Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość b.m.
Nie było też mowy o planach sprzedażowych narzuconych na asystenta klienta, może wiesz jakie są? I jaka jest przepuszczalność ? będę również sprzedawać kredyty? czy tylko prosta obsługa, sprzedaż kont i kk? Ja z pewnością zabawie na dłużej, chce się czegoś nauczyć, millenium będzie się rozwijać, otwierają swoje punkty w sklepach makro dodatkowo. Wcześniej pracowałam u pośrednika ponad dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o plany sprzedażowe to jest kwestia indywidualna oddziału i kierownika tak naprawde. U nas asystenci sprzedawali wszystko oprócz hipotek (jeśli chcesz i masz wiedze można też sprzedawac hipoteki) Tak standardowo to robisz wszystko: konta, karty, kredyty gotówkowe, fundusze plus pozyskiwanie nowych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym rozwojem Mille to może byc różńie- podobno niedługo ma byc wystawiony na sprzedaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.m.
zobaczymy :) gdzieś czytałam że ma go kupić rosyjski bank już nie kojarzę nazwy, ale pokroju taki duży dla Rosji jak dla Nas nieszczęsny PKO BP. Albo to było o Polbanku? sama już nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
b.m.----> dobry wybór :) Oczywiście wiele zależy na jaki trafisz oddział. U mnie przykładowo jest wspaniała atmosfera tak więc nawet nie muszę się zmuszać aby uśmiechać się do Klientów. Na szkoleniu wstępnym jedyny trudny egzamin to banknoty. Prędzej czy później go zdasz :) Jak nie za pierwszym to w kolejnych podejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiffaissen
Ł+=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiffeisen
:-) Proszę o pomoc Nic nigdzie nie mogę znależć na temat tego Banku Jakie zarobki? itd jak coś ktoś wie proszę mi napisać Ja mogę się podzielić tym co wiem o np. Accord Finance i BGŻ a i jeszcze jedno czy ktoś był ostatnio na śłąsku na rozmowie do BPH? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPH Śląsk
Czy ktoś był ostatnio na 3 etapie rozmów? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paribas
czesc, a wiecie cos o pracy w bnpparibas, jakie zarobki atmosfera- duże miasto, doradca Klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - wiele zależy od oddziału no i oczywiście ludzi w oddziale;)....chociaż dwa lata temu pracowało się zdecydowanie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihuhuhuhuhuuhuhuh
Witam, czy ktoś się orientuje jakie są zarobki w bph chodzi mi o centralę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVIIIII
Czy ktoś z Was pracuje/pracował w NeoBANK-u ? Jeśli tak napiszcie proszę jak wygląda praca w tym banku. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na Menedżera Sprzedaży. Z góry bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danbalan
JA ODRADZALBYM PRACE W EUROBANKU. PLANY Z KOSMOSU I CO GODZINE MAILE OD DYREKTORA STREFY, ZE JESTESMY W TYLE W WYROBIENIEM SIE. ROBIAC IFERTE DLA KLIENTA, KTORY ABSOLUTNIE NIE JEST ZAINTERESOWANY KREDYTEM TRZEBA OD NIEGO ZADAC MILIONA PODPISOW POD KAZDYM SCORINGIEM. CIEZKO ZIEZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak...
