Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość do nowa2021
Mam pytanie...czy dostałaś pracę w Pariba we Wrocławiu? Jeśli nie ...to ile czekałaś na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnnwnwwn
a jak u was zaliczaja np podpisane z klientami umowy? Jak zadzwonicie do klienta i przyjdzie a obsluzy kolezanka to czyj to kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliii
a pracuje ktoś może w Santander consumer bank we Wrocławiu w windykacji??bo dostałam ofertę ale właśnie nie bezpośrednia obsługa klienta tylko telefoniczne sciąganie długów.wydaje mi się,że to pewnie mało przyjemna praca ale nie ma co wybrzydzać bo dzisiaj z pracą ciężko;/czy ktoś sie moze wypowiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycella
Dostałam propozycje ze SKOKu i z Millenium na stanowiska związane z obsługą klienta. Co wybrać bo warunki oferuja podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Niemozliwe ze SKOK i Millennium oferuja podobne warunki finansowe, no chyba ze masz doswiadczenie w bankowosci- Millennium dla poczatkujacych w bankowosci daje 2400 brutto minimum, w SKOKach raczej kiepsko pod tym wzgledem.... Millennium w mojej skormnej opinii, bije SKOK na glowe- ciekawe tylko do ktorej Spoldzielczej Kasy idziesz (Arka, Stefczyk, Kopernik, Boze Dary.... czy jeszcze cos innego), bo w jednych jest lepiej a w innych MASAKRA. Idz do Millennium, chyba ze odnajdujesz sie w obsludze emerytow, WU i lubisz miec stale premie, przy (tak mi sie wydaje) niskiej podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycella
W pracy w oddziale nie mam doświadczenia bo pracowałam w Rigalu, a to jest agencja Citi. Nie chce się rzucać od razu na głęboką wodę. Z rozmów z kierownictwem w obu instytucjach wywnioskowałam, że realne zarobki to 2500 brutto z premiami lub bez (w SKOK z premiami). W Millenium słyszałam, że premie są niemożliwe do wyrobienia, jest straszne ciśnienie (miałam to w Rigalu to wiem jak to jest gdy lider dzwoni co kilka godzin i krzyczy dlaczego jestem tak beznadziejna). W SKOKu licze, że będzie mniejsze ciśnienienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna2121
Mam mozliwosc pracy w Getin Banku na stanowisku doradca klienat, lae nie mam zadnego doswiadcenia w sprzedaży produktów finansowych. Mam nadzieje ze 2 tygodniowy kurs pozwoli mi na dobde przygotowanie sie do pracy, jak mysliscie? Jestem osobą w miarę komunikatywną , dosc szybko sie uczę, wiec mam nadzieje ze dałabym rade, z drugiej strony boje sie ze skacze na głęboką wodę. Mam 21 lat. Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
dziewczyna2121----> warto spróbować :) Jesteś w takim wieku, że niczym nie ryzykujesz, a przynajmniej przekonasz się czy odpowiada Ci taka praca. Najważniejsze abyś się nie poddawała. Będzie ciśnienie, presja na wynik, na początku będziesz popełniać błędy i czasem Klient Ci ucieknie. Nie patrz wstecz tylko cały czas twardo maszeruj do przodu. Jak dostaniesz plan postaraj go sobie rozbić na tygodnie, dni i godziny. Będzie łatwiej :) Ciesz się każdym uśmiechniętym i zadowolonym Klientem :) Doświadczenie w tej pracy przydaje się, ale nie jest warunkiem koniecznym. Szkolenie da Ci ogólne pojęcie, a potem to już praktyka :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,s,s,s,s,
pracowalam w banku Eurobank 2 lata i naprawde uwazam ze to praca bezsenu rozumiem cisnienie, parcie na wynik, szkoda tylko ze scoringi sa zawyzonbe, ze mnostwo klientow odpada w weryfikacji to zniecheca do pracy i menagerzy nic praktycznie nie robia, moj taki byl ale uwazal sie ze wszytko to jego zasluga ,a zarobki mniejsze niz w markecie , po prostu beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigvariss
Jeszcze nie przez wszystkie posty przebrnęłam, ale opiszę moje doświadczenia z BZWBK. Postaram sie zwięźle i na temat. Wiadomosci ogolne: Zarobki wg poszczególnych stopni zaszeregowania, np doradca w mikrooddziale 2800 brutto plus premia srednio osiem razy w roku ok 300 zł netto, miasto 200 000 mieszkańcow. Plany: 60000 na gotowkę, 7 kart kredyt., 200 000 depozytów, 15 ror'ów Duża rotacja pracowników,, bo praca wymagająca i do domu trzeba zabrać codzień stos papierów do nauki, bo ciągle coś nowego Organizacja pracy: jeśli planujesz schudnąc to nie myśl o dukanie tylko o pracy właśnie tu, czasu na jedzenie nie będzie:) nie sądziłam nigdy, że pracodawca tyle może wyciągnąc z pracownika i tak go wyeksplatować:) W związku z kryzysem szkoleń brak, nagrodą za najlepszą sprzedaż na poziomie regionu był dla mnie uścisk dłoni PREZESA (łał zaraz posikam sie z wrażenia i ze szczęścia:)) W pracy zero sentymentow między ludżmi, żadnych przyjażni, dyrektorzy w moim mieście w większości kojarzą mi się z pewnym bohaterem powieści Dołęgi-Mostowicza:) Mój dawny dyrektor nauczył sie na pamięc kilku cytatow z' biednego ojca' i szalal tymi tekstami na okrągło na każdej firmowej imprezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zapytanie bylem w polbanku na rozmowie o prace. Po rozmowie loguje sie na strone rekrutacyjna i status aplikacji z ,,w trakcie rozpatrywania" zmienila sie na ,,oferte zlozona" co to oznacza?? wiem ze po rozmowie ktos do mnie dzwonil z nr zastrzeżonego (zazwyczaj z takiego byly telefony z polbanku) ale nie moglem odebrac . wiec zadaje pytanie czy status oferta złożona tyczy sie mnie czy mojej oferty pracy do banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Czy ktoś kto pracuje/ pracował w Lukasie na stanowisku Specjalisty ds. Małych i Srednich Przedsiębiorstw może krótko opisać jak wygląda ta praca i rekrutacja na ww. stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CITIPHONE
Pracowałam w CITIHONE 3 LATA. pODSTAWA 1800 BRUTTO PLUS PRWIZIZJA. mOŻNA BYŁO WYCIĄGNĄĆ ZA MOICH CZASÓW 6-7 TYS PREMII SIEDZĄC PO GODZINACH I OBDZWANIAJĄC KLIENTÓW. A DZIŚ NIESTETY NIE WIEM ILE PŁACĄ. ALE JEŚLI JESTEŚ MŁODY I MARZYSZ O PRACY W BANKU, NIE MAJĄC DOŚWIADCZENIA TO BARDZO DOBRA PRACA:-) CITI NAUCZYŁ MNIE SPRZEDAWAĆ. PO 6 LATACH W BANKACH MAM STANOWISKO DYREKTORA, ALE ZACZYNAŁAM WŁAŚNIE W CITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaa
sigvariss, Bardzo ciekawie opisałeś swoje stanowisko, a czy mógłbyś napisać coś na temat stanowiska kasowego? Jak wyglądają początki i o jaką stawkę ubiegać się na początku, aby nie palnąć głupoty. Jak wyglądają plany i czy istnieje jakiś okres wdrażania czy ochrony początkującego pracownika? Za jakiekolwiek wiadomości byłabym Ci wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypolbank
Witam! Odradzam pracę w Polbanku z kilku powodów. Pierwszy-niskie zarobki. Podstawa jest marna a premie ciężko dostać (totolotek) bynajmniej na firmach, na hipotece i na prestige. Po drugie Polbank wchodzi w fuzje z innym bankiem i ma ciśnienie na plany. Po trzecie po fuzji jest gwarancja pracy tylko przez kilka miesięcy a potem nawet jak jesteś dobry a jest w mieście dużo oddziałów np wawa, wrocław, poznań itd to mogą Cię zwolnić. Odradzam na ten moment. Ze sprzedażą ciężko. jak już się na męczysz -spiszesz kredyt itd...to i tak analityk mówi nie i ....wnioski firmowe dlugo się procesują. Ogólnie porażka. Sam nie wiem czemu jeszcze tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, oferuję możliwość pracy w prywatnej bankowości, cykliczne szkolenia, narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy. Praca na terenie zachodniej Polski. Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV na adres juniorbankier@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankinfo
witam, zapraszam na specjalne forum poświęcone zagadnieniom związanym z bankami, pracy w banku, rekrutacją itp.. www.bankinfo.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjnbehfbv
Cześć, prosze o pomoc w podjeciu decyzji. Obecnie pracuje jako kierownik w salonie GSM, zarobki 2800 - 3300 na reke, ale człowiek sie za bardzo nie napracuje. Mam oferte z Millennium ale tylko na asystenta klienta, czy warto, czy mozna wiecej zarobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Zostan tam gdzie pracujesz.... nie zarobisz wiecej, podstawy dostaniesz max. 2800 brutto.... a o premie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjl
DO rjnbehfbv: W jaki mieście masz ofertę pracy z Millenium? Przeszłam na drugi etap rozmów z Millenium, jakich pytań innych można się spodziewać od kierownika czy też dyrektora regionu??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjnbehfbv
do kjl. Lublin, ja o dziwo bylem tylko na jednej rozmowie. Ale z doswiadczenia wiem, ze pytaja np. jak bedziesz pozyskiwac klientów, co nowego wniesiesz do zespolu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w open finance
hej! ktoś pytał powyżej jak wygląda praca w open finance na stanowisku opiekuna klienta. pracowałam tak prawie rok i stanowczo odradzam. praca jest niesamowicie stresująca; ciągle tylko wynik wynik i wynik. najlepiej jak siedzisz po 12 godzin w pracy wtedy jesteś super pracownikiem, bo dajesz z siebie wszystko. na rekrutacji obiecują wysokie premie i szybkie awanse, ale nie dajcie sobie mydlić oczu - tylko niewielka garstka pracowników ma szanse na awans. i to tylko przy bardzo dobrych wynikach - co pracując uczciwie jest trudne do osiągnięcia. w tej pracy najlepszym momentem było złożenie wypowiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPH ROZMOWA
Witam, ja aplikowałam na stanowisko doradcy klienta z funkcją kasjera w BPH jestem już po dwóch etapach rekrutacji telefonicznej i teraz zostałam zaproszona do III - go etapu rozmowa twarzą w twarz z kimś z HR i potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Bardzo się tą rozmową stresuję bo nie mam pojęcia czego mogę się spodziewać jakich pytań, czy są scenki? Jeśli ktoś z Was był na takiej rozmowie w banku BPH to proszę o radę jak się do niej przygotować i czego można się spodziewać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trofek
Hej :) Ja też w dniu dzisiejszym otrzymałam zaproszenie do III etapu...Podaje gg...to chociaż porozmawiamy 3113074 jestem ciekawa czy w tym samym mieście aplikowałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trofek
Oczywiście ponawiam zapytanie koleżanki. Napiszcie proszę a szczególnie to pytanie do osoby , która ma pojęcie o tym stanowisku w BPH SA. Jaka jest atmosfera w pracy, jak wyglądają plany i ile zarabia się na stanowisku doradcy z funkcją kasjera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasek
Hej wszystkim,czy ktoś mi powie czy przy rekrutacji do pracy w lukas banku ma jakieś znaczenie ze posiadam obecnie zadlużenie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasek
na 100% bo słyszałem ze jednak ma,moze tylko w lukasie tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasek
A to nie jest tak jak z karalnością,ze tzreba byc czystym z tym i z tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Chyba ze masz zadluzenie w Lukasie, bo zeby sprawdzic Cie w BIK-u musza miec Twoja zgode... Jezeli zloza zapytanie bez Twojej zgody, no to wiadomo.... Na rozmowie moga Cie zapytac czy posiadasz jakies zadluzenie, ale to wydajesie strasznie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×