Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

do bph Do mnie zadzwoniła pani i porozmawiałyśmy chwilę o warunkach itp. Następnie powiedziała że chce przeprowadzić ze mną pierwszy etap polegający na rozmowie i zalatwiłyśmy to przez tel. Pytała różne rzecz, przeprowadziłyśmy rozmowę na zas. ona klientka ja pracownik i popytała o firmę itp. Następnym II etapem jest udanie się do banku na Assessment Center czyli bad. kompetencji zorganizowane w grupach. Troszkę na ten temat poczytałam w internecie ale miałam nadzieję że ktoś był i poda przykłady zadań i ćwiczeń jakie mogą się pojawić na AC. Po Assessment Center będzie rozmowa z menadżerem czy kimś takim w cztery oczy. Tyle wiem na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
To ja nie miałam takiego spotkania w grupach, miałam dwie rozmowy telefoniczne a trzecia to spotkanie w placówce. widocznie nie wszędzie przeprowadzają rozmowy tak samo. Jestem ciekawa ile można zarobić na stanowisku doradcy klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
pamiętam, jak aplikowałam do Lukas Banku, mialam takie spotkanie w grupach. Na początku mieliśmy napisać o metodach promocji banku, później to przedstawić, na koniec losowaliśmy karteczki z wycieczkami do różnych miejsc i mieliśmy przekonać inne osoby w grupie do swojej wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aplikuje na stanowisko asystenta do obsługi telefonicznej, (tel. przychodzące - tak powiedziała mi pani rozmawiająca ze mną przez telefon) i ciekawa jestem co mnie tam bedzie czekać bo igdy nie brałam udziału w AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiś
Wczoraj ktoś do mnie napisał na tym forum i podał swój nr telefonu. Nie zdążyłam się odezwać a już dziś widzę,że nie ma tego postu. W takim razie ja proszę o kontakt na maila gabi.ow@wp.pl tam porozmawiamy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki w Kredyt banku jako doraca to 1500 na ręke, eurobank 1900 brutto jako nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie coś na temat zarobków w Multibanku, idę na rozmowę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, A co odpowiadacie na takie niby banalne pytanie: - dlaczego wybrała Pani pracę w naszej firmie ( banku); - słabe i mocne Pani strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallol
do Mag: - nie będę Ci podawała gotowej odpowiedzi, tylko musisz się wysilić, chyba znasz swoje mocne strony i słabe? każdy człowiek jest inny ;) co do tego dlaczego chce się pracować w danej firmie to zawsze mówię dużo o prestiżu danej firmy, o możliwościach jakie daje praca w danej firmie, ogólnie wszędzie mówię to samo ;) po tylu rozmowach to na każde głupie pytanie znam odpowiedź! Co do pracy w banku to mogę powiedzieć jak jest w Wawie. W Eurobanku na początek się dostaje 2400brutto, później 2900. W Citi Handlowym na stanowisku kasjerskim 3000brutto, w Idea Bank na kasie dostaje się 2500brutto. Oczywiście plus prowizja, oprócz Idea gdzie prowizji jako takich nie ma,chyba że się dogada kasjer z Bankierami. Wiem, że w Deutsche Banku dają na stanowisku doradcy z funkcją kasjera 3500brutto, w Millennium 2500brutto. Ja zrezygnowałam z pracy w IB, teraz szukam pracy w innych bankach. Miałam rozmowę telefoniczną w BPH i spotkanie w DB w innym mieście, więc pewnie też inne zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
Trallalol, czy wiesz może jak sie kształtują zarobki w bph?, doradca klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Czytając to forum dziękuję Bogu, że zadzwoniono do mnie do Idea Banku. A generalnie w jakim banku według Was warto się zatrudnić??? Pytanie mam jeszcze do osób pracujących W Deutsche Banku. Jak z planami, czy możliwe do realizacji oraz jak wynagrodzenie oraz atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallol
Nie wiem jakie zarobki są w BPH ale powiedziałam standardowo ile chcę zarabiać ;) Z tego co wiem to w DB plany są do realizacji jak się pracuje w oddziale w dobrym punkcie :) dużo dzwonienia i pozyskiwania samemu nowych klientów :) Idea Bank... bardzo średnia organizacja całej instytucji, duży nacisk na składki regularne, mniej na kredyty. Jeśli chodzi o Office Managera to w sumie widziałam, że dziewczyny się męczyły na tym stanowisku, ale szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bor.yss
ktos ma jakies doswiadczenia zawodowe zw z bankiem meritum?, interesuje mnie praca w centrali w gdansku, jak atmosfera? zarobki? warunki pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
rtalalol można wiedzieć ile im powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
