Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość asdasd
hehe no niekoniecznie doradztwo finansowe to nie prowadzenie statystyk w ktorym banku jak placa. ani tez sprzedawanie kart , czy podobnych produktow. to sprzedaz produktow czesciowo bankowych, a czesciowo inwestycyjnych nie zwiazanych z bankami moge sie wypowiedziec conajwyzej na temat tego jakie syfy ludziom wciskaja takie C.U ing, citi, pramerica itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
hehehe ---> nie chodzi o zapał tylko o kase. jak mi w placówkach każdego banku oferowali 2000 brutto plus jakieś mgliste premie a w wbk pierwsza pensja wyniosła 3500 to o czym tu rozmawiać? jasne, jak będe taki stary rekin jak ty i ktoś mi powie "odpuść sobie chłopie, zostań kierownikiem/dyrektorem i zarabiaj 3 razy więcej" to spoko, czemu nie, wówczas moge też pierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehe
Bardziej sensownej odpowiedzi na forum nie czytałem. RESPEKT. Zazwyczaj każdy chwali na siłę co ma choćby za 500 zł pracował to w innych doszukuje się argumentów które będą \"ZA\" jego pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
hehehe ---> bo widzisz ja generalnie jestem leniem, żadnej pracy nie lubie, z wyjątkiem zawodu "emeryt" i tylko przez pazerność pracuje tam gdzie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
hehehhehehe .............. zupełnie się nie zgadzam. Mam wrażenie ,że właśnie większość to narzeka na swoją pracę, a nie chwali. A już zarabiając 500 złotych to chwalić nie sposób. Tak czy inaczej dobrze ,że mamy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
kto ma weekend ten ma weekend, ja jutro jade na 3 kredyty ponad 100km a w niedziele z ulotkami popylam :( no ale bez pracy nie ma pierdzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuray
witam, mam takie pytanka: kandyduje na stanowisko "specjalista ds. sprzedaży kredytów hipotecznych" w Raiffaisen Banku w Krakowie. Byłem juz na pierwszym spotkaniu (tescik pare pytan o bankowosci i pare zadan z matematyki, oraz zadania grupowe - ogolnie rozmowa typu Assessement czy jakos tak to sie zwie:)) na drugi dzien zadzwonili i zaprosili mnie na druga rozmowe - Pani powiedziala ze juz bardziej taka typowa rozmowa kwalifikacyjna). No i teraz mysle i mysle co i jak: 1. czego beda oczekiwac na rozmowe jeszcze? 2. ile moga proponowac kasy:) albo ile ja moge sobie zażyczyć. (aha, nie mam doswiadczenia w bankowosci, studiuje 5 rok, matematyka stosowana w finansach i bankowosci, pracowalem narazie jako kierowca a pozniej jako posrednik nieruchomosci. 3. jak wyglada taka praca? co mialbym tam robic? Jesli ktos pracuje na podobnym stanowisku w Krakowie albo innym wiekszym miescie w Raiffaisen albo innym banku bardzo prosze o JAKIEKOLWIEK informacje...z góry dzieki, pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi czy musisz miec działalnosc własną na tym stanowisku? Moja kuzynka zwolniła się właśnie. Bo była tylko na prowizji a kasę jej wypłącali dopiero jak taki kredyt zostal uruchomiony. przezywała piekło zanim analityk stwierdzil ze klient nie ma zdolnosci i odrzucal wniosek, Moze u ciebie bedzie inaczej.Ona trafiała na same niewypały i teraz odchodzi bo tylko do tego interesu dokladala. paliwo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuray
raczej nie chodzi o działalność gospodarczą, przynajmniej nic takiego w ogloszeniu nie było. ale wydaje mi sie ze to jest siedzenie i przyjmowanie wniosków itp....bo raczej nie jezdzenie i wciskanie ludziom kredytu. przeciez mały procent ludzi chce wziasc kredyt, to nie sa fundusze inwestycyjne. ale moge sie mylic, dlatego prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Hej SAMURAY Widze ze aplikujesz na te same stanowisko co ja :) Tylko ja w Multi :) Słuchaj ja pracuje od 1 marca, jak narazie jest bardzo dobrze. Kasa też na poczatek moze być bo 2500brutto. Do tego laptop, samochód do dyspozycji, komóra i takie tam :) Ogółem jestem w placówce ale mogę jak chcę jechać z kims podpisać umowe ( deweloper, biuro nieruchomości itp.) Na rozmowie pytano mnie o doświadczenie ( pracowałam w kredytach wcześniej alew agencji a nie w banku) Wiesz ze nawet wykształcenie mamy takie samo :) Matematyka :) Tylko że ja matematyka finansowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prawda ze ludzie nie przychodzą po kredyty. Wiele kredytów jest starych z wysokimi marzami i ludzie szukają nowych i tańszych. 50 % moich klientów to kredyty refinansowe.Dowiedz się dokładnie zanim podejmiesz decyzję, ja akurat siedzę w hipotekach ( i nie tylko) ale to moj konik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuray
