Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Rainbow (Eurobank)
Powiem Ci ze jak dotad wieksza kase zbieralem w Eurobanku, teraz szykuje sie wieksza premia- w Eurobanku nie mielismy zadnej kasy za lokaty-a tutaj za milion nowych srodkow na lokacie mozna miec fajna premie. Ale jak narazie ciezko-ja zaczynam od asystenta, czyli robie to samo co w Euro na stanowisku Doradcy i jest niezle. Chyba nie warto zaczynac od konsultanta ( podejrzewam ze rozncice w wynagrodzeniu miedzy asystentem i konsultantem nie sa znaczace). Jednym slowem nie warto zmieniac-jesli robicie plany to zostan, bo podstawa jest o 100 zl brutto gorsza niz w Euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
intereseuje mnie praca w banku bgż??region pomorosko-kujawski niewiem czy wogole aplikowac jak wyglada atmosfera w oddzialacj organizacja pracy,zarobki i plany do wyrobienie??prosze o szczera odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcher
Witam , idę niebawem na rozmowę do BZWBK na stanowisko Doradcy Finansowego, możecie napisać jak przebiega rozmowa na to stanowisko, jakie są pytania odnośnie tego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Pisałam na forum jakiś czas temu... Staram się o prace w Millenium banku:) mam takie pytanie... Czy możecie napisać jak przebiegała wasza rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem regionalnym??? proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Niecierpliwa...Millenium Nie jestem z Małopolski ale mogę Ci opisać o rozmowie, którą odbyłem z dyrektorem regionalnym. Ogólnie rozmowa była standardowa, pytania o powody zmiany pracy, jak mi sie pracowało w poprzedniej firmie, jakie mam pomysły na dotarcie do potencjalnych klientów (od razu zaznaczył że nie jest zainteresowany ulotkami). Z racji tego że pracowałem jako agent ubezpiczeniowy zadał mi pytanie dlaczego powinien zmienić swój dotychczasowy fundusz emerytalny na OFE dla którego pracowałem oraz o wyniki funduszu za poprzedni rok. Musiałem też zaoferować konto osobiste (nie znając żadnych szczegółów) a nastepnie musiałem sie wcielić w pracownika PKO i zaoferować konto, które jest kilka razy droższe i jest standardowym produktem, którego nic nie wyróżnia (nie ma opcji internetowej). Pojawiło się też pytanie o oczekiwania finansowe i tutaj Pana dyrektora interesowały dwie kwoty: podstawa oraz wynagrodzenie z premią. Ogólnie poszło mi dobrze ponieważ dostałem tę prace. Teraz czekam jeszcze na telefon z kadr z potwierdzeniem terminu szkolenia oraz uzgodnienie kwestii finansowych - i tutaj pojawia się moje pytanie do Was - czy kwoty są stałe czy też istnieje możliwość negocjowania? Jeśli tak to jak się kształtują te kwoty. Startowałem na stanowisko Asystenta Klienta (oczywiście w Millennium). Mam jeszcze jedno pytanie, czy premia jest miesięczna czy np. kwartalna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Do Danio03 :) Dziękuję Ci bardzo za odp. to mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie:) czy od razu po rozmowie powiedzieli Ci że Cię przyjmują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie od razu. Rozmowe miałem w poniedizałek - na rozmowie zostałem poinformowany że do końca tygodnia będzie info bez względu na wynik. w Piątek dostałem telefon od kierownika placówki że wszystko się przeciąga i decyzja będzie w poniedziałek i w poniedziałek zadzwonił kierownik z informacją że moja kandydatura została zaakceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Jesli chodzi o moja rekrutacje w Millennium- na odpowiedz czekalem troche dluzej niz mi powiedziano- ja powiedzialem swoje oczekiwania, nastepnie po tym okresie dostalem juz telefon z kadr w ktorym poinformowano mnie, jaka kwote mi proponuja (standardowa 2200 brutto , przynajmniej tak mi sie wydaje). Nie mozna bylo tego negocjowac, wiec powiedzialem ze musze sie przespac z tematem.... Zgodzilem sie i tak robie do teraz.... a zaczelo sie to pod koniec wrzesnia. Premie sa miesieczne i roczna uzalezniona od premii w trakcie poprzedniego roku. Nie ma prowizji od danego produktu. Plan musi wyrobic oddzial (lub jak wolisz i jestes mega srzedawca to mozesz go zrobic sam za caly oddzial i dopiero wtedy dostaniesz jakas kase- wypelnnienie swojego planu nic nie gwarantuje). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Jesli chodzi o moja rekrutacje w Millennium- na odpowiedz czekalem troche dluzej niz mi powiedziano- ja powiedzialem swoje oczekiwania, nastepnie po tym okresie dostalem juz telefon z kadr w ktorym poinformowano mnie, jaka kwote mi proponuja (standardowa 2200 brutto , przynajmniej tak mi sie wydaje). Nie mozna bylo tego negocjowac, wiec powiedzialem ze musze sie przespac z tematem.... Zgodzilem sie i tak robie do teraz.... a zaczelo sie to pod koniec wrzesnia. Premie sa miesieczne i roczna uzalezniona od premii w trakcie poprzedniego roku. Nie ma prowizji od danego produktu. Plan musi wyrobic oddzial (lub jak wolisz i jestes mega srzedawca to mozesz go zrobic sam za caly oddzial i dopiero wtedy dostaniesz jakas kase- wypelnnienie swojego planu nic nie gwarantuje). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K pruszków
danio czy mógłbyś mi powiedzieć co ty powiedziałeś na rozmowie w Millenium. pomysł na dotarcie do potencjalnego klienta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K pruszków - z racji tego że oddział do którego ja startowałem jest stosunkowo młodym oddziałem a i miasto nie jest duże (ok 60 tys.) zaproponowałem działania mające na celu na początku zwiększyć rozpoznawalność Marki i jednocześnie zdobywanie kontaktów do potencjalnych klientów. Zaproponowałem organizację konkursów dla potencjalnych klientów (żeby wziąć udział w konkursie trzeba wypełnić ankiete i wyrazić zgodę na kontakt przedstawiciela banku), dawanie gadżetów na różnego rodzaju festyny czy imprezy - tak w zasadzie to nie zaproponowałem niczego nadzwyczajnego ale biorąc pod uwage że wcześniej nic takiego sie nie działo ze strony Millennium a o tym że oddział w ogóle istnieje wie niewiele osób to im się moje propozycje spodobały. Zaproponowałem tez nawiazanie współpracy z jedną z prężnie działających na rynku lokalnym organizacji społecznych i współudział przy projektach przez nich realizowanych. W maju mam jechać na szkolenie i tak naprawde to dopieru po rozpoczęciu pracy w placówce będe wiedział które z moich pomysłow zostaną wdrożone a które umrą śmiercią naturalną. Wielkie dzieki za odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania ale mam jeszcze kilka. W jakim hotelu jest kwaterunek podczas szkolenia? We wcześniejszych postach była mowa o hotelu Felix a w późniejszych o Novotelu (jeśli tak to w którym Novotelu?). Czy szkolenie odbywa sie w tym hotelu czy też w jakimś innym miejscu? Jak wygląda socjal w BM - czytałem gdzieś o prywatnej opiece medycznej ale nie wiem czy jest dla pracowników każdego szczebla czy tylko wyższego. Czy jest jakies ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne itp. rzeczy? I jak jest z umową na czas nieokreślony? Pierwsza umowa, wiadomo okres próbny - 3 miesiące, nastepnajest już na czas nieokreślony czy jakoś inaczej. Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi :) Z tego co mi mówili to pierwsza umowa jest na 3 miesiące, potem dają umowę na 7 miesięcy i dopiero później na czas nieokreślony... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
a bgż to juz nikt niepracuje:):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniwersalna
ja pracowałam w BGZ SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniwersalna
praca Doradcy Detalicznego w BGZ SA jast ok. Plany sa jak wszędzie, ja tam z nimi problemów nie miałam. konta 15, karty kred 4, gotówka w tym odnaw. 148 tyś, hipoteka było 350tyś, teraz schodzą z planami na ten produkt, marże maja kosmiczną 4,5% mówi samo za siebie, 108 tyś. Ogólnie ciepła posadka, zależy jakie sie ma stosunki z przełożonym, bywa i tak ze trafi sie na fałszywca dbającego o własna dupę. Od stycznia doradca tez niestety siada na kasę :(((( pensja 2 tys na rękę i premia, co miesiąc, płaca za każde konto, każdy tys gotówki, każda kartę. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala183
Mam takie dość nietypowe pytanie dotyczące pracy w banku, mianowicie chodzi o długi które posiadam. W banku pracuję od niedawna i w chwili obecnej jestem na umowie na okres próbny (3 mies.) Zanim zaczęłam pracę w banku prowadziłam własną dz. gosp., niestety nie szło zbyt dobrze i z tego tytułu mam długi - wiem że za chwile na moje wynagrodzenie może wejść komornik. Czy w takiej sytuacji bank może mi nie przedłużyć umowy? Pracuję na stanowisku doradcy - kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze nowy
czy ktoś z doświadczonych mógłby mnie też podpowiedzieć jak zaoferować lokatę??kiedy kartę sprzedawać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LU Kate
Czy kiedykolwiek prezesi i dyrektorzy wielkich banków zastanawiali się co czują mrówki zarabiające dla nich kasę, kiedy obsługują robotnika fizycznego dostającego do ręki 3000zł lub panią pracującą na kasie w sklepie z kosmetykami,która ma 1900 netto? Ja "wyciągam"1100-1300(pół etatu). Nic mnie bardziej nie drażni niż to upodlenie jakim jest moja podstawa. Teraz pracownik banku nie ma poważania, nie wiąże się to z żadnym prestiżem, można nas wrzucić do jednego worka z kasjerami, czy sprzedawcami( oba zawody szacowne-każdy z nas kupuje:)), ale na litość boską jaką my mamy odpowiedzialność, a jaką oni...jestem rozczarowana. Czy w każdym innym banku zarabia się takie nędzne pieniądze jak w Lukasie? Powiedzcie mi w którym banku na dzień dobry mogę dostać "chociaż" 3000brutto(!!!)a w miarę upływu czasu awansowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniwersalna
jeżeli chodzi o sprzedaż karty kredytowej wiazałam transakcje ze soba, oferowałam ja do kredytu gotówkowego lub hipoteki jako zabezpieczenie na niespodziewane wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham konkurencję...;)
Witam! Zapraszam wszystkich sfrustrowanych do współpracy ze mną. Zajmuję się hipotekami - czyli generalnie tematem, który jest dość ciężki, ale wdzięczny jeśli chodzi o prowizję - przynajmniej w banku, w którym pracuję... ;) 1. Na czym miałaby polegać współpraca? Prostsza być nie może. Krótko - jeśli Wasz bank odrzuci klienta, to proponujecie mu kontakt ze mną. Jeśli z kontaktu zrodzi się kredyt, to ja Wam płace prowizję. Prawda, ze proste? 2. O jakich klientów chodzi? Wszyscy, którzy poszukują kredytów hipotecznych oraz tacy, którzy nie wiedzą, że mogą sobie pomóc takim kredytem. Szczegóły za chwilę. 3. Sprzedaję gotówki, więc to oferta nie dla mnie? Nieprawda! Wielu klientów, którzy szukają kolejnej gotówki, tak naprawdę nie wie, że potrzebuje konsolidacji pod hipotekę. Ja im to wytłumaczę dlaczego tak - Ty nic nie musisz mówić. 4. Ile na tym zarobię? Od 1% do 2,5% wartości kredytu netto, który klientowi sprzedam. Jeśli znajdziesz klienta np. na 100.000zł i zrobię mu np. konsolidację na max. prowizji, to wówczas dostaniesz ode mnie 2500 brutto na fakturze, lub 2000 do ręki. Jak wolisz. :) 5. Czuję, że to oferta dla mnie, ale czy to fair wobec mojego banku? Jeśli klient nie przeszedł u Was, to dlaczego masz go nie pokierować do mnie, zamiast miałby krążyć sam i szukać pomocy? Przecież on i tak będzie szukał dalej. Wierz mi, że jeśli mu zrobię kredyt, to on będzie Ci wdzięczny, że mu mnie poleciłeś... :) Reszta do omówienia indywidualnie. Oferta ważna dla osób z całej Polski!!! ingnn1@o2.pl Zapraszam do kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea
Witam, Czy ktoś pracuje jako kasjer- dysponent w tym banku? Ile można " krzyknąć" na początek? Mam roczne doświadczenie w bankowości, zastanawiam się czy 3000 brutto będzie na miejscu? Jak wyglądają plany sprzedażowe na tym stanowisku? Na innym forum wyczytałam, że są symboliczne...bardzo proszę o jak najwięcej informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mille vanille
Witam Czy ktoś z WAS pracuje na stanowisku asystenta w Millennium? Jakie są zarobki?Słyszałem, że 2500 brutto na początek. Mam doświadczenie w innym banku. Może mi ktoś przedstawić zakres obowiązków takiej osoby? Co oprócz obsługi kasowej i sprzedaży należy do obowiązków? Będę wdzięczny za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie odnośnie zarobków i obowiązków Asystenta Klienta w Millenium. Dostałem ofertę pracy w placówce detalicznej (nie wiem czy jest to placówka własna czy franczyzowa). Nie stoję pod murem bo od początku czerwca chce mnie zatrudnić Getin Noble Bank. I teraz mam dylemat, bo nie mam pojęcia ile Millenium daje podstawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elbląg
Witam. Chcialbym uzyskac informacje od osob uczestniczacych w rekrutacji w firmie EXPANDER. Czego sie spodziewac, na co zwrocic uwage jak wyglada cala sytuacja? A jesli ktos przeszedl ten okres jak ksztaltuje sie sytuacja zarobkowa w firmie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
W Expanderze pierwszy etap, bo tylko na tym bylem:), to assesment centre-zebranie 5-6 osob w jednym pomieszczeniu, zadawanie im zadan do zrobienia, konwersacja i przedstawianie potem wspolnego zdania grupy, ogolnie wymagajace, ale mozna sie sprawdzic-dlatego polecam dla samej rozmowy kwalifikacyjnej. Pozniej ewent. scenka sprzedazowa indywidualnie z kazdym i tyle. Drugi etap to juz rozmowa z Twoim przyszlym bezposrednim przelozonym, podobno mila i ..... gorzka prawda 1500 brutto podstawy, a reszte robisz w premiach i prowizjach. Po takiej selekcji chyba wiekszosc spodziewala sie wysokiej podstawy-a tu zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millka-Mille
Witam, Miałam rozmowę w zeszłym tygodniu na stanowisko asystenta w placówce detalicznej w banku Millennium. Zaproponowano mi 2500brutto na start. Licze, że dostanę się do kolejnego etapu rekrutacji. Innym życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Do Millka-Mille!!!! Milka odezwali się do Ciebie??? Jeżeli tak to jak długo czekałaś na telefon??? Bo mój proces rekrutacji przeciąga się strasznie... nie wiem co mam o tym myśleć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Do Millka-Mille!!!! Milka odezwali się do Ciebie??? Jeżeli tak to jak długo czekałaś na telefon??? Bo mój proces rekrutacji przeciąga się strasznie... nie wiem co mam o tym myśleć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa...Millenium
Do Millka-Mille!!!! Milka odezwali się do Ciebie??? Jeżeli tak to jak długo czekałaś na telefon??? Bo mój proces rekrutacji przeciąga się strasznie... nie wiem co mam o tym myśleć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Niecierpliwa...Millenium To już niedługo powinni się odezwać ponieważ najbliższe szkolenie rozpoczyna się 12 maja. Do mnie w piatek w końcu zadzwonili z kadr i potwierdzili info od kierownika. A tak z czystej ciekawości zapytam, wybiera się ktoś na to szkolenie?? Daj znać jaka odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×