Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość zmieniamprace
Czy ktoś mógł by podać jakąś średnią kwotę zarobków w Meritum Bank , podstawa 2500 brutto z późniejsza podwyżką . Ale zastanawiam się ile na prowizji można tam wyciągnąć ?? Każda informacją będzie dla mnie bardzo pomocna. Zastanawiam się żeby tam przejść ale narzazie mam prace z niekiepskimi zarobkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expocztowa
Skoro jest tu taki temat,to dla zainteresowanych dorzuce swoją opinię.Bank Pocztowy-nie,nie ,nie i jeszcze raz...uciekaj póki możesz ;-) Jesli kogos rajcuje praca za najniższą krajową,na sali głównej Poczty ,zaczepianie ludzi w kolejce,latanie po mieście z ulotkami i łowienie po klatkach nowych klientów plus kilkanaście spotkań tygodniowo z firmami ...a jeszcze oczywiście trzeba w tym samym czasie obsłużyć klientów(wiecznie niezadowolonych,bo kto widział innych na Poczcie?),załatwic mase spraw i uzerac sie z systemami komputerowymi-to tak...to jest praca własnie dla ciebie ;-))) A teraz serio-wszystko to prawda,a na dodatek ciągły mobbing mailowy i telefoniczny od przełozonych (notabene byłych pan z okienek pocztowych,które zostały obsadzone na stanowiskach menadżerskich z łapanki i po tzw plecach,wiec nie maja pojecia o niczym realnym w tej pracy),wieczne niezadowolenie i brak perspektyw rozwojowych. Płaca opłakana,warunki -koszmarne. W wielu bankach jest podobnie,ale ten jest specyficzny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expocztowa
Skoro jest tu taki temat,to dla zainteresowanych dorzuce swoją opinię.Bank Pocztowy-nie,nie ,nie i jeszcze raz...uciekaj póki możesz ;-) Jesli kogos rajcuje praca za najniższą krajową,na sali głównej Poczty ,zaczepianie ludzi w kolejce,latanie po mieście z ulotkami i łowienie po klatkach nowych klientów plus kilkanaście spotkań tygodniowo z firmami ...a jeszcze oczywiście trzeba w tym samym czasie obsłużyć klientów(wiecznie niezadowolonych,bo kto widział innych na Poczcie?),załatwic mase spraw i uzerac sie z systemami komputerowymi-to tak...to jest praca własnie dla ciebie ;-))) A teraz serio-wszystko to prawda,a na dodatek ciągły mobbing mailowy i telefoniczny od przełozonych (notabene byłych pan z okienek pocztowych,które zostały obsadzone na stanowiskach menadżerskich z łapanki i po tzw plecach,wiec nie maja pojecia o niczym realnym w tej pracy),wieczne niezadowolenie i brak perspektyw rozwojowych. Płaca opłakana,warunki -koszmarne. W wielu bankach jest podobnie,ale ten jest specyficzny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expocztowa
Skoro jest tu taki temat,to dla zainteresowanych dorzuce swoją opinię.Bank Pocztowy-nie,nie ,nie i jeszcze raz...uciekaj póki możesz ;-) Jesli kogos rajcuje praca za najniższą krajową,na sali głównej Poczty ,zaczepianie ludzi w kolejce,latanie po mieście z ulotkami i łowienie po klatkach nowych klientów plus kilkanaście spotkań tygodniowo z firmami ...a jeszcze oczywiście trzeba w tym samym czasie obsłużyć klientów(wiecznie niezadowolonych,bo kto widział innych na Poczcie?),załatwic mase spraw i uzerac sie z systemami komputerowymi-to tak...to jest praca własnie dla ciebie ;-))) A teraz serio-wszystko to prawda,a na dodatek ciągły mobbing mailowy i telefoniczny od przełozonych (notabene byłych pan z okienek pocztowych,które zostały obsadzone na stanowiskach menadżerskich z łapanki i po tzw plecach,wiec nie maja pojecia o niczym realnym w tej pracy),wieczne niezadowolenie i brak perspektyw rozwojowych. Płaca opłakana,warunki -koszmarne. W wielu bankach jest podobnie,ale ten jest specyficzny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank spółdzielczy
witam, orientuje się ktoś może jak pracuje się w banku spółdzielczym? jaka atmosfera i zarobki? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CA
