Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Rainbow Eurobank
Z Częstochowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Tak czy inaczej kawalek drogi przed nami. Jakbys chciala pogadac, albo miala jakies nowosci to daj znac GG: 9417039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lukas
Witam Kochani, szczerze wspolczuje kazdemu kto sie ubiega o prace w Lukas Banku.. Na pewno na poczatku bedzie bardzo kolorowo, dyrek bedzie was chwali, sprzedaz bedzie rosla od 0 do poziomu, no wlasnie i tutaj zaczna sie schody. Lukas ma masakrycznie wygorowane plany sprzedazowe :) Malo tego, atmosfera w pracy malo ciekawa, ciagle zmianiaja systemy premiowe, ktore sa rozne w zaleznosci od regionu, czyli w slaskim na tym samym stanowisku co w pomorskim osoba dostanie np na postawie 500 zl mniej. taka prawda, sprawdzona, sam utrzymuje kontakt z dziewczynami ze szkolen ktore pracuja na slasku. dramat. Rekrutacja u mnie przebiegala smiesznie, malo sie nie poklocilem z pania z HR ale sie dostalem :) Dyrektor wiedzial mniej niz ja po 6 miesiacach pracy, ciagle tylko slyszalem "ze to sprawdzi" Mimo tego jesli chcecie przetrzec szlaki w bankowosci nie majac zadnego doswiadczenia, to lukas zrobi wam taka sciezke zdrowia ze w kazdym banku przyjma was z otwartymi rekami. Sam osobiscie pracowalem w LB pol roku, teraz mam dwie propozycje z bankow ktore powstaly w zeszlym roku, jeden z niebieskim a drugi z fioletowym logiem ;) w jednym dostalem propozycje podstawy 3500 brutto a w drugim 3300 bruttoi. Nie wiem jeszcze co wybiore. P.s. w lukasie mialem na postawie 2100 brutto. k..wa co ja tam robilem :P hehe zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Niezle, z takim doswiadczeniem w bankowosci i tyle Ci proponuja.... ciekawe.... Chyba nie mowisz o Aliorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lukas
Widzisz, w bankowosci tylko tyle, ale 2 lata bylem agentem ubezpieczeniowym :P No tyle proponuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss000
jestem bankowcem w pełni tych słów znaczeniu, tylko w filiach gdzie każdy robi wszystko nie ma nawet szansy wybicia się, chyba że przeniesienie do oddziału na swój własny dział, kredyty czy inwestycje, itp. Mnie nie jest siebie żal dlatego zamiast siedzieć w gównie ruszam do przodu i szukam lepszych możliwości. Jakbyś poczytał/poczytała wcześniejsze wypowiedzi to z nich wynika że moja pensja wśród "bankowców" wcale nie jest taka niska bo to 2300 brutto a inni pisali po 2400 czy 2500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek eM.
martussss jak sprzatac to tylko w Skandynawii, minimalna placa przy obecnym kursie to 5500zl (Dania, Szwecja) a koszty zycia ciut wieksze niz w PL, zatem mozna sporo odlozyc. Tydzien pracy - 37 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOŚ
Pytanie; jakie są zarobki w Wydziale Kredytów Trudnych (prawo, windykacja, itp.) w BOŚ w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardiogram
Witajcie mam 8 letnie doswiadczenie w bankowosci i ubezpieczeniach, interesuje mnie praca w Fortis Banku na stanowisku kierownika oddziału. Czy są wsród Was osoby pracujące na ww stanowisku? Jak wygladała Wasza rozmowa rekrutacyjna ? Jestescie zadowoleni z pracy ? Na co narzekacie ? Jakie warunki zatrudnienia, wynagrodzenia, dodatki etc? Dzieki za pomoc, pozdrawiam Wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissnia
ponowiam zapytanie wiissnia a jak wyglada praca w allianz banku?? czy tam jest wynagrodzenie tylko prowizyjne czy dwu skladnikowe?? jak z umowa o prace jaka atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Co do Alliaza, z tego co wyczytalem w necie- to w oddziale jak najbardziej wynagrodzenie 2 skladnikowe, czesto przewija sie kwota 3 tys brutto ( nawet na kasjerze) i wyzsze. I nawet nie trzeba miec specjalnego doswiadczenia- wystarczy chyba pol roku w obsludze klienta. Bylo troche tego na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Co do Alliaza, z tego co wyczytalem w necie- to w oddziale jak najbardziej wynagrodzenie 2 skladnikowe, czesto przewija sie kwota 3 tys brutto ( nawet na kasjerze) i wyzsze. I nawet nie trzeba miec specjalnego doswiadczenia- wystarczy chyba pol roku w obsludze klienta. Bylo troche tego na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden777
