Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość kaśśka
wiesz nie chcę cię martwić, ale osoba, która twierdzi, że jej atutem jest praca na stanowisku księgarz-sprzedawca od razu odpadnie z gru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
W Getinie musisz być nastawiony na sprzedaż, konkretnie jako doradca kredytów. Kasa niezła jak będziesz wyrabiać plany. Podstawy na początek (okres próbny) powinnaś dostać ok 1500 brutto, poźniej 1800 i może dojść do 2200 jak będziesz dobra. Premia w zależności od wyników, ale jak masz powyżej 100 % planu to przynajmniej z 2000 brutto dodatkowo. Ale to wszystko zależy od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiul
czy ktoś może napisać co się stanie jak się nie wyrobi planu? Te plany są miesięczne? I jak nie wyrobię tzn że wypad?? Rozwiązują umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Zależy od Twojego przełożonego :) Np. Ja póki co nikogo za to nie zwolniłem, bo nie zawsze się da po prostu ten plan wyrobić. Nie zawsze sa dobre miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
Witam ANGELA i wszystkich na forum. Mam wielką Prośbę Angela napisz prosze jakie pytania zadawali na rozmowie,czy miałaś scenke sprzedażową? ile zaproponowali netto? i jak ma wyglądać szkolenie? ja czekam na rozmowe w ING śląskim na to samo stanowisko>Bardzo Ciebie prosze o szybką odpowiedź i życze powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiul
Getin! Mam zamiar złożyć w Dąbrowie Górniczej. Będziesz moim przełożonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaka
Witam, pracuje juz 2 lata w posrednictiwe kredytowym,/gotówki, hipoteki, samochodowe /-sam prowadze biuro,czyli reklama, pozyskiwanie klienta..itp, wszystko moje,Niezależnie od wykonanego planu.. najniższa krajowa, brak jakichkolwiek premii...tyle dobrego ze atmosfera dobra..bo sam pracuje, oprócz tego studiuje bankowosc na 2 roku,chce pracowacw banku. jestem z olsztyna, i tu chce zostac.czy jest ktoś kto orientuje sie gdzie najlepiej uderzyć? ile sie zarabia itp...z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Nie - moja koleżanka będzie Twoją przełożoną. No fakt tam jedno miejsce było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiul
Było? No to się spóźniłam. Ja czytałam o opiekunie klienta dzisiaj. Możesz mi coś napisać więcej o tej pracy na czym dokładnie polega no i jakie wynagrodzenie. Dodam że nigdy nie pracowałam w banku ale mam wykształcenie kierunkowe. Mam jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
A w czym wcześniej pracaowałaś?? Praca polega na sprzedaży kredytów, obsługa klienta, karty kredytowe, weryfikacja i wysyłka dokumentów. O wynagrodzeniu pisałem wcześniej... Czy sie spóźniłaś?? Nie wiem - spróbuj. Jak nie w Dąbrowie to moze gdzieś indziej, chociaz ostatnio już chyba wszystkie miejsca obsadziliśmy, ale o tej Dąbrowie pomyśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiul
wcześniej pracowałam w samorządówce wiec z bankiem mam niewiele do czynienia ale powiedz getin czy mam jakiekolwiek szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Jeśli chcesz to masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na rozmowie i już opowiadam. Maglowanie półgodzinne, czyli wszystkie mozliwe pytania, a później 3 testy. Na jednym się całkiem rozłożyłam, więc słabo to widzę. Nic o zarobkach i ogólnie o pracy się nie dowiedziałam, wiem tylko tyle, że jak opinia będzie pozytywna to będę rozmawiać z dyrektorem ING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia_g
Aktualnie szukam pracy w bankach na stanowisku doradcy klienta, jestem zapraszana na kolejne etapy i zawsze trafiam na pytanie typu: masz do wyrobienia plan sprzedaży ileś ci brakuje do jego zrealizowania a wszystkie znajoimosci już się skończyły (czyli znajomym nic nie sprzedaż) co robisz aby zrealizować ten plan? Ludzie, pomózcie co odpowiadać w takich przypadkach, ja zawsze mam ochote odpowiedzieć że w łeb sobie z tego powodu nie strzelę :) oczywiscie próbuje cos ściemiać ale mam wrażenie, że nie mówię to, co chcieliby usłyszeć (czyli jakieś super pomysły na sprzedaż), proszę o podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxszczesciaraxxx
ANGELA 24 a na czym te testy polegaly? tzn.jakie byly pytania? tez jestem zainteresowana praca w banku, co prawda innym, ale to samo stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w tej samej sytuacji co ty: juz miałam w dwóch miejscach takie pytanie, a co można wymyśleć? - rozniesienie ulotek po drodze do domu(powsadzanie np.za wycieraczki samochodów), lub po urzedach przed pracą (jakby to cos dało?) - zorganizowanie jakiejs promocji w placowce typu: jak weżmiesz kredyt dostaniesz lizaka. Tragiczne zadaja te pytania, teraz jest tyle banków że plany naprawde cieżko wyrobić. Zastanawiam sie czy wogóle warto szukac pracy w banku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
