Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość absfalgu
a ile zarabia doradca hipoteczny w Banku...???? i jak to jest z tymi premiami..?? ja pracuje za podstawę śmieszną netto z 1 sprzodu wykonuje plan na 180% i żadnej premii nie ma.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
A te bph w warszawie to u partnera ??? 4400 brutto jako doradca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 28
hej, ja pracuje w bph u partnera i mam 1500 brutto, a o premii mogę zapomnieć, bo plany są bardzo wysokie do wyrobienia. odradzam, gdyż wymaganie wręcz nieosiągalne a płaca jak widać żałosna. szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
Czyli dobrze wywnioskowałam z min i reakcji rekrutujących mnie Państwa ,że 3000 brutto było szokiem dla nich .Jak dotąd w Polbanku nie zrobiło szału 3000brutto podstawy na najniższym stanowisku w tym banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutsche Bank PBC
Witam, Doradca klienta, duże miasto. 3000 brutto. Premie nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.m.
Witam:) Na czym polega praca doradcy ds. telesprzedaży? Bo mi to wygląda na pracę polegającą na telefonicznym przedstawianiu ofert ale w ogłoszeniu dotyczącym tego stanowiska jest napisane w wymaganiach, że pracownik odpowiada za sprzedaż produktów bankowych, no i tu mam zagwozdkę:) Pracuje ktoś może na podobnym stanowisku? Jeżeli tak to proszę o jakieś info:) I mam jeszcze jedno pytanie: orientujecie się może jaki bank rekrutuje za pomocą firmy Promore? Bo większość banków rekrutuje we własnym zakresie, ujawniając swoją nazwę, a tak to nie wiadomo gdzie się podanie składa. Może ktoś wie? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing praca
DO CRACERKA cracerka w ing jako doradca srednio jest 1800 zl netto plus prowizja i premia prowizja min.800 zl zalezy w jakim miejscu pracujesz i czy masz kase ? i czy jestes we franczyzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANKIERKA77
WITAM WAS WSZYSTKICH BYŁYCH, OBECNYCH I PRZYSZŁYCH BANKOWCÓW... PRACOWAŁAM W 3 BANKACH PRZEZ 12 LAT I NAJLEPIEJ WSPOMINAM PRACĘ W SANTANDER CONSUMER BANK BYŁO CUDOWNIE... POTEM BYŁ INNY BANK BYŁO OKI PRZEZ 2 LATA DO MOMENTU KIEDY CYFRY SIĘ ZGADZAŁY POTEM MIAŁAM JUŻ DOŚĆ ROBIENIA NA KIEROWNIKA ŚLIZGACZA I KARIEROWICZA ZA CUDZE WYNIKI... DZISIAJ PRACUJĘ NA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. ZARYZYKOWAŁA I UDAŁO SIĘ JESTEM ZADOWOLONA DUŻO ZALEŻY OD NAS SAMYCH I NASZEGO ZACIĘCIA CHĘCI PRACY.... KOCHAM HIPOTEKĘ I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻE MOGŁABYM ROBIĆ COŚ INNEGO... POWODZENIA WSZYSTKIM ...I JESZCZE COŚ BARDZO WAŻNEGO JESLI WASZ SZEF WAS NIE DOCENIA I NIE DOSTRZEGA DAJCIE SOBIE SPOKÓJ ZMIEŃCIE PRACĘ BARDZO WAŻNE JEST MIEĆ DOBREGO MANAGERA TO PODSTAWA WASZEGO SUKCESU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,d,c,c,c,c,c
jak to jest wogole z kierownikami? Kiedy zatrudniaja nowego kierownika i on sie zachowuje jakby juz tam pracowal ie wiadomomo jak dlugo to znaczy ze sie czuje pewnie? Czy kierownika wywalaja jak placowka nie robi planow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiiuytfc
jesli jestem nowym pracownikiem banku, pracuje 2miesiace i dzisiaj zeskanowalam wzor podpisu w niedopowiedniej klientce i on sie odlaczyl a pozniej ta osoba bedzie sie przeciez inaczej podpisywac to co i grozi kurde masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie długo
Witam. Obecnie ostro tyram w BGŻ jako doradca Mikro. Czy w waszym mieście bank również jest postrzegany jako PRL ??? Przez to trudno wyłowić nowego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,ccc,,cc;c;c;c
