Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Rozmowa w Getin Financer
Szczerze powiedziawszy bardzo mnie zaskoczyła.Nie była to standardowa rozmowa indywidualna tylko grupowa pogawędka która opierała się na zadaniach- zabawach grupowych.:) Bardzo ciekawy rodzaj rekrutacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa w Getin Financer
Szczerze powiedziawszy bardzo mnie zaskoczyła.Nie była to standardowa rozmowa indywidualna tylko grupowa pogawędka która opierała się na zadaniach- zabawach grupowych.:) Bardzo ciekawy rodzaj rekrutacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa w Getin Financer
Szczerze powiedziawszy bardzo mnie zaskoczyła.Nie była to standardowa rozmowa indywidualna tylko grupowa pogawędka która opierała się na zadaniach- zabawach grupowych.:) Bardzo ciekawy rodzaj rekrutacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa w Getin Financer
Bardzo mnie zaskoczyła, gdyż nie przybiegała ona standardowo. Przeprowadzona w grupie 10 osobowej opierająca się na głównie zabawie( zadania grupiowe) Bardzo ciekawy rodzaj rekrutacji "psychologicznej" :) Ciekawe na co szczególnie zwracają uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLENNIUM
w millennium to chyba szukają jakiś jeleni... siedząc na kasie w planie sprzedażowym masz także TFI lub/i PSO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do millennium
A co to za problem sprzedac tfi i pso , malo ambitny jestes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Do osoby powyzej: Kawalarz z Ciebie... pracujac w warzywniaku tez mozna sprzedawac TFI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyglada kwestia zatrudnienia w bankach komercyjnych osób z wyrokiem w zawieszeniu ? czy sa one dyskwalifikowane na starcie bez wzgledu na range tego co zrobili ?? Dostalem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy no i jestem w małej kropce ,, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyglada kwestia zatrudnienia w bankach komercyjnych osób z wyrokiem w zawieszeniu ? czy sa one dyskwalifikowane na starcie bez wzgledu na range tego co zrobili ?? Dostalem zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy no i jestem w małej kropce ,, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey -czy ktos z was moze mi jednoznacznie pwiedziec jak ma sie praca w banku do osob ktore maja wyroki w zawieszeniu ? czy takie osoby sa na starcie skreslane bez wzgledu na stanowisko na któro aplikuja ?? Czy bezwglednie zawsze wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci ?? Mam niedlugo rozmowe w sprawie pracy no i (..) jestem w kropce ,,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey -czy ktos z was moze mi jednoznacznie pwiedziec jak ma sie praca w banku do osob ktore maja wyroki w zawieszeniu ? czy takie osoby sa na starcie skreslane bez wzgledu na stanowisko na któro aplikuja ?? Czy bezwglednie zawsze wymagaja zaswiadczenia o niekaralnosci ?? Mam niedlugo rozmowe w sprawie pracy no i (..) jestem w kropce ,,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za powtarzanie postu wyzej ale wyswietlał mi sie bład systemu wiec sadziłem ze nici z mojego posta ,,,poczatkujacy w tej kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Jestes skazany prawomocnym wyrokiem rozumiem, wiec jezeli bedziesz bral zaswiadczenie z Sadu o "niekaralnosci" to moze byc problem, bo bedziesz figurowal w rejestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fenderson
lepiej taki fakt zglosic od razu bo jak zataisz i to wyjdzie to na 99% od razu lecisz z pracy, mialem taki przypadek w pracy w banku, gosc zatail ze mial wyrok i od razu polecial, nawet chlopaczek szkolenia nie dokonczyl a jakby na wstepie powiedzial co i jak to mialby szanse na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzxx
Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek ktoś mnie zapytał czy byłem karany nie mówiąc o pokazywaniu jakichkolwiek zaświadczeń o niekaralności a pracuję w banku już kilka lat. Ja myślę że to zależy od tego do którego banku startujesz, w jednym wymagają zaświadczenia w widać drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzxx
Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek ktoś mnie zapytał czy byłem karany nie mówiąc o pokazywaniu jakichkolwiek zaświadczeń o niekaralności a pracuję w banku już kilka lat. Ja myślę że to zależy od tego do którego banku startujesz, w jednym wymagają zaświadczenia w widać drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxzxx
