musiałaś się nacierpieć a ile nienawiści i ciągłej walki musiało cię to życie nauczyć. Siłą rzeczy jednak ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie,co Wam zmysły pomieszało?!Wchodzę i co tu znowu się dzieje?Nie potrzebuję współczucia,mam się dobrze,życie twarde jest,ale nie ma nic lepszego niż siłowanie się z życiem.Umarłabym,gdybym miała wszystko lekkie,łatwe i przyjemne!Nie rozumiem tych diagnoz!Żyję miłością i wypracowałam sobie dobre życie,a że nie jet łatwe...Ale satysfakcjonujące!Nie marudzcie tak nad sobą,nie uprawiajcie ponuractwa i dulszczyzny.Nie znajdujcie sobie jakiegoś kwiatuszka na warsztaty psychologiczne....Życie jest piękne,kiedy mąż mnie całuje,a ja wiem,że wygraliśmy,że jesteśmy górą.Nie kasa się liczy.Miłość.Polecam gorąco kwiatek74 położnik :) proszek :)b mi miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam,czy uważacie,że to bolesne czytać posty ludzi negatywnie nakręconych?Nie.Cenię ludzi z charakterem,którzy jak trzeba kurwa powiedzą,z sercem i bliznach po życiu.Jest tu parę takich ludzi.Nie mogę przecież rozpatrywać wpisów kogoś,kto atakuje pewnie nie tylko mnie,atakuje cały świat.Nie mam na to czasu i topik nie o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffaitekkwiatekqwiatek
ludzie przestańcie!!!!!!!!Ona ma te ataki gdzieś a solą w oku wam siedzi jak jasna cholera!Rewolucjonistki tak żadko się rodzą.Może dlatego?A ty szkiełko też masz jakieś rozdwojenie jazni właściwej.Tu kurwa ja w kwiaciarni jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ;) Mam pytanie do kogoś,kto pisał o spodniach dla dziecka,co dwa tygodnie.Czy Ty masz dziecko?Twoje dziecko tak zużywa spodnie?A gdzie spodnie dla ojca?Chociaż ze 3pary na rok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
Pewnie zużywało normalnie do momentu gdy tata był w domu.Teraz wszystkiego zużywa więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszsz,herbatą się polałam... Moje dzieci mogą mieć spodnie o wiele rzadziej kupowane,dlaczego tamto dziecko miałoby mieć z taką czętotliwością?Bo ja jestem druga?Tak,bo żadnego racjonalnego powodu nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałaś kwiatku męża
to mu kup te spodnie, chciałaś rozwodnika to musisz zrozumieć, że on swoje zarobki musi dzielić na pół i tez kupować spodnie swojemu synowi. Chcial facet drugiej rodziny to trzeba pomyśleć o drugim etacie i zapracować na to Jego synowi należy się tak samo jak waszemu dziecku. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
Kasa robi z ludzi idiotów a ludzie tego nie widzą.Przecież te niektóre posty jak poczytałam,to myślałam,że spadnę z fotela ze śmiechu.Kobiety i takie rzeczy wyczyniają!Zupełnie mi to nie pasuje.Rosiczki normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
O np ten powyżej post,skąd to się bierze?Z braków w doświadczeniach?Napewno z zazdrości.Ale to pewnie jeszcze cała lista jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
te drugie to harpie do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej przyjaciółki mąż ma dziecko przedmałżeńskie,na które płaci,ale nie chce go widywać(zawsze jeżyłam się na jego widok).Co i rusz tamta dziewczyna wnosi o podwyższenie alimentów(teraz jest 400)i przedstawia przed sądem kwity od lekarzy,jakie dziecko jest chore.Na ostatniej sprawie miała kwit,że nie ma nerki,na poprzedniej,że nie ma jądra,aż w końcu sędzina spytała,czy głowę ma całą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
ale takiemu dziecku bez jądra czy nerki spodnie też trzeba kupić. Jak nie będzie miał głowy to mozna na czapce przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no dokładnie
daj spokój, grzeczne wypowiedzi to nie do tych drugich bab, tu trzeba kurwą rzucić, zbluzgać kogoś, żeby uznały że masz rację i jakieś doświadczenia poprawne ideologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