jak macie możliwość pracy gdzie indziej to nie pchajcie się do banku. Nie będę reklamować swojego banku ale pracuje już w tej branży 5 lat i nie wiązałam swojej przyszłości całe życie ze sprzedażą dlatego po 3 latach bycia Doradcą aplikowałam na stanowisko Analityka w centrali banku OCZYWISCIE OFERTA PRACY WEWNETRZENA Z MOJEGO BANKU (dodam ze mam pełne wykształcenie w kierunku bankowości,analizy i mase doświadczenia) i co????? tak obiecywali mozliwosc rozwoju dla najlepszych .....ale pracy lepszej nie dali. Plany miesiąc w miesiąc miałam realizowane. Kierowniczka mojego oddziału powiedziała że przydam się im tu a nie tam... Dlatego postanowiłam zmienić bank na inny, na inne stanowisku, i zarabiam prawie 4 razy wiecej niz doradca w banku a nie musze się "cykać" ze sprzedaża ze moze sie uda a moze sie nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ostatniej wypowiedzi
5 lat to faktycznie "masa doświadczenia".... Ale mniejsza z tym doświadczenie masz. Ciekawa jestem cóż to za bank a przede wszystkim stanowisko w którym zarabia się 4 razy więcej niż doradca i do tego masz spokój ze sprzedażą. Może odpowiesz, byłoby super wiedzieć gdzie warto składać aplikacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
jak mieszkasz w wawie albo w miescie gdzie znajduje sie centrala banku to masz a fajnie ja mam prawie 5 letnie doswiadczenie pracy w banku a jak nie to musisz pracowac na sprzedazy bo niema wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z
wiissnia . Miasta gdzie jest centrala danego banku, oddziały regionalne dają szersze możliwości i lepsze perspektywy pracy. Wiem, że zarabia się tam niezłe pieniądze bez porównania z wynagrodzeniem jakie dostaje doradca w oddziale, bez porównania z odpowiedzialnością doradcy, szeroką wiedzą jaką musi posiadać, w przypadku doradcy klienta indywidualnego wiedzy nt. wszystkich produktów jakie oferuje bank dla tego segmentu klientów oprócz kredytów mieszkaniowych. Bez stresu w oczekiwaniu na "zaproszenie na dywanik", bo planu się nie wykonuje bo już na samym początku jest nierealny do wykonania choćby się " na rzęsach stanęło" ...:-/ ITP.ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak...
tak 5 lat to dużo doświadczenia jak na JEDNĄ FIRMĘ, zauważ że nie musiałam pracować tylko w jednym banku - i tak nie było, doświadczenie zawodowe mam dużo większe, głównie w finansach. A praca w centrali banku , miasto Warszawa. Dorada w moim byłym już banku zarabia 1500brutto teraz jestem na stanowisku Analityka gdzie nie ma czegoś takiego jak sprzedaż, nie ma żadnych planów - przecież ludzie w bankowości to nie tylko handlowcy, centrala ma różne działy (np kady, księgowość) Tak więc mnie plany nie dotyczą (na całe szczęście) i zarobki w przedziale 4500-6500zł w zaleznosci od stopnia ("młodszy spacjalista" , "specjalista", "starszy specjalista" ) popatrzcie sobie ile zarabiają osoby w analizach, badaniu rynku...to nie są te same psie pieniądze co w oddziale gdzie trzeba codziennie mieć uśmiech na twarzy. Oczywiście nikt nikogo nie przyjmie bez doświadczenia i wykształcenia kierunkowego -dlatego swoje w oddziale trzeba odbębnić. Jednak jakbym była bardziej świadoma tego jak wygląda praca w bankowości ale nie na sprzedaży to już dawno nie było by mnie w mojej poprzedniej pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiissnia
zgadza się w innych departamentach tyle zarabiają jak bym mieszkał np. w wawie to już bym siedział na stanowisku specjalisty :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to zarabiasz niezłą kasę
jako Analityk, gratuluję :-) A ja mieszkając w Warszawie z moim ponad 13-stoletnim doświadczeniem w bankowości głównie na stanowiskach doradcy i kredytów gospodarczych, mieszkaniowych i klienta detalicznego i w bankowości prywatnej a wcześniej na stanowisku analityka to może miałabym szansę zahaczyć się na jakieś dobrze płatne stanowisko.... ech niestety w Stolicy nie mieszkam i mieszkać nie będę a realia na prowincji są jakie są.... marne bardzo niestety :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak...
