Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Siemko28
Millennium, Asysten Klienta, 2 lata stazu , 3 tys brutto, Slaskie .... na poczatku mialem 2200 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Siemko28
Hej, a wiesz może ile podstawy może mieć doradca biznes - pytam, bo właśnie aplikuję na to stanowisko a nie chciałbym na rozmowie się wygłupić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hantesis
LUKAS BANK - DORADCA JUNIOR Kilka dnie temu dostałam pracę w Lukasie... ukończyłam w tym roku lic. z zarządzania i pedagogiki, także styczności z finansami nie miałam. Ciekawi mnie to, ile może dostać na takim stanowisku osoba po lic. i bez doświadczenia??? Czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę - jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał
jeśli dostałaś tam pracę to powinnaś wiedzieć ile będziesz zarabiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peejjejeeneka
Witam! Jestem z Sopotu, widze ogloszenie na doradce w Eurobanku, w Gdyni, ale pol etatu, mam doświadczenie w bankowosci ale pewnie slabo placa co? Warto rekrutowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hantesis
FAŁ Wiem ile dostanę, jednak zastanawiam się ile dostają w innych miastach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fał
jeśli wiesz ile to się podziel informacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpa..
Ostatni grosz wkładasz do kieszeni i czekasz może jutro coś się zmieni, coś się poprawi. Nie czekaj dłużej wejdź na http://smierc.org a znajdziesz odpowiedź na to by żyło Ci się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklqwerty
Zauważyłam kilka postów wyżej opinię na temat rekrutacji na stanowisko w BOŚ. Odpowiem na to dosyć krótko - doradca w banku NIE MUSI mieć specjalistycznej wiedzy tylko: dobry bajer, bo klient ma kupić i tyle, na tym zależy tak zwanym menedżerom sprzedaży, tytułującym się dyrektorami placówek. Spotykałam się już z pracownikami banków, którzy w zachowaniu byli totalnymi burakami, ale potrafili klientem zakręcić tak, że nie wiedział co podpisuje - i tacy zbierają największe profity z tej pracy - niemyślący robot sprzedający realizujący plan. W wielu wypadkach twierdzą, że praca w banku to prestiż - a guzik prawda - to był prestiż w latach 90-tych. Teraz to żadna frajda, tylko tępa harówka i znoszenie humorów przełożonego, który jak się czasem okazywało nie wiedział co to jest WIBOR oraz Hipoteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAb16
MultiBank - czy ktoś wie jak wygląda tam proces szkolenia wstępnego? Bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voeler78
Czy ktos może orientuje się ile zarabia analityk kredytowy w Invest Bank, BPH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLBANK
CZY JEST KTOŚ KTO JEDZIE NA SZKOLENIE 1 SIERPNIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLBANK
Czy na forum jest ktoś kto jedzie 1 sierpnia na szkolenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły pracownik pocztowego
Witam serdecznie! Mieszkam w małej miejscowości (do 50 tys.). wysłałam CV do banku pocztowego. Po długim dość czasie zaproszono mnie na rozmowę. w konsekwencji zostałam przyjęta. W mojej miejscowości otwierają mikro-odział. Zaproponowano mi podstawy 1400 zł plus premie miesięczne. Może i nie są to kokosy, ale jak na dzisiejsze czasy, bezrobocie i lokalizacja (zachodnia Polska) to nie jest najgorzej. Plan nie ukrywam będzie mi bardzo ciężko na początku wyrobić ze względu na brak klientów. ale zobaczymy jak to będzie. Pani kierownik zaoferował pomoc. Więc jest nadzieja. Niebawem jadę na szkolenie, najprawdopodobniej do Bydgoszczy, apotem już praca. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły pracownik pocztowego
Witam serdecznie! Mieszkam w małej miejscowości (do 50 tys.). wysłałam CV do banku pocztowego. Po długim dość czasie zaproszono mnie na rozmowę. w konsekwencji zostałam przyjęta. W mojej miejscowości otwierają mikro-odział. Zaproponowano mi podstawy 1400 zł plus premie miesięczne. Może i nie są to kokosy, ale jak na dzisiejsze czasy, bezrobocie i lokalizacja (zachodnia Polska) to nie jest najgorzej. Plan nie ukrywam będzie mi bardzo ciężko na początku wyrobić ze względu na brak klientów. ale zobaczymy jak to będzie. Pani kierownik zaoferował pomoc. Więc jest nadzieja. Niebawem jadę na szkolenie, najprawdopodobniej do Bydgoszczy, apotem już praca. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Citi Handlowy Doradca CitiPhnoe Czy wie ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na to stanowisko? I jak w ogóle wygląda praca...ile płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alandar
Pół roku temu gdy przeprowadzali rekrutacje na podobne stanowisko w Citi w Katowicach jednym z etapów był assessment center. Kilka testów, rozmowa, zadanie grupowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły kasjer