Bo ja się zastanawiam czy nie podałam za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt. o BGŻ
Czy w BGŻ jest straszny nacisk na telemarketing- chodzi mi o stanowisko Doradcy Klienta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1988
Do mnie tez dzwonili z BPH, ubiegam sie o stanowisko Asystenta ds Telefonicznej Obslugi. Mozecie mi powiedziec jak wyglada ten 1 etap czyli rozmowa telefoniczna? jakie pytania padaja i jak warto odpowiadac? Jeslic chodzi o zarobki to jak sie ksztaltuja? jakie oczekiwania finansowe podalyscie dziewczyny na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyatania na 1 rozmowie telefonicznej były standardowe, dlaczego chce pracować, ile zarabiać?, doświadczenie. Ja podałam 3000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedż Bgż
Jest straszny nacisk na sprzedaż, zwłaszcza pod koniec kwartału. Najważniejsze telefony do klientów, kolejka do kasy może się nawet wokół oddziału zawijać a trzeba iść na zaplecze i dzwonić.Doradcy z realizacją planu poniżej 80%"będą odcinani"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflection
do Majka1988 : jutro ponownie zaczynam pracę w BHP - tym razem na tym stanowisku o którym piszesz. Rekrutacja jest w formie AC. Trwa to jakieś 3 godzinki. Jedno zadanie grupowe, jedno indywidualne i rozmowa z team leaderem. Nie ma się czego bać. Ja stresowałam się bardzo a wyszło bardzo fajnie i przyjemnie. Dużo lepiej niż standardowa rozmowa o pracę. O zarobkach powiedzą jak przejdziesz AC ale jest taki standard który oferują. Kwestia tego jaki etat wchodzi u Ciebie w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflection
do Majka1988 - sorry dopiero teraz doczytałam , że masz na myśli pierwszy etap. Miałaś już tą rozmowę? Jak coś to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1987777
Hej wszystkim.....zostałam wstępnie przyjeta na praktyki do Polbanku... jedzie ktoś z Was na szkolenie 2.07.2012 do Warszawy? czego moge się spodziewać na tym szkoleniu? proszę o jakies sugestie i odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atezmampytanie
Witam, mam umówioną rozmowę w banku BPH. Nigdy wcześniej nie miałam doświadczenia z bankowością, ale oczywiście doświadczenie w sprzedaży i wykształcenie kierunkowe posiadam. Mniejsza z tym. Czy jeśli zostanę przyjęta to ile trwają szkolenia i główne pytanie- czy szkolenia z BPH odbywają się w różnych większych miastach Polski czy tylko w Warszawie? Ile trwa szkolenie przed zatrudnieniem? I czy odbywa się na miejscu czy zawsze jest to wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do atezmampytanie - na jakie stanowisko Doradca w Placówce ? ja jestem w trakcie rekrutacji....ile miałaś etapów rekrutacji ? ja jak na razie przeszłam 2 rozmowy tel. i teraz mam czekac na termin spotkania z Dyr (tylko nie wiem czy to ostatni etap)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolka75- spotkanie z dyr. to już ostatni etap, ja juz jestem po takiej rozmowie, czekam na odpowiedź. Składałam na doradcę. Też jestem ciekawa gdzie są szkolenia prowadzone. Ciekawa jestem też wynagrodzenia na tym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miśka4111
Ja mam rozmowę w piątek - odezwij się do mnie na gg jak możesz 39906043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm hmmm hmmm
Hej, Orientujecie się może jaką kwotę można rzucić na rozmowie w Kredyt Banku? w mieście mniejszym niż Warszawa? W Wawie zawsze podawałam 3000brutto ale wiem, że w mniejszych miastach takie kwoty są zbyt duże. Nie wiem czy jak powiem 2500brutto to czy będzie dobrze.. Macie jakieś doświadczenia z KB? chcę się wyprowadzić z Wawy do innego miasta, tam szukam pracy ale nie wiem czy dobrze robię, tym bardziej, że otworzyłam sobie właśnie drogę powrotu do Eurobanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik KB
2500 brutto miałam w 2009 roku i to było niby za dużo, w mieście 100 tys mieszkańców.Teraz standard to 1500 na rękę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmm hmmmm
Byłam na tej rozmowie w KB. Strasznie mnie przemaglowali. Zaprosili mnie na drugi etap jakiś typowo sprzedażowy ze scenkami etc. Mieliście tak też? Ogólnie to nie odniosłam fajnego wrażenia z tego banku, więc raczej nie będę chciała z nimi współpracować. Powiedziałam 2500brutto. Nie zrobiło to chyba na nich wrażenia ;) ale jakby zaproponowali mi 1500zł netto to nie ma mowy. Mój chłopak w Polbanku (Warszawa) miał podstawę 3800brutto. To się nazywa solidna podstawa ;) a 1500zł? z czym do ludzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×