Ja z kolei słyszałam jak jedna mamusia umawiała się do fryzjera w ten dzień,kiedy alimenty miały być na koncie.A dziecku za przedszkole zapomniała zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ta sedzina mogla
tak zapytać.Jeżeli kobieta przedstawiła zaświadczenia lekarskie to napewno tak jest.Czyli dziecko jest niepełnosprawne.Należą mu się wysze alimenty.Przeciez lekarz sobie tego nie wymyslił.Myśle,że fałszywego zaswiadczenia bałby sie do sądu wystawic.No coz chamstwo ludzkie nie ma granic.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeczek
Kto w sądzie rodzinnym będzie kwestionował zaświadczenie od matki?Kwiatku,to dziecko jest zdrowe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale do kogo mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
przecież ex też powinny chodzić do fryzjera, muszą o siebie zadbać. Może komuś wpadnie w oko, może z dobrym samopoczuciem pozwoli sobie na jakąś znajomość z kims równie wolnym jak ona sama. I wiecie co, powinnyscie się z tego KURWA cieszyć bo tym waszym popaprańcom co potrafią narobic wszędzie dzieć, ale już utrzymywać ich nie chcą poprawi się. Ex która wyjdzie za mąż ponownie traci swoje uprawnienia do alimentów od byłego meża. Wtedy wasi meżowie będą utrzymywać tylko swoje dzieci nie te wstrętne, zołzowate ex co was w ogóle nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
a w ogóle to pokażcie swoim aktualnym mężom czy kochankom wszystko co napisałyście na tym topiku. Niech oni to ocenią i niech w końcu dowiedzą się z kim żyją pod jednym dachem, z kim dzielą swoje życie. Kim wy jesteście skoro tak potraficie pisać o jego dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszesz taka oburzona?Nikt nie podważa zasadności łożenia na swoje dzieci,ale czy tak trudno pojąć,że taki facet musi czasem gdzieś zamieszkać,co przekąsić?Czy tak trudno zrozumieć,że w przypadku kiedy nie ma winy męża,NIE JEST ON WINNY SAM ROZKŁADOWI MAŁŻEŃSTWA?!Co go może obchodzić Twój fryzjer,skoro nie jesteś jego nawet daleką krewną?On płaci na dziecko i ma prawo żyć,nie jak pies,który narobi szczeniaków,jedynie jak człowiek,który chce drugą rodzinę. proszeczek>>zdrowe,jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już,że mój mąż ma zakaz ponownego wejścia na kafeterię,po tym jak parę razy spróbował zmierzyć się z takimi opiniami.Myślałam,że wejdzie do kompa i manto na tyłki da niektórym eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położnik
jak najbardziej wchodzę na ten topik jako kochający ojciec,ale już wyrzucony z domu.Też dałbym manto...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie
to mój jedyny post do ciebie kwiatku. Z osobami o twojej mentalności nie rozmawiam w ogóle. Notabene, jestem ex, alimentów się zrzekłam, nie chcę od byłego męża nic prócz spokoju. Mój syn poszedł na studia zaoczne i pracuje by opłacić czesne.Utrzymuję sama dom, siebie i syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pytanie o spodenkach było do mnie???? Nie bardzo rozumiem, to nie ja dałam taki przykład, ja go tylko kontynuowałam. Aby było jasne. Nic mi do Kwiatka, niczego Jej nie zarzucam. Natomiast upierać się będę przy opinii, iż każda z Was/Nas starałaby sie o jak największe alimenty. 400 zeta???? Hmmmm....no mysle, że miesieczne życie dziecka kosztuje ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. 400złx2=800zł-pozostawiam do rozważenia czy to nie dużo,bo czasamo całe rodziny muszą za tyle się utrzymać... Nie,o mentalności nie będziemy dyskutować,jak i życiu godowym małp.Twoja historia nie zwaliła mnie z nóg,ja w ogóle nie skarżyłam ojca starszego syna o alimenty.Nigdy. położnik>>lekkich porodów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×