ludzie powiedzcie mi jak się pracuje jako kasjer w banku? To moja pierwsza praca i boję się żebym się nie pomylił czy coś. Bo przecież odpowiedzialność materialną mam. Powiedzcie mi czy z czasem da się tego nauczyć i nie jest to trudne? czy ciężko będzie? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudno
na początku to dobra zabawa a pomylić sie raczej trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavender334
nie wiem w jakim banku będziesz pracować, ale to nie jest ważne w zasadzie.Ktoś będzie zapewne Twoim opiekunem i będzie wprowadzał Cię w robotę .Wiele zatem zależy od uprzejmości i koleżeńskości takiej osoby. Wiem,że zdarzają się takie podłe żmije, które nic nie pomogą bo możesz by potem lepsza od nich a w banku wyścig szczurów.Ale nie nastawiaj się źle.Sporo będziesz czytać procedur i przepisów zanim posadzą Cię do samodzielnej roboty.Ufam,że znajdziesz bratnia duszę, która pomoże Ci przejść ten trudny, pierwszy okres.Nie święci garnki lepią, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany przez Lukas Bank
Uwaga na rekrutację w Lukas Banku!!!. Robią rekrutację po to aby pozyskać pomysły na rozwój placówek. Na pierwszym etapie pytają w jaki sposób zamierza się sprzedawać ich produkty. Oczywiście człowiek mający doświadczenie w sprzedaży ma w głowie wiele pomysłów które zdradza za darmo. Osoba rekrutująca zapisuje skrupulatnie wszystko co się powie. Oczywiście rozmawia się o pomysłach ogólnie ale dla Lukas Banku to nie wystarczy. Jeśli pomysły się spodobają zapraszają na drugi etap rozmowy gdzie każą przygotować prezentację swoich pomysłów np w formie elektronicznej. Każdy z pomysłów należy dokładnie omówić. Na rozmowie obecny jest ich dyrektor regionalny który wszystko notuje. Potem oczywiście jełop przedstawia pomysły usłyszane podczas rekrutacji jako własne. Niestety po jakimś czasie dzwonią i mówią że nie nie spełnia się ich wymogów i wybrali innego kandydata. Po jakimś czasie znów się pojawia ogłoszenie na to samo stanowisko i znów łowią pomysły. No trudno jaka firma tacy rekrutujący. Nie dajcie się tylko wrobić w ten proceder bo firmą płaci się miliony za pomysły a oni je kradną nam podczas rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Co do Lukasa to zgadza sie- ja startowalem na doradce ds malych i srednich przedsiebiorstw i rowniez na 3 etapie mialem przygotowac w Power Poincie prezentacje pomyslow jak przyciagnac klientow firmowych....Prezentacje mam po dzis dzien, ale oczywiscie mi podziekowano - z tego co wiem awansowano pracownice z oddzialu.... Zalozmy ze chocby te 5 osob naklonili na takie prezentacje i ich pomysly to potem maja darmowy material z burzy mozgow. Widze ze to popularna praktyka w Lukasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły kasjer
czyli co mówicie ,że nie jest to takie straszne i da się wytrzymać? mam trochę stresu. Bo myślałem ,że nie wiadomo jakim matematykiem trzeba być żeby na kasie pracować;) bo to nie tylko nasze plny ale i waluty. Przeliczanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły kasjer= a w jakim banku będziesz tym kasjerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły pracownik pocztowego
Witam Ponownie! Czy jest ktoś, kto pracował bądź pracuje w pocztowym?? Chciałabym się dowiedzieć czegoś od podszewki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu6
do Oszukany przez Lukas Bank bredzisz... nawet osoba posiadająca doświadczenie nie pokazuje "cud" pomysłów na sprzedaż bo takich nie ma. Wszędzie jest tak samo i robi sie tak samo. Odpadłeś bo poprostu pokazałeś się nie z tej strony co potrzeba. Zawsze na rekrutacji head-hunterzy zapisują notatki ale to przeważnie twoje cechy albo spodob mówienia, gestykulacji itp. Nie wiem skąd ci to przyszlo do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old n
Ja pracuję w Pocztowym, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły pracownik pocztowego
Witaj "old n". Co byś mógł mi powiedzieć na temat realiów panujących w banku pocztowym. W mojej miejscowości otwierają pierwszy oddział tego banku. Czy kierownicy pomagają w zdobywaniu klientów?? Ah.. i jak wygląda te szkolenie przed zatrudnieniem. Niedługo na nie jadę więc się tez troszkę denerwuję. Dziękuję z góry za wszelkie informacje! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesławawacława
Witam, czy ktoś pracuje w banku jako specjalista ds, obsługi klienta? jakie są zarobki na tego typu stanowiskach w centralach w mieście powyżej 500 tysięcy mieszkańców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesławawacława
Witam, czy ktoś pracuje w banku jako specjalista ds, obsługi klienta? jakie są zarobki na tego typu stanowiskach w centralach w mieście powyżej 500 tysięcy mieszkańców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×