Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Rainbow Eurobank
Podobna trudna jest rozmowa w Polbanku-pytaja o zagadnienia z ekonomii. Ja pracuje w oddziale w miescie 300 tys. mieszkancow ( pracuje 9 miesiecy) i lacznie z premia mialem na reke rowne 3 tys zl - z tym ze Eurobank wydaje duzo na reklame i to sie zwraca (przeklada na klientow w oddzialach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, wcale nie są ciężkie te rozmowy pewnie zależy na kogo sie trafi:) jak ktoś chce więcej info na ten temat to zapraszam ina_23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz bank
Wie już ktoś coś nt Allianz Banku? Jakie zarobki kiedy startują oddziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Vroom
Wycieczki w Citi banku dostają ale nie zwykli doadcy tylko dyrektorzy oddziałów , dyrektorzy regionow i tak dalej. Czasy kiedy rozdawali wycieczki skonczyły sie na razie. Nie dawno były pogłoski ze zorganizuja konkurs gdzie bedzie mozna wygrac wycieczke do Jamajki ale zrezygnowali z tego i jako nagrode pierwszego stopnia ustanowili 5000 zł brutto. Ale tak po za tym NIKOMU nie polecam pracy w citi, psychicznie mozna wysiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
Witam, mam pytanie do pracujących w Eurobanku: jestem w trakcie rekrutacji na stanowisko Doradcy ds. Obsługi Sieci Pośredników. Zaprosili mnie na ostatni etap do Wrocławia, czy ta rozmowa jest formalnością czy można również po niej odpaść? i kolejne pytanie czy jest tu ktoś kto pracuje na tym stanowisku? Proszę o informacje na temat planów, warunków, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsp
Witam, czy ktoś z was ma info na tema jak kształtują się zarobki w bankach spółdzileczych na stanowiskach dyrektorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam..... Ja tez jade na 2 rozmowe kwalifik.... na 1 bylo baaaaaaaaaaardzo duzo pytan... i ogolnie testowania siky mojego arakteru ;) czego moge sie spodziewac na 2 rozmowie ? teraz rozmowe mam juz w centrali. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka1984
Hej! Witam wszystkich tez zamierzam złożyć podanie do banku. Tylko do kogo mam iść do kierownika, prezesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Do kotka.... Najlepiej wejdzna strony internetowe Bankow: eurobank.pl, ing.pl, polbank.pl ...itd.... w praktyce tylko tak mozna zlozyc CV z LM do pracy- skladanie w placowkach to tylko problem dla pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blr
mój znajomy ma prace w banku millenium dodam jest tylko po szkole średniej po znajomości się dostał i jest w dziale kredytow i oni mu płacą 14tys,na miesiąc netto aż mi się nie chce w to wierzyc,podpisuje umowy na mieszkania i domy i ponoć z tego ma takie premie a jest bardzo dobry w tym co robi,ale tyle kasy szok normalnie i tylko szkółka średnia inni uczą się i tyle nie maja,sprawiedliwości w ym kraju to nie ma wszystko po znajomości się załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
Mateusz z jakiego terenu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo doświadczony bankowiec
Do bsp :A czy to stanowisko to w małym miasteczku czy w większym mieście bo to róznica. Banki Spółdzielcze różnie płacą ale jak działają w mieście gdzie jest konkurencja innych banków to płacą prawie tak samo jak w innych bankach żeby pracownicy nie odchodzili. A co najważniejsze to nie ma jeszcze takiego parcia na plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Złożenie aplikacji w oddziale równe jest 99% temu, że kierownik jej nie zobaczy. Odnośnie zarobków owego doradcy w mille to jest to całkiem prawodpodobne, choć myślę, że ów doaradca miewa problemy z odpowiednią obłsugą hipoteki - chyba, że pracuje po godzinach. Wykształcenie? Najważniejsze to nietuzinkowa osobowość, dobry kontkakt z ludzmi, profesjonalizm, a przede wszystkim umiejętności sprzedażowe. Niestetety papier w niczym tu nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licecnjat...
