Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Pracownik Pocztowego
Do Alim Ja pracuję od 6 miesięcy w Pocztowy. Nie jest tak źle. Mam bardzo przyjazną dyr. Tez byłam na szkoleniu w Warszawie. Powiem, że dużo tam będzie chodzenia. Bo drugi tydzień szkolenia będzie odbywał się w znaczącej odległości od noclegu. Generalnie jeśli chodzi o pracę, to fakt, plany są dość duże ale do zrealizowania. Bardzo pomaga dyr. Jeżeli chodzi o płace to podstawa to najniższa krajowa, ale przy wykonaniu planów w około 80% można sporo zarobić. Ja na chwilę obecna nie narzekam. Wcześniej pracowałam w ubezpieczeniach. Na miasto w jakim mieszkam (około 50 tyś. mieszkańców) to zarobki są spore. Ciśnienie jest, ale najważniejsza jest współpraca. Szczerze polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE OSZKOLENIE
Czy ktoś wie w jakim mieście Credit AGRICOLE szkoli pracowników ? czy w ogóle mają szkolenia wstępne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w GetinBanku
stanowisko Doardca klienta ale w sumie to chyba to stanowisko multifunkcyjne bo i obsługa kasowa i plany sprzedazowe. Pytanie: jakie są podstawy, ile mozna zarobić z premii, czy plane są realne i do zrobienia, jaka ogólnie jest atmosfera w tej firmie? pls o pilne ingo gdyz w przyszłym tyg mam iśc na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviaaaa
Do Pracownika Pocztowego Dla mnie to również cenna opinia, przeszłam rekrutacje i jadę na szkolenie do Wawy niebawem. Fajnie, że ktoś wypowiada się pozytywnie o tym banku. A mogę zapytać na jakim stanowisku jesteś? Ja mam być tzw. Opiekunem Klienta. Była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, że praca wygląda tak, że jeden dzień jest się w terenie a drugi w placówce. Czy możesz mi przybliżyć jak to w praktyce wygląda? Moje miasteczko tez ma ok 50 tys mieszkańców ciekawe czy uda sie te plany wykonać... Jakie są plany możesz zdradzić:)) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajowy Rejestr Karny
czy bank-pracodawca ma prawo sam wystąpić z zapytaniem do KRK o prcownika bez wypełnionego i podpisanego przez pracownika formularza "zapytanie o osobe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re: Krajowy Rejestr Karny
tak, może i ma do tego prawo, tak robi np. Idea Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
a czy jest ktos moze kto pracuje albo wie cos o polbanku? chodzi o warszawe... bo sporo bankow jest wymienionych a ja ciekawa jestem jak jest w polbanku :) jak ktos wie albo pracuje, proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Pocztowego
Do Oliwii Praca naprawdę nie jest zła. Z tym terenem to jest tak,że na początek wyszukujesz zakłady o obniżonym ryzyku (rządówka, samorządówka i duże firmy o dodatnim bilansie). Te zakłady mają w naszym banku preferencyjne warunki. Ja pracuję w Mikrooddziale z jeszcze jedną dziewczyną. Jest duża swoboda. To wy będziecie decydowac jak zagospodarowac sobie czas. Jeżeli chodzi o plany to przez pierwsze trzy miesiące są naprawde duże przywileje, a plany niskie. Nie ma co się obawiać. Ja teraz mam normalny plan. Nie jest źle. Premia miesięczna. Nie musisz wyrobić określonych procent planów żeby dostać premię. Tyle ile wyrobisz tyle masz. Jak zaczniesz pracować to na pewno będziemy miały kontakt. Też pracuję na stanowisku opiekun klienta. To moje gg 9762221. Jeżeli chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajowy Rejestr Karny
Możesz mi jeszcze podac jak to się odbywa, bo z tym prawem banku do takich czynności nie jestem przekonany ( w KRK - telefonując do porad prawnych, powiedziano mi, że bank jako pracodawca, nie moze sam wystąpić z zapytaniem ), zazwyczaj sam donosiłem takie zaświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankowa
