Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Polbankówka
Trochę to dziwne, że mam podawać ile chcę zarabiać, a nie wiem dokładnie jaki będzie zakres moich obowiązków... Nie wiem kompletnie ile powiedzieć jeśli spyta o zarobki, dużo łatwiej byłoby mi gdybym jednak znała chociaż ogólny zakres obowiązków. A co jeśli podam za dużą różnicą między tym co w oddziale a rozmową z HR? I w ogóle miałam mięc jeszcze rozmowę z regionalnym, ale dyr. zadzwonił do mnie, że odezwą się do mnie z HR. Czy tzn., że już z regionalnym nie będę miała? Szczerze to naczytałam się różnych for i teraz mam namieszane w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGZ
Witam ! Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej o pracy w BGZ na stanowisku Doradca Klienta Instytucjonalnego - a dokladniej jakie sa zarobki na tym stanowisku i czy stosuje sie telemarketing na poziomie call cetnter tj. dziekuje czy jest nacisk by wisiec na sluchawce non stop ? Z gory dziekuje za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1234567
Do Polbankówka. Podaj kwotę na rozmowie w miarę wysoką, jeżeli masz doświadczenie w bankowości i powiedz jednocześnie, że jesteś otwarta na propozycje ze strony przyszłego pracodawcy bo zależy Ci na tej pracy. W Polbanku dochody brutto są na poziomie 2000-2500 brutto, hipoteka/firmy ponad 3000 brutto. Niedawno z tamta odeszłam i wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick_Diaz
Witam drogie Panie. Naczytałem się dużo dziwnych rzeczy na Waszym forum odnośnie pracy w bankowości, zakładam, że z 70% to prawda reszta to fikcja, albo po prostu zdarzają się tu osoby o słabej wierze w swoje możliwości. (biegunka przed praca). Moja sytuacja wygląda tak- mam lic z ekonomii oraz mgr z finansów. Zero doświadczenia zawodowego ;) Chciałbym rozpocząć pracę w banku, ale jest pewna masakra podczas rekrutacji jeśli chodzi o oczekiwania przyszłego pracodawcy - minimum 1, 2 lata w bankowości. Jak to przeskoczyć? 99% ogłoszeń jest takich. Jeśli możecie wrócić pamięcią do czasów kiedy zaczynałyście proszę powiedzcie czy sytuacja wyglądała podobnie? czy robiłyście coś sobie z tego? Czy po prostu słałyście CV z nadzieją, że się uda? Ja mógłbym pracować w każdym banku bo zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest podobny schemat jeśli chodzi o stanowisko doradcy/sprzedawcy/bankiera itp. podstawa->cele->realizacja->premia. A to czy ktoś będzie do mnie mówił zdrobniale, po imieniu, po nazwisku, czy będzie mnie wołał na dywan to mam na to wyjebkę :) nigdy nie przejmowałem się takimi rzeczami, słuchałem rad, uwag, komentarzy - stosowałem je i robiłem swoje. Nie zwracam na coś takiego uwagi bo jest mi to obojętne ;) Czy ktoś mi odpowie: czy bez doświadczenia zawodowego w bankowości, jako świeżak mam szansę znalezienia pracy? Pozdrawiam i buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick_Diaz
Aha bym zapomniał.. Jakie banki dają najlepszą ofertę podstawy dla nowych? Muszę to wiedzieć, żeby ustalić sobie pewną chronologię podczas słania CV i LM Miejscowość 150 tys mieszkańców. Pozdrawiam, buziaki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow(Eurobank)
Eurobank i Lukas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie zdanie o letnich płatnych praktykach dla studentów w bankach? Są czegoś warte? Ten trzymiesięczny okres przyda się w późniejszym poszukiwaniu pracy w banku? Może się czegoś nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polbank - pytanie
Mam pytanie do pracujących w Polbanku. Zaproponowano mi stanowisko Doradcy Klienta. Praca w małym oddziale w duzym mieście, zatrudnienie przez EFG Poldystrybucja. Praca niby pn-pt w godzinach 10-18. Na innym forum było napisane, że ogólnie tak jest na umowie, ale do pracy trzeba przyjść min. pół godziny wcześniej, obsługa do ostatniego klienta plus jakies raporty, więc często wychodzi koniec pracy faktycznie ok 19 a nie o 18 i niby za te dodatkowe godziny nie jest płatne. Czy ktoś może mi to potwierdzić bądź zaprzeczyć i opisać jak jest faktycznie? Mam miec umowę na zastępstwo. Czy ktoś wie jak Polbank traktuje osoby, które są na takich umowach a osoba na którą było zastępstwo wraca do pracy? Szukają nowego stanowiska czy też wylot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1234567
Do Nick_Diaz. W ofertach pracy zazwyczaj jest napisane iż wymagają doświadczenia zawodowego. Jednak jest zawsze szansa dla osób, które potrafią się "sprzedać". Często padają pytania o działania jakie byś podjął aby pozyskać klientów, nie pokazuj też zbytniej pewności siebie bo to często nie jest mile widziane. W banku potrzebują potulnych osób aby po nich jeździć...... Swoje ambicje pokaż dopiero jak otrzymasz prace :) Zdarzają się też na rozmowach scenki sprzedażowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick_Diaz
Dzięki Monika Pozdrawiam, Czy ktoś jeszcze ma równie cenne wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING - pyt
jakie umowy o prace proponuje na początek ING ? doradca klienta, możecie coś więcej napisać o szkoleniach planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malfionka