tulku ja bym nie zostawil w oddziale tym babkom, ale staral sie spotkac albo z dyrektorem oddzialu badz tez osoba odpowiedzialna za zatrudnienie (nie wiem czy to mozliwe...). Natomiast ludziom z oddzialu nie przyznalbym sie, ze chodzi o prace, ale conajwyzej o staz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naata
witam!poszukuję osób z trójmiasta i okolic, które 15 września jadą do warszawy na szkolenie z lukas banku!!proszę o kontakt l-o-o-p@wp.pl pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik BS
Witam. Macie może jakieś informacje o pracy w SPÓŁDZIELCZEJ KASIE OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWEJ IM.F. STEFCZYKA. Ukazały się w moim mieście oferty pracy na stanowiska: kasjer-specjalista do spr kredytów oraz dysponent-specjalista ds sprzedaży. interesuje mnie czy warto tam iść do pracy oraz jakie są warunki. będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły pracownik
Witam wszytskich! Pracuję w bankowości od 2 lat i dostałem propozycję pracy w banku na stanowisku analityka kredytu hipotecznego (Śląsk). Czy ktoś może napisać na jaką pensję można liczyć? Czy jest to stanowisko o które warto się ubiegać? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca lukas bank
niedawno wyslalam swoje cv na stanowisko doradcy w warszawie.dzis jakas pani zadzwonila do mnie zeby sie ze mna umowic na rozmowe, chcialabym dowiedziec sie ile moge liczyc na poczatek, jakich pytan moge sie spodziewac i przede wszystkim czy warto pracowac w tym banku, co z tymi planami i czy sa one do wyrobienia czy mam sie czego obawiac?obecnie od roku pracuje w urzedzie ale ta praca mnie nie zadowala 1200 na reke zadnych szans na podwyzke czy jakis nagrod po prostu do kitu.a mam licencjata administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Było już wiele wątków dot Lukas Bank na tym forum. Z tego co pamiętam to nie ma co liczyć na więcej niż 1200 w Lukasie - niestety. Odnośnie pytań na rozmowie kwalifikacyjnej to w zależności od banku. Bywa, że pytanie merytoryczne dot bankowości lub pytania dotyczace umiejętności sprzedażowych i sprzedania tego co np obecnie sprzedajesz. Ja miałem sytuacja gospodarcza na świecie, sprzdać polisę na życie, pytania dot.: motywacji pracy w tym banku, poprzedniego miejsca pracy, itp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LB
Nie licz na kokosy w Lukasie, plany już dawno nie są do wyrobienia-sprawdzali nasze możliwości podnosząc co miesiąc plan, aż stały się one kosmiczne i przerosły nasze możliwości. Więcej niż 1200 nie dostaniesz, no chyba, że będziecie wyrabiać plany-szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik BS
Witam, ja wciąż chcę zmienić pracę. słyszałam że poszukują obecnie pracowników do Millennium. Na forum są niezbyt pochlebne komentarze na temat tego banku. Kasa na pewno większa niż mam obecnie ale zastanawiam się czy warto składać dokumenty. Jeśli jest ktoś kto był na rozmowie kwalifikacyjnej do Mille i na szkoleniu to byłabym wdzięczna za informacje: o co pytają i jak wygląda szkolenie, czy dużo jest scenek?????? chciałabym wiedzieć z czego się przygotować. obecnie w swoim banku mam testy z wiedzy o produktach i z technik sprzedażowych. to jest czasami tak sztuczne że odechciewa mi się pracy w banku - ale gdzie indziej znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Financial Trust
Wie ktoś może coś na temat firmy FINANCIAL TRUST, odnośnie pracy, zarobków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
odradzam lukas bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Pracęuję w millennium i mimo, że nie zbijam kokosów odpowiada mi ten bank. Dziś nawet przedłużyłem umowę, o czymś to również świadczy, Większa płaca niż w niektórych bankach, ale i większe obowiązki, bo w przypadku asystenta praca z gotówką oraz realizacja targetów. Poza tym biurokracja na poziomie XIX wieku, skomplikowane systemy i aplikacje. Dlatego bywa, że 8 godzin spędzone w pracy odczuwa się niczym 12h. Zrealizowane targety są dobrze wynagradzane. A najważniejszy jest i tak oddział do jakiego się trafi... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
a co powiecie o pracy na stanowisku Doradcy w Kredyt Banku? Jakie wymagania, plany i w ogole jak sie pracuje w ty banku i na jaka pensje moze liczyc poczatkujacy a na jaka pracownik z 2letnim stazem w tym banku? Sa szanse na podwyzki awans? Gdzie organizuja szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika_a
Witam, czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda praca w WBK ? Np na stanowisku doradca klienta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
do tulku: napisz więcej o pracy w millenium? ile masz wypłaty ile kwotowo wychodzi targed, w jakich godzinach pracujesz a soboty tez pracujące???i przymierzam się do pracy w tym banku ale ciągle mam mieszane uczucia i musze się dalej dopytać o tym banku no i szkolenia gdzie się odbywaja i ile trwają????z góry dzięki za info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×