Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Zarobki w bankach
Prawie każdy pyta o zarobki, więc może warto by tak zebrać takie informacje w jedny miejscu, wg schematu: Region, Bank, zarobki. Zacznę ja: Ślaskie, Millennium, obsługa klientów MSP, 4000 brutto + premie (których ostatnio nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przemeklukas
sam to potwierdzasz nie znajomości tego przysłowia... głupich nie sieją - sami się rodzą ;) widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw ciekawe co ty masz
z tego lizania na forum? pewnie podsuwasz lapka pani dyrektor i chwalisz się osiągnięciami na forum włazidupo, inaczej już byś grzał stołek w pośredniaku z tym swoim śmiesznym średnim wykształceniem liczył na maras :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsnsnsnsnsnnsns
Zarobki sa marne Eurobanki 1700 brutto, kujawsko - pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgdsdgt
Eurobank, śląsk miasto do 50 tys mieszkańców 2100 zł brutto + premie Eurobank Kraków 2300 zł brutto + premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgdsdgt
NIe dodałem, że stanowisko to Doradca Klienta, Specjalista zarabia więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jednak na kazdym kroku sie to sprawdza, ze debile rodza sie sami :) a skad ty wiesz ze mam srednie? akurat mam mgr :P nie no bez kitu jakis sfrustrowany jestes bo myslisz ze ludzie uwierza, ze ten drugi post to jakas inna osoba? hahahahaha :) powiem tylko tal: żenada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek ignoruj takie teksty
czy naprawde nie widzisz ze to prowokacja? szkoda odpowiadać takiemu osobnikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro piszę minutę po minucie
post pod postem to niby dlaczego mam myśleć, że ktoś się na to nabierze? bo zacząłem pisać post już w okienku przeznaczonym na nick, to chciałem kogoś nabrać? :D większego głupka nie widziałem :D nic dziwnego, że CA musiało przejąć LB, jak tam takie tłuki pracują - ty masz mgr chyba z targu za 500PLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek1984
Śląskie, Millennium, Asystent (kasa), 1800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ośmieszam swojego
chlebodawcy i nie psuje mu renomy tak jak ty - intelektualny impotencie chciałeś przydziobać, a pokazałeś jacy płytcy potrafią być pracownicy sektora bankowego, dokładniej pracownicy LB, bo nie ty jeden z CA tu wypisujesz swoje marne wypociny i jeszcze nie zauważyłem, żeby pracownicy innych banków tak rzucali mięsem w nieznajomych, niewinnych userów portalu całe szczęście ludzi nie wrzucają wszystkich do jednego wora i może się nie zniechęcą do bamku w którym pracują takie pustaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym ma świadczyć to wszystk
i jeden i drugi nie jest lepszy. A kolega ktory napisal post wyzej sam zaczal obrazac przemkalukas i 'obrzucac go' miesem, wiec o co chodzi panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co zauważyłem
a śledzę ten wątek od dawna, to taki poziom dyskusji przyniósł na ten topik przemeklukas i od wtedy zaczął się młyn, wcześniej była kulturka, nikt nikogo nie obrażał i nikt nie walił wazeliny, było szczerze i przyjemnie, temat trzymał poziom :) teraz jak ktoś tu zagląda, to się za głowę chwyta i myśli - to są pracownicy banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian weso
warszawa milenium asytent (kasa ) 2500 - 3500 brutto zalezy od negocjacji przy zatudnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego twierdzisz, że jak ja się pojawiłem na forum to się zrobił młyn? Młyn zrobił się wtedy kiedy ty ( ze swoją nieugiętą teorią ) zacząłeś się wyśmiewać z ludzi, którzy pracują w lukasie i są z tej pracy zadowoleni, było kilka takich osob. Nie dopuszczasz myśli, że ktoś pracując w banku może naprawde niezle zarobić i lubić to co robi i nie traktować tego jak 'wciskanie'' - to dla ciebie wprost nie logiczne. Jak mozna pracowac w banku i byc zadowolonym? taką właśnie atmosferkę