Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość zabunia_nowa_aaaa
Praca w Raiffaisenie! Pracuje jako mobilny doradca klienta detalicznego. NIe polecam tego stanowiska, brak podstawowych narzedzi pracy, duze plany sprzedazowe, a przyznawalnosc kredytow bardzo niska. Czlowiek sie nalata a pozniej nic z tego nie wyjdzie. Kierownik zbytnio nie zna oferty, brak pomocy od strony przelozonych, a wlasna inicjatywa i zapal do pracy konczy sie po 2 tyg. Obiecuja gruszki na wierzbie ! wiec nie dajcie sie zbajerowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looker_
Siema Orientujecie sie ile moze zarobic doradca klienta biznesowego badz VIP w PKO SA w miescie wojewodzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaze
A co myślicie o Citi Financial ,stanowisko Doradcy kredytowego ? Mam propozycje ,ale niewiem czy na to się zgodzić ,no i szkolenie 2 tyg w WAWIE. Może ktoś napisać ,czy warto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
CZY KTOŚ PRACUJE W MELLON POLAND? PROSZĘ O INFORMACJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmann
a jak sie pracuje w BGŻ......? na stanowisku doradca ds MSP.....jak sie sprzedają ich produkty? ktoś z was może cos powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla....
WITAM! czy ktoś wie jakiego wynagrodzenia mogę spodziewać się w BANKU POCZTOWYM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiencja123456
Właśnie, jak pracuje się w banku BGŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaze
miśka1312 -> i jak ,podoba się ? przechodziłaś szkolenie ? ile ci zaproponowali ? ja sie raczej obawiam telemarketingowej formy tej pracy.... napisz coś więcej jak jest z tym citi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
do BLAZE, dopiero bede zaczynac ta prace, zaproponowali 2500 brutto plus premie , ale podobno duzo mozna dorobic do pensji. Szkolenie bede miala w warszawie miesiac czasu. A Tobie jakie warunki zaproponowali??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaze
miska1312 -> a mowili ci cos o tym ,ze bedziesz musiala czasem udac sie z oddzialu ? ja w pon ide na trzecia rozmowe i wtedy mi zaproponuja ,ale za mniej niz podalas to napewno nie przyjme tej pracy. Aktywne poszukiwanie klienta tez ma nalezec do twoich zadan ??? Jezeli chodzi o dlugosc szkolenia to ja slyszalem o tygodniu albo dwoch. Tylko pytanie ,czy to jest warte zachodu.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citi_employee
Szkolenie w citi w warszawie jest bardzo fajne. Citi zapewnia nocleg w miare normalnym hotelu wraz z wyzywieniem. Samo szkolenie tez jest fajnie i profesjonalnie przygotowane. Materialy szkoleniowe tez zostaly przygotowane w taki sposob ze szybko mozna informacje w nich zawarte przyswoic. Podczas szkolenia po kazdym zakonczonym dziale odbywaja sie egzaminy. Do tego bardzo wypasiony obiad kazdego dnia (jezeli chodzi o szkolenie na Chalubinskiego). Jezeli chodzi o wynagrodzenie w citi to naprawde mozna fajna premie wyciagnac, nawet wieksza niz sama podstawa. Na czym polega praca? Sprzedaz, sprzedaz i jeszcze raz sprzedaz. Wiadomo ze citi nie ma tylu klientow co np pko bp i tych klientow trzeba samemu do oddzialu sciagnac. Standardem jest obdzwanianie kazdego dnia aktualnych klientow i zapraszaenie ich do oddzialu w celu zaproponowanai czegos czyli kolejnej pozyczki. Citi jest chyba jedynym bankiem ktory tak czesto dzwoni po swoich klietnach. Swoja droga mozna to uznac za nekanie ludzi bo ile razy mozna dzwonic do tych samych ludzi i proponowac mu to samo no ale sprzedaz musi byc i sa duze naciski na to by te spotkania byly umowione. dla mnie to jedna wielka glupota bo porfel klientow to nie studnia bez dna. nie mozna non stop tym samym klientom ladowac pozyczek bo zdolnosc kredytowa na to nie pozwala. oddzialom potrzeba nowych klientow ktorych powinna do oddzialu sciagac jakas komorka merketingu czy cos takiego bo doradca jest od tego by udzielac kredytow, dawac karty, otwierdac konta itp itd a nie od tego by pozyskiwac klientow. ale widac zarzadzajacy maja klapki na oczach i tego problemu nie widza. produkty citi sa bardzo drogie, czasami klient musi zwrocic prawie 100% wiecej niz wzial. zalosne i smutne ze ludzie takie kredyty biora ale dzieki temu citi daje fajne premie ale czasmai takie premie moga zostac obciete. kiedy? w przypadku gdy np oddzial nie zaliczy audytu albo kiedy oddzial bedzie mial duzo rachunkow gdzie ludzie nie splacaja pozyczek, tak wiec kazdego dnia trzeba do takich ludzi dzwonic by wyegzekgwowac od nich splate rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam sprzedazy zewnetrznej, bynajmniej nic nie mowili o takiej sprzedazy na rozmowie. Zalezy mi na prowizjach bo mozna niezla kaske wyciaagnac. A na szkolenie wysylaja mnie na miesiac do waarszawy. Daj znac jak tam po rozmowie i jakie warunki ci zaproponowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multibank
