Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość inez111
wielkie dzięki za odp :) wszelkie rady zawsze mile widziane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999aga
do INEZ W Millennium pytali też : dlaczego ten bank mnie interesuje ? No i trzeba trochę posłodzić, wiadomo... Dlatego właśnie dobrze jest mieć wiedzę na temat danego banku. Pani Dyrektor, która przeprowadzała ze mną rozmowę kazała mi tez zainicjować sprzedaż karty płatniczej. I to tyle.... Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999aga
Czekam na wynik rozmowy kwalifikacyjnej: rekrutacja do Banku Millennium. Czy ktoś wie, czy mają w zwyczaju zawsze powiadamiać o wyniku rozmowy, czy tylko w przypadku pozytywnej weryfikacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania22Hi
Internauto wydaje mi się iż zarobki są w porządku a jeśli możesz napisz mi też w jakich godzinach pracujesz i co z sobotami wolne czy do pracy????A jaka ogólna polityka pracy? tylko doradztwo na miejscu czy jakieś wyjazdy w teren proszenie się i dzownienie tez??? A co myslicie o pracy w Millenium ( tez jets ogloszneie i tez sie zastanawiam ) na stanowisko asystent klienta. Dzieki internauto za odpwoedzi i czekam na kolejna odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE Ania22Hi
Jak sie pracuje hmm jeszcze sie nie pracuje bo jak wiesz ten bank jeszcze nie ruszył na tyle by obsługiwać klientów start dopiero w ostatnim kwartale. Z tego co wiem to wolne soboty i praca stacjonarna ale to zależy od stanowiska na które sie aplikuje. Co do millennium to jak lubisz roznosic ulotki wciskac karty kredytowe wysłuchiwac niezadowolonych dyrektorow regionalnych, codziennie słuchac niezadowolonych klientów i dzwonic do ludzi co maja lokaty by zaoferowac im kredyt to tj praca dla Ciebie. Napisałem to troche zartem ale z tym bankiem miałem do czynienia i dziekuje bardzo. Internauta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
witam ponownie, ja pracuej w banku dopiero rok - co do kasy to mam trochu więcej niż ty - mniej więcej przy drugiej umowie miałam tykle co ty teraz/choć tez więcej:)/ idz na rozmowę - nic cię to nie będize kosztowac tak naprawdę. ja też nie mam zamiaru juz na stałe zakotwiczyć przy obsłudze klienta jako kasjer-dysponent ale póki co jestem na tym stanowisku. księgowośc jest OK - tylko ja z własnego doświadczenie nie polecam biur księgowych /pracowąłm 3 lata/ za marna kase, wieczne niepłacone nadgodziny i "dymanie" cały czas przed kompem masakra. ale jakby ci się udało wskoczyć do jakies firmy czy korporacji to już całkiem inna rozmowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik BS
Wkurza mnie to że nie robią szkoleń z obsługi systemu - przecież to podstawa, żeby sprawnie obsłuzyć klienta i nie biegać do koleżanki z pytaniami. czy w BOŚ - u również jest tak że trzeba być od wszystkiego??? chodzi mi o to że u mnie w banku trzeba obsługiwać od zwykłych opłat do zajęć komorniczych. nie ma za bardzo podzielonych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia85
witam czy znajduje sięna forum ktoś z getin banku w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia85
:( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca kraków