Jedzie ktoś może na szkolenie z Polbanku 4 czerwca? Razem będzie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozita ;/
Hej czy ktoś może mi napisać ile dają w invest banku i euro banku na stanowisku dorady klienta w Łodzi. Byłam na rozmowach z tym że został mi jeszcze jedno spotkanie- ostatnie w euro banku z jakimś dyrektorem. Na odpowiedź z invest mam czekać do przyszłego piątku. Czy ktoś mógłby mi napisać który bank jest lepszy i jakiej kasy się spodziewać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław
A jakie sa widełki płacowe w BGŻ na stanowisku koordynator ds. pośredników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, idę za niedługo na 2gi etap rozmowy do City Banku na stanowisko doradcy bankowości detalicznej z funkcją kasjera, czy ktokolwiek mógłby mi coś napisać o tej pracy? czy warto? jakie zarobki? praca w Krakowie w dużej placówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Credit Agricole
słyszał ktoś z Was o stanowisku Doradca klienta Agrobiznesowego w tym Banku? Napiszcie coś.Jak wygląda taka praca jaka podstawa co z premiami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
witam, jak wygląda 3 rozmowa w banku bph?, ile można zarobić na stanowisku doradca klienta z funkcją kasjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaq
Byłam dzisiaj na rozmowie w DB na stanowisko Doradcy klienta (nba dizałalności gosp.) Rozmówca zachwycał się tą pracą, obiecując bez mała kokosy. Jak to jest naprawde na tym stanowisku? Jest do wyboru p[ion sprzedaży klientom prywatnym, firmom bądż kredyty hipoteczne. Co ewentualnie wybrać? proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eduina
Witam. Zadzwonili dzisiaj do mnie z KredytBanku, że pomyślnie przeszłam etapy rekrutacji i chcieliby podpisać ze mną umowę o pracę. Co prawda na zastępstwo, ale prawdopodobnie moja poprzedniczka już nie wróci. Czy ktoś wie ile zarabia początkujący doradca klienta w tym banku? Albo jak wygląda sytuacja z planami sprzedaży w najmniejszych oddziałach (3 osoby+ kierownik)? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING- pytania
jak się pracuje w tym banku ?, chodzi mi o szkolenia plany, cisnienie, od razu wysyłają na szkolenie czy najpierw do oddziału a szkolenie przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph- go Amakesh
Powiem ci tylko tyle, że jest bardzo duże ciśnienie na sprzedaż , częsta wizyta dyr. regionalnego w placówce. Jeżeli jest to duża placówka to plany ogólnie są do wyrobienia, nie ukrywam, że trzeba się starać. Zarobki od 2500 brutto. Ja miałam stanowisko sprzedażowe 2500 brutto. Czy ktos wie coś o pracy w bph?, zarobki i jak wygląda trzecia rozmowa?, czy to tylko formaność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph- do Amakesh
Miało być do Amakesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozita ;/
Dzisiaj dostałam telefon, że dostałam sie do Invest Banku w Łódzi. Jutro mam podrzucić papiery i omówić szczegóły jupi ;)))) czy ktoś wie ile zarabia sie na stanowisku opiekuna klienta?? Błagam o jakieś info plis!!! A najlepsze jest to, że godzinę później mam ostatni etap rozmowy w Euro banku. Jeśli w Invest zaproponują coś fajnego to zrezygnuję z Euro bo już się dowiedzialam czego mogę się spodziewać. Czekam na info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amakesh - bph
dzięki wielkie za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
Czy był ktoś na rozmowach w BPH?, chodzi mi o ostatnia rozmowe , trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bph a byłaś może na Assessment Center u nich bo ja przeszłam pierwszą rozmowe i teraz zaprosili mnie właśnie na AC i chciała bym się dowiedzieć czego oczekiwać i jakich zadań:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
Mag1975 Miałam już tą rozmowę, telefonicznie. Trwała poł godziny, ogólnie pytania sprzedazowe. Moja organizacja czasu pracy, pytania dotyczace trudnego klienta, pomysł na sprzedaż, co mnie motywuje. Rozmowa bardzo przyjemna. ciekawe co będzie na trzeciej rozmowie. to już jest spotkanie z dyr regionalnym i kierownikiem oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiś
Witam, dostałam zaproszenie na rozmowę (2 etap) do Credit Agricole na stanowisko Doradcy Klienta Agrobiznesowego.Złożyłam kilka ofert do różnych banków (kończy mi się umowa o pracę na czas określony) i na razie z CA odpowiedzieli. Czy ktoś w Was wie na czym dokładnie polega praca na w/w stanowisku jakie są zarobki i ewentualnie czego się spodziewać na rozmowie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alior Bankk
Witam , proszę o podpowiedź, ile zarabia osoba na stanowisku "specjalista" - bankier klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw w Alior Banku? Miasto około 50tys osób. Praca w oddziale. Nie wiem ile zaproponować brutto na start, jeśli zapytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alior Bankk
mam 2 letnie doswiadczenie w innym banku ale w Warszawie gdzie płace są raczej wyższe niż w mniejszym mieście. nie wiem ile zaproponować na start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×