Witam, w środę mam rozmowę w sprawie pracy w Multibanku i ciekawa jestem na co wogóle mogę liczyć? Interesują mnie przede wszystkim zarobki. Mieszkam w 70 tys. mieście i na rozmowę muszę jechać ponad 100 km, więc warto byłoby się zorientować czy wogóle warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkowypalony
Hehe widze że dużo ludzi się zatrudnia w Millennium. Mi niedługo stuknie w tym banku 10 lat :) Widzę że inne banki nas cenią, bo wielu ludzi podkupili... i są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w banku
witam, pracuje w banku 7 miesięcy na stanowisku dysponent- kasjer i mam 3 000 brutto. zastanawiam sie czy pozostać na tym stanowisku ponieważ praca mi się podoba czy może szukać lepszego w innym banku. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
a w jakim banku pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Witam czy ktoś wie może coś o firmie Profit, dostałam propozycję pracy jako doradca finansowy, ale nie wiem nic o tej firmie. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w banku
Nordea Bank Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looker_
Czesc. Co mozecie powiedziec o SKOKu F.Stefczyka. Interesuja mnie warunki na stanowisku doradcy- specjalisty ds.sprzedazy. ile zarabia taka osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Elliot
Witam, dostałem ofertę pracy z Lukas Banku na stoisku znajdującym się w centrum handlowym. Czy ktoś może coś powiedzieć o tej pracy? Czy sprzedam dużo produktów bankowych? I jakie mogę mieć oczekiwania co do wynagrodzenia? Wiem, że od sprzedaży są prowizje, ale jakiej mogę oczekiwać podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werinka
Do Mr Elliot niedawno sama zastanawiałam się nad taką pracą bo w naszym mieście otwierali castoramę i były ogłoszenie przez Lukas Bank. W kazdym razie dostałam na razie inną propozycje ale nie ukrywam , że interesuje mnie mnie taka praca. W kazdym razie jak już będziesz pracować to podaj jakiś kontakt lub (ja podam) bo chciałabym wiedzieć jak to wyglada w rzeczywistości. Tak mi się wydaje, że klientów w centrum handlowym nie będzie brakować ale napewno bedziesz się musiala trochę postarać , żeby ich pozyskać. Wynagrodzenie to zależy jakie miasto, podstawa może ok 1000 zł netto i potem te prowizje od sprzedaży. Napisz potem czy przyjęłaś tą propozycje bo chcialabym z Tobą nawiązać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) poczytałam Wasze wpisy i jestem troszkę przestraszona, przyjęłam propozycję z Polbanku na stanowisko kasjer (to moje początki w bankowości ) i zastanawiam się jak naprawdę będzie ta praca wyglądać.. i czy dobrze robię wchodząc w to.. czy ktoś może mi coś więcej o warunkach pracy i wymaganiach napisać?? jak wygląda szkolenie i czy rzeczywiście czegoś uczy ? z góry dziękuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalat
Fortis!!! Czy ktoś z Was pracuje w Fortisie, mam zacząć prace w przyszłym miesiącu jako doradca klienta RB... kompletnie nie zdaję sobie sprawy co mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeremere
do nowa w banku wydaje mi się że 3000brutto to ok, bo masz pewną pensję co mies. zawsze możessz szukać czegoś lepszego, póki co jest ok Nordea bardzo dobrze płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZ WBK
hej, dostalem propozycje pracy w BZ WBK jako doradac klienta instytucjonalnego. tzn zmiany pracowadwcy a stanowisko te same. wiadomo zakres czynnosci i obowiazkow podobny ale chcialem sie dowiedziec ne jakiego rzedu moge liczyc? od ponad 2 lat pracuje w bankowosci i moge udokumentowac odznaczenia za przedaz produktow bankowych i pozyskiwanie nowych klientow. przed ewentualna rozmowa chcialbym sie dowiedziec na jakie wynagrodzenie moge liczyc? bo podczas rozmowy telefonicznej z jednym z dyrektorow placowki ciagl mi mowi ze o tym porozmaiwmy na osobistym spotkaniu. chcialbym miec ewentualne rozeznanie czy z kazdym pracownikiem indywidualnie sie negocjuje wynagrodzenie i jakie sa srednie zarobki na tym stanowisku. i jak jest z premia? jak ona jest rozliczana czy moze jest system prowizyjny? byloby fajnie za uzyskanie odpowiedzi od kumatych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzinr
Pracuję w dużym banku w oddziale 50-cio tys. miasta. Jestem od 7 lat doradcą ds. kredytów hipotecznych. Zarabiam 4070,- zł + premie kwartalne około 1.200,- zł. Fakt praca jest bardzo ciężka, często po powrocie do domu muszę się przespać żeby nabrać siły i dystansu. Ale mimo wszystko lubię tę pracę, relacje z klientami dają mi dużo satysfakcji i oni to czują. Lubię obserwować jak z ludzi wrogo nastawionych do banku i do mnie po rozmowie jednej czy dwóch stają się przyjaźni i ufają mi a ja staram się ich nie zawieść. Być może są tysiące łatwiejszych zawodów ale w zawodzie bankowca ja znajduję przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Elliot
Do WERINKA: A jednak nic Ci nie mogę powiedzieć, bo od dziś pracuję już gdzieś indziej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfv xcc
KONSULTANTKA W MILLENIUM mam tak ROZMOWE w czwartek o co mnie zapytaja? i ile sie zarabia na tym stanowisku? miasto: kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×