Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość genit noble
wydaje mi się, ze opiekun/doradca to to samo stanowisko. lukas i getin jako pracodawcy to raczej jedna półka - niewielkie podtsawy, duża rotacja. Jeśli myślisz o getin żeby przejść do noble to radzę Ci pożegnać się z tym pomysłem. pewnie jesteś z wrocka. tu w noble wszystkie stanowiska są już obsadzone, a na następne jest długa kolejka oczekuących, ludzi z wieloletnią praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genit noble
wydaje mi się, ze opiekun/doradca to to samo stanowisko. lukas i getin jako pracodawcy to raczej jedna półka - niewielkie podtsawy, duża rotacja. Jeśli myślisz o getin żeby przejść do noble to radzę Ci pożegnać się z tym pomysłem. pewnie jesteś z wrocka. tu w noble wszystkie stanowiska są już obsadzone, a na następne jest długa kolejka oczekuących, ludzi z wieloletnią praktyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
"lukas i getin jako pracodawcy to raczej jedna półka - niewielkie podtsawy, duża rotacja. " Niestety nie orientuje się jak to jest w Getinie, ale w lukasie po prostu dadzą Ci podstawę i przypierdzielą Ci masę produktów którymi masz się zająć. To że wejdzie się do lukasa i widzi się zawieszkę kredyty czy konta, to nie znaczy, że jest to typowe stanowisko dedykowane, podobnie jak w Getinie - musisz umieć wszystko, od kont po kredyty, karty kredytowe i na funduszach i ubezpieczeniach kończąc - swoją drogą bankinsurance jest ostatnio bardzo popularny. Ale ogólna zasad się sprawdza: mała podstawa, skromne prowizje i wysokie plany sprzedażowe oraz ciśnienie na ich wyrabianie - oto przepis na pracę w lukasie i podejrzewam, że w Getinie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil334
Nowy serwis z ofertami pracy w bankowości www.karierawfinansach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordowy
Witam Was wszystkich ,mieliście do czynienia z Praktyką z Lwem w ING? Chciałbym wysłać aplikacje ale nie wiem czy jest to warte świeczki? Obecnie pracuje w Skoku ale jak najszybciej chce to zamienić na coś innego z lepszą kasą. Ile dają na takich praktykach? Myślicie ze jst szansa zostać puźniej na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo31
Mam czy ktoś pracował albo pracuje w MICROBANKU? Jakie są warunki pracy i płacy? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendraa111
siema, ja pracuje już półtora roku w filii i robię za dwie i pół osoby. Non stop jakiś urlop non stop choroby, sama ostatnio siedziałam z biegunką i mdłościami przy kasie (zastępstwo) i jednoczesnie miałam dzwonić po klientach z propozycjami sprzedazy karty kredytowej i jakby było mało procesować kredyty i wertować bazę potencjalnych klientów na nowy produkt depozytowy... no ludzie. a co do zasad udzielania premii kwartalnej to szczerze malo kto sporo zarobi, chyba ze ma tylko swój konkretny dział i tylko tym się zajmuje, ma swój portfel klientów i trzepie sprzedaż a tak jak ja to milion rzeczy ogarnąć grosik do grosika i gucio na koniec bo nie osiągnęłam minimalnej stawki od której wypłącają premie cwaniaki, heh ja na poczatek dostałam 1800 brutto ale nie miałam żadnego doświadczenia wcześniej w banku... jakbym zmieniała teraz pracodawce to jak myślicie z ponad rocznym doświadczeniem ze 3000 brutto znajde gdzies przy znajomości praktycznie wszystkich dziedzin od kredytów począwszy na depozytach i ubezpieczeniach kończąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa15
Z ewgo co wiem to microbank - dawne placówki franczyzowe BZWBK, teraz nazywaja sie Partner BZWBK. W placówka ch franczyzowych franczyzobiorca ustala wynagrodzenie i system motywacyjny. Jedno jest pewne... na premie trzeba zapracować... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa15
Microbank- to dawne placówki franczyzowe BZWBK- teraz nazywaja sie Partner BZWBK, wynagrodzenie ustala franczyzobiorca. Jedno jest pewne na premie trzeba zapracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata56
Kendra jestes w podobnej sytuacji do mnie- przydalaby sie jeszcze znajomosc hipotek, bo to czesto sie pojawia w ogloszeniach/wymaganiach. Z tego co slyszalem to 3000 brutto to Allianz Bank oferuje, moze WBK i Polbank.... ale wiadomo w wiekszych miastach. Ogolnie teraz kiepsko z praca w bankowosci ( tych znanych markach - bo na dzialanosc gospod. to sa ogloszenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca
czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś studia podyplomowe z zakresu finansów i bankowości? czy jest w ogóle sens takich studiów, skoro kończę studia humanistyczne? niestety z pracą bardzo ciężko w kierunku jaki sobie kiedyś wybrałam wrrr, więc zastanawiam się nad pracą w banku... Czy to realny pomysł z tymi studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca
interesuje mnie teren katowic i okolic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpytu
Dostałam pracę w banku, jednak pracodawca wymaga ode mnie założenia działalności gospodarczej.ponieważ nie mam zbyt wiele czasu nie mogę skorzystać z dofinansowania z UP (muszę założyć DG na dniach). teraz moje pytanie: czy mogę się starać o jakieś inne formy dofinansowania wtedy gdy już będę miała formalnie prowadzoną DG? Jak najlepiej się rozliczać, tzn jaka forma rozliczania z US jest najkorzystniejsza na takich warunkach, czy meszę być vatowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek567