wniosłeś na forum. Dodatkowo to ty pierwszy zacząłeś wyzywać pracowników od pustaków i innych a potem śmiać się z rzekomego 'sredniego' wyksztalcenia, niby na jakiej podstawie? Na jakiej podstawie nazywasz kogoś włazidupkiem dyrektora? Na jakiej podstawie oceniasz kogos i czyjeś zarobki? Moim zdaniem większość z twoich postów to czysta prowokacja. Skoro w taki sposób wyrażasz się o bankowości i zaparcie twierdzisz, ze w banku nie awansujesz, nie zarobisz i wogole jest do dupy to nasuwa mi się tylko jedno przypuszczenie: zostałeś skrzywdzony przez bank i teraz chcesz dowartościować się poprzez obrażanie banków i wyrazanie się o nich w negatywny sposób. Chcesz wyrzucić żal na forum "niech mają za swoje" . Ale czy to cie do czegoś doprowadzi? Ja przyznaję, że największą głupotę jaką zrobiłem osobiscie na tym forum to zareagowałem na twoje zaczepki i prowokacje i wszedłem z tobą w dyskusję, która prowadziła do nikąd. Z tego mozesz być dumny, to ci się udało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas 2
LB łodzkie doradca junior 2040-2200 brutto doradca klienta 2500-2800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie mnie rozszyfrowałeś
powinieneś zostać psychologiem, wszystko już o mnie wiesz haha tylko czy ze średnim można być lekarzem? :D btw zacząłeś się wypowiadać od 145 strony, a na 146 już cwaniakowałeś i obrażałeś niewiinego usera, bo twojsza prawda jest najprawdziwsza i powiem ci coś - to nie byłem ja, ja przyłączyłem się później i stanąłem w obronie innego usera, tyle w temacie :) a wypowiadałem się prawie od początku topiku i w innym tonie, bo nie trzeba było używać inwektyw póki cię tu nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsnsnsnsnsn
skonczcie te glupie klotnie niech kazdy psize na temat, nie wdawajcie sie w dyskujse ja pracuej od niedawna w Polbanku, napiszcie jak to u was w innych bankach jest, jesli np obslugujecie klienta a nei wiecie co dalej? Improwizujecie czy ktos wam pomoze? Jesli chodzi o kredyty, jesli ktos nie ma zdolnosci kredytowej robicie konsolidacje bo da mnie to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak to Ty obrońco zaczynasz
obrażać. "powinieneś zostać psychologiem, wszystko już o mnie wiesz haha tylko czy ze średnim można być lekarzem? " przemek ma 100% racje, ze dyskusja z takim kretynem jak ty, ktory pewnie zostal wywalony dyscyplinarnie nie ma sensu. Papa idioto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps: psycholog to nie lekarz
matole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka bzwbk
przemysław ale się zniżyłeś do poziomu tego typa co cię atakuje żeby pisać pod innymi nickami, olej go i on się też uciszy pozdrawiam agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps: psycholog to nie lekarz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie trzeba było używać inwektyw póki cię tu nie było :/" "twoja prawda jest najprawdziwsza" no właśnie sam się wkopujesz kolego :) te dwa punkty, które zacytowałem pasują idealnie do ciebie, nie widzisz tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d,d,,d,d,d,d
matko teraz bedizecie sie zachoywac bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu
j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdg
nsnsnsnsnsn u nas w EB, chętnie współpracownicy pomagają, a jeśli jest się samym to mamy infolinię, gdzie już w ogóle wszytsko wiedzą i we wszytkim mi pomagają ;) Ja zawsze zaczynam od konsoli i jak jest brak zdolności, to nawet nie robie pożyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pżemek ale go zniszczyłeś
tak trzymaj moja kref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
Witam Proszę o informację o zarobkach w BPH w województwie mazowieckim stanowisko doradca klienta.A może toś wie o co pytają na rozmowie? Bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
witam wie ktoś może jakie zarobki w BPH na stanowisku doradcy klienta? o co pytają na rekrutacji?Proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×