ostatnio tu slaby ruch a widze ze pytania wogole nie maja odpowiedzi szkoda ja jestem menagerem w Eurobanku od miesiaca, ale widze ze ciezko z planami, z pracownikow tez jestem niezadowolona, malo sie staraja, jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweliinnaaaaaaaaaaa
Witam! Stanowczo odradzam prace w Eurobanku w tym czymś, hehehe kpina porostu! Poziom, jaki prezentuje kadra zarządzająca jest żenujący skąd oni ich biorą. Pracowałem tam ponad rok i ręce opadają. Trzeba spadać jak najszybciej. Ja nie żałuje że zmienilem prace. Uwierzcie godność i etyka zawodowa w bankowości jest najważniejsza, a w euro tego nie ma!!!!!!!! Wciskać, wciskać wszystko co się da to ich motto, żeby to jeszcze były dobre produkty.......a tu poprostu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabe76
Witam, Czy ktoś z Was jest w posiadaniu jakiś testów na doradcę seniora w Lukas Bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŁĘDNY SKAN!!!!!
jeżeli chodzi o błędny wzór podpisu- proponuje niezwłocznie zadzwonić do " właściwej klientki"- grzecznie poprosić o wizytę w placówce, przeprosić za błąd i podziękować ( mały prezent gadżet banku nie zaszkodzi ) zrób to jak najszybciej!!!!!!!!!! Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy prawo do błędów pozdrawiam była pracownica LB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianka11
Ale to forum zeszło na psy... (nie obrażając czworonogów) A mogłoby być fajnym miejscem wymiany informacji A tak to tylko słowne przepychanki jakiś zakompleksionych g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od a się nie zaczyna
j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_dziej
Witam wszystkich forumowiczów:) Czy może ktoś z Was był na szkoleniach z Idea Banku? zostałam na takie zaproszona (zaproponowano mi umowę o pracę), aczkolwiek dziwi mnie brak jakichkolwiek precyzyjnych informacji, np. co do noclegów (a do rozpoczęcia szkoleń pozostały 4 dni...). Sytuacja mnie nieco niepokoi, dlatego proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebird31
ja pracowalem przez 8 lat w bankach w polsce, sporo sie nauczylem, pamietam ze w 2003r. pierwsza pensje w duzym banku z kapitalem zagranicznym, to bylo 3 500 pln brutto myslalem ze sie poplacze, ledwo mi starczalo na zycie (wynajem mieszkania, nowy w wawie itp) po 3 miesiach dostalem podwyzke na 4 500brutto i ppozniej juz nie chceli sie ruszyc. Bonus roczny wtedy dostalem 30k pln jakos. Dwa lata pozniej, tj w 2005 pojawil sie dobry bid z innego banku, pierwsza pensja 12k pln (3x wiecej niz w poprzednim!), bonus roczny 120k pln brutto, spedzilem tam w sumie niecale 5 lat na roznych stanowiskach, skonczylem chyba z pensja 23,5k pln> od poltora roku pracuje w banku inwestycyjnym w lodynie, tu juz kasa zupelnie inna, choc koszty zycia tez nieporownywale. Tak naprawde cala zabawa tu polega na zgarnieciu dobrego rocznego bonusa i ludzie gotowi sa naprawde zrobic wszystko by wyrobic budget i zgarnac kilka stow w funcie. sorry za literowki, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dostałam pracę na zastępstwo w Banku Pocztowym na stanowisko Doradcy ds.Rachunków i Depozytów. Czy ktoś wie może czy mam szanse na jakieś szkolenia? Jak wygląda ta praca? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panii ....IDEABANK
Mozesz napisać dokładnie jak przebiega rekrutacja w Idea Banku? Dzięki za szczególowe informacje! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w ing
