Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ksdhfjdhfjdhfjd
Młoda: W Noble Banku jako asystent jest umową o pracę, dają chyba 2100 brutto i w zasadzie to tyle ;) rozmowa o pracę jest masakryczna bo się pytają o pierwiastki, silnie, trzeba w głowie dużo liczyć. Lalunia: Idea Bank - umowa jest na 1500zł brutto plus działalność którą trzeba założyć jak nie masz. Czasem dają umowę na 1/16 etatu plus działalność. Plany nie są jakieś wielkie z tego co pamiętam, do realizacji ale trzeba się nastawić na to, że trzeba uprawiać kombinatorykę z klientami żeby podpisać regsa bo Idea to nie kredyty - kredyty to tylko dodatek, tam się liczy sprzedaż regsów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ksdhfjdhfjdhfjd pracujesz bądź pracowałaś w noble banku na tym stanowisku ? ciągle pojawiają się ogłoszenia na to stanowisko i nie wiem czy oferta jest aktualna? ;/Czyli zarobki podobne jak w OF na tym stanowisku. mogłabyś coś więcej napisać o samym procesie rekrutacji:) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multibank
Doradca AQ bierze min 4000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się dostać pracę w BZ WBK, bez znajomości. Najważniejsze jest to aby opanować do perfekcji autoprezentację i mieć wyobraźnie, podczas rozmowy z psychologiem szczególnie. Rok czasu na stanowisku handlowca w butiku bardzo dużo mi pomógł.Oprócz tego odbyłam 2 staże w US i AŚ, do tego jakieś zlecenia doszły i jest co wpisać w CV. Licencjat bronię we Wrześniu, a kandydatów było wielu z mgr w kieszeni. Jadę na szkolenie 1 sierpnia, zobaczę jak się sprawy potoczą;) Jestem optymistką, ale i realistką. Pozdrawiam, Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do @ni@_22
Czy było ogłoszenie na Twoje stanowisko czy po prostu sama składałaś CV do BZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfdjfhdkjgfg
Pracowałam w Idea Bank. Co do NB to wiem jak wygląda rekrutacja bo mój chłopak był na rozmowie, kazali mu liczyć pierwiastki, silnie, jakaś historyjka z bankomatami w mieście etc. Mimo, że pracowałam w IB i wysłałam CV do NB to też się do mnie nie odezwali, także się nie przejmuj. Z reguły po znajomości można coś osiągnąć. I jeśli chodzi o awanse to tylko po znajomości. Nic za Twoje zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do multibank
A wiesz może jakie są górne widełi ? Jak się pracuje w Multi ? Jak atmosfera, plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjfdjfhdkjgfg ja pracowałam w OF i też się do mnie nie odezwali czyli jest to standard że NB nie czyta w ogóle cv a ogłoszenia ciągle się pojawiają ;/ jest to trochę słabe :( do multibank Na hipotekach mojej znajomej zaproponowali 4500 brutto. Także multi bardzo dobrze płaci + prowizje. za każdą sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anais81
Hej, Właśnie wybieram się na spotkanie rekrutacyjne do Multibanku. Czy ktoś mógłby napisać jak tam się pracuje? Jakie są zarobki na stanowisku Doradca Klienta Indywidualnego? I czy jest jakiś realny system premiowy? Wracam właśnie z urlopu wychowawczego i zastanawiam się czy wrócić do EB czy lepiej zmienić pracę. Z góry dziękuję za wypowiedzi. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek7891
Jutro mam mieć telefoniczną rozmowę rekrutacyjną z citibankiem. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. wie ktoś może jak taka telefoniczna rozmowa wygląda?powiedziano mi tylko że będzie trwała około pół godziny. Stanowisko doradca Bankowości Detalicznej z funkcją kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia2109
do @ni@22 a czy moglabys podpowiedziec kilka sposobow na udana autoprezentacje? moj mail: missdaisy2109@gmail.com . z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek7891 Czy od momentu wysłania aplikacji do City długo czekałaś aż się do Ciebie odezwą jak sobie poradziłaś z rozmową przez tel ? ile jeszcze etapów przed Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdgdfhgkjhdfjgh
Mloda nie panikuj. Rozmowa przez telefon jest taka sama jak rozmowa face to face. Pytaja dokladnie o to samo, tylko nie ma scenki sprzedazowej bo jak ;) Ja mam teraz 3 rozmowy w 3 roznych bankach i w 3 roznych miastach haha :) rozmowy mam w BZWBK, Nordei ale zdecydowalam sie isc tylko na rozmowe do Aliora bo nie chce mi sie jezdzic po Polsce ;) Moje pytanie: czy ktos z Was byl na rozmowie w Aliorze na stanowisku Bankier Klienta Indywidualnego i Malych i Srednich Przedsiebiorstw? Jakiej pensji moge sie domagac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w BOŚ? Jakie wynagrodzenie, co z planami do wykonania. Byłam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy. Poinformowano mnie również że kolejny etap to rozmowa w Centrali i testy psychologiczne, czy ktoś przez to przechodził? Czego mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w BPH
Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca w banku BPH? Chodzi mi dokładnie o stanowiska: specjalista ds. ewidencji i weryfikacji oraz specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Pracowałam wcześniej w banku na stanowisku doradca - kasjer. Nie chciałabym mieć już do czynienia z planami sprzedażowymi i odpowiedzialnością za kasę w jednym, bo to podwójny stres. Jeśli ktoś się orientuje to proszę również o informacje dotyczące: zarobków w tym banku, panującej atmosfery i ogólnych warunków zatrudnienia. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Ja również zapytam o Doradcę Klienta Indywidualnego w MultiBanku? Jaki zakres obowiązków, atmosfera, zarobki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
FINANCIAL TRUST Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Financial Trust Tak znam tą firmę aż za dobrze. Nie wszyscy doradcy są nieuczciwi w tej firmie, głównie to osoby młode, może czasem naiwne, ale niedoświadczone w życiu. Zasada jest prosta- tylko młode osoby są tam zatrudniane (nie bez przyczyny), bo młodymi można lepiej manipulować. Młode osoby znają też dużo młodych osób, którym można tym łatwiej zaoferować produkt inwestycyjny. Tę zasadę wykorzystują wszyscy kierownicy, menedzerowie i właściciele firmy, którzy dostają słoną prowizję za każdy sprzedany produkt inwestycyjny. Młodzi sprzedają inwestycje swoim znajomym i rodzinie, kiedy ten krąg się kończy zwykle te osoby rezygnują z pracy i są zatrudniane nowe osoby, stąd tak duża rotacja w tego typu instytucjach. Jak sprzedaje się inwestycje OBIECUJE SIĘ, ŻE FIRMA POMOŻE W POMNAŻANIU PIENIĘDZY, ŻE SĄ W FIRMIE ODPOWIEDNIE OSOBY, KTÓRE SIĘ TYM ZAJMUJĄ SPECJALIŚCI- ZADNA TAKA OSOBA NIE ISTNIEJE. To oszustwo. Twoje pieniądze nikogo nie obchodzą- liczy się tylko ile na Tobie zarobią inni ludzie a raczej "góra". Jeśli jesteś pracownikiem to licz się z tym, że mogą nie wypłacić Ci pensji bez powodu i jej nie odzyskasz. A jeśli nawet pensja powinna Ci być potrącona, bo klient zrezygnowal wczesniej z produktu to zostaniesz obarczony kosztami niezgodnymi ze stanem faktycznym. I to nie są jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Doradca Klienta Indywidualnego w Credit Agricole? Jaka praca, zakres obowiązków, atmosfera, poszanowanie pracownika i płaca?? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś kiedyś styczność z Idea Bankiem, szczególnie interesuje mnie oddział w Katowicach? Rozmowy są przeprowadzane indywidualnie czy grupowo? Może ktoś zdradzi o co pytają? :D Czego można się spodziewać na stanowisku bankiera lub opiekuna klienta biznesowego? Warto się z nimi wiązać, bo w internecie większość opinii niezbyt przychylna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KL123456789
W idea Banku zatrudniają na 1/10 na umowę o prace + trzeba mieć działalność Niestety na I etapie rekrutacji sami nie mówią o tym.... człowiek idzie z myślą ze standardowo umowa o pracę tak jak w każdym banku a potem ma niespodziankę.... Oferują niby spore zarobki ale trzeba się liczyć z tym że sami płacimy za siebie zus itd. jak przy dział. gosp. wiec w sumie jak ktoś prowadził kiedyś firmę to nie opłaci mu się za bardzo bo co najmniej 1000zł trzeba oddać na zus itd. Z tego co się dowiedziałam na rozmowie jak nie ma klientów w placówce to trzeba iść ich poszukać samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania123456789
w Credit Agricole wszystko zależy do jakiego zespołu trafisz i czy jest to stary czy nowy model Nowy model to podział na: doradców indywidualnych są bez gotówki siedzą w pokojach i głównie dzwonią do klientów by ich zaprosić na spotkanie jak jest kolejka nogą wyjść na sale i zapytać czy ktoś do podpisania umowy + front czyli zwykle trzech doradców z obsługą gotówką 1 osoba jest w pokoju gdzie się podpisuje umowy a 2 osoby są za ladą i robią szybkie operacje wpłata wypłata przelew Te trzy stanowiska rotują tak by każdy z tych 3 doradców przez klika dni w miesiącu był w pokoju Front + doradcy indywidualni = wieczny kłótnie o klientów Doradcy indywidualni wychodzą z pokoju i wyłapują z sali klientów którzy sami przyszli