taaa wysokie zarobki....i premie....może kiedys kilka lat temu takie byly w Polbanku. pracowalam tam przez ostatnie 3 lata od kasjera lidera po doradce. na kasie zapierdzielasz ( w zaleznosci od transakcyjnosci placówki) plus zaju=mujesz sie papierkowa robota placowki i jeszcze masz plany na ktore tak naprawde nie masz czasu( najlepiej dogadac sie z jakims doradca zeby sie dzielic klientem) po drugie np kaza ci robic plan w kredycie a nie masz dostepu do programu w którym składasz wniosek...żen... doradca...przede wszystkim baza...placowki ktore maja dobrych klientów moga wyrobic plany...nie wiem jak teraz ale jak nie zrobisz planów z kredytów to za depozyt dostajesz polowe ( oczywiscie jesli masz go zrobionego) a jesliz robisz kredyty a depozytu nie to dostaniesz gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel11111
Witam, ja tez mam zacząć pracę w banku pocztowym w mikrooddziale Trochę się obawiam czy poradzę sobie z wyrobieniem planów i ogólnym zdobywaniem klientów?? Czy może ktoś opowiedzieć jak się tam pracuje, jak wygląda zwykły dzień?? Jak wyglądają szkolenia?? Proszę o jakieś ewentualne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krajowy rejestr karny
Bank jest uprzywilejowaną jednostką w tym zakresie z uwagi na to, że jest instytucją zaufania publicznego i są ścisłe wymagania aby pracować w Banku dlatego może bez Twojej zgody wyciągnąć taki raport. Tak jest między innymi w Credit Agricole. Ja się dowiedziałam, ze mnie sprawdzali dopiero po roku ;) Masz dostęp do danych ścisłego zarachowania takich jak: dane klientów, ich sytuacje finansowe, zadłużenie i inne dlatego banki sięgają po takie narzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajowy Rejestr Karny
W takim razie pracownicy udzielający "porad prawnych" w KRK są niedoinformowani...A to Polska właśnie....ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROBANK -WROCŁAW
jak wygląda rekrutacja tj. ile jest etapów ja miałam tak dotychczas: 1. dzwoniła pani z HR gadała z 20min 2 .zadanie na meila managera "mocne strony oferty eb" na 3. znów tel - inna pani zaproszenie na rozmowę 4. czeka mnie rozmowa ile jeszce etapów? jakie scenki preferuje eb ? mam doświadczenie w sprzedaży ponad 2 lata ale nie bankowość mogę liczyć na 2500 brutto ? Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eurobank
Ja po tych etapach miałam jeszcze: rozmowe w oddziale z managerem, następnie miałam przygotować analize danego miasta po względem, liczby mieszkańców, liczby dużych, średnich i małych firm, cos pod względem ilości nauczycieli czy placówek oświatowych , lekarzy, bogatych rolników - to tyle co pamiętam. Następnia managerka zadzwoniła do mnie z zaproszeniem na rozmowe z dyrektorem strefy. I to miał być ostatni etap. Niestyety nie pojechałam, gdyż dostałam informacje, że zatrudniają mnie w innym banku- jak sie okazało nie zatrudnili mnie- Pani dyretkto oddziału kazała mi przyjechac po dokumenty do zatrudnienia, przyjechałam, wypełniłam, zawiozłam, i ....ups...Pani Dyrektor " zapomniałą, że jeste jeszcze jeden etap rekrutacji z Dyrektorem Regionalnym - któremu sie nie spodobałam) wiec zostałam z " ręka w nocniku"...:/ Powodzenia. PS. Z zarobkami, gdzieś czytałam że pierwsza umowa na 1700 brutto, ale nie chce mi sie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobank
co do eurobanku to proponuja 1500 netto wiec hmm standart. poprostu podstawa i prowizja, ale mozna zdobyc doswiadczenie. gdzies trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy
Jak praca w tym banku, jak odbywa się pozyskiwanie klienta?? Podstawa i prowizja?? Da się w miarę zarobić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROBANK- WROCŁAW
dziękuję za odp.. czyli jeszcze dużo przede mną. ja mam rozmowę na św. mikołaja 72. prace o tych mocnych stornach wysłałam na meila jakiegoś faceta managera a laska dzwoniła z zaproszeniem na rekrutację. zdziwiłam się bo zadzwonili kilka godzin po wysłaniu cv. czyli ja też mam w placówce banku no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROBANK- WROCŁAW