Nigdy nikt mnie nawet nie zapytał czy byłem karany nie mówiąc o pokazywaniu jakichkolwiek zaświadczeń o niekaralności a pracuję w banku już kilka lat. Ja myślę że to zależy od tego do którego banku startujesz, w jednym wymagają zaświadczenia w widać drugim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz ! Ano własnie oto chodzi że nie bardzo wiec co może okazać sie dla mnie korzystniejsze ?????? czy na samym wstępie poinformowac drugą strone o tym zeby oszczedzic sobie ewentualnych pozniejszych stresów czy zaryzykować ze nikt nie bedzie mi kazał dostarczac zaswiadczenia lub co gorsze ze mnie sprawdza ... Skonczyłem studia mag. szukam pracy i taka sytacja może sie predko nie powtorzyc szczegolnie w kontekscie mojego wczesniejszego wyczynu w ktorym rzekomo! oszukalem panstwo na 50 zł! na podstawie tego samego artukułu co nie tak dawno nasz Pis! tak tak - za 50 zł ! 2 lata w zawieszeniu i czarny scenariusz mojej dalszej perspektywy a ja mam 26 lat !! i wg \"nich\" moge sobie posiedziec na bezrobociu do 2011 ! Albo po raz kolejny na wyspy ,,Nie wiem komu ma to pomóc .... Prosze o odpowiedz osoby które moja rozeznanie w podobnym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz ! Ano własnie oto chodzi że nie bardzo wiec co może okazać sie dla mnie korzystniejsze ?????? czy na samym wstępie poinformowac drugą strone o tym zeby oszczedzic sobie ewentualnych pozniejszych stresów czy zaryzykować ze nikt nie bedzie mi kazał dostarczac zaswiadczenia lub co gorsze ze mnie sprawdza ... Skonczyłem studia mag. szukam pracy i taka sytacja może sie predko nie powtorzyc szczegolnie w kontekscie mojego wczesniejszego wyczynu w ktorym rzekomo! oszukalem panstwo na 50 zł! na podstawie tego samego artukułu co nie tak dawno nasz Pis! tak tak - za 50 zł ! 2 lata w zawieszeniu i czarny scenariusz mojej dalszej perspektywy a ja mam 26 lat !! i wg \"nich\" moge sobie posiedziec na bezrobociu do 2011 ! Albo po raz kolejny na wyspy ,,Nie wiem komu ma to pomóc .... Prosze o odpowiedz osoby które moja rozeznanie w podobnym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałąm się aby w banku wymagali zaswiadczenia o niekaralności, w ubezpieczeniach owszem ale nie w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatowiem
W banku pracowałam 7 lat, obecnie w Skok-u 5 lat i w obu zakładach wysyłano zapytanie o niekaralności, mało tego co jakiś czas zapytanie to jest powtarzane, choć nie wiem czy to standard - to powtarzanie zapytania - u nas związane mogło to być ze zmianami nazwy itp. Zapytanie wysyłane jest już po zatrudnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYlam dziś na rozmowie w NORDEA w sprawie konsultanta ubezpieczeniowo-finansowego , w ogloszeniu nic nie było ze trzeba otworzyć dzialalnoć gospodarczą, zatem podziekowałam kobiecie za taki interes, pozatym nie ma podstawy!!! sklladam dalej podania, dziś do getinbanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Myslalem ze wlasnie w banku jest to podstawowym wymogiem, w Euro ja placilem z wlasnej kieszeni za takie zaswiadczenie to wgladu, przed podpisaniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula24
Ja po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej miałam powiedziane że obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności mam dostarczyc, pracuje w tym banku nadal i co rok musimy dostarczać nowe :) i z tego co się orientuje to w wiekszości bankach wymagaja.. A tak a propo mam pytanko do osób pracujących w BZWBK, czy będąc doradcą jest się również kasjerem etc.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula24
Ja po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej miałam powiedziane że obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności mam dostarczyc, pracuje w tym banku nadal i co rok musimy dostarczać nowe :) i z tego co się orientuje to w wiekszości bankach wymagaja.. A tak a propo mam pytanko do osób pracujących w BZWBK, czy będąc doradcą jest się również kasjerem etc.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula24
Ja po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej miałam powiedziane że obowiązkowo zaświadczenie o niekaralności mam dostarczyc, pracuje w tym banku nadal i co rok musimy dostarczać nowe :) i z tego co się orientuje to w wiekszości bankach wymagaja.. A tak a propo mam pytanko do osób pracujących w BZWBK, czy będąc doradcą jest się również kasjerem etc.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Do uzytkownikow !!!! Strona sie wiesza, wiec po wyslaniu pierwszej wiadomosci, gdy pojawi sie wam blad , etc... to nie wysylajcie 2 raz tej samej wiadomosci, ona pojawi sie ale po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×