tak, owszem w stolicy można zarobić większą kasę ale i tak jak pisałam wcześniej nie wszędzie dadzą możliwość dalszego rozwoju... na całe szczęście jak ma się doświadczenie to w innej firmie przyjmą Cię z otwartymi łapkami i jeszcze będą się cieszyć tak tylko trochę sobie narzekam bo prace na stanowisku doradcy wspominam strasznie...miesiąc w miesiąc plany i te maile co chwila od kierownictwa - t r a g e d i a przez duże T za marne pieniadze...jakby ktoś kazał mi iść znowu do nich pracowac to wolałabym za tą samą kase iść na kasjerke czy inną Panią na dziale "warzywa owoce " ;) hehe , pozdrawiam wszystkich pracujących w tej branzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDEA BANK
ktoś wie ile płacą na stanowisku doradcy ? prosze o kazda odpowiedz info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w NeoBANK
Ponawiam pytanie czy ktoś z Was pracuje/pracował w NeoBANK-u ? Jeśli tak napiszcie proszę jak wygląda praca w tym banku. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji na Menedżera Sprzedaży. Z góry bardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVIII
Do a ja wam powiem tak... O tym przyjmowaniu osób z doświadczenie z otwartymi rękami to chyba jest tak tylko w Warszawie i innych dużych miastach. Zazdroszczę Ci, że masz takie mozliwości, w pozytywnym znaczeniu oczywiście :-) Niestety w mniejszych, pomimo intensywnego poszukiwania pracy, wysyłania aplikacji, posiadania wyższego wykształcenia i kilkunastoletniego doświadczenia w bankowości o którym wcześniej pisałam niestety nadal jestem bez pracy... A nie jestem osobą nieśmiałą wręcz przeciwnie i dobrze wiem co chcę w życiu robić. Mam nieodparte wrażenie, że milej widziane są osoby ze średnim wykształceniem albo tuż po studiach , bez doświadczenia.... Nie rozumiem tej tendencji w ogóle. Oczywiście nie uważam, że osoby bez doświadczenia należy w jakiś sposób dyskredytować na wstępie, każdy powinien otrzymaś swoją szansę... Ale logicznym wydawałoby się, że dla pracodawcy osoba która posiada doświadczenie jest cennym "nabytkiem". Jak widać logika często mija się z rzeczywistością ... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak...
głównie do EWIII - z tym przyjęciem do pracy miałam na myśli bardziej to iż z doświadczeniem w bankowości/finansach każdy ma duże szanse na prace POZA oddziałem ale nadal w banku BO OCZYWIŚCIE samo szukanie takiej pracy może być długie i męczące, sama szukałam okolo 3-4miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVIII
Do a ja wam powiem tak... Rozumiem :-) Z tego wszystkiego chyba się przekwalifikuję i założę własną firmę. Tylko wówczas nikomu nie będzie przeszkadzało albo to, że nie mam doświadczenia albo to że doświadczenie i to w odpowiedniej branży posiadam... Czyż to nie jest CHORE ??? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracerka
ja szukam już prawie rok, te 3-4 miesiące to chyba w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak...
@ EWII oraz Cracerka - chore chore i to jak... Rynek pracy obecnie jest straszny, ofert sporo (przynajmniej tu w stolicy) ale osób chętnych JESZCZE WIĘCEJ. Wiele razy informowana byłam na rozmowie że odpowiedzi (na tak/nie) mogę spodziewać sie dopiero za minimum 2 tygodnie bo tylu mają kandydatów...a do tego wszechobecne "1500zł" co nie zachęca... ja w ogóle się dziwie że nie wstyd im (tu głównie mam na myśli duże firmy) proponować tak śmieszne pieniądze i żądać poświęcenia. Oraz kolejny minus jeśli chodzi o bankowość : bardzo duża rotacja - co jest również dla mnie dziwne bo przeciez powinno im zalezec na wykwalifikowanych i zadowolonych pracownikach ... ale wiadomo jak to jest : załapią kogoś po średniej szkole kto z pocałowaniem w rączkę weźmie te 1500 i będzie harował za dwóch...a po chwili się wypali i znowu znajdą kogoś lepszego na jego miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmma
Polecam pracę w Credit Agricole Bank Polska S.A. Doradca Senior - podstawa w granicach 3700 - 4500 brutto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×