Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Witam, przyjęli mnie do Invest Banku, ale niestety nie ma na mojej uczelni IOSa od tego roku i nie mogę podjać sie tej pracy. W środę mam jeszcze jedną rozmowę w Multibanku, ale na pół etatu, zrobię wszystko, żeby się udało !!!! Trzymajcie kciuki. A jak nie to pozostaje całodobowa infolinia i chodzenie na zajęcia po nieprzespanych nocach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas bank
Naprawdę aż tak źle w tym lukasie?? A jak wygląda szkolenie w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik BS
napiszcie jak możecie jak wygląda szkolenie w millennium??????????? czy jest dużo scenek??????? miesiąc to długo - czego oni tam ucza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenie w mille trwa juz 2 tygodnie a potem trafiasz do oddziału. Plany do zrealizowania ale dla aktywnych pracownikow , wszystko zalezy jak tulku powiedzial od oddziału. Jak masz tłumy przy kasie to ciężko cokolwiek sprzedac.Premia zależy od wykonania planu oddziałowego i twoich uzbieranych punktów indywidualnych Za wykonanie planu płacą nieźle i w moim oddziale co miesiąc kasjerzy mają drugą pensję Na rozmowach nie wiem jak jest teraz ale w moim przypadku nie było zadnej scenki. Rozmowa luźna. Pracuję w oddziale 6 lat to chyba nieźle się tu trzymam, ale to małe miasto wiec opinie negatywne pochodzą z duzych miast gdzie rotacja ogromna. Nie dziwię się tym negatywnym opiniom o banku. Jak oddział może funkcjonować gdzie kierownik zmiania się co 3 m-ce a asystenci co misiąc bo nie wytrzymują presji i baraku pomocy od osób które nie zdąża nawet nabrac wiedzy i doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Tak znalazłem się w pierwszej grupie, która objęta była krótszymi szkoleniami. Na szkoleniach przede wszystkim tematyka dot produktów millennium, rzadziej konkurencji. Odnośnie scenek to był na to poświęcony dzień i każda z osób prezentowała obsługę klienta na forum grupy. Nic strasznego, szczególnie gdy podejdzie się do tego z humorem albo jako moment na przełamanie np barier - najlepiej wspominam ten dzień. Jak wspomniała joanna71 bywają problemy z realizacją targetów, ale to wszystko znowu zależy od oddziały. Jeśli oddział przykładowo ma podpisane umowy na przyjmowanie wpłat do Urzędu Miasta bez prowizji wówczas cały dzień klepie się jedno i to samo ! Ale są sposoby, aby taki "niedzielny" klient stał się stałym i zadowolonym klientem ;) Zgdza się, że gorsza opinia krąży w większych miastach niż w mniejszych. Przykładowo w takim Krakowie są dni kiedy zapominasz co to śniadanie. Wiele osób nie wytrzymuje napięcia i nawały pracy, a czasem "schiz" samych kierowników i same się zwalniają. Nie bez powodu powstała książka "Zwał" napisana przez jednego z byłych pracowników (legendarny już na Polskę Oddział Osiedle Piastów w Krakowie), a wydana przez W.A.B w 2004 w Warszawie. Książke polecam ;) Do joanna71: Na piknik się nie wybieram, ale żaluję. Dlatego następna podobna impreza będzie moja ;) Może wiosną? Zastanawiam się jeszcze nad koncertem Coehna na warszawskim Torwarze. Do ania22bis: W maju tego roku miałem podobne wątpliwości, bo również się naczytałem, ale moje ryzyko póki co się opłaca. Jeśli troszke się postarasz i będziesz dobra to masz ciekawe perspektywy. Soboty i niedziele są wolne a to już naprawdę duży plus! Odnośnie wynagrodzenia to był poruszany tak wątek w maju br i od tamtego okresu nic się nie zmieniło. Target uzależniony jest przede wszystkim od miejscowości oraz od tego czy to rozwijający się PRS czy DBD. Jeśli przewertujesz wątki od mają włącznie wóczas łątwiej będzie podjąć Ci decyzję. Osobiście zachęcam. Więcej info na priv. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Drobna poprawka: ...ciekawe perspektywy nie koniecznie w oddziale do którego trafisz, albo przede wszystkim nie koniecznie w tym banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mam pytanie jeszcze jedno do pracujących w banku już jakis czas - czy zobowiązuje Was tzw. \"lojalka\", gdy odejdziecie z banku? I jeśli tak, to najak długi okres i czy bank zapewnia Wam wynagrodzenie/odszkodowanie przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Owszem jest taki zapis (aneks do umowy). Pracownik winien pokryć 2/3 kosztów szkoleń. Jest wyjątek, że gdy pracownik od 24 mscy nie miał szkolenia wówczas nie obowiązuje go lojalka. Natomiast wraz z każdym miesiącem wysokość lojalki ulega proporcjonalnemu zmniejszeniu, czyli 2/3 w stosunku do 24 mscy) Jak to się ma w rzeczywistości nie wiem. Może wypowie się ktoś kto zakończył współpracę z millennium? Wynagrodzenie jak najbardziej zapewnione, ale pomniejszone o wspomniane kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Wyraże się jeszcze jaśniej: 2/3 wartości szkolenia pokrywa pracownik, ale ulega ta kwota systematycznemu pomniejszeniu w stosunku do przepracowanego czasu (24msce). WYDAE MI SIĘ, że działa to mniej więcej w następujący sposób: szkolenie 5000 x 0,66 = 3300. Przepracowałaś rok więc połowa z 3300, czyli 1650, które odejmowane jest z wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapytam inaczej, bo nie o tą lojalkę mi chodzi - czy pracownikowi, który odejdzie z banku X wolno pracować po zerwaniu umowy w jakimkolwiek innym banku niż X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Nie słyszałem o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Mam pytanie czy ktoś wie o jaki bank tu chodzi?? http://www.pracuj.pl/oferty/1309883.html, doradca klienta biznesowego, pośrednik firma top training. Czy taka praca jest warta uwagi, jak wygląda sam sobie zdobywam klientów i do nich jeżdżę? Jakie dają wynagrodzenie? Dzięki za info!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Są tu ludzie pracujący w Allianz Banku??? Jaka podstawa w dużym mieście na stanowisku doradcy klienta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek1323
