Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość zainteresowana Idea Bank
do Hania 123 zaaplikowałam na OM i analityka jak odezwą się do Ciebie to napisz proszę jak wygląda rozmowa i jaka pensja tego OM. ja tez napiszę jak się u mnie cos zmieni. ps. myslisz że na te stanowisla też robia AC na rozmowie rekrutacyjnej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana Idea Bank
do hania 123 ja zaaplikowałam na stanowisko OM i analityka. jak sie do Ciebie odezwa to napisz proszę, ciekawa jestem szczegółów. jak u mnie sie coś zmieni to też napiszę. PS. myslisz że na rozmowie rekrutacyjnej na takie stanowiska też robią AC? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
O fajnie. Jak coś się ruszy to oczywiście dam znać :) Sama nie wiem czy AC robią. Może ktoś z pracujących tam się wypowie?? A właśnie do AC przygotowujesz się jakoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pracownika pocztowego
Hej, możesz opisać swój dzień pracy?? jezeli chodzi o pozyskanie to bardziej chodzisz w ciemno czy w konkretne miejsca?? Ja mam niedlugo szkolenia bo tez sie dostalem, cos nowego dla mnie i doswiadczenie w bankowosci zdobede. Jak premia jakies mozesz podac konkretne kwoty np za zalozenie konta czy cos w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też eb
mam rozmowę z MOBem eb w tym tyg ile trwa taka rozmowa i o co może pytać - to rozmowa tylko z managerem czy będzie kilka osób hr itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaaaa
Do Pawel11111 Ja również czekam na szkolenie. Można wiedzieć czy jesteś z okolic woj. Lubelskiego lub Mazowieckiego? U mnie w mieście przyjęli mnie i jeszcze jedna osobę. Może komuś się przyda: Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej również w Credit AGRICOLE. Rozmowa jak rozmowa, podstawowe pytania: dlaczego chce u nich pracować, były scenki sprzedażowe, jak poradzę sobie z trudnym klientem itd. Standardowo również pytania o zarobki, niestety pani nie chciała powiedzieć jakie zarobki może zaproponować... Jak weszłam do tej placówki to pierwsze spostrzeżenie że maja niezły zapieprz. Robią tam wszytko od sprzedaży kredytów itp do obsługi kasowej. Raczej nie chciałabym tam pracować... Nie miałam doświadczenia z obsługą kasową i na pewno był by to duży stres na początek. Praca w nadgodzinach jeśli jest taka potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olivia
hej, jestem z wojewodztwa mazowieckiego, za tydzien mam szkolenia. jestem ciekawy czy od momentu szkolen jestem juz u nich zatrudnony i traktuja mnie jako pracownika tzn czy juz mi placa?? Wiesz cos na ten temat? U mnie nie bedzie obslugi kasowej, tylko bierzaca obsluga plus zdobywanie klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olivia od pawel 11111
jeszcze jedno-dostalas juz jakis dokument albo skierowanie na badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajowy Rejestr Karny
Zależy od stanowiska, z mocy ustawy wymóg niekaralności dotyczy Prezesów Banków, Członków Zarządu, Rady Nadzorczej, zwykłego pracownika nie...., a sprawdzając bank musi powołać się na przepis prawny, bez niego, albo błędny, KRK odrzuca taki wniosek. Dlatego samemu trzeba dostarczać, lub samemu wypełnić odpowiedni druk i przedstawić go wraz z dokumentami do zatrudnienia ( wtedy bank może pocztą wysłac do krk )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaaaa
Do Pawel11111 Czekam na telefon w sprawie szkolenia i podpisania umowy. Najpierw się podpisuje um. o prace i jedzie na szkolenia. Czyli pensje za m-c otrzymamy normalnie. Jeszcze skierowania nie dostałam, kwestionariusza tez nie. Koleś który mnie rekrutował powiedział, że zapisze mnie do którejś grupy szkoleniowej. Mam czekać na tel. U mnie też obsługi kasy nie będzie, wiec to chociaż jest na plus. A z tymi planami to nie wiadomo czy sie uda wyrobić. To zależy od osoby ale i od miasta w jakim się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
coś więcej? plany, zarobki- doradca detalicznego, klilkuletni staż w bankowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
do osoby która pyta o rozmowę w polbanku, zależy na kogo trafisz ale to standardowa rozmowa, poczytaj trochę o produktach b z tego mogą pytać, czym się różni karta debetowa od kredytowej np :P moja koleżanka miala takie pytanie no i ogolnie krotka charakterystyka wybranych produktow np karty kredytowej, jakies argumenty przedazowe... mnie tez pytali o to kiedy bank zaczal dzialac w polsce :) czyli wszystko i nic :) oczywiscie pytania typu jak sobie radzisz ze stresem, jak reagujesz na nerwowych klientow itp. ale zastanow się czy chcesz tam pracowac, to co sie teraz zaczelo dziac to istny hardcore :( kiedys bylo zajebiście a teraz trochę jak małpy w cyrku... a wynagrdzenie to tez zalezy czy juz pracowales/as kiedys w banku czy masz doswiadczenie w bankowosci? ile planujesz krzyknac na rozmowie? proponuje od razu wyrwac jak najwiecej bo pozniej na podwyzke dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olivia
od pawel1111 oki, w takmi razie czekam na ruch z ich strony. Dokładnie, zapewne spotkamy na tym szkoleniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolek
hej, byłam dziś na drugim etapie rekrutacji w kredyt banku na doradcę klienta. Mam czekać na odpowiedź do piątku.. myślę że dziś poszło mi całkiem nieźle, ale zobaczymy.. mam pytanie do już pracujących w tym banku, jak to wygląda ze szkoleniem? Czego dotyczą te szkolenia w ciągu dwóch pierwszych tygodni? Czy jest też szkolenie z inwestycji? Bo wiem że w planie sprzedażowym każdego doradcy są produkty inwestycyjne a ja jestem w tym kompletnie zielona:) i jak długi jest okres adaptacyjny w oddziale? Czyli ile mniej więcej będę miała czasu na to żeby zapoznać się ze wszystkim bez wyrabiania planów? Z góry dzięki za odpowiedź.. Mam tylko nadzieję że decyzja będzie pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
Hej, za kilka godzin mam rozmowe ( 2 ) z Dyrektorem Oddziału Operacyjnego, proszę o info czego się spodziewać, i jak wygląda kwestia zarobków na stanowisku Doradcy Klienta Detalicznego czy jeśli " zawołam" 2500-3000 brutto będzie ok? Miasto poniżej 100 tys. mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaffil
to chyba żart ja w sieciówce zarabiam 2 na rekę, a chciałam zmienic na prace w banku bo godziny pracy i jak taka stawka to nawet nie wybiorę się na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek w CA
heloł :) ja byłam wczoraj na rozmowie na DJ do CA, widać dobrze się sprzedałam bo już dzisiaj o 11 dzwonił do mnie dyrektor placówki że mnie chce i że moja poprzednia regionalna dała świetne referencje. I w tedy sobie pomyślałam o Boże! ona też mu bajki cisła ahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek w CA
um. na zastępstwo bo dziewczyna zaciążyła /śląsk/ zaśpiewałam 2500brutto podstawy na doradcę juniora a co raz się żyje, jutro rano dowiem się czy dyrciu mi tyle da :D a za miesiąc znowu będzie szukał bo sie w poniedziałek dowiedział że kolejna w ciąży hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek w CA
wszyscy co pisza że po pracy w banku ciężko o inną mają racje, od 2006 jestem związana z bankowością a szczerze wolałabym spinki w sklepie sprzedawać ale nikt mnie nie chce :( tylko banki ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wropol
byłem na rozmowie w polbanku ale placówka partnerska 3 mc- 1500 brutto potem 1800 marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalawalka
pracowalam dwa lata w banku i ostatnio zrezygnowalam z kilku wzgledow, po pierwsze znalazlam prace z lepszymi warunkami w eniro, jako sprzedawca bezposredni. w banku nikt mi nie gwarantowal sluzbowego samochodu, laptopa i takich zarobkow. poza tym okazalo sie, ze bez znajomosci z szefowa oddzialu nie mam szans na awans, wiec praca na kasie przez 8 godzin dziennie za bardzo mnie nie interesowala. a do tego jeszcze fakt, że nie miałam wykształcenia kierunkowego, czyli jakichś finansów, więc byłam trochę lekceważona. jak ktoś się decyduje na pracę - dobrze się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wropol
eniro to sprzedawanie wpisu do panoramy firm, szczerze mówiąc mając doświadczenie w banku prędzej bym odworzył doradztwo fin dot hipotek niż praca w panorami firm czy np w krd ale każdy robi co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalawalka
zmienilam prace wlasnie dlatego ze mimo ze mialam kontakt z ludzmi to bylam odsuwana i olewana przy podziale obowiazkow i w sprzedazy bardziej sie odnalazlam a tez i warunki finansowe dostalam duzo lepsze niz mialam poprzednio ale zgoda pelna: kazdy robi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurowroc
po jakim czasie od rozmowy z MOB + HR w eurobanku dzwonili do was z zaproszeniem na rozmowę z dyrektorem strefy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana Idea Bank
do hania123 i jak, odezwali się do Ciebie? u mnie cisza, ostatnio znowu dali duzo ogloszeń i zastanawiam się czy mają tak mało chętnych czy takie wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zasięgnąć jakichkolwiek informacji o sposobie rekrutacji na stanowisko Office Manager. Czy ktoś z Forumowiczów miał okazję brać w niej udział? Kilka dni temu dowiedziałam się, że otwierają nowe Oddziały m.in. w miejscowości, w której chętnie się zatrudnię. Odpowiedziałam już na ogłoszenie i teraz...........właśnie, chciałabym wiedzieć jak długo się czeka na jakąkolwiek odpowiedź, czego oczekują od kandydatów, co jest mile widziane. Myślę, że mam to co jest w budowaniu nowego oddziału najważniejsze, czyli doświadczenie. Byłam pracownikiem administracyjnym w firmie finansowej przez 2 lata, przez ostatnie pół pełniłam obowiązki Kierowniczki Oddziału (ponieważ osoba na tym stanowisku była na L4), mimo, że nie mam wykształcenie ekonomicznego ani administracyjnego. Posiadam dobre referencje od mojego byłego Pracodawcy. Proszę o podpowiedź czy mam szanse na prace na tym stanowisku, mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha, dla jasności: nie posiadam wykształcenia ekonomicznego ani administracyjnego, ale wyższe posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solis
Witam Mam pytanie o Polbank, w środę mam rozmowę na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego w Toruniu, czy ktoś z Was był może na rekrutacji w Toruniu? I jeszcze jedna kwestia, wiem, że rekrutują też na stanowisko Doradca Klienta Indywidualnego. Czy ktoś mi może odpowiedzieć, jaka jest różnica między Doradcą Klienta Biznesowego a Indywidualnego, chodzi mi o to, która posada jest atrakcyjniejsza i lepiej płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODP.POLBANK
Biznesowy czyli tzw.SBB ma od 4000brutto podstawy obsługuje firmy i ma mnóstwo papierów a indywidualny od 2500brutto obsługuje indywidualnego Klienta i też ma mnóstwo papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×