ANGELA dziękuje, za odpowiedź.Jeśli to nie problem to napisz prosze co to były za testy? jakieś psychologiczne czy z wiedzy teoretycznej? A ja trzymam za Ciebie kciuki, myśle, że będzie dobrze i jeśli to naprawde miejsce dla Ciebie to dostaniesz tą prace. Oczywiście daj znać prosze jak zadzwonią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zadzwonili :) jestem trochę w szoku że tak szybko się odezwali. Dzisiaj mam rozmowę z dyrektorem ING. Wszystko się pewnie wyjaśni. Jeśli chodzi o testy to pierwszy to taka w sumie ankieta, z pytaniami, na które odpowiadasz czy się zgadzasz z daną opinią czy nie, drugi testy na szybkość spostrzegania, czy pod presją czasu potrafisz szybko i sprawnie działać, proste, ale tylko 5 minut, a zadań dużo. I w końcu test matematyczny, na którym poległam, bo matematyka nie jest moją najlepszą stroną. Były to ciągi liczb i miłaś go uzupełnić w zależności czy odjąć czy dodać następną liczbę w ciągu, trudno mi wyjąsnić musiałabym Wam to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis własnie wrociłam z ostatniego etapu rekrutacji do lukas banku i szczerze mowiąc troche jestem rozczarowana bo usłyszałam ze to praca na 3/4 etatu, w ogłoszeniu nic nie było ze to nie jest cały etat, na pierwszej rozmowie z liderem placówki tez tego nie usłyszałam. Czy ktoś wie może ile zarabia sie w tym banku na 3/4 etatu? Ile dają podstawy? To dla mnie istotna informacja bo oczekuje tez na odpowiedz z multibanku (na cały etat) ale nie wiem jak wypadłam po ostatniej rozmowie :/ załozyłam sobie wczesniej ze ktory pierwszy bank sie odezwie to tam pojde ale wyjechali mi z tym 3/4 etetu w lukasie i teraz sama nie wiem... Pomózcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja jestem po dwóch rozmowach w WBK i czekam na ostatnią decydującą, nie powiedzieli mi ile będę zarabiała, ale, że opłacą szkolenie we Wrocławiu, 2 miesiące będę szkoliła się w centrali i od pierwszego dnia szkolenia będę zatrudniona na umowę - więcej szczegółów nie znam, więc mam gorącą prośbę do Pana o pseudonimie WBK, aby opowiedział coś więcej o szkoleniu, czy był już we Wrocławiu i jak atmosfera oraz jak wygląda kasa na rękę :) Z góry dziękuję również za opinie osób, które pracują w tym banku lub pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKK
Pisałem o pensji na stanowisku Opiekun Klienta, jestem teraz w trakcie szkolenia ale w Poznaniu. Na jakie stanowisko aplikujesz? Szkolenie i sama praca jest OK, bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRENDA
tylko nie GETIN BANK!!!! BAGNO, BAGNO I JESZCZE RAZ BAGNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRENDA
może u Ciebie! Tam już nigdy nie będzie dobrze. Dobre czasy już minęły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRENDA
o czym nowa? "Premia w zależności od wyników, ale jak masz powyżej 100 % planu to przynajmniej z 2000 brutto dodatkowo" zupełna nieprawda!!!!! Takich bonusów to nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
Dzięki Angela. Ciesze się,że zadzwonili do Ciebie , musiałaś jednak zrobić dobre wrażenie. Trzymam nadal kciuki. A ja czekam na termin rozmowy. Napisz prosze jak już będziesz po rozmowie z dyrektorem, moze też dowiesz się czegoś o zarobkach i szkoleniu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Prawda jest taka, że sektora bankowy przeżywa boom, otwierają się nowe placówki, na rynek wchodzą nowi gracze. Popatrzcie na serwisy z ogłoszeniami. Presja płacowa rośnie. Wszystko to odbywa się na naszą korzyść, ale nie do końca. W związku z inwestycjami pojawiają się także większe oczekiwania sprzedażowe, a tego nie zawsze jesteśmy w stanie zrealizować. Znam taki oddział gdzie premii za realizacje planów nie widziano od długiego czasu. Co do Getin, moja kuzynka tam pracuje i jak dowiedziała się, że ja dostałem w BZ WBK o 1 tys. więcej niż ona ma po 2 latach pracy to doznała szoku. Do tego mów że kiepska atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBK - to ile dostałes podstawy? Bo z tego co piszesz jestes na szkoleniu wiec chyba premii za sprzedaz jeszcze nie dostałes...ja do trej pory spotkałam sie z najwyzszą ofertą w raiffeisenie 1800 brutto podstawy jako doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ktos pracuje w Kredyt
Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Ing Bank Ślaski\"- Hej, nie ma za co. Dostałam pracę :) :) rozmowa z dyrektorką była bardzo miła i na luzie. Dostanę 2 tysiące brutto, najpierw dwutygodniowe szkolenie. A napisz w jakim mieście Ty starasz się o tą pracę. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
idę we wtorek na rozmowę do ING Bś w sprawie pracy na stanowisku doradca ubezpieczeniowo- finansowy. Staram się o pracę w Zabrzu, może ktoś wie coś konkretniejszego o tej pracy, na czym ona polega itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×