hello MultiBankHipoteki: dzieki za info...a mozesz powiedziec cos wiecej. jak wyglada dzien pracy, co robisz konkretnego...czy trzeba myslec, liczyc, analizowac w pracy czy masz jakis shcemat i jedziesz z nim pokolei? a dostajesz jakies premie czy 2500brutto to jest wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Więc tak: - premie są i to podobno bardzo fajne ( narazie nie wiem dokładnie bo za krótko pracuję) - po 3 miesiacach jest podwyżka - teraz mój dzień wygląda tak że wkuwam procedury i opisy kredytów - myśleć to chyba trzeba bo każda hipoteka jest inna ale schemat ogólny działania jest -ja trafiłam na zajeFajnych ludzi w placówce a szczególnie dyrektora i bardzo sobie chwale moja pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
haloo :) ktos ma pomysl ile moglbbym zarabiac i na jakim stanowisku. mam 2 letnie doswiadczenie w doradztwie finansowym(czyli sprzedaz bezposrednia) i nadal jestem studentem... jak ktos sie orientuje prosze o slowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Jade na szkolenie do łodzi, bede 18-tego :) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alukas
a tera troche informacji o lukasie pracuje w lukasie ok.2 lat na stanowisku referent ds. kredytow.punkt kredytowy.....mam 1270 brutto+premie za sprzedaz kart i gotowek(jezeli jest realzacja 100% planu w kartach to+240 brutto premii uznaniowej+4 zl za kazda karte) Nagonka na sprzedaz kart jest ogromna .........100-150 kart miesiecznie na 4 osoby do podzialu . ogolnie atmosfera pracy jest super....pracownicy na punkcie zajeb....gdyby nie te chol...ne plany to bym nic nie szukala ,nawet za tak niska wyplate 2 razy w roku sa wyjazdy.....integracyjny w czerwcu i lutym podsumowanie roku w Mielnie.....nie kazdy na nie sie lapie,bo ktos musi w tym czasie pracowac........ Placowki lukas banku sa czynne w sobote,w tygodniu do 19...punkty kredytowe nawet w nd. i swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOS
a czy ktos ma informacje o pracy w Banku Ochrony Srodowiska? kolezanka zaczyna prace jutro na stanowisku dysponent_kasjer w regionie ( lodz)zaoferowali jej 2500 brutto...+ premia ...warunkiem zatrudnienia bylo ukonczenie kursu kasjerskiego(namiary dal BOS_ 1 dniowy 370 zl na wlasny koszt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alukas nie wiesz ile zarabia przedstawiciel bankowy, czy ma do dyspozycji samochód, i jakieś info o koordynatorach przedstawicieli bezpośredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM OSÓB , KTÓRE MOGĄ COŚ POWIEDZIEĆ NA TEMAT PRACY W ODDZIALE BZ WBK- DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
kurde, za 4 zł za karte to mi by chyba nie chciało się długopisu do ręki wziąść żeby wypisać wniosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehh
Dokładnie - radzę zwolnić się z tego lukasa bo to kompromitacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia45
Witam, czy może ktoś mi powiedziec jak wygląda stanowisko doradca kredytowy? Mam propozycje w Credit House. Jak jest z płacą na takim stanowisku? Dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
czy ktoś może pracuje w banku millennium na stanowisku doradca bankowy w segmencie sme???bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.Ja mam w pon rozmowe w łodzi.z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
chciałąbym wiedziec jak a jest podstawa,czy pracuje się na miejscu i czy plany sa do wyrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
napisane jest,ze mam laptopa,komórke,dostęp do auta.czy ktos wie jakie są prowizje??????do tej pory pracowałąm w mbanku i tam podstawa była naprawde niska i tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
to jest podstawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
a wiesz może jakie sa prowizej????i na czym okładnie polega moja praca???i czy to jest w centrali banku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_byk
z góry dzięki za wszystkie odp:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×