Witam! widze ze sporo osob udziela sie tu na forum w sprawie banku.. ja napisze troszeczke na inny temat niz wy wszyscy..otoz jestem studentka 3 roku Turystyki M-wej (dopiero teraz zaczelam zalowac ze nie poszlam na studia zwiazne z finansami...z czasem planuje zrobic kurs), posiadam 2 letnie doswiadczenie w obsludze klienta(pracowalam w sklepie z wyposazeniem wnetrz), bardzo chce podjac prace w banku przynam ze wyslam od miesiaca czasu sporo ofert fo roznych bankow i niestety cisza odezwali sie tylko z jednego banku ale niestety po rozmowie kwalifikacyjnej zadnego odzewu a lizylam ze sie uda bo poszlo mi na prawde dobrze...nie ukrywam ze jestem juz troche zalamana ta bezczynnoscia i przesalam troche wierzyc w to ze osoba bez znajmosci moze zdobyc prace w banku:( i mam pytanie takie czy ktoras z was jest wstanie zalatwic prace w banku albo wie o wolnych miejscach na ktore moze kogos polecic? nie mam wygurowanych oczekiwan ubiegam sie o kasera-dysponenta, gdzie sie dalo wyslalam aplikacje natomiast bo znjamosci zawsze to inaczej zlaszcza jak ktos jest w miare ustawiony w banku i ma wplyw jakis na to kogo zatrudnic...prosze o odpwiedz i zrozumienie. miejsce pracy:KRAKÓW Pozdrawiam i z gory dzikeuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
co do obsługi systemów i programów to będziesz mieć czas zeby je poznać - zanim dostaniesz wszystkie uprrawnienia i hasła to minie ok 2 tygonie- prze ztenm czas możesz czytac patrzec na innych jak pracuja podglądać itp. :) a czy jest się od "wszystkiego" ja zajmuję sie typoo kasjerskimi sprawami i do tego - karty kredytpwe, pozyczki got. i pożyczki w ror - z tych produktów przygotowuję praktyczni ewszystko- od prezentacji klientowi po wyliczenie zdolności i przygotownie umowy, zajęcia komornicze- myśłe ż enie będizesz się tym zajmować - są wydzielone osoby ktróe zajmują sie takimi sprawami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
zresztą zawsze na romowie możes zpoprosic o zakrez obowiązków jaki będzies zmieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
wie kots jak wygladaja szkolenia wstepne w banku? czy zwracaja koszty za dojazdy, pokrywaja hotel, a wyzywienie tez zapewniaja? chodzi mi glownie o eurobank, ale jak to jest w innych bankach tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik BS
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Teraz mam umowę na czas nieokreślony i jak będę chciała zmienić pracę to wątpię czy zgodzą się za porozumieniem stron ponieważ i tak u mnie w banku jest niedobór pracowników więc będą chcieli pewnie za porozumieniem z okresem wypowiedzenia (1 m-c). A przecież żaden pracodawca w nowej pracy nie będzie tyle czekał - norma :) więc dochodzi mi kolejny problem. Mogę też złożyć natychmiastowe wypowiedzenie bez porozumienia stron ale na świadectwie pracy mogą wpisać :porzucenie pracy - a to nie ciekawie. Życzę powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
tym to akurat bym się nie martwiła i nie zakładała z góry że nie będą czekać 1 miecha. z resztą moze jak złożysz wypowiedzenie /zakładająć że z bosie będą czekać/ to podnoosą Ci kase licząc że zostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania22Hi
Internauto mowisz ze jeszcze ten bank nie działa a twoje wypowiedzi mnie przekonały iz Ty pracujesz w tym baku! wiec jak to jest? czy ty pracujesz w innym? jak tak to napisz w jakim, a godziny pracy jakie sa w tym baku???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RE Ania22Hi
Ja nie napisałem ze pracuje, tylko napisałem fakty jakie już wiem bo pewne sprawy związane z działaniem banku są mi wiadome. Ja mam zacząć od wrzesnia i tak maja sie rozpoczac szkolenia, ale po wstepnych spotkaniach wiem juz czego sie spodziewac. Godzin pracy Ci nie napisze bo nie wiem a po drugie w ramach jednego banku placówki mają różne godziny otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
koszty dojazdu sa zwracane-pokazujesz bilet, dostajesz diete, karmia Cie na miejscu, full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBII
a czy ktoś wie coś o placówkach franczyzowych banków? tzn czy ktoś mo,że jest właścicielem takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBII
a czy ktoś wie coś o placówkach franczyzowych banków? tzn czy ktoś mo,że jest właścicielem takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihiihihihiih
mnie do millenium w krakowie rekrutowala Urszula M. pytania byly tradycyjne wszystko byloby zajebiscie gdyby nie wyglad tej kobiety - mega tluste wlosy i straszna prezencja dzizas jak ona wygladala KOSZMAR !!! blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODSZY DORADCA PRESTIGE
MŁODSZY DORADCA PRESTIGE ?? Właśnie zostałem zaproszony na rozmowe na stanowisko młodszego doradcy prestige ? Po pierwsze chciałem sie zapytać na jakie wynagrodzenie mozna liczyc, chciałbym wiedziec jakie mohge przed nimi oczekiwania postawić ? I jeśli ktoś wie prosze powiedziec cos o planach sprzedażowych czy są realne, jak jest z klientami sami przychodza czy trzeba non stop dzwonic do nich ? Jesli macie jakokolwiek wiedze na temat młodszego doradcy prestige albo doradcy prestige bede wdzieczny za odpowiedz. Nie ukrywam ze najwazniejsze dla mnie jest na jakie mozna zarobki liczyc ? Dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODSZY DORADCA PRESTIGE
Oczywiście chodzi mi o millenium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecka
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w eurobanku? miałam do przygotowania prace pisemna na temat Akcja promocyjna kredytów. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co tam napisać? Czym zabłysnąć na ten rozmowie? Czy faktycznie praca na stanowisku Doradcy klienta polega na roznoszeniu ulotek i wydzwanianiu do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenijka
do Młodszy Doradca Prestige. Jeśli chodzi o pracę to zależy na jakiego doradcę trafisz. Jego target jest tak naprawdę twoim targetem. Masz 30% z premii Doradcy z którym pracujesz. Można wyciągnąc niezłą kasę. Klienci są głównie z referali i ze znajomości. A pensja, ok 3000 brutto. Stanowisko jak najbardziej OK, jeśli lubisz pracę z komputerem, telefonem i calą bankową biurokrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziola
ile trwa szkolenie w eurobanku, czego uczą? gdzie sie mieszka, czy wyzywienie we wlasnym zakresie, czy mozna sie stolowac w knajpach i za rachunki zwracaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
Czytam co niektórzy piszą to aż mnie przeraża że takie osoby mają zamiar pracować w banku. W Lukasie płaca je mała 12000netto i tyle, doradca Junior lata głównie po akademikach i naciąga studentów i żaków do otwierania kont, brania kart w tym banku, taka praca, można połączyć z nauką i jak ma się sporo kontaktów coś zawsze wyciągnąć ale nigdy 2 netto he. Allianz Bank- rekrutacja wciąż trwa, pytam się- jak ma ktoś wiedzieć jak wygląda praca, atmosfera skoro jeszcze ten bank nie wystartował?? Myśleć a nie pisać takich bzdur. Czy same "inteligenty" piszą na tym forum?? Ogólnie praca w banku nie należy do łatwych ale wszystko zależy od kadry i zespołu na jaki się trafi... Teraz coś z innej beczki- możecie coś powiedzieć o pracy jako doradca hipoteczny w eurobanku home??? Macie jakieś info na ten temat??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpion007
22:46 do Expander Zobacz sobie w google tam masz źródło wiedzy o Expanderze. Firma bardzo dobra, szkolenie trwa 5 tygodni w Wawie ul. Domaniewska 50a... Jeśli pracujesz w jednostce własnej a nie partnerskiej to możesz liczyć w dużym mieście na dość wysokie zarobki. Podstawa na start 2000 netto+ prowizja od 0,5%+premia za osiągnięcie 100%+opieka medyczna+komórka. Całkiem nieźle. Popracuj rok a będą cię rozchwytywali np. z Opena albo innych instytucji finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×