witam moge prosic o jakies info jak wyglada rozmowa w eurobanku z menadzerem odzialu , mam rozmowe w Częstochowie w placówce ,kazali mi przygotowac tylko kampanie promocyjną i zapoznac sie z produktami , praca na pól etatu prosze o info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kass lucas
byłam na pierwszej rozmowie w lucasie w WWIE mało mi powiedzieli o zarobkach, stanowisko Doradca Junior, ile tam sie zarabia???? powiedzcie coś o lucasie???? jaka jest druga rozmowa i jaka umowa itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lukas
Dostajesz najpierw umowe na okres probny, potem 7ke albo 10tke to juz zalezy od dyrka, jesli bedziesz zajebisty to po 3 miechach mozesz dostac na czas nieokreslony. na doradce juniora dostajesz od 2000-2300 brutto. hmmm premie w zaleznosci nie od tego czy jestes zajebisty czy nie ale od tego w jakiej placowce cie zadokują. jesli trafisz na obrzeza warszawy, albo male miejscowosci podwarszawskie to udalo ci sie, jesli jakas placowka na osiedlu to bedziesz sie meczyc :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
A ktora placowka Eurobanku? W Alejach 13 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
uwazajcie na allianz bank i na oferte doradcy klienta okazuje sie trzeba zalozyc wlasna dzialanosc!!! dopiero na trzecim spotkaniu sie to ujawnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lucas
Niestety nie masz racji. To zalezy czy startowalas na doradce klienta czy na mobilnego doradce klienta. w tym drugim wymagaja dzialalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
na doradce klienta umiem czytac ogloszenia :) na innym forum ze o tym przeczytalem ze wprowadzaja ludzi w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lucas
Hm ja dostalem propozycje umowy o prace na czas okreslony w tym banku, wiec moze jest tak ze czesc doradcow dostaje taka a czesc propozycje na dzialalnosc. A moze zlozyles na doradce klienta ale nie w Allianz Banku a Allianz TU hehe :) albo sie z rekrutacji rąbnęli :P sam juz nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassslucas
dzięki za info, czy to jest ok. 1600 netto ?? jakie są podstawowe obowiązki?? ja w lucasie nigdy nie widziałam tłumów, to jak wyrobić plany sprzedażowe, wogóle nie mam doświadczenia w banku zero, czy będzie mi trudno i dlaczego szkolenie musi być we wrocławiu???? masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jedzie jeszcze na szkolenie Millennium 5.10.2009 do Warszawy oprócz mnie i Rainbow Eurobank ????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden77
do rainbow eurobank w alejach ale za kfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lucas
Podstawowe obowiazki to obsluga kasowo skarbcowa, i sprzedaz sprzedaz i sprzedaz, metody rozne... w naszym regione np bylo wyjscie do klienta w marcu na ulice z jajkami na wielkanosc i kartami swiatecznymi, potem jak byly pierwsze oznaki ciepla to kawiarke sie wystawialo... no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Jak Aleja to nie jest zle. Badz kreatywny i oryginalny, przygotuj sobie metody pozyskiwania klienta ( przyciagniecia go do placowki). Licz sie tez z pytaniem o 3 zastosowania kartki papieru np: lub scenke sprzedazowa. Bardzo mozliwe.... A tak to standardowe pytania- cos o sobie, wady i zalety, co bedziesz robic za 5 lat, jak widzisz prace na stanowisku Doradcy Klienta, czy lubisz kontakt z klientem, najbardziej stresujaca sytuacja w zyciu ( z klientem), itd... Jak masz doswiadczenie jakiekolwiek to staraj sie je przekazac, tak ze bedzie mialo zastosowanie w Eurobanku. Postaraj sie bo praca fajna i jest szansa na caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyja
Odeszłam z banku i teraz wiem , że żyję. Jak ktoś nie pozna co to praca w banku to zawsze będzie się ta pchał. Dla mnie to zdecydowanie nie jest. Teraz moje popołudnia i wieczory są sielanką. A pracę , którą mam obecnie nie sądziłam , ze tak można lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly lucas
a do jakiej branzy przeszlas jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2102
Do AJRAS I RAINBOW EUROBANK: Witajcie...ja rowniez od 5 pazdziernika zaczynam szkolenie w wawce ....wiec sie spotkamy na pewno....Narazie dostalam meila z millenium z harmonogramem szkolenia i itp inf...W jakim hotelu macie zarezerwowane noclegi??i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×