Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość k8
jeni81 ja jade ale w pozniejszym terminie tez praca w eurobanku, dostalam ja... ile ci zaproponowali i czego sie spodziewac po takim szkoleniu? Ile twoje ma trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illit1
co do pracy w ca to 4 tys zdecydowanie zwali ich z nóg... ja pracuje tam juz 5 rok i dopiero teraz mam 2700 brutto, a miasto prawie takie o jakim piszesz. Co do stanowiska to nawet jestem starszym doradca klienta, ale co z tego... Oni teraz szukają jak najtańszych pracowników:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurento
hej, szukam informacji o zarobkach doradcy korporacyjnego w takich bankach jak BOŚ i BGŻ. Może ktoś z Was się orientuje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -> illit1
opowiadasz straszne bzdury Starszy w CA ma sporo więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do illit1
widać za długo pracujesz i brak ci już zaangażowania , cele są do wykonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illit1
Nie zarzucaj mi kłamstwa, jesli nawet mnie nie znasz. Mam swoje rmua i wiem ile na nim pisze podstawy oraz jakie mam stanowisko.Zapomniałeś/łaś chyba, że na każde stanowisko obowiązują widełki w zależności np. od miejsca zamieszkania, a na to którą wartość z widełek nam centrala przyzna wpływ mamy ŻADEN.Jeśli mieszkasz w W-wie czy Krakowie i masz podstawy 4-5tys to gratuluję, ale wyobraź sobie że nie każdy tak ma i zaangażowanie nie ma tu nic do rzeczy. Nawiasem mówiąc, w poście nic nie było o planach do wyrobienia więc polecam czytać ze zrozumieniem nim się coś odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS82
Kto rekrutował do credit banku i byl na 1 etapie rozmowy? ile czekaliscie na odpowiedz po 1 etapie i co jest na 2 etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damm it
a gdzieś ty dziewczę aplikowała? nie znam żadnego credit banku- nowy na rynku? bo jeśli starasz się o pracę w banku, którego njazwy nawet nie potrafisz poprawnie napisać, to nie nastawiałabym się na 2 etap na twoim miejscu... proces rekrutacji jest po to, by przesiać właśnie takie osoby jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS82
Pomylilam sie chodzi o redit agricole ale kto jest w temacie wie o co chodzi a ty sie nie wymadrzaj tak , kazdemu sie wolno przejezyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damm it
mam się nie wymądrzać? hehe akurat jestem w temacie, pracowałam w CA jeszcze niedawno, wiem, jak wygląda proces, jakie są widełki wynagrodzeń, jak wygląda praktyka, ale nic ci nie powiem tępa strzało skoro nie umiesz napisać nazwy banku a poprawienie uznajesz za wymądrzanie się :P hasta la vista baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizerota
Pracuje w banku. średnio m-cznie mam 2500 netto. Nie cierpię tylko wydzwaniać codziennie do tych samych klientów i namawiać ich na kredyty, chociaż oficjalnie jest zakaz dzwonienia. Zastanawiam się czy nie przejść do telefonii komórkowej. Nie mam problemów z obsługą trudnych klientów, kolejek, brakiem przerw, sprawdzaniem wiedzy testami, pracą wg standardu obsługi. Wydaje mi się, że łatwiej sprzedaż telefon niż kredyt na np 30tys zł z drogim ubezpieczeniem. Czy opłaca mi się przejść do telefonii? Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ta praca jest mimo wszystko łatwiejsza. Ciekawe natomiast jak jest z zarobkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS82
Do damm it Chwalisz sie ze tam parcowałas czy co? Nikt cie o zdanie nie pytal pusta lalunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damm it
mnie nikt o zdanie nie pytał? ale to ty się nigdzie do banku nie dostaniesz tępa strzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBUS82
tepa strzała to ty jestes skoro juz tam nie pracujesz hahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damm it
ja poszłam wyżej, ty dziewczynko nie dojdziesz do etapu 2 rekrutacji. Tu jest różnica. Trochę pokory w przyszłości. Naprawdę mam przeczucie, że cię nie zatrudnią. Bo nie wyobrażam sobie nie umieć prawidłowo napisać nazwy banku do którego się składa CV :D To wszystko. Ale jak ci się uda to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkolwiek
Witam, czy koś z Państwa posiada informacje na temat pracy w Ikano Bank ? Interesuje mnie np. jak długo czekać trzeba na kontakt działu rekrutacji po przesłaniu aplikacji? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum :) chętnie podzielę się swoim doświadczenie jeśli chodzi o pracę w banku. Do niedawna pracowałam w banku Credit Agricole. Pracowałam tam prawie 3 lata i niestety sama zrezygnowałam. Praca sama w sobie mi się bardzo podobała, wyrabiałam swoje plany nie raz na poziomie 100% albo i więcej ale później zrobił się przynajmniej w naszej placówce straszny syf. Pomijając już naszego dyrektora, który od samego początku był nie do zniesienia uważam, że nie powinien pełnić tej funkcji ( na szczęście już tam nie pracuje, sam się zwolnił ). Wracając do tematu wkurzało mnie to, że pracy było coraz więcej, coraz to większe plany, których później nie sposób było wyrobić, a zarobki stały w miejscu albo i były niższe przez to, że nie wyrobiłeś planu... W naszej placówce też przewinęło się bardzo dużo pracowników, każdy się tylko zwalniał, bo nie mógł wytrzymać tego ciśnienia na sprzedaż... Ja ze swojej strony mam ogromny uraz po pracy w tej placówce, a to za sprawą dyrektora, który za wszelką cenę wręcz nakazuje Ci nawet groźbami, sprzedaż produktów. Do tego ta rywalizacja między pracownikami... Z tego co zawsze słyszałam to niby byłam najlepszym pracownikiem w naszej placówce, a zarabiałam najmniej... żadnej podwyżki nawet choćby za staż pracy... Uważam, że nie równo traktowali tam pracowników, bo śmieszne jest to, że gdy zatrudniali nowego kolegę bez doświadczenia pracy w banku na start dostał 2000zł netto, a po miesiącu chyba 2500zł i zarabiał najwięcej z nas wszystkich nie mając wyników w sprzedaży... Na dzień dzisiejszy emocje już mi zeszły i myślę nad tym, żeby ponownie aplikować do jakiegoś innego banku... Przecież w nie wszytkich bankach musi być tak samo... Może warto jesczze raz spróbować, chociaż nie ukrywam, że przerażają mnie te szkolenia, których jest od groma, nie wspominając już o materiale do nauczenia... to tyle z mojej strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhkft
mnie nie przerażają ani szkolenia, ani materiał, lubię sie wgłębiać w umowy produktów.... tylko powiedz mi, w jakim banku nie ma tego, o czym piszesz??? Nie ma gnojenia ludzi i chorego cisnienia na sprzedaż??? PS tez przeszłam CA.... moja dyrektorka była poniżej krytyki, nie wiem, na podstawie czego są tam wybierani przełożeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANK POCZTOWY
Witam, czy pracuje ktos w banku pocztowym???? Jak wyglada praca?? Czy duże są prowizje?? Podobno nie ma planów,tylko prowizja od każdego sprzedanego produktu, a podstawa najnizsza krajowa. Ja za tydzien jade na szkolenie do Łodzi no i nie wiem czy dobze robie decydujac sie na zmiane pracy. Prosze niech sie wypowie ktos kto pracuje w tym banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1,5 m-ca temu miałam rozmowę do Pocztowego. Zaproponowali mi najniższą krajową (1600 brutto) + prowka ze sprzedaży. Plany SĄ- przynajmniej u mnie w mieście. Mi przedstawiono plan na 80K gotówki m-cznie + 1 karta kredytowa + 10 kont. Więc w sumie nie taki duży, ale narobić się trzeba przy np nowo powstającym mikro-oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i przy wyrabianiu planu można dodatkowo przytulić ok 3K m-cznie, więc prowki podobno są spore. Jak w praktyce to wygląda nie wiem niestety, bo tam w końcu nie pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANK POCZTOWY
to ciekawe bo mi mowili ze rowzja od kazdego prduktu zobaczymy moze w moim miescie jest inaczej.... moze sie wypowie ktos ko pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. p euro banku