a czy ktoś się może orientuje ile można dostać w Credit Agricole na stanowisku doradcy biznesowego w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla123
czy ktoś się orientuje jakie są stawki wynagrodzenia na stanowisku dyrektor placówki w Credit Agricole, sprawa pilna, z góry dzięki za info,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla123
czy ktoś się orientuje jakie są stawki wynagrodzenia na stanowisku dyrektor placówki w Credit Agricole, sprawa pilna, z góry dzięki za info,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w invest bank
Bardzo proszę o info jak wyglada drugi etap rozmowy w Invest banku. Zostałam zaproszona na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać. Jaką kwotę podać odnośnie zarobków na opiekuna klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
w invest proponuja 1800 zł butto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w invest bank
ok dzięki, a czy ktoś pisał może test w invest banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank14
hej:)jutro ide na rozmowe do polbanku w łodzkiem i mam pytanie jakie proponuja wynagrodzenia ? doswiadczenie ma bo pracowałam poprzednio w 3 bankach:) i co dokładnie sie pytaja na rozmowie i z ilu sie składa etapów rozmowa rekrutacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsdgd
Praca w banku spółdzielczym, źle wynagradzana, bez szans i perspektyw na rozwój, coraz więcej obowiązków i odpowiedzialności za tyle samo, czyli nic. I na koniec robisz wszystko co ci się trafi , bez względu na to czy się na tym znasz czy nie. O szkoleniach praktycznych możecie zapomnieć, macie znajomości to może się ustawicie, nie macie to siedzieć cicho i nie podskakiwać, a kreatywność własną możecie sobie w buty wsadzić.Ot i cała prawda, strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steffen Kreuz
Oj laski laski, żal mi was. Forum powstało 7 lat temu, a 90% postów dotyczy mniej więcej tego, w którym banku można wyrwać 200 zł więcej... A w każdym jest teraz syf - takie czasy i lepiej nie będzie!!! Bronicie się przed własną DG jak przed rzeżączką, a to właśnie w pośrednictwie finansowym są największe pieniądze!!! 3000 brutto to ja mam z jednego małego kredytu hipotecznego! Robię 2 dobre kredyty w miesiącu i mam 10.000 zł! A wy dajecie się osiodłać przez ponad 20 dni w miesiącu po 8 h za 2000 brutto... Niczym durne blondynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polbank
też zaczynam szkolenie 02/04 w Polbanku :) mój adres: izka.im25@gmail.com P.S. nie lubie sama jadać lunch'u :) a szkolenie dwutygodniowe :( może się jakoś zintegrujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa Invest Bank
Invest Bank: I etap: test zachowań w pracy - test online II etap: rozmowa, moja trwała ok. 40 min z Panią z HR i Dyrektorem Oddziału, rozmowa fatalna, szukają naganiaczy i sprzedawców telefonicznych, choć stanowisko opiekun klienta, kazali sprzedać przez tel. kartę kredytową, zaproponowali 3000 brutto, odmówiłam i podziękowałam, za stara jestem na bieganie z ulotkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik mellon poland
praca dla Polbanku. Czy ktos w koncu zainteresuje sie tymm co dzieje sie w tej firmie i pomoze zastraszonym pracownikom?? zastaraszanie, krzyk, nie wolno chorowac, nie wolno braz uż, wmawia sie ludziom, ze sa do niczego, musisz sie tlumaczyc na co jestes chory jakie leki bierzesz, a jak na cos sie nie zgadzasz zostajesz zwolniony. Pracownicy faszeuja sie tabletatkami uspokajajacymi, bo musze sie utrzymac i chca pracowac nawet w takich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dawniej mellon
