Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Ciasteczkowy
A czy ktoś pracuje/pracował w Open Finance na stanowisku stacjonarnym Doradcy? Dostałem właśnie propozycję pracy w jednym z Trójmiejskich oddziałów i poważnie się nad tym zastanawiam. Pomoże ktoś? Jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko_płynie
Nie wiem co o tym sądzić, ale przenoszę się niedługo do Wrocławia ze Szczecina i poszukuję tu na miejscu pracy. Zawadziłam o Eurobank - centralę i chciałam ze względu na doświadczenie zostać analitykiem kredytowym od kredytów mieszkaniowych. Nie wiem co o tym myśleć, ale co mam sądzić o instytucji finansowej, która najpierw konstruuje ogłoszenie o pracę, potem przysyła odmowę - na dokumenty, a godzinę później na stronie internetowej zmienia treść ogłoszenia. Myślę, że jeśli jakaś firma tak traktuje kandydata to wolę nie wiedzieć jak traktuje pracownika, bądź też osoby rekrutujące mają jakieś problemy z przerośniętym ego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatuj1234567
Jeżeli szukasz darmowej i skutecznej reklamy dla swojej firmy i usługi Koniecznie zajrzyj tutaj http://wartobyc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozatrudniona
Pytanie do osób z eurobanku dostałam posade kierownika oddziału proszę o info jak przebiega szkolenie ile trwa i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
Szkolenia Euro Bank prowadzi w centrali we Wrocławiu 2 tygodnie z tego co pamiętam .Powodzenia bo ten bank nie jest dobrym pracodawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saw123456789987654321
A Pekao S.A.? Mój kolega dostał ofertę na specjalistę ds. sprzedaży i się zastanawia... Wie ktoś coś o pracy, planach, i przede wszystkim wynagrodzeniu:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowozatrudniona
daj sobie spokoj , malo placa duzo wymagaja, nie masz lepszej oferty? Beda cie naekac i miec ciagle pretensje, wie bo to przerobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
Nikt nie pracował w Open Finance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przy kasie a nie w banku
daj sobie spokój z tą pracą... może najpierw zapisz się na kurs czytania (ze zrozumieniem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przy kasie a nie w banku
to było do: KTORYTOBANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przy kasie a nie w banku
:) a dokładniej do: // ktorytobank? //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocław
Witam ja właśnie dostałem sie na staż płatny do PolBanku sam jestem zaskoczony bo na stażu będą mi płacic 2200 brutto i szkolenie w warszawie. wie ktos jaka jest placa pozniej normalnie jako pracownika ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppppppppppppppp,
no prosze 2200 na stazu w Polbanku? A u mnie w miescie kolejek tam nei ma to skad kase maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka 27
Mają kasę bo to dobry pracodawca ,który szuka ludzi do pracy a nie do wolontariatu :) Staraj się na stażu a zobaczysz ,że warto było jak dostaniesz później ofertę pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do- wrocław
A kiedy masz szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd
no tak ale na staz to tylko studenci chyba nie, osoby po 30 stce bez szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxtr
dostałam zaproszenie na rozmowe na stanowisko kierownika oddziału eurobanku proszę o info jak przebiega proces rekrutacji, jakich zarobków mogę się spodziewać, i czas szkoleń i gdzie, atmosfera w pracy czy lepiej może czegoś innego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,x,x,x,x,x,,x
nie wiadomo czy ciebie wogole wybiora bo szukaja takich chujow czyli lidzi bezwglednych na asesment cener sie oakze zarobek netto 2500 a obowiazkow duzo zwolnic tez cie moga w kazdej chwili bo plany nie sa wyrabiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał :)
Do Ciasteczkowy: pracuj w Open Finance, przynajmniej spróbuj, siedzisz w oddziale, 10 po 10 godzin, bodajze 5 dni w tygodniu (w weekendy tez sie pracuje) i obsługujesz klientów ktorzy są umawiani nie przez Ciebie na spotkania. z tego co wiem, mozna zarobic naprawde duzo z prowizji, z kredytów i inwestycji, zalezy tez od oddzialu. wiem że w Wawie można kilkadziesiąt wyciągnąć k miesięcznie, ale mówię o najlepszych ;) no i napewno OP da Ci szkolenia i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s:)
do wrocław ja też dostałam się na praktyki w polbanku myślę że mówimy o tym samym bo też mi tyle zaproponowali:) jedziesz na szkolenie od 4.07 do warszawy??? jak tak to skąd wyruszasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał :)
sorry za błedy w poprzednim poście. idę jutro na rozmowę w sprawie pracy w polbanku, a poza tym dzwonili z eurobanku że mam im napisać plusy ich oferty i mnie zaproszą na bezposrednią rozmowę.. zobaczymy co z tego będzie. pani z euro powiedziała że nie mogą mi zaproponować tyle ile chcę $, czyli min 3k brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea Bank - Opiekun Klienta Idea Bank - Opiekun Klienta Idea Bank - Opiekun Klienta Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w tym banku? Jakie wynagrodzenie, czy proponują umowę o prace i pakiet socjalny? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, jakie zadają pytania? z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.L.A
w idea banku junior bankier ma chyba 2200 brutto, nic więej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmi
Witam, czy ktoś wie jak kształtują się mniej więcej podstawy w Banku Pekao SA (Specjalista ds. sprzedaży)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millemisiek
Ktoś wie jak wyglądają zarobki na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego (msp) w banku millennium? Jak podstawa, jakie premie są do wyciągnięcia w dużym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśiek
szukam inf. na temat pracy w BOŚ zarobki socjali etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenium
To zależy od miasta Ja w Ostrołęce byłam na rozmowie 2500 brutto podstawy -to powiedzieli ,że mam za wysokie wymagania finansowe- śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-nordea bank
Interesuje mnie praca na stanowisku kasjer dysponent w nordea banku. Na jakie zarobki mogę liczyć? Mam doświadczenie w dwóch bankach i szczerze powiem nie chce mi się już sprzedawać. Za to zagadnienia kasowe i sama kasowa obsługa-uwielbiam:P dlatego też zastanawiam się jakie są plany sprzedażowe na tym stanowisku, co jeśli się ich nie wyrabia...i na jaką podstawę można liczyć. Wyczytałam, że kasjer ma tylko premię roczną( więc o co kaman z planami-skoro i tak nie ma za to kasy). Czy jest dużo obrotów gotówkowych...? Proszę o opinię osób pracujących na tym stanowisku lub przyglądających się tej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientuje się ktoś w jakim banku można znaleźć pracę bez doświadczenia w branży bankowej? Chciałbym rozwijać się w tej branży, tylko nie wiem od czego zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdmdmmdmdmdmdmdmdmd
w Eurobanku przyjmuja bez doswidczenia- wystarczy doswiadczenie w sprzedazy , ale tez nei zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×