np. na gotówkę lub inne umowy co powoduje kłótnie w zespole ale co się dziwić kredyty muszą robić a bogaci klienci z ich portfela raczej wolą oszczędzać niż brać kredyty a plan trzeba robić, Doradcy indywidualni nie muszą robić reklamacji,pełnomocnictw do kont obsługują głównie swoich klientów portfelowych za co zwykli doradcy się wkurzają bo nie ma pomocy ze strony tamtych Zwykły doradca zamiast sprzedawać to wpłata, wypłata, reklamacja, wyjaśnienia spraw bo komuś się 2zł prowizji naliczyło za coś, zgony klientów generalnie muszą robić wszystko + obdzwaniać bazy na co nie mają czasu. Jak np. jest trzech doradców z gotówką i jeden się rozchoruje to pracuje się we dwie osoby nawet jeżeli kogoś 2 tygodnie nie ma:( A doradcy indywidualni sa w pokojach i dzwonią Placówki są jedno zmianowe ze względu na godz. pracy też mało osób może je odwiedzać zwykle 10-17 albo początek tygodnia 10 -17 a końcówka 11-18 Jak jest doświadczenie i od razu zatrudniają jako doradca lub doradca indywidualny podstawa jest wyższa o awans ciężko jak ktoś zostaje młodszym doradcą to będzie nim bardzo długooooooo młodszy doradca ma mniejszą podstawę przy przedłużaniu umowy nie ma podwyżki dopiero jak na czas nieokr. ale to minimum ze dwa lata trzeba poczekać na taką umowę w starym modelu było znacznie fajniej ale niestety wszystkie oddziały z czasem będą przebudowane Jeżeli jesteś dobra w sprzedaży funduszy i potrafisz dzwonić i nie koniecznie martwisz się ze ktoś cię nie polubi to praca doradcy indywidualnego nie jest zła siedzisz dzwonisz zapraszasz na spotkanie jak jesteś w pokoju klientowi możesz zaproponować wszytko wiec premie mogą być fajne jest podstawowa opieka medyczna w pakiecie można dopłacić za rozszerzoną i mieć dentystę karta multisport 100zł na 3m. godz. pracy w wiekszości placówek 9:30 - 17:30 jak nie jesteś skarbnikiem i nie ma klientów na zamknięcie to 17:05 już cie nie ma Doradca klienta z gotówką nie za fajna przychodzisz pierwszy wychodzisz ostatni i robisz wszytko na realizacje sporego planu masz kilka dni w miesiącu jak jesteś w magicznym pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris11
Czy na stanowisku opiekuna klienta w Idea Baku wymagane jest otworzenie działalności gospodarczej? Jak wyglada praca na tym staowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Czy był ktoś na rozmowie na stanowisko Opiekuna klienta w Banku Pocztowym? Będę wdzięczna za informacje dot. przebiegu rozmowy, pytań, bo się właśnie przygotowuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea Bank :)
Witam Mam pytanie odnosnie stanowiska Opiekun Klienta w Warszawie. Ile w tym momencie mozna wynegocjowac na tym stanowisku??? Czy mozliwe sa premie prowizje od sprzedazy ??? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Miśka1411: Gdzieś widziałam już tutaj obszerny wątek na ten temat. Wpisz sobie w google: praca w Alior Banku kafeteria, a znajdziesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO BP
Mam rozmowę na stanowisko Kasjer Dysponent- czy ktoś z Was wie ile można tam podstawy dostać ? bo nie mam pojęcia, ciekawa tez jestem jakie sa opinie o pracy w PKO BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO BP
szukam pracy już długo (ponad pól roku), i nie mam zamiaru odrzucić oferty bo jest mobbing, bo jest on w każdym banku ( mam 10 letni staz w bankowości więc cos o tym wiem), teraz jest wszędzie ciśnienie, brak poszanowania pracownika, jestem tego świadoma...ale czy mam inny wybór......, nie mam juz 20 lat :( a o prace teraz bardzo cięzko a zyć trzeba, płącić rachunki itd, mam twardą dupę...dam radę :) Więc jeśli ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PKO BP SA. Byłaś ciekawa opinii o tym banku więc wskazałam Ci gdzie jej szukać. Nie rozumiem Twojego wzburzenia.... Jeśli chcesz pracować w miejscu gdzie na starcie wiesz, że jest Mobbing przez duże "M" a pracownik jest traktowany poniżej jakiejkolwiek krytyki itp.itd. to gratuluję ! Wiesz ja mam ponad 30 lat, mam rodzinę na utrzymaniu, jak większość płacę rachunki i mam mnóstwo innych wydatków. Po 13 latach pracy w banku widząc, że nic nie zmienia się na lepsze a wręcz przeciwnie podjęłam decyzję o zwolnieniu. Mam swoją GODNOŚĆ. Po roku szukania pracy- w trakcie którego było maksymalne zaciskanie pasa -znalazłam pracę gdzie pracodawca potrafi szanować pracownika, docenić jego pracę , gdzie idzie się do pracy z przyjemnością a nie bólem żołądka. Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×