Sa Akademickie Inkubatory Przedsiebiorczosci, sa duze znizki dla osob do 30 roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yperdt
ale AIP to nie jest formalna działalność, nie mam wtedy wpisu do ewidencji ani regonu, a to wszystko muszę przedstawić u pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
jpytu, czy masz podpisaną już jakąś umowę z bankiem? Jeżeli nie rejestrujesz się jako bezrobotna i możesz starać się o dotację na założenie własnej firmy do 15000 zł. - pożyczka jest bezzwrotna pod warunkiem utrzymania działalności przez rok czasu i wykazywania co miesiąc tzw. "nad kreską" ;) Ale musiałabyś jeszcze te informacje potwierdzić w swoim PUPie (Powiatowy Urząd Pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artanis
jpytu, czy masz podpisaną już jakąś umowę z bankiem? Jeżeli nie rejestrujesz się jako bezrobotna i możesz starać się o dotację na założenie własnej firmy do 15000 zł. - pożyczka jest bezzwrotna pod warunkiem utrzymania działalności przez rok czasu i wykazywania co miesiąc tzw. "nad kreską" ;) Ale musiałabyś jeszcze te informacje potwierdzić w swoim PUPie (Powiatowy Urząd Pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_82
Witam Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w Nordea Bank na stanowisko \"Konsultant w Zespole Obsługi Klienta\" do Oddziału Internetowego & Call Center?jak wygląda rozmowa?jakie warunki pracy proponują?jakie wynagrodzenie?Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były_Pracownik
Polbank to największe gówno w jakimkolwiek kiedyś pracowałam, nikomu nie polecam, stracony czas o zarobkach nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpytu
Artis dzięki za odpowiedź. Wiem jak wygląda sprawa z dofinansowaniem. Teraz dostaje się nawet 18 tyś. Tyle, ze ja muszę jak najszybciej założyć działalność, a z tą dotacja procedura jest taka: najpierw składasz wniosek, późnij czekasz miesiąc na decyzje i dopiero otwierasz DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpytu
Artis dzięki za odpowiedź. Wiem jak wygląda sprawa z dofinansowaniem. Teraz dostaje się nawet 18 tyś. Tyle, ze ja muszę jak najszybciej założyć działalność, a z tą dotacja procedura jest taka: najpierw składasz wniosek, późnij czekasz miesiąc na decyzje i dopiero otwierasz DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sslawek9
Jakie są zarobki informatyków w Banku Pocztowym. Pracuje w IT 10 lat. Na początku zajmowałem się trochę sieciami komputerowymi, administrowałem novelem 5.1 , potem zacząłem trochę programować i wdrażać oprogramowanie w małych firmach. Bank Pocztowy w Bydgoszczy często się ogłasza i chciałbym spróbować znaleźć tam pracę. Czy ktoś z Was zna sektor IT z tego Banku ? Jakie zarobki, jaka atmosfera, czy szefostwo OK ? Ostatnio szukali Informatyka, Programisty i Projektanta. Czy jest tam dział zajmujacy się tworzeniem oprogramowania, czy kupują z rynku rozwiązania ? Proszę wtajemniczonych o odpowiedź. Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sslawek9
Jakie są zarobki informatyków w Banku Pocztowym. Pracuje w IT 10 lat. Na początku zajmowałem się trochę sieciami komputerowymi, administrowałem novelem 5.1 , potem zacząłem trochę programować i wdrażać oprogramowanie w małych firmach. Bank Pocztowy w Bydgoszczy często się ogłasza i chciałbym spróbować znaleźć tam pracę. Czy ktoś z Was zna sektor IT z tego Banku ? Jakie zarobki, jaka atmosfera, czy szefostwo OK ? Ostatnio szukali Informatyka, Programisty i Projektanta. Czy jest tam dział zajmujacy się tworzeniem oprogramowania, czy kupują z rynku rozwiązania ? Proszę wtajemniczonych o odpowiedź. Sławek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwera
witam, baardzo prosze o pomoc ponieważ otrzymałam pracę w banku, ale muszę założyć własną DG. prosze o pomoc w kilku kwestiach pyt. 1 wpis do eweidencji - jak określić moją dzialalnośc - powiedziaono mi, że ma to być dzialalność finansowa, ale pani w urzędzie stwierdziła, ze to za ogóle i powinnam określić podsektory - chodzi o sprzedaż kredytów, prace administracyjne na rzecz banku, zawieranie umów kredytowych, sprawdzanie dokumentów. pyt. 2 jaką formę opodatkowania najlepiej wybrać? Będę otrzymywała stała pensję, bez premii ani prowizji. Będzie to 2900. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dzialalnosci
gospodarczej wymagaja w bankach tylko od akwizytorow, normalnym pracownikom daja umowe o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wwwwwwwera
a możesz nam zdradzić jaki to Bank? bedziesz samo pozyskiwać klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka0000
A ja byłam na rozmowie w Lukas Banku w Malborku, rekrutowała mnie kierowniczka Centrum Kredytowego-nie dostałam sie ale rozmowa bardzo pozytywna,pierwszy raz byłam na takiej ciekawej rozmowie kwalifikacyjnej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingdabest
jak się pracuje w tym banku na stanowisku kasjero-dysonenta? Kraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingdabest
jak się pracuje w tym banku na stanowisku kasjero-dysonenta? Kraków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwera
nie jest to stanowisko akwizytora, nie bedę też pozyskiwac klientów. Jest to stanowisko związane z obsługa administracyjną klientów (nie sprzedaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×