witam, pracowałam jako mobilny od hipotek w euro banku podstawa 3000 brutto, premie żenada średnio 0,25% od kwoty, co do planów i atmosfery naprawdę nie polecam tam przełożeni nie sznują ludzi, masz słabszy miesiąc jesteś nikim, masz dobry wywyższają cię ponad wszystkich, często kierownicy nie mają pojęcia o hipotece, o systemie, pozyskiwanie partnerów do współpracy niby jest w ich obowiązkach ale zwalają to na doradców... najgorsze jest jednak poniżanie, wyzywanie, nie puszczanie na urlop, prowadzisz sprawę więc nawet z zapalemiem płóc musisz przyjść do pracy, nie mam mowy o powrotach po porodzie, itd... jedna z znajgorzej zarządzanych korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica Banku Pocztowego
Hejka, Pracuję w Pocztowym już ponad 2 lata. Praca bardzo lajtowa. Idealna dla osób, które cenią niezależność w pracy. Jak masz dobrego dyrektora i współpracownika to przychodzisz do pracy na którą chcesz i wychodzisz o której chcesz. Dla osób mających małe dzieci, praca idealna. Ja mam dziecko w wieku szkolnym. Na każde zebranie, przedstawienie mogę iść. Jeżeli chodzi o zarobki, to prawda. Podstawa 1600 brutto i prowizja uzależniona od sprzedaży. JAk się wyrabia plany to można ładne pieniądze zarobić. Najlepiej od razu szukać pośredników. No i podstawą w tej pracy jest wizyta w zor-ach, czyli wybranych zakładach pracy, dla których mamy dobrą ofertę kredytową. Reasumująć, polecam dla niezależnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie wynagrodzenia w banku BGŻ ??? Szukałam na wcześniejszych wpisach ale dane są niejasne i z przed 3 lat, wiec ponawiam pytanko? pozdrawiam wytrwałych bankowiczów, niech moc (cierpliwość) będzie z Wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskadbhu82382398239
Czy ktoś wie jak wygląda 2 rozmowa w millennium na stanowisko asystent klienta w placówce detalicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika- bankowiec
do "też bankowiec" ... powiem Ci szczerze, w banku w którym pracujesz to jest jeden z instytucji finansowej gdzie wynagrodzenie jest szeroko wyśmiewane, pewnie pracujesz na kasie i nie masz planów sprzedażowych wiec robisz najgorszą fuszerkę ! dlatego na rozmowie nikt sie Ciebie nie pytał a wymienione powyżej pytania. Zwracali uwage tylko na wyglad, estetyke i podejscie do drugiej osoby. Na twoje stanowisko czyli wpłata wypłata przelew jest to po prostu nie ważne. Nie odpisuj dziewczynie takich rzeczy która stara sie o prace w innym banku bo tylko Alior potrafi tak pracownika wycyckać. W innych bankach praca doradcy z gotówką (przeciwieństwo twojego stanowiska i wiedzy jaka musisz posiadac) wyglada calkiem inaczej masz tzw. "kasówkę" ale tez sprzedaz za która masz dodatkową premie od sprzedaży. Ja pracuje w banku juz ponad 5 lat. W mojej miejscowości znam przynajmiej 1-2 osoby ktore pracuja w innych i uwierz mi ze w zadnych nie ma takich beznadziejnych zarobków. U mnie ( nie będe pisać jaki bank bo to nie ma teraz znaczenia) podstawe mam 2100 netto + premia ze sprzedazy standardowo średnia wynosi ok 500 zł brutto. Ale mamy tez inne premie wiec nieraz prawie o 3 miesiac jest to ok3000 netto. Także ogolnie praca w banku jest cieżka ktoś to ma słabą psychike nie wytrzyma dłuzej niz rok nieraz pol roku. Ale dobrze jest to zobaczyc z drugiej strony jak to wyglada od wewnatrz z czym jako doradcy mamy do czynienia na codzień z jakimi debilami musimy sie zmagac codziennie jaki nieraz jest brak szacunku. Kiedyś praca w banku oznaczała prestiż byłaś kimś inteligentym wykształconym z wiedza o finansach na wyskoim poziomie. Teraz sie to zmienia banki walcza o kazdego klienta a Ty w Twojej korporacji najbardziej to odczuwasz bo masz z nimi bezpośredni kontakt a Ci co siedza na wyzszych stanowiskach tylko rozkazuja i wymagadaj zawsze wiecej , jest duze "cisnienie" nie raz spotkasz sie z strasznymi sytuacjami jacy potrafia byc ludzie - straszni ale tez zyskac duze doswiadczenie i wiedze która na pewno na przyszlosc zaprocentuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie dobrze pracowalo jedynie w starym lukas banku. Dzisiaj wszedzie jeden wielki stres i mobbing - wystraczy poczytać fora pracowników banków: http://www.forum-bankowe.pl/praca-w-banku/ ciezko jest dzisiaj wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×