Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość CA
ja pracuje w jednym z bankow juz 3 lata i tak szczerze mowiac kusi mnie troche zeby zlozyc cv do credit agricole :) z tego co widze maja spoko oferte, wiec i lepsze mozliwosci na zrobienie planow pewnie... i ogolnie jakos tak mi sie wydaje ze firma idzie na przod jak piorun więc rozwija sie na dobre :) tylko ze juz tak utkwilam u siebie 3 lata mam umowe na czas nieokreslony i troche boje sie od nowa wszystko zaczynac... u nas mroz nie mroz z ulotkami trzeba biegac pozniej chorowac bo to sie czlowiek upoci :P pozniej go owieje i choroba murowana, a do roboty trzeba chodzic bo na zwolnienia zle patrza... ajjj błędne kolo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracaing
Witam czy ktos moze napisac jak teraz wyglada rekrutacja do ING? na stanowisko kasjer-doradca. słyszalam ze jest kilka etapów i ze trzeba rozwiązac jakis test. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: opiekun klienta w Open
Finance: nieprawda to co piszesz, najwyraźniej byłaś/eś cienki. Ja właśnie zaczynałam od tej firmy w CC- po 1,5 roku dostałam awans i zostałam Doradcą w Banku. Z moich najbliższych znajomych z CC o podobnym stażu pracy wszyscy awansowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda28
Mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko opiekun klienta w banku pocztowym.jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać,czego jeśli chodzi premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda28
Mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko opiekun klienta w banku pocztowym.jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać,czego jeśli chodzi premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik banku
Witajcie, Mam doświadczenie w bankowości(Warszawa)... i Alior Bank to najgorsze co mnie spotkało. Tylko Pamiętajcie każdy oddział jest inny i żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego trzeba znać tam ludzi, którzy wypowiedzą się obiektywnie. Jeśli chodzi ogólnie - Alior: bardzo ciężko zrobić plan w dodatku kwartalny, premie dostajesz po 2 miesiącach od zrobienia planu (ale i tak mogą Ci jej nie dać, albo odciąć), nagany, upomnienia- nawet za różnice na kasie w wysokości 1 zł, nadgodziny, za które Ci nikt nie zapłaci, o mobingu nie wspominając-bo to nie zależnie na jakim oddziale pracujesz możesz dostać od dyrektora regionalnego, czy prezesa telefon czy maila, że aż z krzesełka spadniesz....... Zarobki- niby w Aliorze takie wysokie- jeśli ktoś uważa że kwoty od 1200 zł netto (w Warszawie!) są wysokimi kwotami, to niech mu będzie- a w dodatku dostajesz lojalkę na rok czasu w wysokości 5000 zł. Więc osoby zainteresowane pracą w Aliorze- wasza decyzja. Ja zapraszam na stronę https://ilektoplaci.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pocztowego
Do eda28 Droga Edo, Nie licz na dużo. Podstawa 1400 plus prowizja. Ja pracuję w Mikrooddziale. Prowizja miesięczna, tyle dobrego. Bardzo ciężko wyrobic plany. A są bardzo duże. Realnie z prowizją około 1600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGRIKOLKA
To w takim razie Credit Agricole jets bankiem mlekiem i miodem płynącym bo ja jako doradca mam 2800 na ręke podstawy, małe miasto!!!!!!!!! dajesz się robić w balona koleżanko z pocztowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Agricolka
A jaką masz podstawę ? Bo te 2800 netto to z premią chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGRIKOLKA
No widzisz skarbie, otóż nie z premią tylko moja podstawa wynagrodzenia. Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idsiidfififdsfd
Witam!!! Zostałem przyjęty do pracy w jednym z krakowskich oddziałów banku {tajemnica} no i problem polega na tym iż nie wiem czy moje wynagrodzenie nie jest zbyt niskie. Dodam ,że nie mam doświadczenia . Jestem absolwentem ekonomii. Moje wynagrodzenie to 4 tysiące brutto na początek plus premia kwartalna (tylko w wypadku jeśli spełnię odpowiednie wytyczne). Uważacie ,że są to dobre pieniądze na początek ??? Z moich wyliczeń wychodzi ,że ciężko będzie mi się utrzymać za takie pieniądze. Mam dość już życia z kilkoma osobami w wynajmowanym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
