Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Wojti
......... a ja od niedawna pracuje na siebie. Otworzyłem biuro kredytów. I jestem zadowolony. Plany niższe niż w banku w którym dotychczas pracowałem. i 8 % od każdej umowy kredytowej. Żyć żyć pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes millennium
Witam wszystkich. Czy może mi ktoś napisać czym zajmuje się doradca biznes w banku millennium? Czy jest to typowa akwizycja czyli jeżdżenie po firmach i pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej praca w oddziale i na miejscu sprzedaż produktów? Bardzo proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123
z jakim wykształceniem na kasjera w banku można startować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besiu
Witam. Mam pytanie ile zarabia zastepca kierownika w AIG miasto do 100 tyś. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz bank
był juz ktoś wkońcu na rozmowach w allianz banku na doradce hipotecznego? Ile płacą kasy? jakie warunki chodzi o etatowego pracownika a nie działalnosc(mobilny doradca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bsk sa
2004-------> szkolenie jest typowo produktowe, nie nauczysz się tam systemów. Uprzedzam, że praca w tym banku nie jest łatwa, jest strasznie duże napięcie, duże plany, poza normalnymi planami sa też tzw produkty miesiąca, gdzie wszystkim wpycha się na siłe dany produkt. Do jakiego miasta idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz
ja byłam na pierwszej rozmowie, co do zarobków to pytali jakie mam oczekiwania, jest to praca na etat, najprawdopodobniej więcej szczegółów poznam na następnej rozmowie oczywiście jeśli mnie na nią zaproszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede pracowal w Szczecinie. A tak wogole dziekuje za odp - ING BS SA. A jak to sie przeklada na premie kwartalne, w jakiej mniej wiecej sa wys. i czy wogole sa...?I czy jest szansa podwyzki podstawy za jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeremere
Jak wygląda praca i płaca w Eurobanku?? jutro mam rozmowę na doradcę kredytów hipotecznych... czy jest bardzo trudno i duzo trzeba by się wdrozyć w hipotekę??? może nie trzeba aż tak panikować tak między nami :))) nie mam doswiadczenia z kr. hipotecz. tylko z detalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianzbank
ja bylem juz na 2 rozmowie i dalej tylko pytaja ile bym chcial i tak dadza tyle ile chca teraz czekam juz na wynik rozmowy i bedzie albo woz albo przewoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz
czy ktoś był na rozmowie w allianz i starał się o stanowisko dyrektora oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex00
Witam wszystkich Rozumien że kwoty rzędu 2000 netto to dla doświadczonych doradców? Może mi ktoś powiedzieć ile można dostać na początek w lukasie (referent ds.obsługi klienta,miasto wojewódzkie) bez doświadczenia w sprzedaży? Do tej pory zajmowałem się dokumentacją bankową w centrum rozliczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKR_ZMC
2000zl?? To dla Was malo??Kilka lat temu ludzie zarabiali po 500-600zl i za prace zycie by oddali, a Wy wybrzedzacie.. Na Wschodzie 2000 zl to rarytas.. Gdyby komuna upadla parenascie lat wczesniej to by ludzie za granice by nie wyjezdzali.. Pozdrawiam "wybrednych".. docencie prace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało jak się ma rodzine i chce kupić m4, po to chyba się pracuje żeby stać było człowieka na wakacje, samochód, mieszkanie a nie cieszyć się że udało się przeżyć miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
do nowych w Millennium ;) i jak Wam się pracuje?? szczególnie jeśli chodzi o stanowisko asystenta klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeremere
czemu każdy pisze o Millenium??? tak super tam jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenium-P-n
Ja dostaklem sie do Millenium. 14ego lipca zaczynam szkolenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
to tak samo jak ja :) też Millennium Poznań i też 14 lipca jadę na szkolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejkin
a co powiecie o zarobkach na stanowisku doradca klienta w PEKAO SA, niedlugo mam rozmowie i nie wiem czego moge sie spodziewac, prosze o kazda pomoc!:) PS duze miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
a ja juz jest4em prawie miesiąc w millennium i jest naprawdę ok :) najistotniejsze na jaką traficie grupę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea
Witam, czy ktoś pracuje w nordea banku? Interesuje mnie doradca kredytowy w dużym mieście. Jakie są zarobki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenium-P-n
kaytee to super! pewnie spotkamy sie na szkoleniu. Ja 13ego wsiadam w pociag ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzonia na szkoleniu do millenium :) ja pracuję w millenium od maja i też byłam na tym szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mille-P-N
i jak bylo? czy sa zwroty za posilki? - trzeba zbierac rachunki? robia jakies imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na miesjcu stołówkę :) a imprezy sami zrobicie takie że... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mille-P-N
tzn ze Mille nas wyciaga na obiadki? a kiedy zwracaja za pociagi? jak dlugo trwaja szkolenia od pn do pt i sb? Mam nadzieje ze integracyjnie wyskoczyc sie na jakies piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da :) mille śniadania i obiadki zapewnia. przynajmniej za moich czasów w tej firmie tak było :) a na piwko wyrwiesz się zawsze :D ze zwrotami za pociąg... to trochę trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mill-P-n
ale grunt ze zwracaja ;-) dzieki za odpowiedzi Mam nadzieje ze bedzie fajnie i ze poznam fajnych ludzi. A od sierpnia do banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia_get
Wybieram sie na rozmowę do BGŻ na \"hipotecznego\". Czy ktoś moze mi dać znać ile macie podstawy (duże miasto na śląsku). Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie millenium
mam pytanie czy szkolenia w millenium odbywaja sie tez w warszawie i jak dlugo trwaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×