w Mellonie wytrzymałam 3 tygodnie, 2 tyg szkolenie z produktów Polbanku i kilka dni na słuchawkach. Poprosiłam o odejście za porozumieniem stron, kierownik się nie zgodził więc następnego dnia wręczyłam L4 na tyle dni kiedy miała skończyć mi się umowa :D co za cholerny wyzysk, to obóz pracy, ktoś powinien ukarać taką firmę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś był na ozmowie o pracę w ing w ostatnim czasie? Ktoś wie jak wygląda dugi etap rekutacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CA BANK
Trochę przesadzacie z tym "obozem pracy" ja pracuję w CA i jest naprawdę ok!!!! zarobki powyżej średniej krajowej! zarząd tępi mobberów, ale nie zamierzam nikogo przekonywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
ja pracuje moze dopiero rok w bankowosci, ale to ciezki kawalek chleba, plan na marzec wykonany a tu od nowa sie zaczyna, bylas ok a mozesz byc na wylocie jak teraz planu nie zorbisz, takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparamparam
Ja aktualnie pracuję w IB na stanowisku kasjera. CV wysłałam bezpośrednio do konkretnej osoby, rozmowę miałam z Dyrektorem, na drugi dzień telefon, że zostałam przyjęta. Moja praca to głównie siedzenie na necie. Nie ma w ogóle klientów. Luz. Pensja 2500brutto, żeby dorobić to musisz się dogadać z bankierem, obdzwaniać jego bazę i jak ktoś przyjdzie i on spisze tego klienta to wtedy można się dzielić po połowie. Pracowałam w Citi - masakra. Wytrzymałam 4mce. Strach przed pracą, wieczna biegunka, wymioty. Odeszłam. Pensja 3000bruttow a premia - oszałamiająca 12zł !!! W Eurobanku pracowałam (szkoda, że odeszłam) - pensja 2400brutto + premia na poziomie 1200zł netto + 100% stawka za nadgodziny czyli np kolejne 700zł. Odeszłam z EB bo myślałam, że świat zawojuje w Citi. Jakże się pomyliłam.. A to wszystko w Warszawie. Teraz aplikuję do innych miast. Jutro mam rozmowę w Polbanku. W Polbanku w Warszawie byłam w HR już na rozmowie ale nie przeszłam. Próbuję dalej ;) choć wiem, że ten bank jest też syfem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
A na czym dokładnie polega praca na stanowisku Asystent Klienta w Placówce Detalicznej (Millennium). Czy to zwykły doradca klienta??? Jakie są plany i jakie wynagrodzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polbank
starszy sprzedawca ds. produktów hipotecznych Warszawa - 3700 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow(Eurobank)
Hania 123123 Asystent siedzi na kasie i sprzedaje, praktycznie wszystko oprocz hipotek. Fajna sprawa bo uczysz sie wszystkiego i masz staly kontakt z klientem wiec i mozliwosc sprzedazy. Zarobki od 2400 brutto. Z tym ze masz tylko 3 miesiace zeby sie wykazac, pierwsza umowa na tyle wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka_82
Zbieram opinie na temat stanowiska w ING - Przedstawiciel Bankowy ds. Produktów Hipotecznych. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromo
płaca w ca zaczyna się od 1700 brutto a nie 3000 chyba ze jest to duze miasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeżeli ktokolwiek z Was jest zainteresowany pracą w charakterze doradcy finansowego to szukam ludzi. Co mogę Wam zaoferować: - biurko:) - niewielką bazę potencjalnych klientów na start (tel./mail) - fajne stawki - dużo ciekawych produktów (zarówno kredyty gotówkowe jak i hipoteczne, inwestycje, oszczędzanie, itp.) - darmowe szkolenia z Banków i innych firm sektora finansowego Czego Wam nie zaoferuję: - umowy o pracę. Współpracuję na zasadzie umowy agencyjnej (musicie otworzyć własną działalność gospodarczą) i szczerze uważam to za o wiele lepszą formę zarobku dla potencjalnego pracownika. jeżeli ktokolwiek jest chętny to proszę o przesłanie aplikacji na adres biuro@concierge-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×