Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

"do szmyyyyyyyyyyyyy " co tak cie smieszy? prawda? pracuje z chlopakiem, ktory dostaje plan naprawczy regularnie od 6 miesiecy i co? nadal pracuje. Łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury piszesz
pracujesz w PR a nie w oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinda
do Typstereo. Wyślij i idź osobiście. Zdarza się często, że wysyłane przez portale cv gdzieś się "zawieruszają", natomiast dobrze wygląda jak osobiście sie pofatygujesz i pokażesz, że Ci zależy. Ja ustaliłam dane dyrektora, umówiłam sie na spotkanie przez sekretarkę, ale wtedy musisz byc przygotowany na tip-top i miec wizję swojej pracy ;-) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czegos nie rozumiem
jakby mi ktos wmawial ze moja praca jest do bani to bym go mial w dupie niech sobie mysli co chce wazne ze mi jest dobrze i ja wiem jak jest naprawde a ten tu dziennie wchodzi i pieprzy te swoje bzdety chocby mial za to placone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czegos nie rozumiem
a tak poza tym to ja pracuje banku i zarabiam 5000 jako doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo dziesięć
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czegos nie rozumiem
nie no żart. Pracuje jako doradca i zarabiam 200 zł brutto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo dziesięć
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
do vinda zrobiłem tak jak mówiłaś i w w następnym tygodniu mam rozmowę rekrutacyjną, dzięki za podpowiedź, dzięki temu, że byłem osobiście u dyrektora, wiem z czego mam się przygotować ps. wie ktoś z was jaka jest podstawa na stanowisku kasjer-dysponent w pko bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Specjalista ds. obslugi klienta w oddziale w Polbanku Jakie wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracerka
Witam! Czy wie ktoś może jak wygląda praca w multibanku lub mbanku na stanowisku: specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta? Podczas pierwszego etapu rekrutacji (test) kobieta rekrutująca pracowników, poinformowała naszą grupę, że praca polega na odbieraniu telefonów, udzielaniu odpowiedzi na pytania, rozwiązywanie problemów klientów itp., na końcu rozmowy należy zaproponować jakiś produkt, jednak nasza praca nie miałaby polegać na sprzedaży produktów bankowych, tylko na pomocy dzwoniącym i mailującym klientom. Praca 3-zmianowa, świątek, piątek, czy niedziela. Przeszłam ten etap i dziś byłam na drugim - ostatnim. Okazało się, że pensja wynosi na początku 1670 zł brutto, a potem to, czy się zostanie w firmie zależy od...... naszych wyników sprzedaży :/. Czy ktoś się orientuje, jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
Witam, czy ktoś z was jedzie moze na szkolenie w poniedziałek do Wrocławia z EB? piszcie ;) czy ktoś z was był na takim szkoleniu? jak bylo? :) i co sadzicie o tej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do k86
Hej!ja jade do Wroclawia na szkolenie , jesli chcesz napisz do mnie na maila kaja36@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
napisalam maila czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyz
k89 ja byłam na tym skzoleniu jakie ś 2-3 tyg temu. Szkolenie świetnie! I pomimo 8 godzin, człowiek się nie nudzi. prowadzący trochę dziwny, ale nieważne. Dużo się można nauczyć. A prace w EB sami ocenicie, ja się na ten temat nie chce wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
No szkoda ze nie chcesz nic mowic...a co powiesz jezeli chodzi o noclegi? hostelcinema ? no i jak z wyzywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyz
Ja nocowałam w innym hotelu. Śniadanie, obiad i kawa podczas szkolenia zapewnione i bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do k86
A dlaczego masz hotel Cinema? ja mam Quality? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkkkkkkkhghhh
a jak sie pracuje w Skoku? Jakie pytania na rozmowie na stanowisko menagera? warto wogole podchodzic? Pierwsza umowa na jak dlugo i jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
HEj A NA JAKIEJ ULICY TEN QUALITY? nie wiem dlaczego ten... wiem ze jakis byl juz zajety gdzie wszyscy maja spac . A skad jedziesz na szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkkkkkkkhghhh
nie znam podstaw j.polskiego, ale zostane managerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do k86
jade z Zabrza ale ja mam info ze quality , szkolenie 12 tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
a ja jade z bytomia ;) napisz do mnie maila karolinapl@wp.pl. szkolenie zaczyna sie 11.04 . moze to jakies inne szkolenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiikkkssksskska
no to inne szkolenie bo moje 12 tego w innym hotelu-ja jestem doradca a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plkkkkkkkhghhh
jestm idiotka i lubie sie wymadrzac mam zawodowke wiec sie udzielama i poprawiam innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k86
tez ale placowka franczyzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś wybiera się na szkolenie z Millennium 20 kwietnia z okolic Gorzowa? nattalii87@vip.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc, zostałam zaproszona na rozmowe rekrutacyjną do Millennium, czy moglibyście podpowiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać na tej rozmowie. Bardzo zależy mi na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milpraca
Także przyłączam się do pytania jak wygląda rozmowa w Millenium banku na asystenta klienta, jakich pytań można się spodziewać? Jeżeli ktoś był na takjiej rozmowie będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tam z usługami
i pracą w eurobanku, ale reklamy kredytów gotówkowych eurobanku są najgłupsze z wszystkich reklam bankowych :/ od razu by miał lota na zieloną trawkę pomysłodawca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×