Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość thevil
moim zdaniem startowal na asystenta (kasjer) :) do niedawna dawali nieco mniej asystentom; może podstawa oszałamiająca nie jest ale system premiowy jest ok i jak trafisz do dobrego oddziału to dodatkowe 3/4 tyś wyciągniesz :) w millennium ostatnio przyjmują wszystkich jak leci bowiem otwierają sporo oddziałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Hej! Długo mnie nie było na forum,ale to wszystko przez to że po pracy nie ma czasu na nic, ponieważ w jedno zmianowym oddziale pracuje się 9,5-10 godzin dziennie.Do chętnych aby pracowac w mille,tak naprawde to jedna wielka porażka jest bardzo ciężko,ogromne braki kadrowe a klientów coraz więcej.Gdybym wiedziała wcześniej jak wygląda praca w mille nie zdecydowałabym sie.Pieniądze marne a odpowiedzialnośc ogromna,mówię o stanowisku asystent klienta.Przychodząc do mille miałam zupełnie inną wizję pracy,mydlą oczy nazywając stanowiska a przecież asystent klienta to po prostu kasjer tyle że dodatkowo z ogromnym naciskiem na sprzedaż.W skrócie praca wygląda następująco:wykonujesz wszystkie operacje kasowe,liczysz wpłaty zamknięte po kilkadziesiąt tysięcy,sprzedajesz kredytu i w międzyczasie o ile taki znajdziesz obdzwaniasz kontakty po klientach z bazy,mówiąc o międzyczasie mam namyśli przerwę o której można zapomniec, mimo że przysługuje Ci godzinna przerwa na lunch to jak masz szczęście uda Ci się wyjśc siku i biegiem zjeśc kanapkę,o harbacie trzeba zapomniec bo nie mam kiedy zrobic.Jak słyszę że teraz szkolenie trwa 2.5 tygodnia to jestem w szoku.ja miałam 4 tygodnie a i tak jeszcze wiele musiałam się nauczyc.Z mojego oddziału wszyscy szukają inne pracy,a to chyba o czymś świadczy.No to tak tylko parę słów prawdy o pracy asystenta klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad nowa_mille
Nowa w millennium dobrze mówisz ja tam byłem miesiac na praktyce i widziałem co to znaczy asystent. Podziekowałem im aczkolwiek atmosfera w pracy była fajna ale góra nie przejmuje sie kłopotami dołu i tj autodestrultywne słabe wynagrodzenie = słaba kadra = słaba jakosc obsługi = mniej zaufania klientów i słabe premie do tych co sa jeszcze dobrzy a boja sie szukac. Mimo wszystko mam szacunek do ludzi tam pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz__g
w jakim hotelu mieszkaliscie w warszawie na szkoleniu millennium? Jak wygladalo szkolenie? Od ktorej do ktorej? I jaki stroj obowiazywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekruter
Witam Wnioskuję z Państwa słów, że myślicie poważnie i odpowiedzialnie o pracy w bankowości. Pozwolę sobie zaprosić do kontaktu osoby, które myślą też o potencjalnej zmianie pracy w przyszłości. Czy nie warto co kilkla lat zmienić miejsca ? Zapraszam raz jeszcze remigiusz.kosetka@hudson.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja25555
witam! chciałbym sie dowiedziec cos wiecej na temat mobilnego doracy w bph. powiem tylko ze nie mam doswiadczenia w bankowsic i bylaby to moja pierwsza parca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piottrek
Powiedzmy sobie szczerze ! Praca w banku nie jest super ,jak wielu ludziom się wydaje. Mam tutaj głównie na myśli szeregowe stanowiska ,które to się tak ładnie nazywają "Doradca/Asystent Klienta" ,a tak naprawdę jest to praca kasjera ,czyli polegająca na prowadzeniu operacji finansowych tj. wpłaty/wypłaty ,zakładanie rachunków ,sprzedaż k.k itd. gdzie stoi kolejka ludzi do obsługi (tak tak ,czy to nie przypomina poczty?) Tak naprawdę ,dopiero tz. specjaliści ,którzy zajmują się kredytami hipotecznymi ,czy private bankingiem mają pole do popisu. Tutaj można naprawdę przyzwoicie zarobić ,lecz z reguły warunkiem jest działalność gospodarcza. (cóż ,taki chory system krajowy). Jeżeli już ktoś się wybiera do banku to szczerze odradzam PKO BP ,Mille i tak naprawdę 3/4 banków ,które mają mase swoich placówek ,ponieważ jedynie w bankach elektornicznych nadzieja ,gdzie głównie się przychodzi po kredyt (mam tutaj na myśli mBank ,DB KREDYT). Czy ktoś podziela moją opinie ? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaaaaaaaaaa
A ile zarabia taki specj. od kredytów hipotecznych czy konsumenckich ? Tak mniej wiecej, bo piszesz o dużych kwotach czyli...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja też w eurobanku Qrcze, normalnie az sie zagotowało we mnie!!!!!!!!!!! Ponad trzy lata ciężkiej harówy kosztowało mnie dojście do pensji 3400 brutto ( zaczęłam od 1200) , a jakiś matołek pracuje od roku i dostaje 2800 ????? wqrzyłam sie i chyba zaraz sie zwolnię z tej pracy!!!!!!!!!!!!!!!! I jescze premie wyrabiają i to na maxa???? qrde mać!!!!! Mówcie mi w którym banku płaca lepiej to zarza cv wysyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!\" teraz wiecie jak jest fajnie w banku, miłe koleżanki ;), wspieranie się nawzajem, zdeptała by Cię byle więcej zarabiać i mieć wyższe stanowisko, wyścig szczurów, ja wysiadam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja25555
A co z tymi mobilnymi doradcami w BPH, ktoas wie??Warto isc na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
A co powiecie o pracy w Mill i Polbanku na stan doradcy ds kredytów hipotecznych? Jakie warunki? Czy w mill jest samochód do dyspozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getin czy allianz
Witam :-) Aplikuje na stanowisko opiekuna klienta do getin bank, oraz na podobne stanowisko do allianz banku. Jestem już po 2 rozmowach w obu bankach, zastanawiam w którym z nich wybrać pracę. Jak sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w piątek rozmowę w kredyt banku na stanowisko doradcy klienta do nowootwieranego oddziału w małym mieście. Pierwsza rozmowa już była z pracownikiem hr. Teraz bedzie z panią z banku. czy był ktoś z was na takiej rozmowie?? czy mam się spodziewac rozmowy zwyklej czy assessment centre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
długo mnie nie było....do nowa w mille niestety zgadzam się z tobą w 100% ta praca to jedna wielka porażka, też jestem w oddziale jednozmianowym..nie widzę prawie wogulę już dziecka, miałam nawet całkiem dobrą nawet powiem bardzo dobrą sprzedaż i tak dostane najniższa premię w oddziale mimo że koleżanka ze stanowiska obok była 2 tyg na zwolnieniu ma 2 razy to co ja, no cóż ja jestem nowa.............. po tym wszystkim mam dość już tam pracy, mój entuzjazm został stłamszony i zjedzony jak zobaczyłam jak to się dzieje naprawdę. pracowałam w wielu miejscach i tę pracę będe wspominać najgorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas Bank
Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną o pracę w Lukasie. Czego mogę się spodziewać na tej rozmowie? Co muszę wiedzieć. Interesują mnie również zarobki jako doradca, doradca junior. Ile dostaje się na rękę z premiami? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille srylle
Ja już mam też dość tego p@@@@@@@@go banku. Dzisiaj już klientom nieźle się oberwało. Najbardziej wkurza że jesteśmy pieskami do bicia. Obrywa zawsze pracownik bo analitycy i tak mają to w dupie, dziś mi nerwy puściły i napisałąm do swojego szefa że już wysiadam. Na szczeście nie muszę pracować i mogą mnie w dupę pocałować. Doprowadzili do tego ,że taki fajny bank ( jeszcze z 2 lata temu) ma najgorszą opinię wśrów pracowników. To nie jest jedyny bank w którym pracowałam i stwierdzam że wszędzie jest to samo. Ludzie szukajcie innej pracy bo zostanie z was kłębek nerwów, dziecko będzie mówiło do nas babciu lub ciociu. Wysiadam. Poppracuję jeszcze z 6 m-cy i zwalam stąd, Uśmiecham się pod nosem jak ktoś chce osiągnąć szczyty w bankowości. Niestety moi drodzy trzeba mieć żelazną psychikę i po trupach do celu... może wtedy i te szczyty będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak w Raiffaisenie