He he dobre:) 13 grudnia udaj sie na marsz do Warszawy przeciwnikow Donalda Tuska i zapytaj sie go "Panie premierze, jak zyc? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssssssaqaa
idsiidfififdsfd, za 4 tysie brutto ciezko sie utrzymac?? Ja dla twojej wiadomosci mam 2 tysie bruuto w Eurobanku , umowa druga, miasto 60 tysiecy , tez tanio u nas nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Agricole
właśnie zdecydowałam się na CA, zaczynam od stycznia :) Odrzuciłam Raiffeisena i PKO BP, mam nadzieję, że to była dobra decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa w Agricole
Jeśli odrzuciłaś pracę w PKO BP w oddziale a nie w regionie, departamencie itd. to była BARDZO DOBRA decyzja z Twojej strony. Wiem co piszę... A dlaczego zrezygnowałaś z Raiffeisen Bank ? Ja właśnie zastanawiam się nad złożeniem tam aplikacji. Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w tym banku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Agricole
tak, to była praca w oddziale PKO BP... więc dzięki za pocieszenie :) Co do Raiffka to skopiuje Ci to, co przed chwilą napisałam w innym topicu dziewczyny która tam właśnie i się pytała o rekrutację: "Ja miałam tak: 1-szy etap: rozmowa z Dyrektorem oddziału, standardowa, coś o mnie, dlaczego ten bank, rozmowa o moim dotychczasowym doświadczeniu, jaką widzę dla siebie ścieżkę rozwoju, co wiem o produktach bankowych z zakresu detal i obsługi MSP; żadnych scenek, rozmowa fajna, konkretna i merytoryczna 2-gi etap: telefoniczna półgodzinna rozmowa z Panią z HR, też standardowo, w celu poznania jaką jesteś osobą i opowiedzenia bardziej szczegółowo o dotychczasowym doświadczeniu podstawa na początek to 2500-3000zł/m-c brutto plus podstawa, dokładnie już nie wiem bo zrezygnowałam Panią, która do mnie zadzwoniła na koniec poinformowałam, że niestety rezygnuję- w Raiffku walczyłam o umowę zastępstwo, dostałam propozycję umowy o pracę w CA, a tu też fajnie można sie rozwijać z MSP. Pani zareagowała bardzo pozytywnie, życzyła mi spełnienia zawodowego i czułam, że to było autentycznie serdeczne Polecam Raiffa, mam nadzieję, że się dostaniesz, ja mam tylko nadzieję, że nie zrobiłam błędu z moją decyzją. Raiff ma świetne opinie jeśli chodzi o stabilność i poczucie bezpieczeństwa pracownika. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa w Agricole
"która tam właśnie aplikuje* i się pytała o rekrutację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Nowa w Agricole a jaką dostałaś podstawę na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa w Agricole
Bardzo Ci dziękuję za przybliżenie, procesu rekrutacji i info. o wynagrodzeniu :-) Po lekturze Twojego postu zdecydowanie wysyłam aplikacje :-) Powodzenia w CA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nowa w agricole
ile dostałas wynagrodzenia brutto w CA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacaca
ja też pracuję w ca od roku i ta podstawa 2800 to lekka przesada, tyle to mają ale osoby z dłuuuuuuuuugim stażem. Ale w sumie co oddzial to inaczej. Ja się zraziłam i szukam pracy, w umowę zastępstwo lepiej się nie pakować bo potem tylko żyjesz złudzeniami, że dostaniesz normalny etat. Plany w ostatnich miesiącach kosmiczne. I to wciskanie wszystkiego na siłe... Nie nadaję się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacaca
do mznxbc idealnie ujęte, tak jakbym opisała swój dzień w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do "caca"
nie wiem w jakim regionie pracujesz ale ja też pracuje w CA od 3 lat i podstawa 2800 jest jak najbardziej realna, i nie tylko dla doradców seniorów ale dla "doradcy". Sama znam przypadki gdzie doradcy zarabiają netto ok 4000 i wcale nie są seniorami. Znam też przypadek osoby, która pracuje 5 lat i ma podstawe 2300 netto. Więc jest różnie Nie do końca jest tak jak mówisz. Nie trzeba być pracownikeim długoletniego stażu. Jeszcze wcześniej w CA było mnóstwo podwyżek za wyniki i nie tylko w ten sposób ludzie wypracowali sobie fajną podstawę wynagrodzenia. Dzisiaj oszczędzają na czym się da. Nawet nie ma w tym roku choinek i imprezy firmowej a nawet głupiego kalendarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacaca
No właśnie i tu jest ten problem, przebicie między nowym, a "starym" pracownikiem jest ogromne. Wiem, że mają nawet po 4000 bo u mnie w PB też takie osoby były. Ja widocznie źle trafiłam, nie dość, że kombinowanie z umowami to jeszcze groszowa podstawa (jak na bank). I oczywiście uzasadnienie, że jestem nowa, niedoświadczona itp....ale plan oczywiście taki jak reszta, bo oficjalnie jestem na równi z całą resztą doradców. Demotywujące to strasznie, bo nie mam takiego doświadczenia jak osoby z 5-10 letnim stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nowa w CA
ja dostalam podstawy 2800 brutto ale z tego co tu widze powinnam była jeszcze negocjowac... cholera.... A Wy ile macie w ca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa w Agricole
Widzę, że jest tu również temat Raiffeisen Bank poruszony. Podczas rekrutacji jaki zakres obejmowało pytanie "co wiem o produktach bankowych z zakresu detal i obsługi MSP". Tylko ogólniki jakie produkty posiada bank dla klientów indywidualnych i MSP, czy należało odpowiedzieć bardziej szczegółowo np. wymienić rodzaje kart kredytowych dla klienta indywidualnego itd. ? I czy szkolenie wdrożeniowe jest przeprowadzane ? Jeśli tak jak ono wygląda ? Bardzo proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nowej w Credit Agricole
jeśli dostałaś na początek 2800 brutto - czyli wychodzi 2050zł netto to uwierz mi, że naprawdę nie jest to zła stawka na począek, choć faktycznie są cwaniacy co dostają dużo więcej, jak to robią, nie wiem... Ja na początku w 2008roku dostałam 2100 brutto, to wychodziło ok 1550 na rękę, dziś jako Seniorka mam 4300 brutto a i tak wcale nie uwazam, ze to sporo, pomimo tego, ze na reke wychodzi 3060 zł samej podstawy bo znam ludzi, ktorzy są stopień niżej ode mnie i mają 5000 brutto.:( W tym banku nigdy nie było sprawiedliwości jeśli chodzi o wynagrodzenia. Moja złota rada to tych, którzy się tam wybierają: Bądzcie rządni i chcijci jak najwięcej, gwarantuję, że będziecie miło zaskoczeni!!! Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n,dndndndnd
kurcze widze ze niektorzy tu niezla kase zarabiaja, dla mnie to niezla bo mam 1500 brutto tez w bankowosci, nie bede sie chwalila:P gdzie ale to zenada, kurcze no nie rozumiem dlaczego tak nędznie placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim, dostalam prace w Millenium na stanowisku Asystent Klienta i zaczynam w styczniu od 2 tygodniowego szkolenia w Wawie. Czy jest moze na forum ktos, kto przeszedl takie szkolenie i pracuje w Millennium? Czy z tego szkolenia mozna duzo wyniesc? I jak wygladaly pierwsze dni w pracy? Bardzo prosze o odp, i z gory dziekuje. PS a moze ktos jedzie z Podlasia na szkolenie do Wawy w polowie stycznia? prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziek83 - ja pracowalam w Mille, szkolenie jest nawet przyjemne, z tym, że nie wiem czy masz jakies doswiadczenie w bankowosci, jesli nie to mozesz sie lekko przestraszyc ogromu wiedzy jaki będą Ci kłaśc do głowy w ciągu tych dwoch tygodni.. ogólnie zakwateruja Cie w dobrym hotelu, ze sniadaniem, zajecia trwaja od 8 do 17 nieraz zwalniają wczesniej. Musisz pamietac, ze szkolenie szkoleniem pewnie czegos sie nauczysz ale najwiecej nauczysz sie w pracy w oddziale. Jesli chodzi o pierwsze dni w pracy to na pewno dostaniesz czas na adaptacje, czyli najpierw posidzisz sobie za kim kto bedzie obsługiwał klientów, zobaczysz jak to wszystko wygląda w praktyce, system, rozliczanie kasy, później dostaniesz swoje uprawnienia i bedziesz juz pracowac na wlasny rachunek. Jesli masz jakies dodatkowe pytania, to prosze bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×