a jak wyglądała rozmowa z managerem placówki ta pierwsza ? sami przedstawiają ile dadzą podstawy czy czekają aż zaproponuje się samemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eurobank
W moim przypadku, zapytała, powiedziałam 2300-2500 brutto, ale powiedziałam, że to jest do negocjacji ( małe misato, mam 3 lata doświadczenia w bankowości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EUROBANK- WROCŁAW
dziękuję, kurcze zależy mi żeby dostać jakąś pracę bo obecnie nie mam. najbardziej boję się scenki sprzedażowej takiej bez sensu typu samoopalacz dla murzyna - miałam takie ostatnio. są jakieś strony w necie gdzie można nauczyć się "sprzedawać" takie samoopalacze itd - czy chodzi tylko o to żeby się nie poddać na rozmowie i próbować sprzedać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy
Proszę napiszcie coś na temat pracy w tym banku, zastanawiam się czy przyjąć tę ofertę. Niby mogę nabyć doświadczenia w bankowości ale zarobek niepewny. Plus jest taki ze mogę się nauczyć pracy w tym obszarze i zmienić malo ambitną prace ale o stalych dochodach. napiszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobank
mi powiedzieli wprost ze zmienily sie oczekiwania i nastawienie kierownictwa-nizsza podstawa 1500 a nie 2000 i chca ludzi z doswiadczeniem (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re: eurobank
trzymaj sie od tego banku jak najdalej - to istnych chiński obóz pracy za miseczke ryżu! każą Ci wciskać wszystko co się da każdemu kto przyjdzie do placówki, oferta dla klienta droga jak diabli, głównie bazujesz na emerytach i rencistach i upychasz pozyczki po 2-3tys a jak i to nie przechodzi to wciskasz karte kredytową i każesz klientowi iść do bankomatu a potem spłacać tylko kwotę minimalną, że niby ma tak niską ratę. Klient do śmierci nie wyjedzie z tego załdużenia a jak cos spłaci to i tak zaraz wybieże ponownie z bankomatu! No i codzienne raporty, raporty i jeszcze raz raporty! Jak nie masz planu to zjeb*** i plany naprawcze i codzienne tłumaczenie się rano: co zamierzam dziś zrobić, i wieczorem: co zrobiłem i dlaczego tak mało! ogólnie tragedia, chyba tylko w citi banku jest jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana idea bank
Do Hania 123 I jak ? aplikowałaś na tego office manager?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Tak. Wysłałam dokumenty wczoraj. Wysłałam dwie aplikacje i na OM i na kasjera. Sama nie wiem co bym wolała. Office Manager jest chyba bardziej ambitną posadą ale i bardziej odpowiedzialną. Ja się odpowiedzialności nie boję ale za tym muszą stać odpowiednie pieniądze. A jak nie to to i kasjer za 2500 brutto bez planów sprzedażowych jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Przepraszam, że nie zapytałam a Ty w końcu jaka podjęłaś decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka569
Hm tak czytam i czytam o EURObanku... nie wygląda to zachęcająco, chociaż maksymalne "zaproduktowanie" klienta jest wymagane wszędzie. Duuuże plany, mizerny budżet na marketing... ulotkowanie przed oddziałem przez pracowników... porażka, ale takie są oczekiwania góry... Interesuje mnie praca Managera Oddziału Bankowego w dużym mieście. Czy ktoś wie jakich pieniędzy obecnie można oczekiwać na tym stanowisku? Jakie są plany miesięczne? Czy plany są realne do zrealizowania, czyli czy można liczyć na premię? Na jak długo dają umowę? Chcę zmienić pracę i zbieram opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COŚ O CREDIT AGRICOLE
Proszę napiszcie coś o Credit Agricole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
jjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×