Przeczytałem wszystko co było na tym forum na temat pracy w Raiffaisenie ( niewiele tego). Czy jest jeszcze ktoś kto mógłby napisać coś więcej na temat pracy w tym banku. Głównie atmosfera pracy, podejście banku do pracownika, zarobki – premie. Ja nie jestem takim optymistom wiem że w banki wyzyskują pracowników, ale nie mam pomysłu na siebie w innej branży. Proszę napiszcie wszystko co wiecie… Pozdrawiam wszystkich pracowników banków…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille srylle
mam koleżankę która przeszłą z raifa do mille i bardzo załuje. |Pamiętaj dużo zależy od oddziału. Ja mam super lyudzi ale ten system mnie wkurza. Ciągle coś obcinają, zapieprzasz cały miesiąc na premię a pod koniec dowiadujesz się że wprowadzają jakieś zmiany. Kurwica bierze...ale w tym kraju to ogólnie paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak w Raiffaisenie
A możesz napisać coś więcej? Na pewno koleżanka coś opowiadała na temat pracy w raiff... Napisz co wiesz... Bardzo prosze strasznie mało info na ten temat udało mi sie znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille srylle
niestety nie wiem nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak w Raiffaisenie
i tak dziękuje. Skoro zmieniła pracę to musiała być nie zadowolona i na pewno w mile dostała więcej niż w raiff skoro zdecydowała się przenieść. Z drugiej strony skoro teraz żałuje... Ech te banki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallinnka
no to klops;) Naczytalam sie o Mille, i sie przerazilam;)))) Jednakze wierze ze samemu trzeba sie przekonac;) a moze bede miala szczescie do zespolu ;) Mam pytanie. otóz dostalam prace w Mille jako asystent, wlasciwie nic nowego, prawie jak wszyscy ;))) Zaczynam szkolenie 7 sierpnia, czy ktoś z was także jedzie tam do wawy tego dnia?? Miło byłoby sie zapoznać wcześniej, porozmawiac itd. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas Bank
No i co z tym LUKASEM powiedzcie czy warto. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitkens
DZISIAJ ,PRZY TAKIEJ KONKURENCJI ,PRACA W BANKU TO AKWIZYCJA I TELEMARKETING !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILEMOON
Witam, Mam proozycje pracy W Millenium Bank jak doradca bankow dla firm segmentu SME (doradca mobilny) wie może ktoś o zarobkach atmosferze itp. na tym stanowisku. Obecnie pracuje w BZ WBK. Obsługuje klientów i sprzedaje przez teleofon w jednym z biurowców BZ WBK. zarabiam śr. kiedy mam nadgodziny ok. 3200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILEMOON
millenka to może pojedziemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallinnka
no moze pojedziemy Filemoon;P tylko to są raczej tematyczne szkolenia, ty pojedziesz na doradce a ja na asystenta, nie wiem jak z tymi terminami, Wolalabym kogos wczesniej poznac przed wyjazdem ;) to sie upewnij jak z Twoja praca i szkoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam szukam
Czy ktoś z Was wie cokolwiek na temat przejęcia Dominet Bank przez Fortis? jak będzie? co się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsfd
czy mozecie napisac cos o pracy w Invest-Banku. jakie sa wasze doswiadczenia? jak wygladaja szkolenia? gdzie one sie odbywaja? jak mniej wiecej wyglada pierwsze pol roku pracy w tym banku i jak ksztaltuja sie wasze zarobki na stanowisku opiekun klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×