A na jaką pensję mogą liczyć początkujący na stanowisku młodszego specjalisty w centrali? Chodzi mi głównie o takie banki jak Eurobank, Lukas czy milennium czy BZWBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Interesują mnie informację na temat pracy w open finance lub pokrewnych tego typu instytucjach. Może zagląda tu ktoś z tej branży? Czas i miejsce szkolenia. Czy umowa to tylko agencyjna (samozatrudnienie), jakie dochody (+/-). PS: Do "joanna71" wybierasz się do Szczyrku pierwszy weekend października(4-5.X) na integracyjną? Pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The One
To mój pierwszy raz, więc…  Sami wiecie, o co mi chodzi Zdecydowałem się na ofertę Allianz Bank. Chętnie nawiąże kontakt z osobami, które również od 1 października będą się szkolić (a może nie tylko… ) pod Warszawą Miło by było… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re The ONE
na jakie stanowisko sie dostałes i w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The One
Witam ponownie:) Jestem ze Szczecina ale chętnie poznam osoby z całej Polski:) Oczywiście te które stały się "allianzami":) Stanowisko Doradcy Klienta zajmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
do the One możesz napisać jakie warunki Ci zaproponowali tj. jakie pieniądze, jakie godziny pracy co z sobotami> no i jak długo trwa szkolenie> czy bedziesz musiala gdzies jezdzic w teren czy to praca na miejscu, dzieki za info caly czas mysle nad tym bankiem ale malo tu o tym banku pisza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The One
Witam:) Najpierw chciałem zwrócić uwagę, że czuję się facetem tak, więc ta forma będzie zdecydowanie najlepsza Co do finansów to uważam, że jest to kwestia negocjacji. Ja osobiście czuje się zadowolony z tego, co uzgodniliśmy. Soboty rzecz jasna WOLNE! JUPI!  Godziny świetne: 9 – 17. Na szkolenie zarezerwuj sobie …. cały październik! JUPI!  Pracuję w placówce, ale jeśli tylko dzięki temu zarobię to polecę do Klienta A teraz może ja zapytam. Czy ktoś z drogich forumowiczów dostał się już do Allianza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The One
Wybaczcie. Moje finanse – moja świątynia. Nie zaglądam nikomu do portfela a tym bardziej nie lubię jak mi się próbuje to robić. Znam swoje potrzeby i wymagania. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z tego, co udało nam się ustalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re The ONE
o to ja jestem z południa i tez sie dostałem, ja juz pracuje ale poki co same szkolenia. Ciekawi mnie fakt ze w październiku same szkolenia myslałem ze w październiku juz ruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE Ania22bis
Aniu nie odbierz moich słów źle ale moje zdanie co do Ciebie jest takie. Nie zastanawiaj sie tylko DZAIŁAJ!!! Bankowiec to nie osoba ktora na forum sie pyta ludzi gdzie ma pracowac. Kazdy bank jest inny kazdy oddział jest inny wiec naturalne ze zawsze kazdy bank jedni beda chcwalic inni ganić. Weź podejmij decyzje SAMA i DZIAŁAJ a nie pytaj sie czy soboty wolne albo ile kto zarobi. złóż papiery nie bedzie Ci pasowac to nie zgodzisz sie na prace i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROCEDURA
Ile zarabia netto specjalista ds. kredytów hipotecznych w BPH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas bank
a może zdradzi ktoś jak od środka wyglądają szkolenia w Łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania22bis
do The One: wiem że powinnam działać a nie pytać ale kto pyta nie błądzi. Poza tym mi się nic pod nogami nie pali mam pracę stałą już od paru lat, ale wkurza mnie tu to, że muszę dojeżdzać 20km w jedną stronę i to że robie tu cały czas to samo nie widząc możliwości rozwoju:-(((. Natomiast pytam bo mam różne sprawy, na które muszę patrzeć przy zmianie pracy wiesz zawsze jest dobrze tam gdzie sie jest i nie chce się wpaść w coś gorszego. Pytam np. o czas szkoleń bo już w tym momencie widzę problem ( mam 2 letniego synka który w czasie mojej pracy jest u niani natomiast wyjechać na cały miesiąc na szkolenie to już trzeba głęboko myśleć z kim go zostawić itp. ) no ale to już moje zmarwienie. Mimo wszystko dzięki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka78
Witam, Zostałam zaproszona na rozmowę do lukas banku na stanowisko referent bankowości. Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie i na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE Ania22bis
Rozumiem że musisz patrzec na dziudziusia i fajnie. Moja rada że mimo wszystko mozesz wysyłac papiery a jak nie beda Ci pasowały terminy szkoleń to poprostu odmówisz:) życze Ci powodzenia. Ja jestem baaaardzo zadowolony z Allianz banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×