Pytam z ciekawości, moze ktos z Was pracowal na stanowisku: asystent sprzedaży w banku ing?...właściwie na czym polega ta praca, jakie są zarobki, jaka jest forma zatrudnienia...może moglby mi ktoś pomoc...za odpowiedz z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nie pracuje w Banu Pocztowym ? W całym necie jest ogromny deficyt informacji na jego temat. Bardzo proszę o jakąś garść informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
Broszę o informację o pracy w Banku Pocztowym stanowisko -Opiekun Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o BPH
BPH, miasto Radom, stanowisko doradca klienta, podstawa 2000 -2500 brutto (w zależności od okresy zatrudnienie). Premia miesięczna sprzedażowa - uzależniona od wykonania planów (minimum 80% tzw. proraty ważonej w każdym produkcie musi być wykonane aby dostać premie, jak tego nie zrobisz nie dostajesz nic). Plany są na wszystkie produkty: depozyty, fundusze, karty, konta, kredyty, limity w koncie, scd-ki. Przykładowo wysokość premii przy sprzedaży 120 000zł w kredytach + 5 kart + 5 kont (zakładając że jest to 80% wykonania planu) wyniesie ok. 1500 zł netto. Nie ma ograniczenia premii, im więcej sprzedajesz tym więcej płacą. Oczywiście najważniejsze są kredyty i za to dostajesz najwięcej. Ale np. za konta oszczędnościowe (które są darmowe i można zakładać bez ograniczeń) płaca dodatkowo 20zł brutto za każde konto. Więc jak założysz 20 kont * 20zł = 400 zł brutto możesz dostać dodatkowo (oczywiście pod warunkiem wykonania planu). System premiowy bardzo motywujący, ale niestety nie jest tak różowo bo plany rosną z każdym miesiącem - są dosyć wysokie i nie jest łatwo je zrobić. Jeżeli chodzi o atmosferę to uzależnione jest to indywidualnie od ludzi z danej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
cześć! wiec ie coś może na temat pracy w money expert? w necie piszą nie za dobrze o nich, ale może ma ktoś jakieś pewne info na ten temat? mam spotkanie rekrutacyjne na stanowisko administrator oddziału i zastanawiam się jakie są tam warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absfalgu
do Praca w ing; widze mamy podobnie, u nas u partbera też 1800netto i NIC po za tym.. żadna pramia, po prostu NIC ! ale mają partnerów powywalać z banku i chyba przejdziemy pod Bank wprost. Jak u was z premiamii..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murmus
Witam, pracował ktoś może w Aspiro na stanowisku Doradca klienta biznesowego? Orientujecie się może jakie mogą być na ww stanowisku zarobki? Czy jakbym chciał otrzymywać 3000 brutto to dużo? Ile proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktorytobank?
Witam, pojawiło się niedawno ogłoszenie o takiej treści. Rekrutacja jest poprzez work service. Zastanawiam się, który z banków ma taką politykę, że kasjer ma zajmować się kasą i kierować z ofertą do bankierów. kasjer-praca w banku Podstawowe zadania na stanowisku: przyjmowanie i realizacja gotówkowych i bezgotówkowych dyspozycji Klienta w ramach otwartych rachunków złotowych prezentacja oferty Banku skierowanej do Klientów Detalicznych oraz kierowanie Klientów do Bankierów kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi Klientów zatrzymywanie fałszywych znaków pieniężnych oraz sporządzanie protokołów rozliczanie obrotów kasowych Wybranym kandydatom oferujemy: Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia Pakiet socjalny oraz pracowniczy program motywacyjno-lojalnościowy Współpracę z młodym dynamicznym zespołem Pracę biurową w placówkach Banku Możliwość rozwoju zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabsonka84
Witam! Mam pytanie jak długo trwa proces rekrutacji w Banku BPH? Chodzi mi o czas bo wiem, że są 3 etapy. Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×